Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

kicia slonce prosze kochaj mnie dzis za dwoje..........oh gooopia lola,ale sie schlala wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pijaczki kochane 👄 LOla 👄 Mafinka 👄 i chyba Mama 👄 cichostępow dziś życzę :) Ale tak swoją drogą to niefajne z Was fąfele ...... piły sobie , a mi nie powiedziały :( Następną razą chyba się poważnie obrażę :P Prawda Kicia? No i będę musiała sobie skypa założyć :) Ja też mam seksi głosik :P Zwłaszcza jak ryja drę :P Mycha :) powodzonka życzę cokolwiek by to nie było co tak wczoraj zakuwałaś :) Pamiętaj, na studiach obowiązuje zasada \"3 Z\"- Zakuł - Zalał - Zapomniał :P No oczywiście za wyjątkiem medycyny, niektórzy tam stosują tę zasadę i my nie najlepiej na tym wychodzimy .... :P Loluś 👄👄👄 w nocy już nie pisałam, bo musiałam swojego dużego nasmarować :) bo se dupkę na solce spiekł za bardzo :P Mama :) ten Twój wczorajszy tekst .... wrrrrrr ........ Ale ja w głębi dusza romantyczna jestem ... dla mnie musi się kończyc \"i żyli długo i szczęśliwie ..... robiąc to ciągle i ciągle ... \" :P Bo jak sobie pomyślę, że ten jedyny w swoim rodzaju mógłby robić tak potem jakiejś pindzie a nie mnie to aż ..... dobra, bluzgi tym razem pominę :) Miłego sobotniego dzionka życzę wszyskim :) 👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie witam i do garów zmykam bo mam dzisiaj tesciunia na obiadku :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️[usta❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boooosssszzzzeeeee moja głowa...... 😍😍😍😍😍 dzis chwila prawdy, ide przymierzyć spodnie rozmiar mniejsze niż nosze.... trzymajcie kciuki...!!!! Mycha - ja to już wogole nie rozumiem oczym ty o mnie rozmawiasz jezeli chodzi o ten egzamin, ale kciuki trzymam Dziewczyny instalować skypa to nastepnym razem zrobimy konferencje z męzem Loli w roli głowej:D Lolka👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być w roli głównej, mam zespół nie swoich rąk..... więcej z Lolą nie pije:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, i jak? Wlazłas w te gacie? My już po obiadku: kotlecik, ziemniaczki z koperkiem i marchewka z groszkiem... Mniam.... A teraz wszamalabym cos slodkiego... Ma ktoś przepis na klasyczna szarlotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam coś z garem, łaziłam , łaziłam spotkaliśmy znajomych i zapomniałam o tym przymierzaniu spodni.... :D:D:D Pimach za zdrówko👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale założyłam spodnie które kupiłam kiedyś i były przy ciasne.... teraz wiszą::D więc jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Wstałam o 1, zjadłam coś o 4, a teraz dopiero dobrze się czuję....a zjadłam Whoopera takiego XXL........... taka jestem mądra.... Kocham Was....całuję mocno...i idę na do M. bo mnie wołą, że mu pałka stoi....:) *fajny tekst, co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzień Dobry🌼 Normalnie szok nic sie nie dzieje:( HHHHHHHHAAAAAAAALLLLLLLOOOOOO!!!!!! Miłego Dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nic? Poranną kawe się piję... Ale czytania malusko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, zaczekajcie :D ja też chcę sie napić! Kawy! 