Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej Tiju [kwiatek👄 masz racje niech sie pidy wstdzą bo nic tylko narzekają jakieś doły im w głowach a o życiem sie nie cieszą a jest ono takie krutkie i pełne niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wariatki....👄 MYSZKA........zgadzam sie z tobą w całej rozciagłości ....ŻYCIE JEST PEŁNIE NIESPODZIANEK ....!!! nie koniecznie miłych i chcianych przez nas samych....na chuj mi niespodzianki których nie chce????!!!!! Same kazałyście mi pisać.Dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj. Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM mój znajomy miał zwyczaj mawiać, że niespodzianka jest miła tylko w jednym wypadku, jeśli jest to prezent. A wszystkie inne są to raczej niemiłe niespodzianki. Sama nie wiem co o tym sądzić? J nie narzekam, tylko mi tu trochę nudno czasem, a czasem nie wiem od czego zacząć i w co ręce włożyć. Np dziś.... bleeee. co za dzień.... zimno było rano jak .... jak na wschodzie :P ale teraz jest już trochę słonka. Dziewoja już nawet kozaczki powyciągały, hi, hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marudy :) spieszę sie niemiłosiernie , wiec nie piszę do każdej z osobna. A ogólnie to powiem tak - mimo nieustającego, pernamentnego doła życzę wsiem milego dnia albo przynajmniej jednej , choćby malusiej , milusiej niespodziewajki :) no i zebyscie jakąś niespodziewajkę swoim panom zrobiły .... jakby nie było Dzień Chłopaka dzisiaj .... ja swojemu już zrobiłam w nocy :P powiedziałam, że ten jeden raz spełnię jego wszystkie życzenia :P na moje szczęście nie miał zbyt wybujałych, rano byłby pewnie bardziej pomysłowy :P nie jestem pewna, czy aż tak bardzo sobie na spełnianie życzeń zasłuzył, ale niech mu tam ;) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ... jeszcze .... Tija, Ty torbo !!!!!! to ja byłam na zakupach, a nie Mycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakończenie roku szkolnego dyrektor zwraca się do uczniów. - Życzę wam przyjemnych wakacji, zdrowia i żebyście we wrześniu wrócili mądrzejsi. - Nawzajem - odpowiada młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) podszykowałam dla Ciebie przerzucenie stronki :) albo moze niech kliknie se któraś podobnie do mnie zdołowana , moze to humorek nieco poprawi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestescie kochane I LOVE YOU do bolu... baaardzo mi sie spodobalo ze sie cos zaczelo dziac.. ale dobrze zarlo i... zdechlo... odzywac mi sie tu Pipy Grochowe.... aloooooo u mnie dzis nieco lepiej... nie zebym tak od razu jakos diametralnie zmienila podejscie do siebie... ale pomyslalam sobie ze chocbym stanela na glowie to i tak wszystkim nie dogodze... a we wszelkich kwestiach gdzie w gre wchodza osoby inne, jak tylko mnie bedzie zalezalo zeby bylo dobrze a tej drugiej stronie nie - to choc bym sie wsciekla to nic nie zdzialam... o kwestii zareczyn, mieszkania i slubow tez juz nie bede gadala z nim wiecej... wie juz dosc... a po co mnie sie narazac na decyzje pod naciskiem ktora jeszcze przypadkiem by zmienil na ostatnia chwile... eeeh do dupy to zycie... ale za to wymyslilam ze choc bym miala brac kredyt to pojade zwiedzic Londyn... ot tak... dla poprawy nastroju... ale jeszcze nie wiem kiedy... buziaki... i piszcie... bo okropnie mi brakuje tych naszych pogaduszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, prze bardzo :) do usług 👄 stronka Twoja :) Oglądałaś film "Nigdy