Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJUŚ ❤️ ja z Tobą! Ja z Toba! zapału to mam tyle co... no nie wiem do czego by się tu przyrównać.. tyle co kot do pracy :D może ty mnie wesprzesz? ja też chociaż 65 :D już jem mniej i piję tyle piwska :) jeszcze żeby to HULA HOP wypaliło zaraz się wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, tylko nie wiem co.... bo ostatni raz ważyłam się w sobotę popołudniu. Ale byłam ubrana i po obiedzie... i ważyłam 70 !!! Ale to się nie liczy, prawda?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SYLWESTROWE ZMAGANIA******************************** Nick_____wiek_____wzrost_____waga 27.09.09r____w. obecna____sylwester Tija______30______165cm_________76kg___________76kg_____ ____65kg Kicia______35______172cm_________68kg___________69kg_____ ____65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że nie jestem sama w tej walce, zaraz może jakieś przepisy wkleję na żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym hula-hopem to nie wiem czy warto. Wprawdzie nie jest męczące, ale efektów dużych nie daje. Lepiej robić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane mnie raczej teraz nie bedzie bo marny ze mnie kompan do klikania 😭 wczoraj o 20.20 zmarła moja babcia 😭 szęsię pozbierać 😭 i jakos się odezwe kocham Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA Z MAKARONU RAVIOLI LUB MINI PIEROŻKÓW - paczka makaronu ravioli - 3 duże pomidory - 2 duże ogórki - szczypiorek Wszystkie składniki wymieszać. SAŁATKA Z BROKUŁ - 1 duża brokuła - 1 duża pierś ugotować w rosołku - jogurt naturalny z majonezem [pół na pół] - koperek 1-2 pęczki Ugotowany brokuł dzielimy na małe różyczki [wykładamy do wyższego półmiska], posypujemy drobniutko pokrojonymi piersiami, polewamy sosem wymieszanym z koperkiem. Pierś z indyka z warzywami Plaster piersi z indyka (lub inne mięsko) przyprawić ulubioną przyprawą do mięsa. Na każdy plaster położyć plasterki pieczarek, paski papryki, krążki cebuli, łyżeczkę majonezu i ewentualnie plasterek żółtego sera (uwaga: podniesie znacznie kaloryczność potrawy) Tak przygotowane mięsko zawinąć w folię i wstawić na 40 min do piekarnika, 15 min przed końcem pieczenia rozchylić folię by wierzch się zarumienił. Smacznego. Sałateczka 4 jajka, 15 dkg gotowanej szynki , pęczek rzodkiewek, ogórek (surowy). Sos :szklanka jogurtu, 2 łyżki majonezu, łyżeczka musztardy, szczypta ostrej papryki, sól , cukier, szczypior, 2 łyżki posiekanej rzeżuchy Posiekać, dodać sos. SAŁATKA Z KURCZAKA GYROS Składniki: -1 pierś z kurczaka - przyprawa GYROS - papryka czerwona i żółta - puszka kukurydzy - majonez - ketchup - makaron muszelki - sól, pieprz do smaku Pierś z kurczaka pokroić w kostkę posypać przyprawą gyros (wedle uznania im więcej przyprawy tym sałatka będzie bardziej aromatyczna) i odstawić na minimum 30 minut do 1godz. Następnie usmażyć razem z marynatą. Makaron ugotować i odstawić do wystygnięcia. Paprykę pokroić w kostkę. Wszystkie składniki wymieszać i doprawić majonezem z niewielką ilością ketchupu ( tzn. też wedle uznania. Ja dodaje niewiele. Na mały słoik majonezu około 3 łyżek ketchupu). Posolić popieprzyć i odstawić, żeby składniki się przegryzły. SKRZYDEŁKA Z RYŻEM - 1 kg skrzydełek - 2 łyżki oleju + organo + tymianek + estragon + papryka słodka + papryka ostra, sól, pieprz i czosnek - 4 ząbki Skrzydełka zamarynować na 12h (czym dłużej tym lepiej). Na blaszce do pieczenia układamy: - 2 szklanki ryżu - 5 szklanek wody - 3-4 cebule pokroić w krążki - układamy skrzydełka jeden obok drugiego, a następnie