Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Łooo matko Nikt nie zuważył, a mamie dzisiaj Chrystusowe latka wskoczyły:D:D:D Sto lat Sto lat Niech żyje żyje nam Sto lat Sto lat Niech żyje żyje nam Jeszcze raz Jeszcze raz Niech żyje, żyje nam Niech żyje nam Niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie.............................................................................................niech pod stołem zaśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa jesteś debest Mycha Ty też!!!! jestem z Was taka dumna dziewczyny. Może w końcu ktoś dołączy do mnie z tym odchudzaniem, bo ciężko było samotnie ciągnąć tan wózek:p:p:p Ja wczoraj bilans skończyłam na 5 PĄCZKACH!!!! ale potem 4 spaliłam na stepie więc nie jest źle, tym bardziej że poza nimi zjadłam tylko trochę sałatki z przepisu Pimach brokuły+kurczak+słonecznik prażony+majonez lllllllllajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Tija ja pamiętalam tzn. NK mi NAPISAŁO i juz na jej profilu złożylam jej życzenia:) ale jescze raz jej zyczę aby spełniły jej sie marzenia te małe i te ogromniaste i zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija !!!!!! Ja też walczę ze swoją wagą !!!! Tylko co ja mam poradzić, że mi nie chce lecieć w dół??? 😭 A na wczorajszy dzień spuszczam zasłonę milczenia :O I też jak Ty zjadłam 1 ludzki posiłek (obiad) , a reszta to już to cholerne słodkie :O Niestety nawet 45 min. wczorajszego stepa nie poprawiło mojej kondycji psychicznej :( jestem nie tylko stara i pomarszczona, ale też grooooooooba 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję za życzenia!!!!!!! Kocham Was bardzo i już nie mogę doczekać się naszego spotkania :):):) Zerkam na nk ale na pisanie na kafe nie dam rady....wieczorkiem też mnie nie będzie... :(:(obiecuję poprawę... może od jutra... ściskam i wysyłam całuski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA❤️ wszystkiego co sobie życzysz a nawet wiecej i jeszcze wiecej:D, a zdmuchnij wszystkie świeczki to napewno sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hepiberzdej tuju, hepiberzdej tuju, hepiberzdej to MAMA, hepiberzdej tujuuu :D :D :D sto lat MAMA!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam smerfetki 👄 Ja juz pisałam do was po 6 rano ale mi wszystko wywaliło i stracilam ciewrpliwosc 🌼Mama 🌼 sto lat Umnie świeci słoneczko a wieczorkiem bedzie mrozno Własnie zabieram sie za pierogi ale zero weny leń mnie opetał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, Szczesliwa GATULUJE🌼 Kicia - moj angielkski a list biznesowy... hmm... dopiero wstalam:D ale ja wierze w Ciebie jak w Konstytucje, na bank dobrze napsałaś. Do2do głowa mnie boli po tym twoim drinku:p Mama kochana ty moja.....ja to Ci życze zebys Ty zawsze taka laska byla jak jestes( a jestes, wiec sie nie sprzeczaj:)) i zeby ten twoj cholernik świata poza toba nie widział😍 Desperadoo ile krawatow obciełaś?? Lola ....hmmm pogadaj do mnie jeszcze czule... to moze umierze:D dobra musze doczytac co -gdzie- kiedy....z kafką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha .... a kto ma dzsiaj ze mna duzur na kafe?? bo Do2do to bedzie dzisiaj zaludniala ziemie:D mowili w radio ze w Wawie przewidziane jest na dzis trzesienie ziemi:D:D:D:D:D:D acha nr 2:D POTRZEBUJE DOBRY , SPRAWDZONY PRZEPIS NA FAWORKI. Moj dzis wpadl do domu z faworkiem w zebach, kolezanka upiekła (spokojnie nie udały jej sie, nie sa kruche:P ciasta czekoladowego tez nie umie:P no i jest brunetką:P). Prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!!!! Ja nigdy faworkow nie piekłam, wiec potrzebuje pełna instrukcje, z naciskiem na PEŁNĄ!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinko ja mogę mieć z Toba dyżur ale teraz w dzień bo niestety w nocy to ja padam, wczoraj poszałm spać z synkiem o 19. Ale mówie wam jaka ja wyspana codziennie jestem że hohoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa oki doki:D powiedz jak gatki?? uzywasz ich?? bo moje... no wlasnie gdzie one są:P?? Majka kochan nie płacz....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam i są spoko, polecam wszystkim którzy maja kłopot z poceniem sie i spalaniem ogromnego tłuszczu, one powodują że po paru minutach ćwiczeń po dupie sie leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi w nich przeszkadza nalbardziej? zapach! ma taki jakbym do sklepu z rowerami weszła, ale wietrze jej i mam nadzieje że po wypraniu nie bedzie tego zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJKA...
Cześć dziewczyny:) TIJA NA JAKIEJ JESTEŚ DIECIE??? Schudłam praktycznie bez wyrzeczeń 30kg. Mogę podać swoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D ja własnie siedzę z farbka na łepetynce\"gorzka czekolada\" wiadomo jak czekolady nie mozna to może choc tak :) co prawda tak capi że mnie w nosie kreci przez okienko wpada słoneczko na parapecie mam 3 hiacynty które pieknie pachną plus dwie doniczki prymulek więc prawie jak wiosna :D bo na tarasie sniegu tyle że ....szkoda gadac :o MAFINKA- ta głowa to cie boli bo pewnie nie tylko mojego drinka łykłas wczoraj :p 👄 MYCHA-SZCZESLIWA 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę:D kobitki a o jakich gaciach wy gadacie ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn gatki do ćwiczen,leci pot z tyka jak ta lala:D ja czekam az sie zrobi ciepl i bede w nich jezdzila na rowerze zewnątrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mafinka👄 może se pierdyknę :) choc juz widzę smiech mojego M jak mnie w takich gaciach gdzies dorwie hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe one wygladaja ale zwykle spodenki, nikt sie nawet nie domysli ze to specjale na topnienie doopki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurnia to skoro tak to zamawiam :) i niech mi boczki topnieją :) uciekam spłukac głowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×