w życiu"? To polski film ze Stenką w roli głównej. O kobiecie koło 40, której swiat zaczyna sie walić. Polecam !!!! Od pewnego czasu to podstawowy film, jaki oglądam jak tylko mam okazję :) I obowiązkowo na każdej nocce w pracy :P Mycha 👄 no wreszcie męska decyzja !!!!! bierz kredyt i jedź na podbój świata !!!! A jeszcze bardziej życzę Ci, zeby ten cały Twój pan był o ten wyjazd baaardzo zazdrosny !!!! Dobrze mu tak :P Cytat z dzisiejszej telewizji śniadaniowej .... "w tym sezonie modne są wysokie kozaczki i sztuczne …. FIUTERKA" :P Przeczytane gdzieś życzenia z okazji Dnia Chłopaka - życzę wszystkim panom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłuzej :P Cytat zasłyszany gdzieś tam .... "Czasami lepiej jest wszystko stracić, żeby potem coś nowego zyskać" .... coś w tym stylu miała kiedyś Pimach w opisie na gg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to dementuję plotki, jakoby te przeszło 4 miliony wygrane dziś w szczecinie w kumulacji totka padły moim łupem 😭 niestety ... a szczęście było tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) prawda, co nie Mychotko? :P a oglądałyście może to? http://teledyski.onet.pl/0,5470048,0,1,teledyski.html podobało mi sie to, co po występie tego 16-latka powiedział Wojewódzki ... "najpiękniejszy w tym jest element zaskoczenia ... wchodzi miś, a wychodzi bohater :)" I pomyśleć, że gdyby jakieś 25 lat temu ktoś wykrył też we mnie moje nieodkryte :P talenty byłabym z pewnoscią teraz kimś takim, że ho ho !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majus - a moze lepiej ze nie wykryl... jeszcze by Ci sie na wyglad ten talent rzucil tak jak jemu i co wtedy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ale rzecz w tym, że ja wygląd mam podobny, a talent dalej nie odkryty :P a gdyby mi talenta odkryli to albo by mi przy okazji w ramach imidżu zmienili wygląd, albo za talent tyle zapłacili, ze wygląd bym olała :P A tu tymczasem duupa ... gruuuba duupa :P bez wcięcia w kak zwanej talii ... niestety 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo .... przytoczę moją dzisiejszą rozmowę z panem- mężem :O Na raniutko szłam do pracy, więc spotkaliśmy się "na żywo" dopiero jakoś w dzień. Mężuś krytycznie (jak to zwykle bywa :P) zmierzył mnie wzrokiem z góry na dół i z powrotem .... Zaczęłam się śmiać i zapytałam, co tak mnie mierzy, bo dzis przecież wyjątkowo nie miałam dużego dekoltu (nie wiedzieć czemu mąż prawie zawsze dogaduje mi, że z dekoltaki do pracy chodzę :P ) On na to .... - Patrzę na twoją talię ..... A ja : - Talię ? Przecież ja nie mam talii ! :) Na co koffffany mąż .... - Właśnie o tym mówię ..... I pomyśleć, że ja mu w nocy życzenia spełniałam .... składałam znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej moje damy :) Informuje że żyje :) telepie mnie dzisiaj jak cholera i chyba mnie cos rozkłada więc meżus winko grzane mi robi :) dzisiaj miałam dzień biegania bo dla chłopaków z klasy synka prezenty trzeba było kupic więc panowie dostali po długopisie w kształcie żaby jak sie łep naciska to jej oczy wychodza :) I słodkosci :) Syncio od mamuni dostał lego a mezulek od żonki łyche i na noc zapakuję się kokarda hihih:) Bo mam dzisiaj chice :) no i zimno jest więc musze sie jakos rozgrzac hihih:D Co do tesciów to nie bardzo mam co pisać :o bo powiem tak chuj wie z kim tesciówa jest na słowacji.....pojechała i w pizdu :o Ale podobała mi sie postawa tesciunia :0 Owalił flaszeczke