Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dziewczyny !!!!!!!!!!! nie piszcie wszystkie na raz, bo kafe się blokuje :P Mam info dla dziewczyn zawijających się do ćwiczeń w folię spożywczą :) Nie jestem pewna, czy to już pisałam, więc powtórzę. Zawijanie takie pomaga na zwalczanie cellulitu. Jeszcze lepiej jest posmarowac się wcześniej jakimś środkiem na celuulit, a dopiero potem zawinąć się tą folią. I bardzo ważne - zawijać się trzeba w kierunku serca !!!!! Tzn. jedna noga od dołu w górę, potem druga noga od dołu w górę, a dopiero potem biodra i żebra. Zawijając kolejne :P nogi można kończyc na biodrach, ale NIE WOLNO zacząć od nogi, potem biodra, a na koniec druga noga w dół. Zawsze trzeba zaczynać od dołu i kończyć na górze. Nie bardzo pamiętam dlaczego, ale chodzi o odpowiedni przepływ czegoś tam gdzieś tam :P Tak poradziła mi moja kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dzięki za informacje, chyba mogę już zacząc cwiczyc to spróbuje pozawijac się w te folie, może tłuszcz się stopi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- dzieki nie wiedziałam o tym :Ozaskoczyłas mnie tym :)👄 A wy co tak milczycie normalnie niebawem nas omka sromka pobije ze swojm topikiem normalnie dziewczyny klikajcie bo nam TOPIK ZDYCHA i bedzie prawdziwe pierdut 😭 no chyba że nie piszecie bo rowerki, stepy,twistery sa w ruchu to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie obrzydliwe grubasy..... moze potem cos napisze bo teraz jestem straszniezajeta....rozumiecie....filmy,,,kolacja,,,lezenie gwizdkiem do gory.... no wiec jak bede miala wiecej czasu....to napisze narazie was czytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca. - Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: \"a dlaczego masz to takie wielkie, dlaczego masz takie wielkie tamto.. Adwokat pyta swojego klienta: - Dlaczego chce się pan rozwieść? - Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach! - Pije? - Nie, łazi za mną! Mężczyzna zatrzymał się na noc w hotelu. Po godzinie przybiega zbulwersowany do recepcji i krzyczy: - To skandal! Niech szlag Was trafi! - Co się stało? - pyta kierownik hotelu, zwabiony krzykiem. - Co się stało?! I Pan się mnie pytasz, co mi się stało w Pańskim hotelu?! Kiedy wszedłem do swojego pokoju, zaszedł mnie od tyłu jakiś ciemny typ z pistoletem w ręce! Przystawił mi pistolet do głowy i powiedział: \"Zrób mi loda, bo inaczej Twój mózg znajdzie się na wszystkich ścianach tego pokoju!\" - O Boże! - kierownik hotelu złapał się za głowę. - To jest niemożliwe! To się nie mogło zdarzyć w naszym hotelu! I co? I co Pan zrobił?! Mężczyzna poczerwieniał cały od złości i krzyczy: - I jeszcze się pan mnie pytasz, co zrobiłem?! A ku**a co, jakiś wystrzał Pan słyszałeś może?!!! Przychodzi niedźwiedź do zająca i rozpaczliwym tonem mówi: - Zając, ty się mnożysz jak nie wiem co, a ja nic, pomóż przyjacielu. Zając na to: - A marchewkę żresz? - Nie! - No staaaaaaary! Pół roku niedźwiedź je marchew no i nic nie pomogło. Znowu przychodzi do zająca i mówi: - Zając pomóż, nie bądź taki. A zając na to: - A marchewkę żresz? Niedźwiedź: tak! - A tartą? - Nie! - No staaaaaaary! Więc kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę i nic. Znowu przychodzi do zająca i błaga go o pomoc. Zając: A marchewkę żresz? Niedźwiedź: Tak! - A tartą? - Tak! - A z groszkiem? - Nie! No staaaaaaary! No i znów kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę z groszkiem i nic. Przychodzi do zająca i mówi: Niedźwiedź: Zając, ja cię bronię przed wilkiem i lisicą a ty mi się tak odpłacasz. Pomóż mi bo lata lecą a ja dzieci nie mam. Zając: A marchewkę żresz? Niedźwiedź: Tak! Zając: A tartą? Niedźwiedź: Tak! Zając: A z groszkiem? Niedźwiedź: Tak! Zając: A dupczysz? Niedźwiedź: NIE! Zając: No to staaaaaaary! Zdumiewające fakty......... Wg statystyków o nas: Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3 Udo jest tak twarde jak cement Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy Kobiety już dawno przeczytały ten mail Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk ... Archeologom udało się całkowicie odszyfrować napis na płytach darowanych Mojżeszowi. Okazało się, że przykazanie było tylko jedno: \"Nie z czasownikami pisze się osobno. Na przykład: nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż, itd.