Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja tylko na chwileczkę Witam wszystkie laseczki!! Muszę coś zrobic do żarełka bo na 14 uciekam na kurs, który niestety trwa do 20 o zgrozo!!!!! Jutro wyjazd wracam w piatek wieczorem,a jeszcze nie spakowana jestem, mam nadzieję że po powrocie będe miała co czytac. Donia nic się nie martw to tylko pierwszy miesiąc, ja będę próbowała za miesiąc, zobaczymy za którym razem się uda i czy w ogóle się uda. Lata lecą zaraz 35 stuknie BUUUUU Pimach ja też jestem zdania że powinnaś iśc na komunie i na przyjęcie, tylko pytanie czy zostałaś zaproszona i w jakich stosunkach jesteście z siostrą męża? Ale tak czy siak do kościoła pasuje iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ....... daj spokój z tymi dołkami, łyżeczkami... i wogóle ......... przecież wiesz, że kochamy Cię 😍😍😍 Do2do........ pilnuj zięciunia niech się uczy .....anglik to dzisiaj podstawa 😍 całuję wszystkie 😘 ...a i lecę po ocet jabłkowy.......pierdyknę od razu całą butelkę chyba :):) tyle się naczytałam w necie o jego cuudownych właściwościach... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach........ ja na samo "to" poszłabym na komunię......do kościoła i na przyjęcie, bo przecież innego wyjścia nie widzę... :) nie zostaniesz chyba nie zaproszona........ a niech chujek jeden widzi, że masz klasę :):) To święto dziecka i rodzina ma przy nim być:):)...... a tam może i ta lafirynda będzie się kręciła za rogiem.......dupędajka jedna......a on może nie będzie mógł wytrzymać by z nią nie porozmawiać....?? PALANT !!! ....Przepraszam Cię z góry za te słowa, wiem, że kochasz go.....:).... uwierz mi ja wiem jak to boli...:( pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo 30-stce, na granicy nadwagi i otyłości..... ... lalki co to jest??? Któraś wie, kto założył ten topik??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wpis Kitki ze starego topiku: Kitka100 (kitka0102@wp.pl) Wpadłam z ciekawości zobaczyć co słychać na moim topiku, niegdyś obleganym i cudownym, ale widzę, że nadal cisza i nikt się nie pojawia .... To zajrzę znowu za jakiś czas...może kiedyś towarzystwo wróci - chociażby z sentymentu. POZDRAWIAM "MOJE DIETOWANIE" (Dieta niełączenia z domieszką innych diet) lat 29 ` Było ------ 93,5kg `Jest ------ 68,6kg `Będzie --- 60,0kg http://www.suwaczek.pl/cache/46c1ff37a8.png Papierochom powiedziałam "NIE" 26.11.2007 i nadal nie palę http://www.suwaczek.pl/cache/3cae80d08a.png :):):)...... i co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo................ umarłyście czy co?????....... a juz wiem ...:):) nie możecie oderwać się od lodówek????? :):) ha ha ha.... rozmrażacie je, tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la la......... . . . . . . . . . . . . . . . . . . la lala . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . __*hdl* _*hdl*____*hdl*_*hdl* _*hdl* ____*hdl*_*hdl*_____*hdl*­ *hdl* ________*hdl*________*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* ___CIEPLUTKO !*____*hdl* __*hdl* _________________*hdl* ____*hdl* _____________*hdl* ______*hdl* __________*hdl* _______*hdl* _______ *hdl* ___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl* _*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl* *hdl* __________*hdl*_______*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* __*POZDRAWIAM!*__*hdl* __*hdl* _________________*hdl* ____*hdl* ______________*hdl* ______*hdl* __________*hdl* ________*hdl* ______ *hdl* ___________*hdl*_*hdl* ____________*hdl*hdl* ______________*hdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy jadłospis Iśniadanie- nie mogłam nic zjeść więc wepchnęłam kilka kulek winogron[może z 10-12szt] II śniadanie-serek wiejski obiad- tu przyszalałam smażona na masełku cukinia z ziołami prowansalskimi podwieczorek- trzy kawałki razowca z pomidorem i rzodkiewką prócz tego kilka rzodkiewek które wiosną są dla mnie większym nałogiem niż najlepsze czekolady świata:) Dzisiaj nic już nie jem [przynajmniej taki mam plan:p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka..... no kochana jestem z Ciebie dumna.......:) tak 3maj ....a ja idę pifffko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :) co tu dzisiaj tak cichutko :) Ja dzisiaj latałam po sklepach