Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

zycie jest tak trudne a zarazem tak szybko czas plynie .....boje sie tego uplywajacego czasu,za chwile bede stara i mam swiadomosc ze tyle przegapilam.... dokladnie stwierdzam syndrom ryczacej czterdziestki....u siebie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taka młoda !!!!rany jaki ten świat jest do DUPSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapalam świeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO- to u mnie juz się włańcza syndrom ryczacej 30 z wielkimi udziskami i oponom na brzuchu :O Aż się lata boję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................ Desperadoo ciesze sie ze jestes:D😍 tak jakos siedze bez życia.... zołądek mnie boli, a on jak mnie boli to tak ze trudno mi oddychać.... ból zawałowy:D chyba zjem łyżke miodu( bez łyżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do-kochanie to najlepszy czas a potem z gorki do czterdziechy.... a o kim piszecie ,kto zmarl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Skolimowska nie żyje. Taka informacja dotarła ze zgrupowania polskich lekkoatletów w Portugalii. Mistrzyni olimpijska w rzucie młotem z Sydney z 2000 roku zasłabła podczas treningu. Mimo reanimacji i szybkiego transportu do szpitala nie udało się jej uratować. 26-letnia Skolimowska źle się poczuła w czasie treningu. Po przewiezieniu do szpitala straciła przytomność i mimo trwającej ponad godzinę reanimacji zmarła. REKLAMA Czytaj dalej Według pierwszych informacji od lekarzy przyczyną śmierci był zawał serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO- ja ci powiem że mnie ostatnio jakies dołki dopadaja jem i jem niby dietetycznie i dupa blada z tego sama juz nie wiem czy to przez ta zime pieprzona czy mi sie metabolizm spierdzielił i nie chudnę :O sama już nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do dla ciebie to może straszne, że masz 30 lat, ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że np. ja bym wieeele dała za to, żeby znowu mieć 30 lat :o no już nie powiem, że 25 :D ale w głowie, żeby mieć to i tyle ile mam teraz. Jednak człowiek jak młody, to głupi. Teraz wreszcie czuję, że mądrzeję trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- pewnie tak jest że ile bysmy lat nie miały to i tak jest źle :o bo jak ma się 15 to marzy sie o 18 a jak 30 to tez o 18 :) Ale ja jakos tak ostatnio zdołowana chodzę :onawet nie wiekiem tylko moim cielskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram tez sie trzymac,w pracy tylko kanapki ,goracy kubek a mimo to wygladam okropnie...ale na pocieszenie wszystkie bez wyjatku moje znajome strasznie przytyly-wynik zimy,za dlugiej zimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no to DESPERADOO, co panikujesz??? Jak czterdziestka??? Jeszcze mamy w ch...j czasu :D :D dopiero płynnie i bez pośpiechu zbliżamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do no ja różne dziwne rzeczy jadam, ale kamieni to jeszcze nie jadłam:D:D:D:D:D!!! a tak na serio to o co biega z tym kamieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak stanowczo za duzo ZIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! wydaje mi sie ze jak tylko słonko zaswieci to same instynktownie się ruszymy i waga nam spadnie :) MAM PRZYNAJMIEJ TAKA NADZIEJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- hhihihihi chodziło mi o kamienie w brzuchu HIHIIHIHIa nie do jedzenia hihiii:) z takich do jedzenia to polecam kamyczki w czekoladzie drazetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D fajnie jak tu jestescie wieczorkiem:D:D:D a Majka gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wam cos powiem...tu w Niemczech jest taka tradycja(nie wszedzie)ze w ostatni czwartek karnawalu kobiety obejmuja wladze we wszystkim...nawet w urzedach,kazdemu facetowi obcinaja krawat....obojetnie jak drogie jest to cacko. A wieczorkiem babeczki zbieraja sie w knajpach i rozkoszja sie swoim towarzystwem(nulll facetow) dopiero po polnocy wstemp do knajp maja ci owi... aha a wczesniej ogladaja sobie wystepy nagich panow.... no i wlasnie jutro ide na taka imprezke w polskim klubie...choc w piatek czeka mnie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA zwiała :( Ja jestem dzisiaj i jutro bo chłopa mam w katowicach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO- zabieraj nas ze sobą :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej będzie to niebawem następna stronka pęknie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku głodna jestem więc sie jak głupia obomblowałam wody :o i teraz pewnie w nocy co chwilkę będe siusiac :o ale ja głupia jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperadoo mnie tez zabierz!!! mnie tez!!!!!!!! ale fajny zwyczaj, lepszy niz jedzenie pączków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wy tu o chłopach a ja mam mojego w katowicach :o cholera no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×