Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość Tijkaaa
no to pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
Do2do tak dzielnie walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
że na pewno jej się uda przełożyć stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
tylko kiedy to się uda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się udałao :D chyba nie macie mi za złe nowej stronki :D za ta walke moja i Tijki dzielna hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijkaaa
Kicia nie zazdroszczę sprawy z podopiecznym. dobrze że wszystko się skończyło szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
No dziewczyny, piszcie śmiało, nowa stronka jest nieskażona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc :) Dzisiaj zjadłam 3 morele i sałatkę z 4 lisci lodowej , 1/2 pomidora,2 łyzek groszku i 2łyzek kukurydzy, kawalatka dymki i swiezej bazyli :) Wczoraj wieczorkiem juz nie klikałam bo byłam na spacerku z mężem który skończył sie dwoma lampkami czerwonego winka w knajpeczce zamiast kolacji :p A bo bym zapomniała :) wczoraj byłam po wyniki i okazało sie że wcale nie jest tak źle :) dostałam profilaktycznie luteine i mam ja brac przez 3 miesiace potem znów badanie hormonków:o no chyba że sie okaże że mnie bocian nawiedzi hihihi:D DONIA- kompanko :) co tam 2 kawałki ciasta :) ( choc smaka mi narobiłaś ) jak na kolacyjke to trzeba z chłopem spalić :) i bedzie ok :) Co do desperado to widziałam , szkoda tylko że wogle sie nie odzywa jak bysmy nie istniały :o TIJA-gdzie nasz zestaw cwiczeń TRENERKO!!!!! SERUM- opisz jak po wizycie przyszłych tesciów córy bo wkońcu nic nie skrobnełas :) PIMACH-Ja ciebie zawsze❤️ MAJKA- Kompanko - jak dzisiaj ?? bo po ostatnim sprzątanku to chyba multum kalori spaliłas :D KICIA- dobrze że młodego wypuszczają :) Halo kobitki gdzie jestescie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochana nei mam teraz czasu bo miąłam stłuczke i załatwiam caly czas sprawy z PZU dziady pierdolone chcą mi oddac za blotnik 88 zł który kosztuje 1200zł. Ale jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!1 i muszą to dopilnowac bo im nie podaruje niedojż że jakiś idiota mnie wyprzedzał na podwójnej ciągłej i ja chciałm skręcić na stacje to jeszce resztki z grosza chcą mi dac! Desperado mnie chyba usunęła z listy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 wróciłam z tygodniowego urlopu.... oczywiście nie zaplanowanego... jak ostatnio wszystko w moim życiu:(:( Wyjechaliśmy w niedzielę, ja jechałam bo M. był po kieliszku:( Zapieprzałam bo mieliśmy być na 19 na miejscu a i tak dojechaliśmy na 23:( Dupneła mnie policja w jakimś kurwoidołku 300PLN i 8 pkt. karnych.... No dobra przeżyję.. pomyślałam:) Strzeliłam kielicha jednego, drugiego i ok. Poszliśmy spać. Rano wstaję, piękna pogoda, myślę będzie wspaniały tydzień urlopiku :) Jest obiad, jezioro, wycieczka rowerowa z Córą, M. leczy sie piwem w domu:) I co dalej?? Chwila nieuwagi i leżę w płocie!:( Pęknięta dłoń, rozcięta... :( A później szpital, 11 szwów, antybiotyk, ból, zero picia i jeszcze deszcz :):) Jednym słowem zajebisty urlopik miałam :( Jutro idę na zdjecie szwów:) Ciągną mnie niemilosiernie...:(:(:( A co u Was Laski??? poczytam zaległości.