z moim mężem i rodzicami bo byli u nas i kompletny luzik bo jak sie okazało tesciowa została wydziedziczona :D Co do babciulki to bardzo Wam dziękuje za wszystkie słówka 👄 ale na dzień dzisiejszy to niestety jest różnie :( raz jest dobrze a raz źle :( na przemian :( są dni z ebabcia jest całkowicie swiadoma , a sa dni z eubiera sie w piec szlafroków , nieje , i wogle gada od rzeczy :( jesli jej stan sie nie zmieni to obawiam się że trzeba bedzie pomyślec o osrodku :( Choc tego nikt z nas nie chce i bedziemy robic wszystko by tam nie trafiła acz kolwiek to nie takie proste :( bo babcia nie chce jesc dzisiaj , wczoraj pluła obiadem na moją mamę pielengniarce udało sie ja nakarmic :( Caly czas chodzi ma juz bardzo jedna noge spuchnięta , ale połozyc ja tez moż epielegniarka i to tylko na chwilke bo odrazu wstaje jakiegos leku mocniejszego dac jej nie mozna bo jest strasza osoba i mogła by sie nie obudzic :( to wszystko jest tak pogmatwane że szok :( serce mi sie kraja na 1000 kawałków jak o tym myśle :(😭 Jutro mnie raczej na kafe nie będzie bo moja babciulka ma imieniny :) I będe u niej w szpitalu mam nadzieje że będzie spokojna :) Bo ma niestety chalucynacje spowodowanie zatkaniem nerwu i lekkim niedotlenieniem :O Kochane sorki że nie odpisuje każdej z osobna ale juz tylko ociepełku w wyrku myślę :) Buziaki dla wszystkich 👄MAJKA👄TIJA👄KICIA👄MAFINKA👄PIMACH👄MYCHA👄EMMA👄DONIA👄MYSZKA👄SZCZĘŚLIWA👄SERUM👄ABSTRAKCJONISTKA👄ORY👄KASIUNIA👄OBELIXOWA👄LOLA👄 i dla wszystkich nie wymienionych 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski 👄 Ja już z kawusią......u mnie pada i wieje i jest do dupy. MAJKA.....film jak najbardziej mam w swoim domowym zbiorze. Muszę wam sie do czegosc przyznać......jak juz wiecie nie bardzo radze sobie ostatnio emocjonalnie i postanowiłam to naprawić .......umówiłam sobie wizyte w poradni psychologicznej na wczoraj....poszłam i cierpilwie czakałam około 45 min.......ale w ostateczności ...................uciekłam ....!!!!! pomijajac fakt że już zapłaciłam za wizytę. Myśle że na moje wachania nastroju nic tu specjalista nie pomoże ....muszę pomóc sobie SAMA.....bo jednego dnia jestem szczęśliwą kobietą ,a drugiego już nie.........najlepiej zgonić wszystko na hormony i mieć wszystko głęboko w dupie....!!!! MYCHA .....szkoda że tak daleko mieszkasz ,bo moze udało by nam sie zalać robaka finlandią ,albo jakimś innym trunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majka:) oczywiście o tych zakupach to było do Ciebie skarbie😘 Serum:) oczywiście, że jak sama nie będziesz chciała sobie pomóc to nikt za Ciebie tego nie zrobi, ale mimo wszystko nie rezygnowałabym z pomocy fachowej. Być może nic ona nie da, ale może też okazać się że po tych wizytach będziesz silniejsza, a le jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Młody srał dzisiaj całą noc jak najęty i piszczał bez przerwy więc padam na pysk. Do tego gęste chmury nad Toruniem, a mi głowa pęka i nie mam ani jednego pierdolonego ibupromu w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - nawet nie wiesz jak ja bym sie cieszyla gdybysmy mialy sie blizej... moze by sie okazalo ze stalybysmy sie terapia same dla siebie... moze w towarzystwie bysmy sie zmobilizowaly i zawalczyly o siebie... o wlasna godnosc i szczescie... do2do - wspolczuje sytuacji z babcia... ja juz dawno swojej nie mam ale wiem jak to jest tracic bliska osobe... czasami nawet ciezej gdy to nie smierc ja zabiera a