Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobitki:) Oj zimno, zimno jak MAMA pisze wrrrrrrrrrrrrr........................ ja dzisiaj z młodym do lekarza lece bo ma temperature i wymiotuje i rota go chyba dopadło :oMężuś też chory więc szpital mam w domu :o PIMACH- to ja Tobie i tusiowi wysyłam 🌼❤️👄🌼 KASIUNIA- tulę cię mocno ❤️❤️❤️ A moze niunio był podziębiony :o Mojej przyjaciółki synowi tez wyniki wyszły źle bo okazało się że miał lekki katar :o Duzo zdrówka dla synka❤️ Dziewuszki ślę buziolki👄👄👄Wam wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie zimno, ale słonko wychylilo się troszeczkę. A mnie chyba przewialo nie mogę skręcic szyi w lewą stronę, masakra. A do tego brzuch pobolewa, dostałam luteinę i leżę i się martwię. Och życie! Kasiunia co się dzieje, ja coś niecoś wiem na temat nerek, bo mój młody ma pewne problemy. Jak w czymś będę mogła pomóc to pisz. Pimach [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BRYGADĘ SUPER BAB❤️ Ja od rana jeżdżę ,biegam i ......kuźwa dorwała mnie migrena😭ja muszę leżeć,bo mi czasę rozpierniczy.................ale nic z tego...!!!! NIE MOGĘ. KASIUNIA..........pisz co tam sie dzieje z tymi nerkami. DO2DO ......opindol ich w tym szpitalu ....jak wiedzę ze maja taką pacjetkę to niech sie trochę postarają i zapewnia jej minimum bezpieczeństwa....przeciez są specjalne łóżka...!!! Zdrówka dla panów. MAMA......fajnie że piszesz👄 DONIA......prosimy częściej❤️ MAJKA........a za te nadgodziny to chyba masz coś EKSTRA ????? ;) MYSZKA........nie kuś ,bo ja i tak za często na to winko sobie wieczorami pozwalam i boję sie że pewnego pięknego wieczoru okaże sie że bez niego ani rusz...!!! TIJA......i jak postepy???? wiesz o czym piszę i dziewczyny na pewno też wiedzą......ja jestem chetna tylko forma moze być taka jak juz pisałam. KICIA......mam nadzieję że nie zamarzłaś bez tego gazu i kawkę piłaś od czasu wyłaczenia już wspomnianego gazu.........z tego co pamiętam w zeszłym roku juz mieli kłopoty ze swoimi sąsiadami -dostawcami....ale miejmy nadzieję ze to tylko przejściowa awaria. PIMACH........👄 ❤️ A gdybym kogoś pomineła to niestety zwalam to na moją migrenę ,a dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA........SORKI👄 JUŻ SIE POPRAWIAM. Może i to zawianie jak piszesz ,bo ja niestety takie przypadki czasem miewam na punkcie nerwów to sie nazywa fachowo KRĘCZ i niestety przychodzi po dużym stresie lub nerwówce .....wtedy to nie mogę nawet jeździć samochodem i niestety bez zastrzyków sie nie obchodzi..........a jak twoje ramie ????? też troche boli czy tylko szyja?????? powinnaś pozwolić się obejrzeć lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 😘 .... dzięki dla mnie dzien za krótki, tydzień jak chwila a miesiąc tylko trzaśnie i już go nie ma :( Mam trochę klopotów, różnej natury i tak się z nimi borykam :( Pewnie nie ja jedna....och życie ! jak pisze Emma 🌻 Ale jestem z Wami serduchem całym, czasem spoglądam na nk i widzę Wasze buźki szczęśliwe:):) Pimach 😍😍😍 i ucałuj Małego 😘:) Bierze mnie grypa, czuję to:( Lecę już do domku, zachaczę jeszcze o aptekę i będę się wygrzewała pod kocykiem... Jest tak zimno na dworze, że niech to ..... całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dziekuje za wszystkie cieple slowa. Pewnie mnie opieprzycie, ale jestem slaba duchem. I ulegam temu padalcowi piszac z nim na gg. Niedwno dowiedzialam sie, ze ona to chyba jednak nie to, no ale jest dziecko i co jakby tak poronila, gdyby poznala rawde? No K..M..!!!! A Tus dzis zjadl pierwszy raz zupke z mieskiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH:o CO TY W OGÓLE PISZESZ???!!! Nie wkurzaj mnie babo i nie daj sie mamić temu skurwielowi. Powiedz sama, czemu on tak