i kupowałam ciuszki dla bratanicy ma 9 dni :) takie szperanie po sklepach dla maluszków to czysta przyjemność potem była kawunia i zgrzeszony gofr :) ale to niestety moja słabosc :) MAMA- zieńciunio jest 2 jezyczny :) bo wychowywał sie 5 lat w angli i tam do szkoły chodził :) wiec spokojnie :) teraz jeszcze francuskiego , albo hiszpanskiego chce się uczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA:) ja tez chyle czoła :) brawo kochana DONIA- spokojnie kochana damy rade juz tam jakis kamikadze spadochroniarz gdzies sie schowa i zafasolkujemy :) Jak narazie na pocieszenie mogę ci napisac że mnie własnie dopada czerwona cholera@ :o wiecie co chyba uciekam najeśc sie truskawek bo tak sie na mnie patrza z sitka :D i o pozarcie prosza :d to co ja im będę odmawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........bylam odebrac malego z pilki...........ale maja trenera......mowie wam,az mi sie nogi zaciskaly.....nazywa sie kristiano......o matko.........cud malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie dzisiaj cichutko :( lolka- to jak z trenera takie ciacho to ja czekam na foto :) daj nam tez oko nacieszyć :) Jadzisiaj padnieta jestem :o chyba przez tą dzisiejszą pogode :o chłop własnie do domku mi jedzie bo z kolegą sie spotkał na piwku bo sie ładne parę lat nie widzieli :) więc mam chwilke by poklikac ale was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - ja sie przejelam ale wredna kafe zezarla mojego wczesniejszego posta lolka - i co zamierzasz z tym fantem zrobic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............w czwartek kolejny trenin......narobie zdiec to wam szczna opadnie.................chyba go wyrucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :D ruchaj go ile wlezie SEX TO ZDROWIE PÓKI MĄŻ SIĘ NIE DOWIE!!! :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kawka budzi mnie..... \\_/> ... ale jakoś słabo.... W Wawie mży i dość chłodno jest :(:(... pogoda barowa Wczoraj miało być pifffko.....:) a była kawa i kłótnia z moim m. :)....później noc bez rozmów ..... samo życie..... :(:( Dzisiaj postrzelam focha... ale tak do południa gdzieś ,... bo później jest mi mój kochany potrzebny...:):):) a co u Was??? 3 dzień nie jem pieczywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do........ zięciunio poliglota....:) bardzo dobrze to sie chwali :):) lola...........zrób zdjęcie i wrzuć na nk do galerii.... lukniemy na tego Kristiano...... zaruchaj go na śmierć...... kicia....... 😍 a kicia muszę doczytać co napisałaś... widzę, że nie podjełyście mojego tematu.....:( kit Wam w ucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz mama ze focha do południa będziesz strzelać, a do czego ci twoja gadzina potrzebny popołudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha.... Tijka .... motoryzacyjnie oczywiście jest mi potrzebny.... po pierwsze zmienić opony na letnie......:) w zeszłym roku dopiero w czerwcu zmieniane były.... a po drugie umówiona jest diagnostyka ..... poszły mi dwa stopy, została tylko ta kreska na klapie.... i obawiam się, że jak ostro zachamuję to mi ktoś w dupę wjedzie.......a ta "awaria" to nie jest kwestia wymiany żarówki...:( tylko jakiegoś modułu.... no a ja w tym czasie polatam sobie po galerii hand. ale wcześniej pisałam co z naszym starym topikiem....??? wkleiłam post kitki....., w którym pisze, że nic się nie dzieje, że cisza... :( swoją droga ciekawe co u niej??? .... któraś z nas miała z nią kontakt..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka nie specjalnie mnie interesuje, ale muszę przyznać że brakuje mi 30-tek bo była większa motywacja do chudnięcia. Był taki moment że chciałam wkręcić się na inny topik, ale to już nie było to. myślę że świeża krew taka przy której mogłybyśmy się powymądrzać ile to my nie wiemy o odchudzaniu:D bardzo by nam się przydała, może zadziałałaby motywująco. No ale to moje zdanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki👄 u mnie tez mrzy i zimno jak cholera..........cały pysk wysypało mi zimnymi febrami i jeszcze w nosie ....mam tego dosyć.Od dwóch dni nie mogę rano wstać,a raczej moja głowa nie chce sie oderwać od poduszki. Cała jestem beeee,wiec wam nie marudze i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×