Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Slonka Moje slodkich snow Wam zycze a sama uciekam bo jutro szkolka na mnie czeka 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :) ale to Twoja zasługa, ze ja znowu uciekam :) Tak mi niedawno pisałaś o swoich wyczynach jedzeniowo-ćwiczeniowych, ze mi wstydu konstruktywnego narobiłas :) Mama :) 👄 I przestańcie z tymi prosiętami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama kissssssssssssak ide film ogladac bo smęcicie strasznie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - dawaj , dawaj na tym steperze:D gratuluje zapomozaparcia👄 a z tym glodem na wieczor.... dziewczyny moze nie dojadacie w dzien?? chcialabym wam pomoc.... a jakies warzywka chrupać... czy cus...:( głupoty gadam co?? sama bym zjadla kawał kiełbachy z grilla:D Kicia a ty gdzie polazłaś?? pewnie chlasz gdzies?? ty nie dobra, ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ...powiem jestem ogromnym leniem ... nie piszę, nie udzielam się ... jestem do dupy..... ale jeżeli to, że wracam do domu ok 23 może mnie usprawiedliwić ... to prosze o taką łaskę....a jak jestem już w domu to mam tony materiałów do przeczytania... chyba starzeje się...kiedyś balowalm do czwartej rano, na 7.00 odprowadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOCHA rodzina z domku na prerii ze dwie zimy by miala co żryć...... ja smece??????????o ty malpo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam :) Dziś wreszcie ze swoim Połówkiem u boku zasnę :P No i jeszcze tak apropo odchudzania .... mam śliczną karkóweczkę i muszę ją jeszcze dziś przyprawić, a jutro upiec. No a w niedzielę pojeść, ma się rozumieć :P Buziaki 👄 Lola:) Mama ;) Mafinka :) Wy to pewnie dziś w nocy sobie jakąś imprezę na czacie zrobicie :) Uwazajcie na paluszki i klawiaturkę jak będziecie śpiewały :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pewnei zaraz zrobia papa i tyle bedzie z tego pisania:D Do2do....a ty to pewnie bzykasz, to ci nie przeszkadzam.... Kicia mam nadzieje ze masz czkawke...hiihi Lola - ja małpa?? a ty to co?? smęcoca małpa:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cały babiniec :) myślałam, ze w nocy jakaś impreza u będzie, a wy pewnie w wyrkach zapasy urządzałyście :) no to teraz pora wstawać i dzionek witać :) no i laski za dietki się brać !!!!! u mnie dziś słońce przez chmury sie przedziera i wiosna tuż tuż.... trzeba się pozbyć tego i owego :) Nie wiem jak u Was ale u mnie chyba pod tym względem kryzys zimowy się skończył. Niby jem jak jadłam, a waga wreszcie drgnęła .... i to w dół !!!!! od razu motywacja się poprawiła :) całe szczęście, bo już bałam się, że lato powitam o 10 kilo .... większa :O może u mnie to utrata wody na razie jest, ale i tak dobrze, bo wczesniej tylko rosło ... Tak wiec rzucam hasło : KTO SIĘ DO MNIE PRZYŁĄCZY ?????? Dieta MŻ i troche ruchu :) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌼 Majka - ok doki - MŻ I WIECEJ RUCHU...JESTEM Z TOBĄ:D zaraz wklejam tabeleczke, do końca nie rozumiem co sie dzieje z moja wagą..?