nie martwił się o Twoją ciążę?? Nie wiem co on chce ugrać i na co Cię namówić, ale na litość Boską nie wierz mu bo Cię jeszcze bardziej skrzywdzi. A jak masz na gg cały przebieg rozmowy, to wyślij wywłoce, niech wie co on o niej myśli, albo jak dla własnych korzyści, od samego początku sra w gniazdo, które dopiero co zaczął budować. Wszystko się ułoży tylko nie przedłużaj tej agonii bo sama robisz sobie krzywdę. Bądź dzielna, bo jak się złamiesz i wrócisz do tego palanta, to nigdy nie zaznasz szczęścia No ledwo wstałam i już szlag mnie trafił Miłego weekendu moje żabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMASZKU no co by tu powiedzieć..... :( wierzę, że dokonasz najlepszego wyboru. Dla syna i dla siebie. ❤️ TIJA weekend zapowiada się ciekawie, właśnie lecim na autobus i wyjeżdżamy do znajomych ;) pogoda taka sobie, tzn słonko świeci cudnie, ale myślę, że to zmyła i jest zimno :o Odezwę się w poniedziałek :) udanego weekendu dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...... Dziewczyny pamietajcie to życie PIMACH i ona musi sama podejmować decyzje nawet jak sa złe.......PIMACH co kolwiek postanowisz jestesmy z tobą i rób jak ci serce dyktuje,a wiem ze ono zawsze idzie w odwrotnym kierunku niż rozum,ale cóż....... ŻYCIE !!!!!! Jest to BARDZO trudna sytuacja i potrzeba czasu. W każdym razie wiem jedno .....dobrze ze mnie to na RAZIE (bo nigdy nic nie wiadomo) nie spotkało ,bo byście musiały mi paczki do więzienia przysyłać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś leniuchowałam wstałam o 9 a co musiałam odespać caly tydzien 🌼W poniedziałek na rano zobaczymy jak bedzie bo ostatnio byłam gnebiona przez kierowniczke coś jej zawsze nie pasowało juz jej miałam coś powiedziec ale mnie powstrzymał taki kolega powiedział mi ze szkoda sie odzywać🌼może miał i racje bo nie wiadomo co by było🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan maz sie obrazil. bo zapytalam go, kiedy ma wolne, bo chcialabym wyjsc ktoregos wieczoru na kawe. zapytal z kim, wiec odpowiedzialam zgodnie z prawda, ze z facetem. No i sie obrazil, powiedzial, ze go to zabolalo. No kurcze malowane, jego zabolalo, a to, ze za chwile oni zamieszkaja razem i mnie olal po 17 latach, to nie boli, nic a nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pimach - to ze go zabolało to jest tylko potwierdzenie ze powinnas gnoja kopnac w dupe- ja mysle tak jak tija- dokładnie sorry ale on nie bedzie cie szanował bo mu ulegasz, spodziewasz sie ze go olsni i stanie sie supermężem??? chcesz zeby Tusiek rósł w przekonaniu ze kobiete mozna olac, upokorzyc zdradzic???? nie umiem Cie teraz zrozumiec - sorry, ale to juz z twojej strony totalna głupota bo sama sobie fundujesz tortury, powolne bolesne długoterminowe tortury......będziesz cierpiec a przez to Antoś tez Ty naprawde idź na kawe z kims innym.....na długą kawe buziolki dla Ciebie i Antka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, przepraszam, ale czy Ty życzysz tej dziewczynie, żeby poroniła????... I myslisz, że wtedy mąż wróci do Ciebie? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu1, nigdy w zyciu. Ja im wybaczylam to, co mi zrobili, wiem, ze beda mieli dziecko i trzeba sie z tym pogodzic. Wiem, ze nie mozemy byc juz razem i to tez trzeba przetrawic. Tylko na razie minely 2 tygodnie, odkad uraczyl mnie ta radosna nowina i chyba potrzebuje wiecej czasu. Postaram sie dac go sobie w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzieli wszystkim życzę :) u mnie stał się cud !!!!! nie pada :P a nawet świeci słonko :) Pimaszku :) wiem, że to Twoje życie, Twoje uczucia i Twoje decyzje. I na pewno czas zmieni sposób patrzenia na to wszystko. Ale obawiam się, ze nadal łudzisz się