Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

tutaj :( zdycham... jestem chora... i nawet herbatki nie ma mi kto podać 😭 jutro stracę głos na amen będzie śmiesznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pityny😘 :D Kicia, oczywiście mój post był adresowany do Kasiuni, bo to ona pytała o te kursy, ale niestety ból mi chyba wczoraj rozum odebrał. Od wczoraj bez ketonalu bym chyba nie wyżyła. Wiecie dziewczyny ja dwa razy rodziłam siłami natury, przeszłam przez zapalenie okostnej i nacinanie dziąsła. Zanim urodziłam Wiki, cierpiałam na takie bóle migrenowe, których nikomu nie życzę, ale jeszcze nigdy nic mnie tak nie bolało, jak to co wczoraj zrobił mi mój synek. Jak już wiecie od dawna, choruję na łuszczycę. Z tą na skórze radzę sobie całkiem nieźle, ale choroba zaatakowała również paznokcie i objawia się to tym, że unoszą się do góry i paznokieć oddziela się od palca, aż niestety do całkowitego odpadnięcia. Sam ten proces nie jest bolesny, ale moje pazury są bardzo podatne na podważanie i mechaniczne nadrywanie. Za to fenomenalnie szybko rosną. No może dojdę do sedna. Otóż wczoraj szykowałam ciasto na urodziny mojej mamy, a mój uroczy synek mi asystował w kuchni. W pewnym momencie pchnął taboret, który ciężkim siedziskiem, z litego drewna spadł centralnie na mój duży paluch prawej nogi. Ból nie do opisania. Byłam z nim sama w domu więc nie miał się kto nim zająć.Darłam się w niebogłosy, bo nie mogłam inaczej. Igor wystraszył się i darł się równo ze mną. Oczywiście koniecznie chciał żebym go przytuliła a ja nie mogłam z bólu. Bliższa byłam tego żeby go rozszarpać!!! Jeśli ktoś z sąsiadów nas słuchał, a mam nadzieję że wszyscy byli o tej godzinie w robocie, to nie byłabym zdziwiona jakby policję wezwał.Palec boli do teraz, jest tak tkliwy, że nie wiem nawet jak ten paznokieć wygląda, bo nie mogę lakieru zmyć. Nie zdziwię się jak mi zejdzie z palca. Najgorsze były pierwsze 3 godziny od zdarzenia. Nie wierzyłam staremu jak mówił żebym tabletkę przeciwbólową wzięła, bo nie myślałam że może pomóc, ale jednak miał rację i odczułam dużą ulgę. Nikomu nie życzę, żeby spotkało go coś takiego. Najgorsze jest to że ćwiczyć na stepie nie mogę:( i cały plan znowu w pizdu pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA nie wygłupiaj się, a może on jest złamany?? Ja kiedyś źle wymierzyłam i przechodząc obok fotela rypnęłam małym palcem... no i się okazało, kość pęknięta. Masz wylew?? Robi się siny, czarny?? Jak ci nie przejdzie idz do lekarza. Nie ma żartów, takie rzeczy to się w gips wkłada. A co do łuszczycy.. Moja bratowa ma, ale ma czasem takie okresy, że nic nie widać, ani na głowi, ani paznokciach, ale jak widać, to widać i się bidna męczy. Całymi miesiącami nie pójdzie do fryzjera, ja ma choćby jedną plamkę na głowie, bo się wstydzi. Dopiero jak zaleczy głowe, to idzie. Taka już jest :) Tija trzymam kciuki, ale obserwuj go i nie bagatelizuj sprawy. ❤️ idę do pracy, kuurwa, nawet w sobotę mam zajęcia. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia palec jest spuchniety, ale nie jest siny. Co do koloru paznokcia, to jeszcze nie wiem jak wygląda, bo mam na nim granatowy lakier i paznokieć jest tak tkliwy że nawet nie mogę go zmyć z niego. U nasady paznokcia widać że podszedł krwią. Pewnie mi zejdzie cały paznokieć. Palcem mogę ruszać, chociaż sprawia mi to problem, bo boli. Dobrze że to nie grudzień i z bidy mogę założyć jeszcze japonki. Nie wyobrażam sobie pełnych butów w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to powiedzmy, że ok :) bo chodziło mi o to, czy palec nie jest sino-czarny. Jak nie jest i możesz ruszać, to będziesz żyć :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, ałła, az mnie boli, jak czytam. Mnie dwa podeszły ropą, po słynnej wizycie u kosmetyczki, chyba jednak m mi urzekł. Czyli wynika z tego, ze macierzyństwo to niebezpieczna funkcja. ;-) Kiciakocia, ale szalesz zza tej granicy. 👄 Donia1, dobrze, ze kupione, ale nie zapytałam o fajki? Papierosy szkodzą bardziej niż alkohol. Jest jeszcze mocniejszy zestaw dla panów, jak bedzie potrzeba, to Ci go podam. Chyba tam był folik i salfazin, czy jakoś tak, oraz maca. Do2do, tak się cieszę!!! 👄 ❤️ 🌼 Mam nadzieję, ze teraz się wszystko poukłada. I spełni się Twoje marzenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jak się wystraszyła :D ha, ha :) życzę wszystkim udanego weekendu, odpoczynku i zabawy, i się żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
Po dobrej imprezce wracają trzy podpite koleżanki, w pewnym momencie zachciało im się sikać a ze na ulicy był duży ruch i przechodziły obok cmentarza zdecydowały się przeskoczyć przez mur. Kucnęły jedna tu, druga tam i sikają nagle zrywa się wichura, burza pioruny, więc wystraszone uciekają przez cmentarz, krzaki, płot i do domów. Następnego dnia ich mężowie spotykają się przy piwku, po paru mocnych jeden zaczyna: - Znamy się już długo to powiem wam chłopaki że wydaje mi się że mnie żona zdradza! Wczoraj wieczorem wróciła do domu późno, podpita a na dodatek w podartych rajstopach. Drugi mówi: - Eeee, to nic moja chyba też mnie zdradza, mało że wróciła późno i w podartych rajstopach to jeszcze bez majtek! Trzeci mówi: - Panowie to wszystko nic: moja wróciła, późno, podpita, bez rajstop i majtek, a na dodatek miała taka fioletowa szarfę na sobie: Nigdy Cię nie zapomnimy - Koledzy z Gdyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️👄❤️WITAM KOCHANE ŚLICZNOTKI❤️👄❤️ W wawce słoneczko piekne więc za momecik jadę z moimi facetami na rowerki :) TIJA- nie zazdroszcze bólu paluszka :( Ale faktycznie obserwuj jak pisała ci KICIA bo moja kuzynka walneła lekko w futryne i okazało sie że ma złamany czubek kości dużego palucha :o KICIA- no , no kompus robi wrazenie ale powiem ci szczeż eż ejakis taki smutny mi sie wydaje :O No ale wiadomo zdjecie nie oddaje wszystkiego :)Dobrze ze masz juz neta i możesz klikac do nas :) bo smutno było bez ciebie :) MAJKA- 100 lat, 100lat dla dzieciaczków i wielkie buzioki od ciotki 👄👄 A ja dziewczynki znów lekarza będę szukać :( Bo niby stwierdzili z eu mojej babci to ta depresja nie alcchajmer , ale powiem wam z ejak poczytalismy o tym w necie to ona ma wszystkie synmptomy alcha..wczoraj obudzila sie o 3.30 i ubrała wzieła torebke i chciała isć na spacer \;o szczęscie ż emoja ciocia sie obudziła bo zlapała moja babcie juz na tarasie :O nie wiem jak to bedzie :( martwie sie :( bo niby to nie to a ona sie zachowuje jak by to miała :O oki ale juz wam nie truje :) CAŁUJE WSZYSTKIE I UCIEKAM BO JUŻ MNIE