Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

pimus - teraz najwazniejsze by udalo Ci sie uzyskac spokoj... wiem ze czlowiek strasznie chce sie mscic, ale te mysli tylko oddalaja od spokoju... daleka do niego droga ale wiem ze w koncu dasz rade... :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, glupia jestem jak but... wiecie co wymyslilam... zeby znalezc jakas babcie co uroki rzuca... i niech ten maz pimach na jakis czas stanie sie impotentem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:D z tą szptuchą to super pomysł Mowicie dziewczyny o zemście i o tym żeby tak łatwo Pimach go do niej nie puszczała. Jednak ja myślę, że to Pimach w takiej sytuacji cierpiałaby najbardziej. Zemstą ciągle by rozdrapywała tą ranę. Wszyscy i tak się dowidzą i sami sobie opinię wyrobią, a Pimach z całej tej sytuacji wyjdzie z podniesioną głową. Jedyne o co bym teraz się zamartwiła na jej miejscu to puszczenie szmaciarza w samych skarpetkach, bo to w końcu on postanowił odejść, a co do zemst, to przyjdzie czas i los sam się na nich zemści. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Z tego wszystkiego nawet się nie przywitałam, więc teraz to robię 🖐️ U mnie ok, z wagą walczę nadal niestety bez sukcesów. Jak patrzę na tą moją sąsiadkę co ważyła dobre 120kg, a teraz jest chudsza ode mnie to chuj mnie strzela i sama mam ochotę na zemstę. Jestem oszołomiona tym jak teraz wygląda, z paskudnego wieloryba, stała się całkiem ładną dziewczyną. Razem z kilogramami ubyło jej chyba z 15lat. Nie mogę przecierpieć tego, że jest chudsza:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych pozakladanych rodzin... tylko ja jedna taka niemota ktorej nikt nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Mycha, szczegolnie mi zazdrosc. Jestem juz u mamy. Dowiedzialam sie, gdzie ona mieszka i moja kolezanka postanowila wrzucic rodzicom list do skrzynki z ta cudowna wiadomoscia. Pewnie to glupie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach dobrze że jesteś już u mamy, odpoczniesz i nabierzesz dystansu do tego wszystkiego. A z tym listem to bardzo dobrze, niech się dowiedzą od obcych jak córunia boi się im powiedziec. A swoją drogą to chciałabym widziec ich reakcję. Trzymaj się cieplutko.🌼 A ja jem i tyję, jutro się zważę to napiszę Wam moje osiągnięcia wagowe. nadal pracuje, ale jestem jakaś bardziej nerwowa, jak zacznę wybijac moich uczniów to znaczy że czas pójśc na zwolnienie. Jak tam mafinka, brzusio duży? Mycha głowa do góry jesteś piękną kobietką i na Ciebie przyjdzie kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, co do poinformowania rodziców kurewki (sory, ale zdaje sie, ze to już dawno ustaliłyśmy :P) jestem tego samego zdania co Emma :) Wypoczywaj, moze nawet nie myśl przez pewien czas 👄 Mycha :) co do Ciebie też jestem tego samego zdania co Emma :) Tylko, że ja dostrzegam jeszcze inne walory Twojego zamążpójścia .... nie myśl sobie, ze tylko my mamy mieć przewalone ;) Ciebie też to spotka :) 👄 Emma :) buziaki dla brzusia 👄 jak już Cię nerwy biorą to zastanów się nad szybkim czasowym porzuceniem krwiopijców :) Tija :) nie wierzę, ze nie dasz rady dogonić sąsiadki :) .... a ja dziś poszłam wreszcie do mojej dyrekcji ...,... I moze nie jestem oryginalna, ale powiem, ze mam, na szczęście, naprawdę "normalną" dyrekcję, taką "odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku" :) porozmawiałam szczerze w 4 oczy na kilka wkurwiających mnie ostatnio tematów ..... Jeszcze chyba nigdy nie powiedziałam dyrekcji tego, co mi leży na wątrobie. Efekt????? dyrekcja dyskretnie zaczęła sprawdzać poczynania paru osób ..... i już posypały sie delikatnie mówiąc "dyrektywy" co do poprawy jakosci ich pracy :P Powiecie, ze jestem podłym kablem.... Ale do kurwy nędzy !!! powiedzcie mi, dlaczego niby ja i pare innych osób może wypełniać swoje obowiązki jak należy, a inni notorycznie zlewają swoją i wspólną pracę, a jak co do czego przyjdzie to oni KONIECZNIE chcą OSOBIŚCIE zanosić lub informować dyrekcję o tym, co wypracowali inni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja abarot chora chyba mnie przewiało bo kicham , prycham i jeszcze dostałam @ :O normalnie przejebane wrrrrrrrrrrr PIMACH❤️👄❤️ podobnie jak dziewczynki jestem ZA!!! i wypoczywaj u mamusi, szalej ciesz się mama i Antosiem 👄 MAJKA- jaki kabel ...............dobrze zrobiłaś :) Dziewczynki ja znikam bo zdycham :( 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma rosnie.... nie tylko brzuszek:P Majka pewnie ze dobrze zrobilas, w tym srodowisku jest duzo takich jemiol:)👄 Pimach narazie oddychaj gleboko... odprez sie.... z listem dobrze zrobilas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka moglam pczekac kilka sekund i bylaby godzina 13:) Do2do👄 cos sie zlapac nie mozemy, zdowiej 👄 Mycha 👄 Macie pozdrowienia od Ory, bardzo teskni ale ma tez mase problemow... maz po operacji..... i napisala mi ze nie pisze bo juz nie jest fajna:(, bo choroba.... problemy.... mysle ze kazda (kto ma ochote) powinna jej cos tam skrobnac na nk, zeby wiedziala ze jetesmy z nia myslami...