i masz nadzieję, ze mąż wróci do Was i wszystko bedzie jak kiedyś. Nie będzie. Nigdy. Zawsze będzie ta druga, zawsze będzie drugie dziecko, które też będzie potrzebowało ojca (i przecież tak jak Tusiek jest najmniej winne temu wszystkiemu, co się stało). I nigdy już nie odzyskasz zaufania. Choćby nie wiem co. Jak mąż będzie zachowywał sie dziwnie - będziesz mieć oczywiste podejrzenia. Jak będzie zachowywał się "czule i troskliwie" będziesz zastanawiać sie, czy nie mydli Ci oczu i znowu nie kombinuje. Jakby nie patrzec - zawsze będziesz mieć poczucie niepewnego gruntu pod stopami. A to bardzo niefajne uczucie. Które odbije sie nie tylko na Tobie, ale moze też na dziecku. Dawałaś swojemu mężowi już wiele szans. I on ich nie chciał wykorzystać. Wręcz przeciwnie - ciągłymi oszustwami doprowadził do nieodwracalnych już skutków. A teraz jeszcze wymaga od Ciebie zrozumienia swojej sytuacji !!!!!! Ty, żona, matka jego dziecka, kobieta towarzysząca mu przez kilkanaście lat życia masz być wyrozumiala dla jego kłamstw i oszustw ??? On wykorzystuje Twoje uczucia do niego, igra z nimi i manipuluje Tobą jak chce. I uzależnia od siebie. Traktuje Cię jak swoją własność, która ma mu we wszystkim ulegać bez prawa do swojego własnego zdania i życia. Jak tylko stawiasz swoje warunki wymierza Ci karę w postaci milczenia i braku jakiegokolwiek zainteresowania. Bo wie, że tego teraz potrzebujesz najbardziej i zrobisz wszystko, by tylko sie z Tobą łaskawie skontaktował, by choć przez chwilę był blisko. Wg mnie chce, zebyś w tych najgorszych chwilach była sama (dowodem jest choćby jego reakcja na Twój pomysł wyjścia na kawe z jakimś innym mężczyzną), bo kiedy on łaskawie skontaktuje się z tobą zrobisz z radosci wszystko, co on zechce. Nie jestem pewna, ale podejrzewam, że on sam nie jest do końca pewien, czy długo pobędzie ze swoją kochanką i za wszelką cenę usiłuje teraz utrzymać Cię przy sobie, zeby w razie "w", jakby w tym drugim związku coś nie wyszło - mieć gdzie wrócić. A jak teraz pozwoli Ci ułożyć sobie swoje życie to potem on moze zostać na lodzie. A tak jakby kiedys nawet jakimś cudem chciał do Ciebie wrócić będzie miał otwartą furtkę. I wtedy być moze jeszcze powie, że robi Ci łaskę i masz dalej robić to, co on zechce. Bo przecież nic przed Tobą nie ukrywał i Ty sie na taką sytuację cały czas godziłas. Przepraszam Pimach za to co napisałam. Wiem, ze przeżyważ teraz najgorsze chwile swojego życia. I rozumiem, ze chcesz mieć przy sobie człowieka, którego bardzo kochasz. Ale uwazaj, zebyś nie zapłaciła za to swoim dalszym nieszczęśliwym życiem 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) Serum :) mojej też !!!!!! :) i powiem szczerze, że na imprezach właśnie przy tych piosenkach ludzie bawią się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kuźwa GENIALNA :O Nie mogłam odbierać na gg niektorych wiadomości. Obrazkowych na przykład. Podobno miałam ustawione zbyt małe parametry, czy inna cholera .... Kiedyś w starym gg udało mi sie nawet znaleźć odpowiednią zakladkę i to ustawić. Choć w dalszym ciągu odbierać takich wiadomosci nie moglam 😭 Dziś również postanowilam samodzielnie poszukać, gdzie zmienia sie stosowne ustawienia w nowym gg. W ustawieniach , jakie są w okienku gg tego nie znalazłam. Więc wymyśliłam, żeby poszukać tam, gdzie gg jest zainstalowane.......... No i ..... nie wiadomo kiedy odinstalowałam sobie gg całkowicie 😭 Żegnajcie zapisane kontakty 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ Hej kochane mi wekendzik minoł rodzinnie :D do kompa nie miałam jak się dostac bo moi panowie okupili laptopy i grali z sobą na sieci :Owięc porwał mnie wir prac domowych ;) Wydałam tez troche kasiorki w ikea na pierdoły,posciel i