Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🖐️ o jessssooooo moja glowa............. lola i 😍 ju kicia.....odliczanie czas zacząć:D i dla reszty pipek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dembobry :) ał al ał !!!!! Do2do !!!! już nie bij więcej !!!!!! :P krzycz, ale nie bij !!!:P Nie wiem jak reszta, ale ja dopiero niedawno wstałam :) i pije kawkę właśnie . No i zagryzam deserkiem od Do2do :) Chyba pokocham soboty - po paru latach w tym roku szkolnym soboty mam wolne i mogę wreszcie wstać o której mi się zechce :) Po całym tygodniu wstawania w środku nocy :P i nockach w pracy :P Co prawda pracuję za to w niedzielę, ale da sie przeżyć. Dzieciaki mam już duże, więc problem porannego karmienia załatwiają we własnym zakrecie, a jak odpowiednio je zmotywuję to i kawkę do łózia mamusi przyniosą.... i tościka na śniadanko mamusi zrobią :P Koleżanki Mamuśki :) Pimach 👄 Kasiunia👄 dołączam sie do reszty- od jakiegoś czasu w ogóle nie piszecie !!!!! JUż nawet Obeliksowa 👄 odzywa się czasami , choć różnie bywało :) Dziubek, a co to jest ta tołpa borowinowa? Abs 👄 wielki buziak za dzielnosć w znoszeniu początków ciąży :) Ty jedna, choć może teraz najbardziej cierpiąca, bronisz honoru naszych Ciężarówek :) Zastanawiam się tylko, po co sie meczysz w pracy? I dlaczego tak bardzo obawiasz się gadania współpracowników??? Przecież Twoja ciąża to żaden powód do obrabiania z tyłka za przeproszeniem !!!! Masz już 2 dzieciaczków i bardzo dobrze wiesz, że za kilka miesięcy nie będzie za bardzo czasu na odpoczynek. Może teraz zajmij się bardziej sobą? Nie mówiac o tym, że będąc na zwolnieniu (mam nadzieję, ze tak jak w Polsce płatnym) będziesz też miała wiecej czasu dla rodzinki. Bo potem , przy 3 dzieci, to już raczej tego czasu za duzo nie będzie .... Kicia :) Ty to jesteś dopiero artystyczna dusza :) Bo trzeba być naprawde artystą, zeby nauczać innych, samemu się uczyć i jeszcze zaliczać wszystkie okoliczne imprezki :P I wszystko robić na wysokim poziomie i z gracją :) No ale dobrze robisz !!!!!! Nie masz jeszcze zobowiązań rodzinnych to możesz szaleć ile wlezie :) Do2do :) nie zajeździj swojego pana :) Daj mu troszku odpocząć po podróży :) Myszko:) Ty to choć bez pracy zawodowej jesteś prawdziwa kobieta pracująca :) No i wreszcie zaczynasz korzystać z zycia :) Brawo !!!! Nie ma nic gorszego jak całkowite podporządkowanie sie mężowi i dzieciom kosztem własnego poświecenia sie, którego i tak na ogół nikt nie dostrzega... 👄 Mycha 👄 Co niunia u Ciebie? Twoje milczenie usprawiedliwia jedynie szkoła 👄 no chyba, ze Jacenty gdzieś Cię porwał 👄 Mafinko 👄 rozumiem, ze szykujesz się w wieeelką podróż do kraju, ale w nocy to mogłabys dalej klikać :) 👄 Lola 👄 no a Ty jędzo to już całkiem lecisz w kulki ..... odżywasz się raz na kilka dni i jeszcze marudzisz, że inni nie piszą :P Tija 👄 A pańcia to chyba miała sobie nowe cele odchudzeniowe stawiać, a nie kusić imprezami ???? No tak, ale jak ktoś po imprezowaniu wyćwiczy wszystko z takim zacięciem jak Ty, to i potem ma efekty na wadze ... Pozazdrościć tylko :) Ory 👄 najpiękniejsza istoto na tym naszym łez padole :) Trzym się cieplutko i pisz jak Ci czas bedzie pozwalał:) Jak dla mnie jesteś guru w dziedzinie radzenia sobie z życiem, stresem i w ogóle wszystkimi przeciwnościami losu. Chyba nie spotkałam jeszcze osoby z takim poczuciem humoru mimo wszystkich zdarzeń losu.... Jestem z Tobą całym serduchem ukrytym w moim 80E :P Mama :) Niunia, jak Twoje kilogramki? Lecą dalej powoluśku? A moze już całkiem poleciały w zapomnienie? 👄 Szczęśliwa :) No Ty kochana to też od jakiegoś czasu się z pisaniem zapuściłaś ... pewnie znalazłaś jakiś cudny sposób na zgubienie kilosików i lada dzień wkroczysz tu do nas z wymiarami modelki :) jeśli tak to notuj wszystko dokładnie i sie z niektórymi podziel 👄 Serum :) Mam nadzieję, ze z Twoimi oczkami jest z każdym dniem lepiej 👄 Co do walczenia z astygmatyzmem - mój syn jeszcze 12 lat nie ma, wiec na jakiekolwiek interwencje chirurgiczne ma jeszcze parę lat, wiec mam nadzieje, ze do tego czasu medycyna coś skutecznego wymysli. A szkieł kontaktowych dla niego nie chcę .... boję się, ze byłyby dla niego niepraktyczne- mały jeszcze dzieciak, roztrzepany :) a takie cudo, choć wygodne, wymaga pewnych odpowiedzialnych zachowań. Donia 👄 kiedyć to choć rano łapką pomachałaś . A teraz ??? NIC !!!! Emma :) Chudzinko :) Ty też tak tylko wpadasz i wypadasz ..... Pisz więcej !!!!!!! Mimozka 👄 Odezwij się co u Ciebie !!!!!!!!! Na temat Piksels, Desperadoo i Nikolci to w ogóle nie będę sie wypowiadac .... juz nas chyba nie lubią 😭 No a na koniec ja :P Zakupiłam sobie wczoraj twistera. No i : 1. chyba trafiłam na trefny towar- jakieś to to to plastikowe jest, jakby dla dzieci, istnieje obawa, że za długo nie wytrzyma mojego ciała na swoim ciele :P 2. myślałam, że takie kręcenie sie na nim to żadna sztuka, a jednak ...... wcale to nie takie proste, zwłaszcza przez parę minut ..... Łudzę się, że to z powodu opisanego w punkcie 1 :P Dziewuszki, czy jesteście zainteresowane przykładowymi dziennymi jadłospisikami na gubienie kilosików ? Trafiłam na takim jednym forum na gotowce, mogę coś tu powklejać:) Bo ja, mimo przeciwności losu, postanowiłam jeszcze powalczyć ze swoją wagą .... Kończy się 4 tydzień mojego zmagania się ze stepkiem. Jak to mój mąż mówi - \"trzęsawką \" :P 4 tygodnie to mój rekord :) I nie chwaląc się - prawie codziennie, po 45 minut :) Co prawda miałam zamiar juz się załamać, bo jakoś nie widziałam porywających efektów, ale być może zaświeciło światełko w tunelu .... Ale z euforią poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia .... jak się utrzyma to WRESZCIE JAAAAAAAAAAAA ZMIENIĘ COŚ W TABELCE !!!!!!!! No i teraz powiedzcie mi kto tu najwięcej pisze? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D MAJKA- a ja myslałam że ty tak lubisz jak cie pejczykiem trzaskam hihii:DA co do ślubnego to juz mi przez tel stekał że wyposzczony więc chyba będę polemizowac kto gogo ujeździ hihii:D KOCHANE ja mam 10minut przerwy w sprzatanku więc pije kawcię z olbrzymia zawartoscia mleka jak która chce to parze więcej :D ____(\'\'\'\'\'\'\'\')o____ ______(\'\'\'\'\'\'\'\'\')o_____ I herbacie tez prosze \\_/> \\_/> A i czarna bez mleka :) |_|> |_|>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ja też mam przerwę w sprzątanku. Zamierzam troszkę kwiatków poprzesadzac, bo takie badziewie porosło. U mnie dzień zaczął się ze słonkiem energii nabrałam planów narobiłam a tu dupa,słońce zaszło i energia zniknęła. Kicia jak Ty z tym wszystkim wyrabiasz?Kobieto toż ty nie masz czasu dla siebie bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście napisały przez pół dnia! ho, ho! właśnie wróciłam z tesco :) byłam oczywiście z moją koleżanką :) ale wkurwiona to jestem tak, że szkoda gadać. Wzięłam rower, patrzę - trochę zeszło powietrze z tylnego koła. Ale to nie problem, po drodze jest stacja. No to sobie poszłyśmy spacerkiem. Na stacji biorę się za kompresor, patrzę A JA NIE MAM WENTYLA!!!! no nie dziwne, że mi zeszło powierze! Trzymam swego rumaka na klatce schodowej, jakiś chuj mi zarypał wentyl! no więc w obie strony prowadziłyśmy rowery 😡 w pieprzonym tesco nie było wentylków, same dętki z wentylkami na stałe 😭 jutro niedziela, a mój rowerek nie może jeździć :( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka [czesc} tu Wasza kulezanka marnotrawna... przyznam bez bicia ze nie szkola mnie w pisaniu przeszkadza a zycie towarzyskie... kolezanusia mnie z Londyna przyletala i tera jej towarzystwa dotrzymuje bo stesknilam sie za bidulka przeokropnie... do2do - kto kogo co za roznica.... grunt ze przyjemnie bedzie... majka - wybacz mnie prosze wszelakie zaniedbania.. pliiiiis a w ogole to aj law ju Was i mam nadzieje ze nam sie jednak wkrotce rozkreci... kazda tylko narzeka ze nie piszemy a sama zeby sie nie wyrozniac tez nie pisze... musiem wziac sie w garsc i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee ja do niczego nie namawiam...............tylko oczywiste fakty plete.....................co pomyslalam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, wybacz. Mam jakis taki tumiwisizm, ze nic mi sie nie chce. Gram w kulki albo w rybki. Nawet czytac mi sie nie chce. Postaram się poprawić, ale nie wiem, czy to relanium mnie tak rozwala, ze nie dość, ze nie śpie w nocy, to jeszcze chodze jak pijany zajęc na szczerym polu. Do2do, wybaczysz mi? Własnie jestem na etapie zamartwoiania sie o wątrobę mojego małego, czy ona to wszystko zniesie... A pozostałe prosze o kopa w moje wielkie dupsko, zebym się poskładała do kupy. A i mam mega rozstepy na cyckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za dobre rady :p ale może poczekam do poniedziałku i odprowadzę go do serwisu :p przy okazji mi podniosą siodło i kierownicę, nasmarują. Może i umyją? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - az za dobrze Cie rozumiem... z tego wszystkiego 3 tygodnie pokoju nie sprzatalam.... kicia - jak beda fajne chlopaki to moze i umyja... za jeden usmiech... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień bry.......alez mam piekna pogode........ moj mały idzie dziś do pierwszj spowiedzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u mnie też pięknie , wiosennie nareszcie!!!!! Zaraz muszę się wziąc za obiadek , bo nie ma mojego M, który bardzo chętnie wyręcza mnie w niedziele.A po obiadku koniecznie spacer. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez sensacji :) wczoraj bylo piknie ponad 10 stopni, a dzisiaj chmurki, chmurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane lachonarium ❤️ Pimach❤️ nie martw się, lekarze wiedzą co robią, znam kilka dziewczyn które brały duże ilości różnych leków w czasie ciąży i ich dzieci urodziły się zdrowe jak rybki, u Ciebie też tak będzie😘 dla Antka Kicia❤️ przykro mi, że miejsce fajnych spotkań przestało istnieć, ale najważniejsi są ludzie z którymi odbywały się te spotkania, a oni są nadal Do2do❤️ robisz tak pyszne desery do kawki, że nie potrafię się im oprzeć a potem dupsko rośnie:p Lola❤️ podeślij trochę tego słońca do grodu Kopernika, bo u nas pogoda fatalna. Synek pewnie mocno przeżywa pierwszą spowiedź, pamiętam jak moja córcia szła po raz pierwszy, aż sraczki dostała, zresztą ja też zawsze dostawałam:p Majka❤️ nie będzie nowych celów, mało tego jestem na dobrej drodze, żeby wrócić do celu nr II. dopadła mnie euforia po ostatnich sukcesach i odpuściłam:( w efekcie na wadze jest prawie 77kg:p jestem załamana i chce mi się ryczeć. Chyba to jest pokuta za ostatnich parę imprezek. To przez nie za dużo żarłam i na dodatek nie ćwiczyłam. Teraz nie wiem co robić bo nie mogę wyhamować z żarciem. Brakuje mi jakiegoś porządnego kopa:( Całuję Was wszystkie laseczki w koszyczki i w co tam chcecie jeszcze być całowane 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Lachonki 👄 sie macie? nad morzem niestety buro i ponuro i nic sie nie chce... weekend za mna jakis taki nijaki... a przede mna mnooostwo pracy... mam tylko nadzieje ze Moje Kochane Slonka beda pisac i dzieki temu bedzie mi od razu lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ ja jestem :) z kawką oczywiście > witamy nowy dzień z uśmiechem :D trzy, cztery! cziiiiiiis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak Mycha pije z tobą kawusie ale ja mam dziś kaca 🌼 byłam wczoraj u sąsiadki i próbowłysmy wódke co bedzie na weselu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - to specjalnie dla Ciebie :D myszka - wspolczuje... kacyka... bo proces zaslugiwania sobie na niego bywa b. przyjemny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha;) ja jestem, ale na chwilę. Zaraz lecę z moim małym do lekarza. W nocy byliśmy na pogotowiu, ale tam są same konowały. Od kilku dni młody miał temperaturę i mocno się ślinił do tego nie chciał jeść. Nie dziwiło mnie to specjalnie bo wychodził mu ząb. W piątek już ząbek się pokazał, ale on dalej gorączkował i dalej miał taki dziwny ślinotok. Jest bardzo niespokojny i płaczliwy, widać wyraźnie że boli go przełykanie jedzenia, teraz już całkowicie nie je i nie pije, a w sobotę pokazała się wysypka na brzuchu, plecach, która schodzi na ręce i nogi. Dopiero wtedy po kojarzyłam że 5.03 byliśmy na szczepieniu na odrę+ świnkę+ różyczkę i zaczynam podejrzewać, że to ma ze sobą ścisły związek. Sprawdziłam objawy z tym co w necie jest napisane i wygląda na to że to po tym cholernym szczepieniu, czego pani doktor nie potwierdziła na pogotowiu. Być może nie chciała siać nadmiernej paniki, bo niestety ta szczepionka nie cieszy się dobrą sławą. To właśnie po tych szczepieniach wielu rodziców zaczęło u swoich dzieci dostrzegać pierwsze symptomy autyzmu. Nie chcę panikować, ale muszę wszystko sprawdzić, no i strasznie mnie martwi że on w ogóle nie je i nie pije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×