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg_______77,5kg____75kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________88kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko 👄 no toś mnie teraz zaskoczyła tą tabelką .... tak od razu ... :P Co masz na myśli mówiąc o swojej wadze? I Ty też niedługo zdobędziesz cel :) Będzie jakis nastepny? :) Bo ja teraz mogę chociaż z czystym sumieniem popatrzeć na moje tabelkowe 64,5 :) bo teraz tyle mam, a niedawno było już blisko 67 ..... mam nadzieję, ze nie jest to wybryk natury i za kilka dni znowu nie wskoczy mi na 66+ :P naprawdę mam wielką ochotę na 60 kilo ...... wszystko poniżej 59,9 ( nie pamiętam, zebym tyle miała w dorosłym życiu:) ) to będzie już totalna ekstaza ...... normalnie jak wielokrotna mega kumulacja orgazmów :P Marzenie ryczącej 40-tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie chce zeby mi to wrocilo(waga), a polecialo 2,5kg.... zakoczona jestem bardzo.... ale miło. Idzie wiosna, moim zdaniem teraz masz najwieksza szanse na ujrzenie tego 59,9kg:D. Nie odpuszczaj tylko, depcz ten biedny steper:D Serum - co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uda mi sie 70kg..... ale po droze wyjazd do polski, wiec to na bank przesunie osiągniecie tego celu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D MAFINKA ty to medium jesteś? Oczywiście, że chlałam. Pamiętacie, że ja mam wszystkie święta razy dwa. Moi katoliccy przyjaciele twierdzą, że w środę zaczął się post. Ale moi ukraińscy przyjaciele mają jeszcze karnawał. Ponieważ katolicki ostatni weekend karnawału siedziałam w domu, to wczoraj sobie odbiłam. Prawosławni i greko-katolicy wczoraj świętowali ostatki. A ja razem z nimi :D NO :D Ale nie ciesz się zołzo, czkawki nie miałam. Nad tym jeszcze musisz popracować :p A poza tym to ja się tak nie bawię. Siedzę w wyrku. Dopadło mnie :o R w nocy mnie budził i mi wcierał, że mam gorączkę. No i rano się okazało, że miał rację :o gardło mnie boli ja cholera i gila mam do pasa. Ale spoko. Słonko poleciało mi do apteki po gripex i się leczę. Już mi nawet lepiej jakby. Ja nie mam zamiaru chorować! Całą zimę przetrwałam, epidemię grypy, a tu taka wtopa! Przede mną cztery dni wolnego! Nie ma takiej opcji! Rysiu, zrób mi proszę jeszcze jeden gripex! Ja na 18 umówiona jestem na degustację wina mołdawskiego! Kuleżanka była w Kiszyniowie i przywiozła. Do szóstej muszę być zdrowa! BUZIA :D No i chcę ostatecznie wiedzieć ile bab będzie na tym sabacie w Łodzi! DO2DO! TIJA! Proszę się decydować ORY 😭 wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:Dhahaha:D:Dhahaha:D:D:D:hahahah:D:D:D Kicia - w języku czarownic czkawka=grypa, czyli jednak moje czary działają:D:D:D:D:D kuruj sie..... czosneczek gripex i te sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloół laseczki, gdzieśta się pochowały? :) niech mnie ktoś przytuli... no dobra, przytulać to ma mnie kto, ale niech ktoś ze mną pogada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczyt! Jesteście podłe. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Idę zjeść. Zrobiłam klasyczne kotlety mielone, ugotuję sobe fasolke i będę jeśc i jeść i jeśc. Tak. aj sed. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, oj nie plumkaj już Kicia, najedz sie porzadnie:D ja zaraz ide pizze robić...mniam...mniam...:D:D:D:D jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się świetnie, ach, jak wspaniale :D tylko koleżanki mnie opuściły 😭 fasolka się pichci, całymi dniami nie jem chleba ani mięsa. dziś zjadłam zwykły chleb krakowski i będę jeść kotlety. To musi mi wystarczyć do następnej soboty. :D eee, nie... za tydz to ja jadę na egzamin z gramatyki polskiej do Lublina, to nie będzie ani chleba ani mięsa. Gorące kubki i ruskie pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co nie koleżanka?? Fajnie ze czujesz sie wspaniale:P:P ale bym zjadła ruskich pierogów.... mniam:D uwielbiam je:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×