paskudna choroba... moja przyszywana babcia zmarla na Parkinsona... juz kilka lat przed smiercia nie byla soba :( Dziewczynki, jak sie uwolnic? jak przestac kochac? to mnie zabija kazdego dnia po trochu... nie umiem nawet zajac sie soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) dziś światowy dzień wegetarianizmu :) komu karkóweczkę? :P Tija :) to bardzo dobranoc życzę 👄 tylko gacie małego szmroda do pralki wrzuć, bo istnieje niebezpieczeństwo, że sie tak szybko nie obudzisz :P ale uwierz, znam ten ból .... moje dzieciaki budziły sie nocami tak poprostu :O jak dasz radę to choć troche sie prześpij :) Do2do 👄 kurcze ... niby XXI wiek, medycyna na wysokim poziomie, a czasami pomóc nie można. Trzymaj sie cieplutko 👄 ps. to wydziedziczenie teściówki brzmi interesująco :P Serum :) mam to samo !!!!!! ale ja to jeszcze na razie hormonami tłumaczę :P oficjalnie w każdym razie. Bo tak naprawdę wiem, skąd się te moje zmienne nastroje biorą. Tylko nie bardzo wiem, co z tą wiedzą zrobić :( Ale pomysł z pomocą psychologa nie jest zły! Kiedyś nawet sama chcialam psychologię studiować :P Sęk tylko w tym, zeby na dobrego specjalistę trafić. Bo bywają różni-różniści . Mycha 👄 no toś pytanie zadała !!!! Jak przestać kochać ??????!!!! Znienawidzić???? to podobno niewielki krok .... Klin klinem ???? Łatwo powiedzieć .... A może oderwać sie od rzeczywistości i zacząć po pracy robić to , o czym się zawsze bardzo marzyło, a nigdy nie zrealizowało ? Choćby to wydawało sie nierealne ? Kicia :) no nieźle zabalowałaś w tej ambasadzie :P A ja sobie też coś wymyśliłam ..... tak se myslałam, myślałam i wymyśliłam, ze chciałabym na swoje 40te urodziny osiągnąć swoją wymarzoną wagę. Albo choć się do niej zbliżyć. Nieźle mi odwaliło nie? :P I tylko nie przypominajcie mi, że już sobie kilka (dziesiąt :P) takich terminów wyznaczałam :P Dobrze to pamiętam :) W każdym razie oczekuję wsparcia, porad wszelkich, przepisów, pomysłów, towarzystwa i w ogóle. Mam na to 7 miesięcy i jakieś 10 - 12 kg (marzyć każdemu wolno :) ) do zgubienia .... zadowoliłabym się nawet 8kg kuźwa jego mać 😭 Zaczynam zaraz .... jak tylko skończę to niezaczęte jeszcze pudełko ptasiego mleczka ..... hehe :P POMOŻECIE ????? i teraz wszyscy razem i głośno : P O M O Ż E M Y !!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - no to masz kompana... mnie znaczy... mam prawie taki sam zapal i o podobnej charakterystyce (latwo palny glownie znaczy ;)) ale plan jest i byloby milo gdyby jednak w koncu zostal zrealizowany... rowniez w ramach przygotowan do nowego zycia... bo przecie czyms trza przyciagac ponoc oko... tych klinow mam na mysli... najgorsze majciu ze kompletnie aktualnie nie mam pomyslu na siebie... wiecie... kiedys balam pisac tu pewne rzeczy zeby przypadkiem nie przeczytal... a teraz mam to gdzies... on i tak nie przeczyta bo ma to gdzies a jak przeczyta to najwyzej prawdy sie dowie... a tak naprawde wiekszosc z tych rzeczy mniej lub bardziej dosadnie juz powiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUAHuAHAHA :D :D :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4188533&start=30 MAFINKA błagam przeczytaj, to jest specjalnie dla ciebie :D liczę na twoje poczucie humoru, bo ja się prawie..... zesrałam :D Oczywiście czytać mogą wszyscy, HA HA HA szczególnie przyszłe mamy, ale uprzedzam! Wymagane poczucie humoru ;) no dobra, a teraz poczytam co napisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×