Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tyle godzin?!?! mogłaś się rozpuscić, albo utopić!!! Teraz to ja już zdycham. Idę kochanie spać. dobrej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK! Jestem marudna :P a teraz to gdzie jesteś? Pewnie znowu w pracy :P ❤️ oj, wiem, ciężko ze mną wytrzymać :P ❤️ ale ja to z troski o ciebie robię :) > a kawki to się nie napijecie ze mną? MYSZKA - to jest twoja pora. Jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - dzieki ❤️ poszlam wczoraj spac bo padnieta bylam (wstalam o 3 wiec w sumie to dosc logiczne ;) ) dzis juz jakby nieco lepiej zyje... moze wczoraj to z braku cwiczen i nadmiaru slodyczy, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ale mamy ostatnio doly Kiciakocia jestem ja tez pije kawunie A gdzie reszta naszych LACHONECZEK uU mnie za oknem szaro ponuro śnieg topnieje słoneczko ma mnie gdzieś bo ani na chwilke nie zajrzy 🌼 Ja to ostatnio nie mam spania dzis wstalam o 6 to wszystko nerwy wkurzam sie ostatnio wydzieram po wszystkich a to wszystko przez to ze siedze w domu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - a jednak cos w naszych nickach jest podobnego... obie mamy doly... przyznam ze u mnie tez wiele z tym wspolnego ma fakt pracy... niby pracuje ale ta praca nie taka jak powinna byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ 🌼 MYSZKI moje i inne stworzonka ❤️ nie dołować się proszę :) pomyślcie no tylko WIOSNA idzie. 🌼 a tak na serio, to proszę nie odbierać mi resztek optymizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Cie Mcha 🌼 ja to mam juz wszystkiego serdecznie dośc Pojechałabym gdzie na bezludna wyspe i odpoczeła od tego codziennego zgiełku 🌼 szlak mnie trafia juz na to wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - damy rade... mamy kicie i musimy ja podtrzymywac na duchu to moze nam ten usmiech zostanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE..............ABS👄 GRATULACJE...............DLA WSZYSTKICH PAŃ KTÓRYM UDŁO I UDAJE SIE ZWALAĆ KILOGRAMY👄 Ja też mam DÓŁ I TO ZAJEBIŚCIE DUŻY......wpadłam do niego i nie mogę sie wygrzebać.......a moze od początku .......moje dieta DC PADŁA Z KRETESEM............nie jestem wstanie panować nad takim rygorem i znów sobie udowodniłam że jestem CIENKI BOLEK jesli idzie o odchudzanie...............do śmierci zostanę grubą dupppppą i dobrze mi tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spadam i nie smęce ,bo to ostatnio najlepiej mi wychodzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - gadaj do woli... moze od gadania to nam przejda te doly, co? jak bym miala Twoje gg to bym Ci cos napisala a tak to sie wstydze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńkie nie dołować mi się tu.......:) od dołów to ja jestem specjalistką :( ABS ... moje gratulacje!! I wszystkim gratulacje z powodu utraty każdego kiloska!! :):):) Idzie wiosna......:)choć jeszcze jej nie widać :(... ale już nadlatuje..:) Kochane pierś do przodu, głowa do góry a dupa na basen, orbitrek....gdzie tam tylko wolicie.....byleby nie na kanapę przed telewizorem .... ...ale się wymądrzam.... Całuski Laseczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł👄 jakie kurna doły i doliny????????? Ory widzisz i nie grzmisz????? Serum kochana, ja cie prosze nie doluj sie ze ci nie wyszlo z DC, to jest baaaardzo ciezka dieta. To nie jest moze czas na diete dla Ciebie... przeciez to nie jest warte:( Dziewczyny prosze Was nie smutajcie sie👄 Mycha a ty co?? czego sie wstydzisz??ja jem drugi dzien ciastka, mojego M. nawet wczoraj pogryzlam bo mi je chowal (sama mu kazalam mi zabierac slodycze)... powiedzial ze jestem nienormalna.... no i co?? goowno? zjadlam.... dobre byly:D:D:D:D: Myszka - 👄 śniegi stopnieja to i optymizm do Ciebie trafi👄 Mama👄 Kicia - ja tak rano nie wstaje.... rozumisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 👄 dziekuje za towarzystwo:D posiorbiemy troch kawunie?? na głos....:D:D:D:D:D:D: no dawaj:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA..........moje GG jest ogólnie dostępne na NK ....wiec juz masz. Jedyna pociecha to taka że od 5-ciu tygodni pierwszy raz zrobiłam makijarz ,ale do normalnosci jeszcze troche!