Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

HEJ KOBITKI:) w wawce pada jak by chciało i nie mogło :O dupska z domu mi się ruszac nie chce a musze coś na obiadek kupić :o wczoraj juz nie klikałam bo mnie batman z kolędą nawiedził więc jak mi w oko wodą święconą chlusnoł to aż okiem przez pół godziny migałam :) dopiero sobie pomyślał że to do niego hihihhi:) KICIA- ło matko bosko a ciebie bóg opuscił ze ty juz o 6.00 na nogach :) kobitki lecę kawcie robic bo inaczej się nie obudze :) całuje wszystkie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lasencje Wczoraj napisałam dwa razy ,ale wystapił błąd i nie wysłało ,a później to juz nie miałam serca do powtórek. TIJKA ....co z naszą tabelka??? sorki że właśnie do ciebie sie o nia doczepiłam ,ale wieżę że ja odnajdziesz gdzieś tam z przodu ,bo ja nie mam na razie czasu.........pisze na razie ,bo od 4 XII mój m wyjeżdża do Austri na narty i będe miała tydzień swoboby i czasu tylko dla siebie ,,oczywiście po pracy . W sobotę jadę do Gdańska na Andzrzejki i nie wiem czy to dobry pomysł pchać sie w takie duże skupiska ludzi przy obecnie szalejącej grypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tłuścioszki 😘 Serum:) domagasz się to masz tę swoją tabelkę Uprzedzam, że zmiany u mnie są porażające :p Wynika to z tego, że tak się przejęłam odchudzaniem że przytyłam, a dodatkowo moja nowa waga pokazuje że mam 4kg więcej niż stara ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna____Sylwesr owa Tija____30______165cm____76kg_______79kg________65kg Kicia____35______172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Szczęśliwa_30_____165cm_____94,5kg______94,5kg_____???kg Myszka7___33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Mam nadzieję, że to najświeższa wersja tabelki i nikogo nie pominęłam. Jeśli tak to z góry przepraszam i zapraszam do ponownego wpisania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna____Sylwesr owa Tija____30______165cm____76kg_______79kg________65kg Kicia____35______172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Szczęśliwa_30___165cm____97,2kg_____93kg____ 85??kg Myszka7___33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna____Sylwesr owa Tija____30______165cm____76kg_______79kg________65kg Kicia____35______172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Szczęśliwa_30___165cm____97,2kg_____93kg____ 85??kg Myszka7___33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum 41 160 cm 74kg 74 kg 72 kg MOŻE DO SYLWESTRA UDA SIE TE 2 KILASY ZWALIĆ ,OBY W ŚWIĘTA NIE POSZŁO W GÓRE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zajebiście mi to wyszło...... poprawcie GAMONIA KOMPUTEROWEGO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna____Sylwesr owa Tija____30______165cm____76kg_________79kg________65kg Kicia____35______172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Szczęśliwa30_____165cm_____97,2kg_____93kg______ 85??kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ 41______ 160 cm___ 74kg______ 74 kg________ 72 kg Przesyłam Wam fajny test według diety Dukana. Potrzebny jest do tego tłumacz więc będą 2 linki http://www.regimedukan.com/fr/272-mon-programme.html http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/proteinowa/4791-test-dukana-tlumaczenie-maszkuleczki-dziekujemy.html Mi wyszło że 10.03.1010r powinnam osiągnąc optymalną wagę czyli 64,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERY JEDNE !!!!!! Przecież ja się już też dopisywałam do tabeli !!!!!! