Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej baby???!!!! Komu swoją tlustą dupą przysłoniłam słonko??? Tobie Tija????? NO nie tego już za wiele!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija - juz pedze... puszczalska z mleczkiem? emma - no jasne ze za duzo skoro slonko przyslonilo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic że przed chwilą zjadłam 3 kanapki z pasztetem, to nic że nie cwiczę, to nic że wczoraj pożarłam 4 kawałki ciasta imieninowego ale i tak będę laska, zobaczycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) ale się spóźniłaś, a było gorąco hehe. nawet nie wiesz jak pochmurno w Toruniu się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, Ty wiesz najlepiej jaką kawkę lubię. Emma, my wszystkie będziemy jeszcze laski , ja w to wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak można prosto z mostu, w żywe oczy takie okropne rzeczy opowiadac,żeby chociaż jakoś tak deklikatnie a tu z grubej rury od razu :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija 👄 dzięki tobie trochę się ruszyło. Czasem taki opierdziel jest potrzebny,żeby przejrzec na oczy . szkoda tylko że nie weszłam na forum przed jedzeniem.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma:) tu się nie da delikatnie, bo jak jest delikatnie to jedną stronę 3 dni się pisze a jak się Was opierdoli to od razu każda ma coś do powiedzenia. Ochyba się nastąpiłaś bo słoneczko wyszło:p haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapakowałam moją szanowną w fotel nie powinna teraz nikomu przeszkadzac. Tylko nie wiem która wstała bo u mnie zaszło slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) z tą Kicią to nawet dzisiejsze moje szaleństwo pobiłaś. Ciągnij kochana dalej ten cyrk, bo pewnie reszta poszła się nażreć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUPA DUPA DUPA !!!! Tyle się napisałam i mi zeżarło 😭 tak w ogóle to łelkam i zaraz spa-dam :P Tijuś :) jesteś dziś kłin tego topiku 👄👄👄 masz racje dowalaj z odchudzaniem, bo już zaczynam podejrzewać, ze niektóre tu czasami :P obecne tesknią za naszą byłą prezesowa, niejaką K..... :P bo jak ona była to sie prześcigały w zmienianiu tabeli , a teraz to tylko doły i deprechy zaliczają :P Aż żałuję, że do pracy muszę iść, bo bym chetnie z Wami popisała :) Mam nadzieję, ze zapał nie minie i wieczorkiem będę miała duuużo czytania :) Informuje, ze wczoraj zaczęłam 5 tydzień chodzenia na stepie :) Co prawda zmian do tabeli póki co nie wnosze, ale i tak nie jest źle, bo wreszcie mam znowu taką wage jak w tabeli .... Bo na przełomie stycznia i lutego podskoczyło mi prawie do 67 ..... A teraz mam znowu tabelkowe 64,5 :) Fakt, ze liczyłam na wiecej, ale i tak nie jest źle, bo w zasadzie jem w miarę normalnie. Nieśmiało przypominam, ze kilka dni temu proponowałam wklejenie dziennych jadłospisów \"chudszego\" jedzenia, ale jakoś przeszło to bez żadnego odzewu.... mogę sie jedynie domyślac, ze poprostu nie czytacie moich postów :P No ale trudno ..... bylebym w seksie grupowym pomijana nie była :P Ja juz muszę uciekać 😭 Wielki buź dla wsiech piszących 👄 Tija:) Mycha:) Kicia:) Lola:)Myszka:) Mafinka:) Abs:) Mama:) Serum:) Emma:) I dla pozostałej reszty tez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,już powinno być lepiej, bo skończyłam myć i siedzę :P może bym kurcze jakie śniadanie zjadła, jak myślicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nażrłam to teraz jestem.:D Kicia to jednak nie Ty zasłoniłaś słonko, pewnie któraś wstała z fotela i kanapeczki robi, bo dalej zachmurzone. majka gratulacje spadku wagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - ja juz chcialam napisac ze chyba to bylas Ty z tym slonkiem bo u mnie wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylmy się do prośby Majki o jadłospisy i pochwalcie się co dzisiaj na obiad serwujecie U mnie będą omlety z wkładką, a jaką? to pochwalę się dopiero jak wy napiszecie co dzisiaj jecie moje pasztety kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moja pol kole wasze wstretne,grube dupska nie siegaja....u mnie swieci caly czas.....heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola;) to zabierz do siebie trochę grubasów bo u nas tylko cień i cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - chcialas napisac - u nas świeci:D i to jak.... lato normalnie:D Tija - ja sie wcale nie poszla objadac, wrecz przeciwnie, sraczke mam:D:D:D:D:D:D Kicia - zapraszam cie do siebie, umyjesz mi okna:P:D:P:D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek bede miala pulpety drobiowe gotowane w warzywach i surowke z jablka i marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ,ze unas.......ale chyba z kibla wyszlas bo na chwile slonko zaszlo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) ja jestem skłonna zrozumieć że dupą słońce zasłoniłaś, ale nie wybaczę ci że zaczęłaś sikać. Leje jak cholera Ja mam omlety z drobno pokrojonym kurczaczkiem podsmażonym, do tego pomidor, cebulka, ogórek konserwowy i trochę sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja tylko tak sie przypominam :) żyje, nadal chodzę w dwupaku chodzic mi lekarz zabronił, bo mam rozchodzenie spojenia łonowego- muszę leżeć dobra uciekam do wyrka tęsknie całuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - wypchaj się :P sama se myj, trochę ruchu nie zaszkodzi :P IDĘ se na miasto trochę. Trochę zmoknąć, trochę kaski upłynnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×