polewamy (smarujemy każde skrzydełko) sosem SOS DO SKRZYDEŁEK: 1 masło, 4 ząbki czosnku, 2 łyżki vegety, 2łyżeczki papryki (ostra + słodka), 3 łyżki ketchupu, pieprz - TYLKO ROZPUŚCIĆ - NIE GOTOWAĆ. Piec 2 h w temperaturze 180-160oC. Przepis na sałatkę z selera ( idealnie nadaje sie na imprezy ) - 1 słoiczek selera pokrojony w cieniutkie paseczki - 30 dkg chudej szynki pokroić w kostkę - 1 puszka ananasów - pokroić w kostkę - 25-30 dkg sera żóltego pokroić w kostkę - 3 jajka pokrojone w kostkę - 1 puszka kukurydzy Wszystkie składniki wymieszć z majonezem Sałatka z serem feta - 3 pomidory - 1 ogórek - 1 cebula - oliwki zielone - nadziać do środka migdały - ser feta (pokroić w kosteczkę) - czosnek-wg uznania (zmiażdzyć) - ocet winny - oliwa Potrawka z kurczaka 3 cebule i 3 ząbki czosnku pokroić i zeszklić na oleju. Przełożyć do większego garnka. 2 piersi kurczaka pokroić w paski i obsmażyć na oleju po cebuli i czosnku na lekko złoty kolor. Przełożyć do garnka z cebulą i czosnkiem, a na pozostałym tłuszczu przesmażyć 3 kolorowe papryki i przełożyć je do garnka z kurczakiem i cebulą. Brzoskwinie z puszki pokroić w paseczki i dodać do garnka z kurczakiem, a sok wymieszać z sosem chili (lub innym ostrym sosem) i łyżeczką słodkiej papryki i wlać do garnka. Dusić wszystko razem około 10 min. Wsypać czubatą łyżkę wiórek kokosowych. Podawać z ryżem i surówką z kapusty pekińskiej. Sałatka z kurczakiem * torebka ryżu * puszka ananasa * puszka kukurydzy * mała pierś z kurczaka (gotowana lub grillowana) * ½ paczki rodzynek – namoczone * majonez, ewentualnie szczypta soli i pieprzu (niekoniecznie – ja nigdy nie daję) Wykonanie: ananas i pierś pokroić, dodać pozostałe składniki, wymieszać i odstawić do lodówki na ok. 1,5 godz. Sałatka krabowa Duże opakowanie paluszków krabowych – rozmrozić i pokroić. Jedną dużą cebulę – drobno posiekać. 4 jajka ugotować na twardo, wystudzić i pokroić. ½ puszki kukurydzy ½ woreczka ryżu (niekoniecznie) Majonez, sól, pieprz do smaku. TRZY BIT * 2 duże paczki herbatników maślanych [z Lidla] * 3 budynie-ugotować z 1 szkl. cukru w 1 litrze mleka, jak ostygnie zmiksować z 1 kostką masła * 1 puszka mleka słodzonego-gotować w wodzie 3 godz. * pół litra śmietany kremówki - ubić z 2 śmietanfixami * czekolada-starkować na wierzch ciasta W dużej blaszce układamy warstwami: - herbatniki - krem budyniowy - herbatniki - ugotowane mleko z puszki - herbatniki - ubita śmietana - tarkujemy czekoladę Sałatka warstwowa Wkładać do szklanego naczynia warstwami: 1. marynowana cebulka 2. puszka kukurydzy 3. 3 duze marchewki ugotowane i pokrojone w kostkę 4. 4 jajka pokrojone w kostkę 5. puszka czerwonej fasoli 6. 5 ogórków konserwowych pokrojonych w kostkę 7. 25 dkg gotowanej szynki 8. 1 por 9. duży słoik majonezu 10. 20 dkg tartego sera żółtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do❤️ strasznie mi przykro:( dopiero doczytałam. Trzymaj się kochana, wiem co to znaczy stracić babcię, bo ja nie mama już żadnej. Kicia, ja zawsze z Cindy ćwiczyłam brzuszki. Kiedyś nawet przez 9 miesięcy 3 razy w tygodniu ćwiczyłam przy jej płycie z ćwiczeniami i wtedy schudłam 14 kg bez żadnej diety, tylko na tych ćwiczeniach, no ale byłam dużo młodsza i przemianę inną miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że na początek wystarczy 100, ale zobaczysz że wcale nie są takie ciężkie do robienia i spokojnie będziesz mogła robić ich więcej. Kto może to niech dzisiaj ogląda drzyzgę, bo będzie u niej laska która w rok schudła 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stronka jakoś