\" Jeśli masz piękne mieszkanie, wspaniały samochód, wysoką kwotę na koncie i piękną, wierną i oddaną żonę, jeśli otaczają cię dobrzy i uczciwi ludzie, którzy się do ciebie uśmiechają, jeśli na świecie wszystko jest w porządku i nie ma powodów do niepokoju... ...przestań ćpać, do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej mimo,ze jestem strasznie zajeta to zapytam.......kto bedzie na spotkaniu w lodzi???????????????? bo cos mi sie wydaje,ze w czarnej duupie jestescie........ prosze o pilna odp. wasza goooopia lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochanienkie wstawć słoneczko zaziera przez chmurki stuka nam do okien 🌼 Która paniusia bedzie kawunie zemną piła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 👄 myszenko - pilam z Toba kawke ale niestety nie mialam jak tego powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez przesyłam miliony 👄 👄 👄 👄 majeczko masz racje folia od dołu do góry (limfa) polecam wam dziiołchy tołpe borowinowa- szybko sie na niej chudnie pod folia,dla mnie efekty zniewalajace!!! a na toksyny to cos sie tam pilo no nie???? ory kochana to ty dalej sama pracujesz??przeciez juz kilka miesiecy temu mowilas o zatrudnieniu.jesu....co miasto to urodzaj inny,u mnie zabiłyby sie dla samej pracy nawet za niewielka pensjie... abs-głowa do góry,na mdłośvci pomaga lekkie sniadanie w łóżku, albo niestety przetrwanie pierwszych miesiecy z zacisnietymi zebami....współczuje szczerze!!!!jak sie ogolnie czujesz? jesu..a mnie z dnia na dzien coraz wiecej:-)ale wiecie tak sie dzisiaj zaparłam ze dieta musi byc i bedzie!pomozecie...??(:-) ) buziakole babole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBELIXOWA- masz to jak w banku hihiihii👄 może ty bedziesz chudła a ja tyła hihihihi;) buziolki dla was dziewczyny👄👄 MYCHA👄 ranny ptaszku MYSZKA👄 tak samo ranny ptaszku:) MAMA ja własnie pije zielona \\_/>👄 MAJKA- tos się rozpisała kochana hihihihih👄 To ja uprzejmie donosze że po mimo piatku 13 w wawce świeci piekniusie słoneczko i ogólnie wieosna w powietrzu pachnie:D🌼:D Kupiłam sobie tulipanki więc co chwilke zerkam sobie na nie i odrazu w sercu wiosna🌼❤️🌼 A co u was panieneczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszyskich :D. u mnie za knem sloneczko , wiec może już wiosna:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Moje Slonka ❤️ do2do - u mnie podobnie.. sloneczko i ciepelko az milo tylko kurna dzie zwariowany i popisac nie ma nawet kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje czy my dziś skonczymy tą stronke 🌼 A ja zero dietki narobiłam sobie pierogów z kapustka i tak sie objadlam ze ledwo siedze 🌼 Czemu tu tak dziś cichutko jakiś pomur na topiku a 13 i piątek wiec żescie sie pochowały w mysie dziurki 🌼 Lola a ty gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------- _„„--~~~--„„„_ --------- „~”----------___„„„ ““~„ --------„-“------------”--------/------¯“-„ -------/-------_--- -~--„„„„-~”'__-------\ ------/---------””””*””~------ --- “------- \ ------/----------------_---„„„„_--_--------- \ ------|--------------- (•)------ \ (•)---------\ --„-~-\-------------------- „„-~”-------------\-„ /-----------------------------------------------|_/ |-----------------------------------------„-----/ --”~--~”\-------- \”------------------„-“-----/ -----------\---------¯*”~-„„„„„„-~*”------„/’ -----------”~„--------------------------„~” -------------””~„__--------------„-~” ------------------¯¯/””””””””¯¯\-„ ----------------\¯¯””~~--„_„„-“::\ -----------------)”¯::::::::::::¯”:::\ ----------------/::::::::::::::::::::::\ ---------------/:::::::::::::::::::::::::\ --------------/:::::::::„::::::::::„„:::::\ -------------/:::::::::| „-“”\„:::/;;”~„:/;\ ------------|_„„„„„---„|;;;;;”-“;;„;;;;”;;/”\ ------------|-------|;;/”\;;;;;„-“ \;;;;;/:::| ------------(“”-------\-”::::”~-“::::¯””::: | -----------|¯|_„„-„_„) ______„„„„„„---~ | ------------”|-------------------------------| -------------/_-----------------------__ „--“ ---------------¯¯¯7”””¯¯¯\¯|””¯¯---\ -------------------/-----___\|___---_-„„„__ ----------------„~”¯¯¯“----------~-„ -------”\ ------------(“¯----------------------- )--------/ -------------¯”~~~~~~~~~~” ¯ ””””””¯ Trzeba zawsze mieć humorek i na lekko wszystko brać, rano budzić się z humorkiem i z humorkiem kłaść się spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chłop