Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Cześć Dziewuszki!! Kończę właśnie prackę:):) i zaczynam łikendzik :):) Muszę odbić sobie nieudany urlop na mazurach:( Dołączam sie do picia, bo dziś jadę w gości. A, że antybiotyku już nie biore to mogę!! Łapka jeszcze boli ale jest lepiej niz bylo... Całuski z upalnej wawy..😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMASZKU......fakt jak ci te książki by wysłać??? ja tam mogę -pocztą ,albi DHL.....ale niestety to sie wiąże z ujawnieniem swojego adresu.....rozumiem jeśli nie chcesz👄 Mnie poproszę do tego zlotu dopisać❤️ A tak poza tym mam pytanie ..........CZY KTOŚ WIDZIAŁ OSTATNIO NASZĄ TABELKĘ??????????????????????? bo ja miała bym ochotę sie dopisać i odswieżyć zapiski nie koniecznie na moją korzyść😭 ,ale tak dla zwiększenia motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusy bo mam zaraz braciszka:)👄 ******LISTA****** ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal -------------------------------------------------------- ------------------------------ MAJKA-chcesz i masz -------------------------------------------------------- ------------------------------ TIJA- wedle życzenia -------------------------------------------------------- ------------------------------ SERUM-:)proszę bardzo ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co??? A ja to nie??? ******LISTA****** ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal -------------------------------------------------------- ------------------------------ MAJKA-chcesz i masz -------------------------------------------------------- ------------------------------ TIJA- wedle życzenia -------------------------------------------------------- ------------------------------ SERUM- proszę bardzo -------------------------------------------------------- ------------------------------- KICIAKOCIA - jest i będzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******LISTA****** ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal -------------------------------------------------------- ------------------------------ MAJKA-chcesz i masz -------------------------------------------------------- ------------------------------ TIJA- wedle życzenia -------------------------------------------------------- ------------------------------ SERUM- proszę bardzo -------------------------------------------------------- ------------------------------- KICIAKOCIA - jest i będzie! ....................................................................................... MYCHA - aja? a ja? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, spoko, Lolka już go zna, Chyba mnie nie napadniesz w ciemnym rogu? Zresztą ukraść nie ma co, tylko Tusiek przedstawia największą wartośc. Mozesz męża ukraść. Dostałam od mafinki w komputerze, ale źle się czyta, bolą mnie oczy, bo ja slepiec jestem. Mam doła i nazarłam się jak świnia, krasnal mnie nie zechce. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Widzę, że zbieracie ekipę na polanę!!! Oj, będzie sie działo!!!! UDANEGO więc biesiadowania 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by tak zamknąć stronkę tę już? nie nudzi wam się? bo mnie już się znudziła. A kysz z nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie :D trzeba było jej do słuchu powiedzieć. chciałam się jeszcze pożalić, że nikomu się nie spodobał dowcip, który wkleiłam 😭 to powiem wam, że przeczytałam dziś w internecie, że laska chce "bryzę papieru". Posikałam się ze śmiechu. a czytałyście to? Twoja stara jest tak stara, ze wisi piątkę Mojżeszowi Twoja stara sprzedaje konta "Naszej klasy" na Allegro. Twoja stara ubiera sie w castoramie Twoja stara leczy się u Dr. Oetkera. co to jest??????? żeby nie było wątpliwości, znalazłam to na cafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w domu ;) byliśmy na spacerku i na ryneczku, obkupiliśmy się w to co tygryski lubią najbardziej :) czyli tona pomidorów, cukinia, bakłażany, papryka :) przyjechał wreszcie nasz ulubiony sprzedawca, taki prawdziwy chłop, daje nam wszystko chyba po poł ceny, bo jak zwykle zapłaciliśmy grosze. Tzn nie takie grosze, ale połowę tego, co zapłacilibyśmy u innego sprzedawcy. On ma wszystko swoje, a inni kupują o świcie na innym hurtowym targowisku, a potem zgrywają wieśniaków ;) No. Już się najadłam pomidorów z cebulą, ale jak pomyślę jak się nawpierdaalam dzisiaj tego wszystkiego... wiecie czym to grozi, nakupować tyle ukochanego żarełka. ;) dobrze, że to tylko warzywa, a nie ciastka czy inne pieczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie wszystko oki, ale w praktyce coś mnie znowu dół łapie ..... i do tego ten kurewski instynkt prześladowczy ...... lepiej już nic nie mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majak, co jest? Kiciakocia, szczęściara. Ja zrobiłam mojemu Tuskowi sok z buraka, swojskiego, na anemie, ale mamy go wszedzie tylko nie tam, gdzie powinien się znaleźć... Bylam sobie u kosmetyczki... ech, życ nie umierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, czy ja już sama na tym forum rządzę?? piszę sobie dowcipy, sama się z nich śmieję, czytam własne zwierzenia, odpowiadam sobie na pytania... :( Może lepiej se bloga założę :O wiem, że są wakacje, że jest sobota wieczór, ale nie zaprzeczycie, że to nie jest chwilowy spadek, tylko niepokojąca tendencja!! CO?? wykruszamy się jak zęby starego dziada, o co tu chodzi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA - ja dzisiaj zdycham bo mnie nawiedziła@ :( wpadłam teraz was poczytac tylko bo jakas padnieta jestem ale ciebie ja zawsze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I POZOSTAŁE DZIEWCZYNKI TEŻ OCZYWIŚCIE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no DO2DO ja wiem, że ty mnie ❤️ , ale gdzie jest cała reszta??? ze 20 bab tu powinno być 😠 tyle było kiedyś nas na NK, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyyyski .... moja żonoooooo .......... tatatarata taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:P heh ... łyskacz to zdecydowanie nie moj trunek .... żadnej przyjemności picia .... i sieka 3 razy szybciej niż finlandia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... hej ....... krasnal ..................... nie śmoej sie z pani starszej bo sam jeszcze starse próchno jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duuuupa ........................ wszystko to dooopa .... z wyjątkiem hooooja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tu nie ma okien??? i dlaczego tu nie ma klamek???>??> ułaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×