sama wpadła :D Tak mi DO2dO szkoda... :( ja swoją babciunię latami opłakiwałam... zmarła 10 lat temu, a ja dalej noszę jej zdjęcie ❤️ i myślę o niej często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) to ty nie patrz, tylko się przyłącz:D Doszłam do wniosku że najlepiej mi robiło jak jadłam regularnie co 2-3 godziny i tak planuję robić. O 9.00 zjadłam jogurt z musli. O jedenastej planuję duży kefir i spadam po zakupy i na spacer z małym Jeszcze nie wiem co na obiad, ale na pewno coś z kurczaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuje wam z całego ❤️ za ciepłe słowo za to że jesteście ❤️ no niestety wczoraj mojej babci koło 14.00 skoczył gwałtownie cukier na 280 i zemdlała mojej mamie dostała insuline potem było ok tylok nic nie chciała jesc i licho co wypiła po tem była moja ciocia i babcia chciała spac ale było w sumie ok babcia tylko zaskoczyła ja że powiedziała ze ma się modlic do matki boskiej i juz iść o 22.00 zadzwonił lekarz ze szpitala i powiedział że nagle staneło serce i babcia była reanimowana ale niestety nic to juz nie dało😭 Staram się trzymać:O już nawet nie mam czym płakac :O chyba wylałam wszystko wczoraj Tłumaczę sobie to tak że poprostu jest już w niebie jest jej tam lepiej i że już nie cierpi ....Jedyny mam taki żal że nie udało mi sie jej zabrać do domu bo w czwartek mieli ja wypisać Wiecie jest mi ciężko bo babcia mieszkała ze mna jak byłam dzieckiem i jak wyszłam za mąż to do 3 roku z młodym bo potem wyjechaliśm oj.. sorki dziewczynki juz wam nie smędzę Dziękuje jeszcze raz za wszystko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2Do jeszcze raz ❤️ :( ❤️ Ja widzę, że my tu z Tiją dzisiaj za całą ferajnę harowałyśmy! :D Piszemy, odchudzamy się, wspieramy, normalnie szał pał! A wy co? 😠 Tylko DO2DO jest usprawiedliwiona, a i tak pisze. Dobrze, że ma nas :) A ja dzisiaj pass, kupiłam se piwo. Ale za to ściągnęłam z jakiejś ruskiej strony całą jedną część tych ćwiczeń z Cindy. Na razie jestem na etapie oglądania. Laska miała i ma boską figurę. Może jak się tak napatrzę, to coś przejdzie na mnie? :D Idę llulu, bo u mnie to już późno. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tłuste dupy!!! Kicia:p zapewniam Cię kochana, że od oglądania wypocin Cindy z butelką piwka w ręku na pewno nie złapiesz jej boskich kształtów:D:D:D Wczoraj dietowo na 5+ i ćwiczeniowo również:) Dzisiaj mojej walki ciąg dalszy, postanowiłam, że niech chuj na chuju stanie, o ja do sylwka będę miała 65kg. A chyba wiecie że jak się uprę to stać mnie na wiele Dzisiaj: śniadanie, musli z jogurtem II śniadanie, kefir obiad, kotlet mielony z szynki [dla mnie gotowany]do tego sałata z pomidorem, dynią, cebulką, ogórkiem kiszonym i odrobiną śmietany Podwieczorek, grejpfrut kolacja, 2 jajka na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczotki! zyje i mam sie źle tzn wagowo msakra wiec przyjmuje wyzwanie i walcze! poraz 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000. **************************SYLWESTROWE ZMAGANIA******************************** Nick_____wiek_____wzrost_____waga 27.09.09r____w. obecna____sylwester Tija______30______165cm_________76kg___________76kg_____ ____65kg Kicia______35______172cm_________68kg___________69kg____ _ ____65kg Szczesliwa______30______165cm_________94,5kg___________94,5kg____ _ ____???kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta dziewczyn to chuj!!!!!!! A już wiem, pewnie zakupiły już kreacje sylwestrowe w rozmiarze plandeki na samochód cięzarowy i obawiają się że przed samym sylwestrem będą musiały szukać