i niewyraźny juz mi się rozjechał chyba mu rutinoskorbin zaserwuję:D A miało to być motto na jutro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❇❇ ❇ Z A P R A S Z A M ❇ ❇❇ ❇ ❇ DESEREK I KAWUSIA CZEKA :) ❇ __❇_________________ ___________((O))______// __________((::::))_____// _________((:____))___// _______(((__(((:::__)))// __❇__(((:::___))):::__:::))) ____(((::__)))::__(((:::____))) ███████████████████_██ _██__██_ಌ_██_ಌ_██__██_█_█ _██__██____ಌ___██__███___█ __██__██ಌ___ಌ██__██_██_█ ____██__████__████____█ _______█████████ _________██████ ██______███_███______██ ███__████___████__███ __█████████████████ ______███████████ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ __❇_________(( __Z_________))) __A_______(____) __P____(___((_____) __R_█████████████_██ __A__██_ಌ__██__ಌ_██_█_█ __S__██_██_ಌ_██_███__█ __Z___██ಌ_____ಌ██_█__█ __A____██_██_██___██ __M______█████ __❇________██ _███_____ █_█_____ ███ ___██_____________██ _____███████████ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ ❇ Jutro rano oczywiście hiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolki 😘 Chyba czas założyć jakiś komitet na rzecz opuszczenia 195strony:D:p Pimach😘 otrzymujesz ode mnie słowną reprymendę!!! do czego to dochodzi, że żeby się dowiedzieć co u Antka słychać to muszę czerwcówki podczytywać:o nic nie masz serca dla nas❤️ Reszta ciężarnych też tu specjalnie się nie udziela!!! Wczoraj znowu opiłam się piwa, tym razem z sąsiadką, a dzisiaj w głowie mam kompletną korozję:p. no ale dam radę w końcu trening czyni mistrza:D coś mi córunia znowu popaprała gg więc nie zdziwcie się jak kolejny raz będę musiała zmienić numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAKTYCZNIE RUCH JAK W RZYMIE....... CO DZIS PORABIACIE BZDZIĄGWY????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JUZ JEST Z LEKKA PORAZKA,ZEBY JEDNĄ STRONE CIAGNOC PRZEZ KILKA DNI........ CZY MY JUZ SIE NIE KOCHAMY,ZE NIE MAMY O CZYM PISAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Poziem tylko i uciekam mam duzo pracy dziś 🌼 potem sie pojawie ja tez dzis na kacu wczoraj sąsiadka miala imieniny i opiły zesmy sie wina troszke mam kaca 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc :D wczoraj, jak byłam w pracy, to zadzwoniło moje słonko i powiedziało, że idziemy na imprezę. Kolega po 10 latach działalności musi zamknąć sklep i ja wiedziałam, że będzie pożegnalne chlanie, ale wiedziałam, że akurat 13.03. Tak więc, poszłam tylko na obiad do knajpy, a potem to już było strasznie :D jooj, jak za dawnych lat ;) kiedyś, na początku tego sklepu to były tam imprezy!! Oczywiście po godz. 18! ;) W ogóle nie przejmowaliśmy się, że widać nas przez witryny, a to ulica w centrum, ruchliwa dość .... ech, żyzń.... było suuper! jeszcze kupiłam sobie kilka pięknych ramek, bo koledzy oprawiali też obrazy i zostało im trochę listew. I spontanicznie zrobili parę ramek. Są super z takich szerokich, złotych listew, ale "okienko" jest malutkie, takie 6/9cm, nie więcej. No to poprosiłam, żeby mi zrobili jeszcze jedną i zrobił mi kolega "na cito". Trzy minuty i ramka gotowa! Tak mi przykro, że już nie będzie tego sklepu :( to było takie miejsce spotkań... i tyle wspomnień... dlatego chcę wziąć coś na pamiątkę, choćby te ich ramki.. a! i jeszcze dostanę takie stare krzesło udekorowane "decoupage" czy jak to się tam pisze :) dekupaż miało wyjść. ;) bo to był taki sklep dla plastyków. Dusze artystyczne tam przychodziły ;) ale piłam tylko wódkę i gin, więc czuję się bardzo dobrze, mimo tego, że się nie oszczędzałam! 🌼 LOLA - pytałaś, kto będzie na spotkaniu. Chyba tylko ja i MAFINKA. Będzie bardzo ELITARNIE :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ paniusie :) Jak wam kawke z deserkiem rano zafundowac to kilikacie :)iihihhiiiii TIJA- podączam się do ciebie w sprawie PIMACH :) ja tez ostatnio czerwcówki czytałam :) KICIA- oj to super sklepik musiał być :) ja jak wleze do sklepu dla plastyków to mnie siła za drzwi wywalaja ale to z racji zawodu i wykształcenia :)A kszesełko bedzie super!!! LOLA- buziolki kochana 👄 MYSZKA- gratuluje stronki i sle fluidy by kacyk minoł :) Ja dzisiaj dziewczynki przelotem bo mezus juz jedzie do domku a nie bylo go 5 dni:( wiec dzisiaj sie iskry posypia bom sie steskniła i wyposciła hihihih:p 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×