👄 DZIEŃDOBEREK! \\_/> 👄 LASKI - pijaczki moje kochane LOLA, MAFINKA - no i reszta też, nie czujcie się pominięte, po prostu nie chcę was wciągać w nałóg - MAM 🌼 SKYPE 🌼 Szczegóły na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam z raneczka :) Kawunie juz piję \\_/> kochanae ja wczoraj po obiadku tescia wyladowałam w ikei i jak zwykle nakupowałam i jak by tego było mało dzisiaj tez jadę bo mi sie jeszcze jednej komody zachciało wiec puki stary na piłce musszę się uporac z ciuchami bo szafę mlodemu zmienialiśmy i powywalać zabawki którymi sie niebawi bo jesli jest chcetny by sie ich pozbyć to muszę kuć żelazo puki gorace :) Całuski dla wszystkich 👄❤️👄 jak się już uporam z tym przemeblowankiem to może kliknę wieczorkiem :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja kawkę dopiero teraz piję , bo ledwo z wyrka się zwlekłam. Sorki ,że tak rzadko piszę ale mam mnóstwo roboty i do wtorku muszę się z tym wyrobic .A tak w ogóle to coś mało piszecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku pyszna kaszka z jarzynkami i miesko ze sosikiem U mnie zima na całego uciekam bo musze was poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam u teściowej na jadle drwala... mniam... jestem nazarta i ledwo zyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ciiisza.... az uszy bola normalnie... ja to musialam w szkole siedziec a Wy piczki to gdzie sie podziewacie? pewnie znowu na skyoie chlejecie... a potem to dogorywaja nie wiadomo czemu... a ogolnie to buziolki wysylam.. 👄 no i bardzo Was przepraszam ale sie od razu wytlumacze z mojej przyszlej nieobecnosci... otyz najblizszy tydzien bedzie dla mnie koszmarem i raczej watpliwe bym miala czas i ochote na cokolwiek poza tym co musze... a musze sie uczyc i pisac ale to tak na maksiora niestety... kocham Was jednak niezmiennie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki tak nasypało śniegu i mamusie z dzieciakami poszły pojeżdzić na saneczkach ja tez byłam sie dzis dotlenić Jutro musze o 5 wstaci przez nastepne dwa ni bo badania mnie czekają Więc ide brać kąpiel i w łoze uciekam Moze co jeszcze mojego M pomietosze juz nie pamietam jkiedy był jaki sex powiedziałam mu dziś ze p[rzyjaciela sobie poszukam nic sie nie odezwał ale swoje pomyślał No to do jutra i pisać mi zeby było co do czytania Dobrej niocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj hi heloł jestem pijana trzeci dzien z rzedu dostalam po buzi dzis od mojego UKOCHANEGO MEZUSIA jutro albo pojutrze sie wyprowadzam i bede singlem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki kochane:) Ja zdycham plecow nie czuje i ogółem wpakowałam sie w taki bigos :O kurnia mielismy tylko kupic komody a skończyło się i na szafach lustrachi innych duperelach powinnam miec zakaz wstępu do ikea :) nie będę sie rozpisywac tylko wm powiem że nawet w połowie jeszcze nie jestesmy z skrecaniem :o Kochane buziolki idę dłubolić srubokretem i chyba kielicha walne bo już tak dalej na trzeźwo to nie dam rady :)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA CO TY PISZESZ W OGÓLE??????????????????????????? CO SIĘ STAŁO????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola Kochana ---------- wytrzeźwiej...... a jak coś?? to dopiero oddaj mu........... i jeszcze jedno : jak spróbował raz to teraz może cały czas będą mu łapy latały... a wogóle to dzień dobry wszystkim............ sorry ale przestawiły mi sie pory dnia :) a i dobranoc bo juz idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piczki koszyczki 😘 Ale mnie tu nie było!!! tęskniłam za Wami jak cholera, ale założyłam się ze starym o dobry sex że potrafię przez cały weekend nie zajrzeć na kafe:( I CO??? WYGRAŁAM!!! W ten sposób zapewniłam sobie full serwis przez cały luty hihihihihi. a że plany troszkę się zmieniły I kochanie na razie nigdzie nie wyjeżdża to było o co się bić:D:D:D Loleczko;) może jeszcze się nie wyprowadzaj? na pewno dogadasz się z dużym Mycha:) ucz się pilnie co byś same 5 miała Do2do❤️ wyłaź już z tych szaf i wypij ze mną kawę Resztę pipolinek też na kawkę wołam!!! HOP HOP!!! gdzie jesteście??? ja już wróciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×