GNAJA DO PEDAŁOWANIA 👄❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się usprawiedliwiam :) cały prawie weekend relaksowałam się u koleżanki, bo firma wynajmuje jej wypasione mieszkanie (wanna z bąbelkami :) ) i na mieście, piękna pogoda, poszłyśmy do księgarni trochę poprzeglądać, trochę kupować, potem siedziałyśmy, aż się nam odechciało ;) ale dziś już poniedziałek, więc podrywamy dupcie i zbieramy się do lotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌼KICIA- jestes usprawiedliwiona :D W takiej wnience z bąbelkami to bym sama sobie posiedziała hihihih:) A gdzie reszta kobitek ??? Ja mam dzisiaj ładniutkie słoneczko od rana :) byłam już w sklepie po zakupki bo mam dzisiaj wieczorem gosci :) i kolacyjke musze jakas robic i jak tu sie kuźwa odchudzac :o przeciesz przy stole nie moge nic nie jeść bo biedaki pomysla ż emoż eotruć ich chce bo sama nic nie jejm hihih:D Teraz kochane uciekam bo obiecałam koleżance że jej namaluje 3 obrazy 40x40 dla córci do pokoiku i musze sie zabrac wkońcu za to :) 🌼BUZIOLĘCJE 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło chuuj, widzę, że ja jak nie napisze, to topik stoi! 😠 gdzie wy jesteście?? 😭 DO2DO ty jedna mi zostałaś ❤️ MAJKA! wyłaź dołka, czy gdzie ty tam jesteś! DONIA! MYCHA! MAFINKA! I cała nienazwana reszta! weraju??? dezerterki! doniosę na was gdzie trzeba! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam laptopa, zdechł. Podobno zbuntował się kabelek zasilający. I wyczuam guzek w cycu. Jutro lecę go ginekologa. Postanowiłam jeszcze nie rezerwować biletu na samolot do mamy, może nie dożyję dnia wylotu i szkoda kasy. Aha, znalazłam w końcu chrzestną. Będą ciche chrzciny, bez rodziny. Tylko chrzestni i my. A kuzynka się dalej nie odezwała... No i jeden dzień mnie nie było, a cisza aż w uszach dzwoni, no chyba znowu trzeba co poniektóre przełożyć przez kolano i na gołą szanowną zaaplikować kilka siarczysztych. Wyłazic z tych lodówek i zostawić te pasztety!!! Kicia i Do2do zwolnione. Do2do, a portret można zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMASZKU - ❤️ wszystko będzie dobrze :) ty jesteś dzielny rycerz i pokonasz wszystkie smoki :) ❤️ w środę mojej przyjaciółce będą usuwać... twarz... rak zaatakował całą twarzoczaszkę. Górna szczęka, zatoki, k. jarzmowe. Jakiś fachura ze Szwajcarii, ma jej od razu przeszczepić kości z biodra... kuurwa... jakoś tego nie widzę... :( :( :( ale ściska kciuki z całej siły, ta pipa musi żyć. ona jest z mojego rocznika.. kuurwaa, co ja bym dała, żeby jej pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! dzisiaj mnie kopnął zaszczyt zapalenia światła :) a wczoraj gaszenia :P pomór? :P dżuma? :P bojkot? :P dezercja :P a może po prostu już wam nie zależy? 😭 a ja na złość wam będępisać, a w sobotę to nawet się zważę! Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:D zważ tą swoją tłustą dupke to będziemy mieli radochę jak będziemy cię na gg wyśmiewać, że taka gruba torba z Ciebie:p Witam wszystkie topikowe tłuste raszple😘 Wczoraj dałam radę już ćwiczyć i z tej okazji walnęłam 1400kal+ brzuszki. Wczoraj zjadłam Omlet z 3 jaj z warzywami z czego połowę zjadł synek jogurt z musli talerz zupy ogórkowej 2kanapki z serkiem topionym i papryką I KURWA DZISIAJ MAM WIĘCEJ NA WADZE NIŻ WCZORAJ!!! W TAKIM RAZIE CO JA DO CHOLERY MAM JEŚĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć, że paznokieć zrobił się czarny, co oznacza że zejdzie mi z palca:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dzisiaj mam słoneczko i w planach pranko :) Wczoraj kolacyjka była bardzo miła :) I o 23.30 było juz po wszystkim :) teraz kawunię pije i naturalnie Wam serwuje :)> :D Pytałyscie o moja babcie a więc sytuacja wyglada tak na dzień dzisiejsz:O to wczoraj w ubraniu pod prysnic wchodziła :( bo twierdziła że sie wstydzi więc niestety nie jest nic dobrze a wręcz gorzej bym powiedziała :( Martwię sie strasznie bo juz i moja mama jest bardzo zmeczona :(Wczoraj jak przyjechała od cioci ( bo była tam w wekend) to zaczeła wywalac wszystko z szafki i komody i wszystkie pieniądze wywaliła na srodek pokoju tak taj by sie bała że ktos ją okradł , wogle na 6 pietro wbiegła prawie po schodach więc mama sie bała bo az pururowa była na twarzy :( Jak mama jej chciała dac pół proszka to zaczeła krzyczeć że ja otruć chce sama juz nie wiem co robic :O bo zamiast lepiej to jest coraz gorzej moja mama tam jest poniedziałek wtorek w srode około 18 wraca do domu i znów rano czwartek jest u babci , piatek do 18 i jest w domku i od poniedziałku tak samo :o normalnie widze jak juz zmeczona jest :( Ok ale już wam nie smędzę :) Dziewczynki nie wiecie przypadkiem jak jest z dofinansowaniami na własna działalnośc ?? KICIA- kochana ja tu bedę i siła mnie nie wywalą hihii:) ❤️A jak kobitki nie będa chciały gadac to se same będziemy gadały a co :p :D TIJA- biedulko :O Współczuje schodzacego paznokcia :O na sama mysl juz mnie boli wrwrrrrrrrrrr:OA co do ogórkowej to ja mam ją dzisiaj :D PIMACH-Cieszę się że znalałas chrzestną :) Ale pamietaj że po mimo chcrzestnej to Tusiek i tak ma nas Wszystkie za chcrzestne :) Więc zobacz jakie plusy na komuni hihihihih:) Co do portretu ...to szczeże powiem ze bardzo nie lubie malowac ludzi bo zawsze mi sie wydaje że cos nie tak sie udało a to oczy złe a to nos za kulkowaty itd. ja malowałam koleżance baletnice na płótnie a spudniczke uszyłam z malinowego tjulu i przyszyłam do obrazu więc fajnie z niej wystaje :) no ale to miało byc do pokoiczku 2 letniej dziewczynki :) MAFINAKA- buziolecje dla WAS 👄 MAJKA- bo jak cie odkopie to tak ci nakopię z eruski miesiąc popamietasz hihi:) PIsz mi tu poemacik szybciorem :) SERUM- halo??? HalO??? DONIA- ty to mnie chyba juz nie lubisz :( PISAC KOBITKI :) Bo mi się juz kawcia kończy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i GG mi nie działa :( Bo komp dalej rozpierdzielony :( Więc na skeypie możecie mnie łapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam bo pisanie nie jest dzisiaj moja mocna stroną Sciskam Was kochane i będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważ :D :P będzie szybciej, nie koniecznie mniej boleśnie :P Myszki, Mychy i inne stworzonka! Mama, Emma! Co to ma być! Mafinka! Już się tak nie masuj po tym brzuchu, bo zagłaszczesz dziecko przed narodzinami! WSZYSTKIE RĘCE NA KLAWIATURĘ! Lola? Serum, Szczęśliwa, na śmierć się odchudziłyście?? Kasiunia! ABS? TIJA i DO2DO dostają po buziaku 👄\ i DONIA też, za ten koniak :) a wy to się musicie smakiem obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×