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmenty od Ory.... Tęsknie za Wami ale nie wiem co napisać i czy wogóle mogę pisać, na NK zaglądam raz w miesiącu, wogóle najchetniej to bym sie wymiśkowała na bezludną wyspę. .......... Ucałuj i uściskaj wszystkich od ORY, ja pamiętam Was i kocham, tyle że jestem do dupy i musze najpierw poskładać się a nie jest to łatwe. .......... Wiec same widzicie..... ehhhh o zycie Ory😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki troche mnie nie było ale to nie znaczy ze o Was niepamiętałam 🌼 Jutro mam wolne wiec po cieżkim tygodniu siedze i pije browca chyba mi sie należy Mój M przez cały tydzień chodził nadąsany jak paw dopiero dziś przemówił ostatnio o wszystko sie obraz ale ja juz na to nie zwracam uwagi bo ani nie mam czsu na jego fochy ani mnie to juz nie wzrusza🌼 Przepis na Faceta Facet w galarecie... Wiedzą to kochankii wedzą to żony Facet przed konsumcjąma być wymoczony Można go doprawić szczypta pikanterii żeby nie był mdławy(lecz bez fanaberii) Potem na ogniu zmysłów gotujemy faceta Kiedy zdjąć go z ognia? wie każda kobieta Trzeba tu uważać moje drogie panie bardzo nie korzystne jest przegotowanie A i jeszcze jedno(niech mi każda wierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po prowansalsku gdy chcesz go całować na słodko zbyt nudzi na ostro zbyt brudzi w sosie słodko kwaśnym najcześciej marudzi Nie próbujcie jednak w zalewie octowej bo go nabawicie w mig flustracj nowej Gdy zadużo octu jest w waszej miłości jest to zagrożeniem dla jego męskosci A wiec dochodzimy do ciekawej puenty: że najlepszy facet jest leciutko ściety Dodaj wiec kochana szczyptę żelatyny i spożywaj go na sztywno lecz bez sztywnej miny....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY Widze ze dyskutujecie zawziecie.... wtrace tylko dwa slowa:P Pimach -Sto lat dla Tuska👄 ucałuj go od ciotki mafinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój na na na na .... Co sie z wami kobitki dzieje macie skarby dołki Ja też ale od czasu do czsu staram sie pisać Własnie otworzyłam sobie butelke winka i popijam po cieszkim tygodniu harówki 🌼 Pisać mi tu i to zaraz Dziś sie dowiedziałam że mój sasiad ma raka jestem w szoku normalnie jaki ten świad jest niesprawiedliwy Mój sasiad jest młody ma dopiero trzydziestke ładną żone dom 2 dzieci i zmartwienie Co o nim pomyśle to rycze jak warjatka 🌼 Prosze mi tu każda z osobna coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Witam was w ten deszczowy zimny ranek i kawunią częstuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo👄 Kawcia z Maam 👄 jak milo:), ja lece zaraz na carboot (tutejszy targ na ktorym mozna kupic rozne skarby za grosze)..... wezme z 5 funtow i zaszaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u mamy, probuje lizac rany, ale kiepsko mi idzie. Pan maz nie pozostawia mi zludzen, zero zainteresowania, nie mowie juz o mojej skromnej osobie, ale nawet o dziecko nie zapyta. A ja nie jem, nie spie i wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też chmury zniechęcają do wychodzenia z domu :O ale przecież jakby nie patrzeć październik mamy, wiec dziwić to nie powinno przecież :) Pimaszku 👄 niestety, musisz przez to przejść. I wiem, ze przejdziesz!!!!! Teraz bardzo boli i pewnie boleć będzie jeszcze bardzo długo, ale zobaczysz, będzie lepiej !!!!!!! Wyrycz się teraz ile wlezie, zeby potem nie dawać satysfakcji temu potworowi. Jak opadną największe emocje będziesz mogła chłodnym okiem oceniać dalszy rozwój wypadków. buziaki dla mam, przyszłych mam i potencjalnych mam :) 👄👄👄 życzę wszystkim miłej niedzieli :) ja mam dziś w planach urodzinowy obiad u teściowej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, codziennie większy ruch :P ja już po rodzinnej imprezce, teraz siadam do kompa i robię kolejne papiery do pracy .... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ......................... w ogóle mam ostatnio sporo pisania, wymyslania i modyfikowania programów, planów , harmonogramów itp. Pimaszku :) zapomniałam napisać, ze macie super fotki !!!! a ta Twoja granatowa sukienka z chrzcin !!!!!! wyglądasz w niej ślicznie !!!! :) trzym sie cieplutko 👄 sorki pozostałe dziewuszki, ze do Was osobno nie klikam, ale wiecie, że nie umiem mało pisać, a naprawde muszę spadac do papierzysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawcią. Ja po weekendowych gościach jestem i padam na ryj......już dawno nie miałam soboty i niedzieli tylko dla siebie😭 PIMACH❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno po kafffce, śniadanku i ogólnych porządkach domowych. A, no ... i zaraz wieszam kolejne pranie :O A teraz lece do kofffanej pracki :O a dodam, ze dzis mam wolne.... Jak dobrze być uczycielem, no nie? 😭 U mnie co chwilę pada, wieje i w ogóle .... złota polska jesień :P Ale skoro mój stan psycho-unerwienia chwilowo jeszcze funkcjonuje jako-tako to piszę :) Buziaki dla wsiech 👄 Pimach 👄 Wpadne póżniej poczytać ..... co sama napisałam :P Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maju zapowiada mi sie wesele w rodzinie męża ..... ciekawe do jakiego stanu doprowadzę swój wygląd do maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×