Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA.........miałaś św. rację ,że jak wpadniesz to poczytasz sama siebie,bo jak widać towarzystwo sie opindala😭 A ja dopiero wróciłam ,bo byłam w rodzinnym mieście TIJI która też dzisiaj sie opindala. Dla ścisłości u mnie również pada ,ale nie wieje i tu jest pocieszenie. Na razie spadam...jak sie obrobie to jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA !!!!! Serum :) ja normalnie wróżka jestem :P Ale zeby nie było .... poczytałam sobie co naklikał.....am :P U mnie opadów ciąg dalszy ......... a najgorsze jest to, że jutro też ma padać, a mam umówionego fryzjera .... zechciało sie pańci zrobić fryz na środowy dzień nauczyciela 😭 no dobra ..... pogadałyśmy sobie :P poczytałyśmy :P a teraz spadam do swoich papierzysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trzpiotki :) Ja dzisiaj u babci siedziałam w szpitalu a potem obiadek lekcja odpytywanko do jutrzejszej klasówki , jak się okazało później młody ma jutro odwołane lekcje bo awaria wody jest:) Środa była wolna bo to dzień nauczyciela , a czwartek tez wolny bo znów ta awarja ma jeszcze trwać :) Młody w 7 niebie :D Ja wczoraj miałm kafcie z kuleżunką pić a tu z kuleżunką i z dzieciakami nam przyjdzie siedziec ( nasze dzieci razem do klasy chodza ) Kwiaty na dzień nauczyciela juz zamówione , a dla wychowawczyni filizanka z talezykiem :)Dzieciaki w klasie zrobiły tez dla niej gigantyczną laurkę więc chyba bedzie miło zaskoczona no ale to dopiero w piątek bo jest awaria :) Mnie jeszcze duszący kaszel meczy i wogle jakos tak :O SERUM- 👄 MAJKA👄 PIMACH❤️👄 MAFINKA👄 KICIA 👄 TIJA 👄 DONIA 👄 MYCHA 👄 MYSZKA 👄 EMMA 👄 KASIUNIA 👄 ORY 👄 ABSTRAKCJONISTKA- już urodziłaś ???👄 SZCZĘŚLIWA 👄 I DLA WSZYSTKICH NIE WYMIENIONYCH TEŻ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca👄 Nie dałam już rady wczoraj kliknać.....młoda wyciągneła mnie jeszcze do marketu po zakupy ,bo stwierdziła ze nie ma w domu nic do jedzenia😭.....jak za rok wyjedzie na studia to ja napewno wtedy schudnę,bo tak to ona ciagle coś kupuje i ja później muszę to jeść....!!!!no wiem że nie muszę ,ale przecież mogę,a rzczej nie mogę a żre😭 DO2DO a jak tam babcia???? MAJKA co tam deszcz...zawsze mozna schować sie pod parasolem a co fryz będzie to twoje.....udanego świetowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ,a ty co ???!!! napisz chociaż gdzie ty teraz jesteś ,bo ja juz sie pogubiłam.....ty sie w takim tempie przemieszczasz ,że na nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, nie miałam wczoraj siły. dzisiaj też nie mam :o zepsuła sie pogoda, a wczoraj było tak ładnie 😭 jestem w Kijowie, od poniedziałku do pracki trza było wracać. ponieważ nie jestem sama, R przyjechał ze mną, to moje małe ograniczanie trafił szlag. Bo on dawno nie jadł pielmieni :( a poza tym nie chce mi sie nic gotować, jemu też nie, więc żremy te mrożone bomby kaloryczne, a fe!! :O muszę się zbierać, miałam jechać do urzędu podatkowego, a tak mi sie nie chce, że nie ma słów. ❤️ dla wsiech ❤️ a, wczoraj popołudniu wyłączyli gaz, jakaś awaria jest :O a ja chce kaaaawyy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka :) Serum, święte słowa :) deszcz deszczem, a fryz trza zrobić.... nawet jak za godzinę opadnie :P ale na szczęście u mnie dzis NIE PADA !!!!!! A nawet słońce udaje, że świeci :) mam nadzieję, ze zanim to się zmieni będę już siedzieć pod dachem swojej pracy. A jutro trzeba bedzie sobie jakoś radzic..... kaptur na łeb i heja :O Kicia :) no to Cię pan postanowił przypilnować w tym Kijowie :P no ale co się dziwić .... impreza za imprezą , a o temperamencie mężczyzn ze wschodu to legendy opowiadają :P Pimach 👄 Dziewuszki odchudzające się siłą woli ... jak wasza dietka i ćwiczonka ? Bo ja mam problem ..... jakby tu się zmusić do ćwiczeń ????? nie wiem, czy pisałam - mam kilka płyt z ćwiczeniami na przeróżne części ciałka .... tylko jakoś się zebrać w sobie nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA to złe języki :P takie rzeczy opowiadają :p ja tu jak anioł żyję i do tego pustelnik :p impreza będzie jutro, PARAPETÓWA :classic_cool: może mnie nie wypierdoolą z akademika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki Stęskniłam się za Wami, wiec postanowiłam napisać😘 Dla całego ciała pedagogicznego najlepsze życzenia w dniu ich święta 🌻🌻🌻 Tylko pamiętajcie, że jutro dzieci będą na Was patrzeć, więc za dużo nie pijcie [zostawcie dla mnie :p] W sobotę przedawkowałam orzechy włoskie. Jak każdemu wiadomo, orzechy są bardzo ciężkie do strawienia, a ja nimi żywiłam się juz od piątku, a w sobotę wypiłam 4 tyskie. Nie pytajcie jak się czułam w niedzielę. Tak bardzo tuliłam kibel, że żałowała, że nie umarłam przy okazji poprzedniego kaca. Teraz znowu długo tego świństwa nie ruszę:p W grodzie Kopernika trwa walka o zdobycie biletów na finał żużla. jest prawie jak przed mundialem. Na stadionie jest tylko 15tys miejsc, a większość biletów rozeszła się po zakładach pracy. Dla prawdziwych kibiców pozostało kilka tysięcy w kasach. Wprawdzie niedzielny finał nie odbędzie się dla tego że w zielonej górze jeszcze się nie odbył, ale już wiadomo że bilety będą sprzedawać w następną sobotę rano, a to oznacza komitety kolejkowe już w piątek. Na stary stadion wchodziło nawet 27tys ludzi, ale teraz mamy najnowocześniejszy na ŚWIECIE stadion żużlowy, a co za tym idzie środki bezpieczeństwa muszą być przestrzegane, więc nie sprzedadzą nawet pół biletu więcej niż wynosi ładowność. Dobra już się wyżaliłam inie smęcę. Powiem tylko, że jak jakimś cudem zdobędę bileciki to obejrzę wszystko ze stadionu, a jeśli nie to niestety w domu przed telewizorem Z wagą walczę dalej i nawet ostatnio usłyszałam kilka komplementów typu [no już nie wciągaj tak brzucha], a ja naprawdę nie wciągałam. Kicia :) udanej parapetówki życzę Pimach:) tak jak już mówiłam, wyrwij chwasta z korzeniami!!! Majka:) czy to od Ciebie nadciąga ten zimny front??? zmiłuj że się babo, bo ja tylko raz byłam na grzybkach i to z marnym skutkiem, a jak przymrozi to już wcale grzybów nie będzie:( Serum:) jak tam nastrój, mam nadzieje że co raz lepiej Do2do:) co u babci? Całusy dla wszystkich, muszę lecieć bo młody mega kupala zwalił i krzyczy żeby go od niego ratować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A u nas zima na całego jak rano spojrzałam w okno to przez dłuższą chwilę nie mogłam uwierzyc, sypie śnieg i wszystko jest zasypane, biało jak na boże narodzenie. A ja już tydzień temu byłam u fryzjera i kosmetyczki, wczoraj zakupiłam piękne śliwkowe kozaki, oficerki i do tego m dokupił mi torebkę. Noo co muszę się jakoś pocieszac, bo co spojrzę w lustro to dopada mnie depresja a to dopiero 4 miesiąc. W 9 to nie wiem czy siedząc na fotelu przed kompem dosięgnę palcami klawatury. Nie mogę się przyzwyczaic do mojej nowej figury. Wszystkim uczycielkom życzę grzecznych uczniów. Pozostałym ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich "ciał pedagogicznych"❤️ TIJA........z moim nastrojem jak z chorągiewką zależy jak zawieje😭 w pracy mamy urwanie głowy ,bo sezon i nerwówka.....mój mąż już wysiada ,a ja przy nim...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Wawka tez zasypana i zasypywana cały czas:O Ja mam młodego w domku więc nie bardzo jak mam się do kompa dopychać :o A więc kochanae co do babci to w sumie bez zmian sa dni z ejest całkowicie kontaktowa a sa takie że jest kontaktowa ale ma przy tym lęki :o babcia od wczoraj jest w izolatce ( ale nie jest tam z racji niebespieczeństwa) tylko poprostu w nocy przedwczoraj niebyło najlepiej bo się dusiła :O bo cos sie lekarzą prawe płuco nie podoba KURWA MAĆ złapała najprawdopodobniej jakąś szpitalna bakterie możliwe że w tedy jak była przewozona do zwykl=łego szpitala na 2 dni :o wczoraj też bardzo spadł jej cukier :O Jak jest dzisiaj to jeszcze nie wiem :O bo mama jest u niej w szpitalu . Moja mama rozmawiała z swoją