Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

HEJ KOBITKI :) A więc wczorajbabcia była u neurologa i badała ja 1,5 h i powiedziała że faktycznie jest jak by poczatek alcchajmera , ale nie wykluczyła jeszcze udaru :O Mamy zrobic tomografie komputerowa gowy bo w tedy wyjdzie czy to alcchalmer, czy udar ( pamięciowy ) .Nie wykluczyła udaru bo to babci zachowanie było nagle zmienione a w bloku babci trwa remont wymiany windy i babcia na 6 piętro wchodziła po schodach ( mieszkania tam maja 4m wysokosci ) więc pietra sa bardzo wysoki i schodów duzo i moglo dojść do pekniecia jakiegoś naczynia :Odała babci leki i po tych lekach babcia przespała dzisiaj cała noc:) teraz jest u cioci ( rodzonej siostrze mojej mamy) pod wawką i właśnie spaceruje z ciocia po ogrodzie :) Ale cały czas ma takie lęki i nie za bardzo pamieta i kojarzy rózne fakty . Teraz szukam tej tomografi bo róznice w cenie sa nawet do 100zł , ale nie o to chodzi tylko o to by jak najszybciej ją zrobić :) Całuję mocno WSZYSTKIE i postaram sie kliknac potem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Do2do trzymajcie sie dzielnie👄 Sama bede tu pisala, czy co?? Tija dietujesz czy..... sprzatasz w lodowce:P:P:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie będzie z tych naszych bliźniaków, bo u mnie tylko sztuk 1. I pewnie chłopak będzie ,albo nie! Do2do trzymaj się cieplutko. Budyń jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, sugerujesz jeszcze jeda kapiel beniamina? Tylko tym razem w Dave? kurde, moze jeszcze z peelingiem mu kupic? ;-) Załatwiałam paszport małemu, zgoniłam sie jak pies. Nie mialam czasu na jedzenie, za to jak sie dokulałam do chaty, to dałam czadu, jedno wielkie piiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wczoraj bzykałem Halinę, wiesz, tę z trzeciego piętra. - Co ty nie powiesz! - Tak, tak, a dziś przeleciałem Grażynę, tę z apteki. - Łow! Gratulacje. Razem z żoną przelecieliście już całe osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pełnego autobusu wsiada laska około trzydziestki. Widzi, ze nie ma miejsc i sie pyta - Czy nie ma tu zadnych gentlemanow? Na to odpowiada głos z samego konca - Gentlemani są, ale miejsc wolnych nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg do Adama - Adamie, czas żebyście z Ewą zaludnili ziemię, idz i rozmnażajcie się - Ale Boże jak to się robi? - Idz zabierz ją w krzaki - tak też zrobił - Teraz ją pocałuj - i tak się stało, - Teraz ją pogłaszcz - i to wykonane, po chwili z krzaczora pojawia się głowa Adama - Boże co to jest migrena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracownik z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy z powodu choroby. - A co jest? - pyta szef. - Mam jaskrę analną. - Że co?! Czym to się objawia?! - Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymuje się facet przy patrolu drogówki i mówi: - Dziękuję panom bardzo. Waszej łaski nie zapomnę ja, moje dzieci i moje wnuki! Niech wam się powodzi w życiu i niech nie dosięgną was nieszczęścia dnia codziennego! Jeden z funkcjonariuszy nie wytrzymuje: - Panie, coś pan, pijany czy nienormalny!? - Nie, panowie! Ja od rana tak jeżdżę, bo nie wiem, który patrol zabrał wczoraj mojej żonie prawo jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc. W kuchni ze skrzypieniem otwierają się drzwi od lodowki. Wychodzi z niej spasiona mysz w jednej łapie trzymając prawie kilogramowy kawał żołtego sera a drugą ciągnąc za sobą wielkie pęto kiełbasy. Idzie do pokoju skąd rozlega się potężne chrapanie gospodarzy i taszczy ten cały majdan przez środek izby w strone szafy, pod którą ma wejście do swojej norki. Już jest przed wejściem gdy w świetle księżyca dostrzega pułapke na myszy a na niej malutki kawałeczek słoninki. Mysz kreci z dezaprobatą głową i mruczy pod nosem : - Jak dzieci, k*rwa, jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnej rodzince był taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni wyjeżdżali do znajomych na noc, więc jedyny syn miał całą chatę wolną przez cały wieczór i noc. Wiec skwapliwie z tego korzystał sprowadzając sobie swoją dziewczynę i razem "figlowali" korzystając z nieobecności starszych. Aż pewnego pięknego dnia znajomych nie było w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem i przyłapali młodych (jak ktoś to ładnie ujął) "in figlanti". Chłopak przyłapany na "gorącym" uczynku pomyślał sobie : - O, cholera, mam za niedługo maturę, miałem dostać samochód, uważali mnie za takiego porządnego, a tu co ? A trudno. Dziewczyna sobie myśli : - Aj, miało być fajnie, miał mnie przedstawić rodzicom, miało być milo, kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia k*.*ę poznali. Ojciec sobie myśli : - Moja krew ! Dobrze synku, dobrze, całkiem niezła d*.* ! A serce matki : - Jak ta k*.