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachonarium Mi też jest smutno:( Kazałyście się określić co do zlotu więc to robię:(:(:( Wygląda to tak że nadal nie wiem kiedy przypadnie pożegnanie mojego brata. Jedyne co wiem to to że pierwsze wyloty do Afganistanu zaczynają się 30.03.09r. i że będą lecieć z Wrocławia. Nadal chłopaki nie wiedzą w której grupie będą wyjeżdżać a co za tym idzie, kiedy będzie przypadał urlop przeznaczony na pożegnanie z rodziną. Wymyśliłam sobie w ten sposób, że na razie nie liczcie na mnie, ale gdyby jednak się udało to myślę że to jedno miejsce się znajdzie. Na pewno będę jechała pożegnać brata na lotnisku, bo to zawsze taka tradycja, że rodzina tam jest tak jak na przysiędze. Wczorajsza waga którą podałam jest już nieaktualna:( zostało mi duuuuuużo żarcia z imprezy i teraz to wszystko wpierdalam żeby się nie zepsuło bo strasznie nie lubię wyrzucać jedzenia. Rodzinę już obdarowałam, sąsiadów też a co mogłam to zamroziłam, ale i tak półki w lodówce się uginają. Zawsze sobie obiecuję że na następne [święta, imprezę] tyle tego nie narobię i zawsze robię to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 u mnie pogoda pod psem , wieje i pada:(, spac mi się chce strasznie i głowa mnie boli a zważywszy na sytuacje to nie moge niczego brać i spać się też nie mogę położyc chyba że zwinę się w kłebek i położe na klawiaturze :(, wiec dzień zapowiada się paskudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - usmiechnij sie a swiat bedzie piekniejszy a glowka bolec przestanie... przeciez masz tyle powodow do radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs 😘 tijka ja widzialam ten rosolek na zdieciu......hym chetnie bym posmakowala..... a ty wstretna majko ...gdzie sie chowasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki !!!! Wszystkie doły to pierdoły !!!! Zajadam mojego doła ciasteczkiem pod słodkim tytułem palmier cały cukrowany i taki wypieczony, a przed chwilką opierdoliłam tatarka z cebulką i z dużą iloscią maggi..No dieta cud !!! Nie wspomnę że popijam to wszystko colką i nie wiem jak moja wątroba to wytrzymuje :-) kiedyś w kinie leciał film \"Wielkie Żarcie\" i oni tam wszyscy postanowili popełnić samobójstwo poprzez przeżarcie, więc ja czynię chyba to samo....wcale a wcale nie jestem głodna, moje łapki same tak pchają te przeróżne świństwa mi do ust, na owocki i warzywka nie moge patrzeć...w dupie tez mam wiosnę ...zamiast ochoczego wiosennego zrywu mam przesilenie wiosenne, albo raczej zimowe....Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, widocznie ja musze już pozostać otłuszczona...wola Boża i skrzypce.... Na koniec motto dnia dla wszystkich ludzi pracy : Czym się różni szef od wibratora??? Wibrator nigdy nie będzie prawdziwym chujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka......ja wczoraj wpieprzyłam kiełbaskę grilowaną ok 23,00 taaaaaaaaaaaaaka dużą....pyszna była a dziś rano miałam brzuch wzdęty i wyrzuty sumnienia, że niby cały dzień jestem na sałatkach, chudym parowanym mięsie a wieczorem wpierdalam bo nie mogę się opamiętać....:( Taki gooopek ze mnie jest..:( Ale to nic tam.... najlepszą radochę mam teraz... bo latam na zakupy tzw. wiosenne i już kupiłam 3 pary butów, śliczne pantofelki i tylko czekam aż przestanie padać, mżyć i będe mogła już je nosić... Serum ... na pewno ślicznie wyglądasz....podobnierz modne na wiosnę sa fiolety, ostre zielenie i żółcie... na oczkach.....ha ha ha czyli tak jakby dostać w michę... ha ha Wogóle wszystkie jesteście śliczne i już!!! Buźźźźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×