siostra rodzoną i w sumie to wszyscy wspólnie podjelismy decyzje że nie oddamy babci do osrodka opieki tylko weźmiemy ją do domu i moja mama ma koleżankę której mama jest emerytowaną pielęgniarką i chcemy by zajmowała się babcia oczywiście na zmiane z moją mama i ciocią i zobaczymy jak to będzie dalej :O 🌼 wszystkim naszym NAUCZYCIELKĄ wszystkiego naj naj w dniu ich święta🌼 TIJA- chyle czoła bo stadion faktycznie macie PIĘKNY!! i trzymam kciuki za bilety :) PIMACH- ❤️❤️❤️❤️ ajlowiu MAFINKA- ano zgrać sie nie możemy :O ❤️ |Wielkie buziolęcje dla was wszystkich nie wymieniam juz bo mi młody kompa zabiera :o👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zasypanego podkarpacia 🌼 Umnie biało śniegu po kostki drzewa połamane jednym słowem mamy zime Zapraszam panie na kawunie w zmowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.....MYSZKA....przyłączam sie do kawki U mnie zimy jak na razie nie ma ,ale po wczorajszej wichurze i ulewach mam dość.....w nocy tak piździło.... myślałam że dach z domu nam zabierze i noc była przespana jednym okiem. Nie wiem jak wam ,ale mi tygodnie pizgaja jeden za drugim w takim tempie że gubie sie w dniach tygodnia .....juz czwartek....SZOK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przeczytałam info i dołączam się .... Do2do Ory może my razem .... bo z Wawy?? Całuję wszystkie Pimach 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w skrócie ..... wczoraj w pracy od 6.30 do 15.30 (i to wcale nie z powodu balangi, bo nasze dzieciaki nie mialy wolnego dnia), potem nocka i zaraz znowu do pracy lecę .... u mnie niestety nie obowiązuje zasada 2 wolnych dni po nocy , a jedynie parę godzin :O U mnie leje ... od wczoraj .... bez przerwy ..... kałuże i błoto ... po kolana :P i też znowu czwartek nie wiadomo kiedy się zrobił :( Pimach 👄 Mamuśki i Dzidziuśki 👄 reszta ... no dobra ... też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja byłam u babci , i dzięki Bogu zapalenia płuc nie ma tylko jakas infekcja cos jak zapalenie oskrzeli :O ogólnie od 3 dni babcia jest bardzo kontaktowa przytomna boi sie jeszcze zamykania drzwi i dzwonka telofonu czy do drzwi :O Niestety w nocy spadła z wyrka ale głowy już nie rozcieła tylko ma sliwe była znow na tomografi i rendgenie ale jest ponoć ok :O Wyrko w izolatce jest na środku pokoju i nie ma boków więc fikła przez sen :OA w domu mam tez szpital męzus chory więc wziol 2 dni wolne bo na targi jutro musi jechac :o, i synek tez w domu bo tez mi dostał temperatury:o Więc z ręka na ❤️ przyznaje że im wirusa sprzedałam :O TIJKA MYCHA pomysł BOMBOWY JESTEM ZA !!! A WY ❤️ JESTESCIE WIELKIE :) MAMA- możemy sie zgadac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyn❤️❤️❤️ nie wiem co powiedzieć, ale serce rośnie kiedy wiem, że są tu tak fajne osoby jak wy, którym nie jest obojętny los innych... KOCHAM WAS 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki ja tylko na chwile odebrałam dzis wyniki scyntygrafii nerek starszaka- choojowe, prawa nerka beznadziejna, lewa narazie sobie jakoś radzi....szkoda słów Pimach- buziole dla was wszystkich 👄 jestescie super!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy budzimy sie kawunia juz tak pachnie a tu nie ma nikogo🌼 Ja mam zime dziś jest troszku mroziku słoneczko świeci ale mi sie nawet nie chce wychodzić na podwurko Pimaszku ucałuj Antka od cioci Nie chwląc sie to ja dopiero wstałam jeszcze dziś na popołudniu i tyle nareszcie weekend musze kupić jakie wino i sie upic bo ten tydzien miałam zajebiście nerwowy 🌼🌼 I wamn tez radze winko na weekend odsresujecie sie kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😍 ja jestem, kawke już wypiłam poranną...:) właśnie robię sobie drugą.. \_/> w wawie zimno :(, gdzieś daleko próbuje przebić się słonko....ciekawe czy mu się uda?? Boli mnie gardło i zastanawiam się czy to już początek jakiegoś zaziębienia albo grypy??? Pimach 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×