krawcowej, co by to na seksi kieckę zamieniła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA :P no co ja poradzę, ja już tak mam, jak oglądam film, to sobie piffko piję :D no dobra, spróbuję zamienić je na wodę. Będzie cud! :D SZCZĘŚLIWA witaj 🖐️ no i do roboty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem jezdem Kicia :) ino tylko troszku zalataszcza ostatnio :O że o dołach nie wspomne ... ale to przecież u mnie norma jest :P czasami dochodzę do wniosku, ze jak któregoś razu sie obudzę i nic mnie nie będzie bolało - fizycznie i psychicznie ... znaczy, żem siem wyniosla z tego łez padołu na łono Abrahama :) Cierpię ..... ostatnio dodatkowo na chroniczne niewyspanie 😭 Podczytuje w miarę na bieżąco, ale z pisaniem to juz gorzej. Do2do 👄 współczuję i trzymam kciuki za pozbieranie sie. Z doświadczenia wiem, ze najgorzej jest do pogrzebu, potem człowiek jakoś próbuje się zbierać i godzić z losem 👄 Pimach 👄 dzięki za fajne mailiki 👄 No dobra drooobe torby :P ja też się dopisuję do listy, ale na razie wirtualnie, zważę sie jakoś w tym tygodniu i się wkleję :) a plany mam jak cholera !!!!!! coraz blizej do mojej 40chy, a miałam przecież zamiar powitać ją ze swoją wymarzoną od 40 lat wagą. W osiągnięcie jej wierzę coraz mniej :P ale każdy kilogram bliżej to jak dla mnie i tak ogromny postęp i sukces by był :P Tak więc pierwszy etap i zarazem sprawdzian może być w sylwestra :) Z moich wstępnych postanowień byłoby fajnie: 1.pić więcej wody i herbat, 2.jeść regularnie 4-5 razy dziennie, 3.ograniczyć chleb (niestety od pewnego czasu znowu go jem), 4.jeść wczesne kolacje i nie podżerac w przerwach, 5.zastanowić się głębiej nad stosowaniem jakichkolwiek ćwiczeń :P jak na razie nie jestem nawet na etapie Kici, znaczy oglądania ćwiczących. Mam kilka plyt z ćwiczeniami (kupuję od kilku miesiecy Vitę z płytami), ale jeszcze nawet ich na sucho nie obejrzałam :P 6.zawahać się przez chwilę przed zjedzeniem maluśkiego słodkiego "cośniecoś" :P I mam tylko nadzieję, że te chwile zawahania uda mi się coraz bardziej wydłużać :P Od razu zaznaczam, ze nie zamierzam całkowicie rezygnować ze słodyczy :P znam siebie i wiem, ze moja słaba silna wola czekałaby tylko na odpowiedni moment, żeby w gorszej chwili ZMUSIĆ (nie bójmy się tego słowa :P ) mnie do zjedzenia na raz większej ilości słodkości :P Dziewuszki, spadam. Znowu mam nockę, a jeszcze musze jakieś lekcje z dzieciurkani swoimi odrobić. Porąbało tych uczycieli, zeby ciągle coś dzieciakom zadawać :P .................... żartuję :) jestem jak najbardziej za zadawaniem dzieciakom lekcji :) poważnie !!!!!! Dziecko zajęte odrabianiem lekcji ma mniej czasu na głupoty, kombinowanie i bałaganienie, a rodzice mają w tym czasie czas dla siebie :P A przy okazji czegoś pozytecznego mogą się nawet nauczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SYLWESTROWE ZMAGANIA******************************** Nick_____wiek_____wzrost_____waga 27.09.09r____w. obecna____sylwester Kicia______35______172cm_________68kg___________69kg____ _ ____65kg Majka_____39______164cm_________67kg__________??kg_____ __??60kg Szczesliwa______30______165cm_________94,5kg___________9 4,5kg____ _ ____???kg Tija______30______165cm_________76kg___________76kg_____ ____65kg Pozwoliłam sobie zrobić alfabetycznie :) O ile pamiętam na NK powklejane są przepisy. Może nawet kilka nadających sie do odchudzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna refleksja ...... ja wcale za dużo nie ważę ..... ja poprostu za niska jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×