doniczki i takie tam ...W wawce dzisiaj zimno i d u p o w a t o młodego mam do srody w domku więc musze gada dzisiaj zagnac do przepisywania zeszytów :oJutro mężuś smiga do poznania na targi więc tydzień w domu bez chłopa prawie będę :o smiutka wyposzczona ...dobrze ze mam was ❤️ PIMACH-całym ❤️ jestem z Tobą ❤️ wiem że nie jest ci łatwo ale dziewczyny maja rację ,bo ile razy można kluski odgrzewać ...:Ojak go zabolało to niech go boli ,ale na tym kończy sie moim zdaniem jego rola ...bo tak jak było już nie będzie ...bo jesli nawet by do Was wrócił to i tak pineda z tym bachorem będzie wam łazić po plecach...A budowanie życia na kłamstwach i oszustwach do niczego nie prowadzi :OPan M powinien raczej się martwic o kontakty z Tuskiem choc domyślam sie że nie będziesz mu ich utrudniac i puki Tusiek jest mały to będzie ok ale jak Antek już będzie wiedział co i jak to z całą pewnością juz tak kolorowo nie będzie :oUważam że Gad miał nie jedną sznsę poprawy i odbudowania tego co jest między wami ale nie raczył z tego skożystać :o Kotek Ty teraz jesteś numerem 1 i Tusio :) I myśl tylko o was :) Wiem że to nie jest łatwe bo napewno cos w sercu jeszcze czujesz do gada bo nie da się tak 17 lat wymazac za jednym pstryknięciem palcami ....ale jestes piękną inteligentna kobietą ,masz cudnego małego facecika przy sobie który potrafi skradnąc nie jedno dorosłe serduszko i ja mocno wierze w to że juz niebawem i Twoim sercem zawładnie inne meskie serce i bedziesz najszczęsliwszą kobietą pod słońcem a Tusio będzie miał cudną rodzinkę :) Kotek całym ❤️ jestem z Tobą jak cos to wierz gdzie mieszukac 👄❤️👄 MAJKA- ja kochana do GG juz wogle dostepu nie mam bo mój komp stacjonarny odmówił posłuszeństwaale kiedys nie jednokrotnie zrobiłam sobie tak jak ty :( SERUM-👄 ja kotek też bawię się przy tych kawałkach hihii:D kotek w szpitalu opierdol dostali i teraz jak w zegarku chodza :D KICIA- jak tam parapetówka ??????? EMMA- e tam ...:) Więcej cie w lustrze...Ja to widzę siebie więcej a w ciąży nie jestem :( choć bardzo bym chciała :( A co do zakupków to nie ma nic lepszego dla dzidzi niz zdrowa ,zadowolona piękna mama :) 👄X2 MAFINKA- kotek jak tam mieszkanko znalezione ???Buziolecje dla was dziewczynki👄 KASIUNIA- jak synek ? Robiłas jeszcze raz badania ?? DONIA- kochana co u ciebie ?? TIJA- moja ty duszyczko kochana ❤️ Dziewczynki całuję wszystkie i niewymienione i wymienione i uciekam do tesco po zakupki 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc do2do- te badania sa bardzo dokładne, przeziebienie nie ma wpływu, scyntygrafia jest tak jak tomografia wyniki sa złe bo niestety u Dominika wykryto wade dopiero jak miał rok, a ze to reflux V stopnia(najwyzszego) to bardzo bardzo zniszczył nerki ja tylko miałam nadzieje ze funkcja nerek sie teraz poprawiła i one nie beda sie juz tak niszczyły, niestety funkcje sie pogorszyły jak bedzie dalej nie wiadomo, nie da sie tego przewidziec teraz ma prawie 10 lat - zobaczymy jak bedzie jak wejdzie w okres dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu takie puchy buuuuuuuuuuuuuuuuuu KASIUNIA- dużo zdrówka dla synka❤️ podpytam koleżanki bo cos mi się zdaje że jej synek na to samo chorował co twój syncio i teraz jest ok :) Pogadam znia i dam ci znac:), A jak Zuzia ???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdycham po weekendzie :o nie żeby było za dużo, ale najeebałam się tyle kilometrów za te dwa dni, że mam dość. Rano wyprawiłam mojego kochanego do domu, już jest we Lwowie, czeka na pociąg do Krakowa. Mam nadzieję, że dojedzie bez przygód. A więc znów zostałam sama. Całuję Was wszystkie razem i każdą z osobna 👄 ❤️ 👄 na więcej nie mam dziś siłki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×