* nogi trzyma ! Przecież mu niewygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaa......... puchy straszne.... Majka dowcipasy hahahaha:D:D:D:Ddobre:D:D:D nikt juz mnie nie kocha.... nikt nic nie napisze..... Kicia odcieta od swiata.... ide cos zjesc:(....z tej rozpaczy oczywiscie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w totka znowu nic nie wygrałam.... ehhhh..... jedyne pocieszenie to 9 dni urlopu od poniedzialku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- ja ciebie całym sercem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczynki ja załatwiłam dla babci tomografie głoy we wtorek dzisiaj jedziemy wszyscy do cioci na obiodek więc zobacze sie z babcią buziolki dla wszystkiech ❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, no nie jest tak zle :D po prostu nie chce mi sie lazic po kafejkach i placic kto zna ile za internet :P ale next week juz bede miec neta w pokoju, to se poklikam ;) a na razie, to tylko tak symbolicznie, zebyscie wiedzialy, ze zyje. KAWALY SUPER :D paka paka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajecie czadu :P tak trzymac :P moze sie jednak ocykniecie, bo ja tu czesciej bywam, choc nie mam dostepu do netu niby to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, zawsztydzasz nas. Mnie to już napewno. Ups. Szalalam w ogródku, jestem cała poparzona od ostow, pokrzyw i innego badziewia. A końca nie widac. Na to konto olałam dietę, zeżarłam duże prince-polo i dwa hot-dogi. Bez sensu. Majeczko, chyba jednak sprawdzą się Twoje prorocze słowa. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla odmiany witam was w niedzielny poranek👄 wiem opindalałam sie przez ostatnie półtora tygodnia,ale czasu mi brakuje😭 ale tak wszystko OK no może oprócz diety...!!! KICIA .....trzymaj sie tam cieplutko i nie tylko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TRZYMAM SIE, ALE NIE WIEM JAK DLUGO WYTRZYMAM :D ale poimprezowalismy wczoraj, ze ho ho juz wstalam, ale zaraz umre :( do jutra kochanienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc skoro tu jestem, a nie jestem bez przyczyny, tylko dla tego że tęsknię, to powiem Wam że, moja ulubiona drużyna, czyli unibax wygrała swój dwumecz i JESTEŚMY W FINALE A TO OZNACZA, ŻE BRONIMY MISTRZOSTWA POLSKI ZDOBYTEGO W UBIEGŁYM ROKU!!!!!!! A TO OZNACZA, ŻE 200000TYS MIASTO UMIE POKAZAĆ LWI PAZUR I POKAZAĆ KTO JEST NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ NA ŚWIECIE!!!! A TAK NA MARGINESIE OGLĄDAM SIATKARZY, KTÓRZY WALCZĄ O MISTRZOSTWO EUROPY!!!! Kicia:D masz takie wyniki w piłce nożnej:D:D:D??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że jestem zważona jak cholera i jutro będę cierpieć na kaca giganta, mordercę czy jak tam chcecie [i pomyśleć że jutr miałam zapisać Igora do żłobka ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu zachować trzeźwość, jak najpierw Robert Kubica, potem żużel, a na koniec siatkarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem,ze chu7dne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! opracowalam swoja wlasna dietke i ........i co 7 kilo w 5 dni.........ale to pewnie dlatego ,ze bylam strasznie grooba.......nie powiem nic-poki nie wytrzymam miesiac walcie sie groobasy!!!!!!!!!!!!!!!!a.................hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija to szczegoolnie do ciebie cipulko moja kochana......zawzielam sie jak chooj na meska doope................hehehehe mysle ,ze trafilam totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło święci pańscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto tu do nas zawitał znowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chuda lola !!!!!!!!!!!!!!!! 👄 tylko błagam plissssssssssssssssssss !!!!!!! nie odchodź znowu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PImaszku :) a w czym to ja miałam rację ? o beniamina się rozchodzi? Tija :) Ty też mnie nie opuszczaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kicia :) nie rozpij się nam tam jeszcze bardziej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P chyba łatwiej jest chudnąć niż leczyć z alkoholizmu :P ............... co do mojej z kolei diety ..................... powiem może tak .............................. ............... na wagę nieeee wchoooodzęęęęę, bo jest mi nie po drooodzeee ..... la la la ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja was babolki kawka,capucinko, herbatką czestuje z rana >, ('''''''''')o,\\_/> :D W wawce słoneczko więc postanowiłam ruszać na siłkę by stres wypocic z tłuszczem przy okazji :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po herbatce,kawce no i oczywiscie śniadaniu którego obiecałam sobie wczoraj wieczorem NIE JEŚĆ !!!! ale to było wczoraj ,a dzisiaj mój żołądek i rozmu ,a raczej brak tego narządu podpowiadało mi żeby jednak sie nażreć 😭 Spadam zawieść młodą do szkoły ,ale jeszcze wpadne pomarudzić...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×