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mama- bidulko :9 ale się załatwiłaś :( Dużo zdrówka ❤️ A wy larwy PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, ale nie mam siły pisac taka jestem obżarta. Chyba nie najlepszy ze mnie kompan do odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Babeczki ;) w koncu oddalo mi mozliwosc udzielania sie w temacie... cos sie w kafe popindolilo i nie moglam nic napisac choc chcialam... jak juz wczesniej wspmnialam (choc nikt mnie nie zauwazyl...) wlasnie wrocilam z urlopiku... najpierw bylam w Kocie a potem Lancut, Solina, Wieliczka, Krakow... pierwsza czesc urlopu taka sobie ale potem juz bylo super... mama - wspolczuje... pimus - nie martw sie, mysle ze odchudzania i tak sie na pewno lepiej nadajesz jak ja... majeczko - ja tez generalnie bardzo chetnie sie dolacze do odchudzania z tym ze jeszcze nie wiem jak tego dokonac... za pieruna nie moge sie do niczego zmobilizowac wiec jestem w punkcie wyjscia... serum - ciesze sie ogromnie z okazji kotka.. donia - jak moglabym o Tobie nie pamietac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
Witam Was moje pierwiosnki😘 U mnie sytuacja jest dramatyczna!!! Siedzę u mamy i pasę się:p niedługo osiągnę wagę wyjściową, co zresztą przepowiedział mi dziś mój proroczy sen. Śniło mi się że spotkałyśmy się w końcu i ja Wam tak opowiadałam że ślicznie schudłam. Poszłyśmy razem do sklepu po zaopatrzenie na nasz wieczorek imprezowy i tam odbywała się jakaś akcja tpu " odchudzaj się z nami" Wpadłyście na pomysł że się dołączymy, ale jednym z warunków był publiczne zważenie się. Tam się okazało że ważę 95kg i albo ja Was oszukiwałam, albo mnie oszukiwała moja waga:o Obudziłam się zlana potem:( Ratujcie mnie bo na prawdę ten sen się spełni. U mamy nie mam wagi, dzisiaj jad e na chwilę do domu i chyba przejdę załamanie nerwowe jak już się zważę. Od 2tyg wcale nie ćwiczę i diety nie trzymam:( pora wziąć się za siebie bo będzie marnie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.......Witam wszystkie panie👄 MYCHA........super że urlop sie udał. MAMA ......niestety o tobie tego nie można powiedzieć ❤️ mam tylko nadzieję ze ta blizna która pozostanie nie będzie bardzo na widocznym miejscu????!!!!! DO 2 DO ......ja tych państwa na razie nie biorę pod uwage jako teściów jak ich nazwałaś ,bo młodzież jest jeszcze bardzo młoda i nigdy nic nie wiadomo,ale chcieliśmy sie bliżej poznać żeby każde wiedziało że ich dzieci nie jeżdżą do jakiejś patologi ,albo nie daj boże psychopatów...!!!! Ale ogólnie wrażenie OK....weekendzik uważam za udany ,ale bardzo męczący...!!! I muszę napisać tu na forum( bo jak nie napisze to może okazać się za pare dni totalną klapą) OD WCZORAJ JESTEM NA DIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZĘ MNIE WSPIERAĆ I TRZYMAC KCIUKI👄 ta dieta to za sprawą mojego M wkurwił mnie wczoraj do czerwoności .....po tym jak mojej koleżance kserowałam dietę 1000 kalorii ( dla jej koleżanki) powiedział że ma odemnie nie brać zadnych diet ,bo będzie wyglądać tak jak JA !!!!!!! dla wyjaśnienia tzn.GRUBA I SAME FAŁDY....!!!! ŚWINIA I CHAM !!!! ale ja mu kurwa pokarzę !!!!! niech sie ma na baczności NIKT ALE TO NIKT NIE BĘDIZE ROBIŁ ZE MNIE NIEUDACZNIKA ,A NA PEWNO NIE OSOBISTY MĄŻ!!!!!!! 18-08-2009 START !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paniusie :) ja na razie szybciorem bo dziecie dzisiaj wraca więc chałupe ogarniam i do sklepu lecę lodówecje zapełnic trzeba;) SERUM- witam w klubie :) ja trzymam kciukasy za ciebie byś chłopince nocha utarła:D TIJA- ale koszmar:o Buziolki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×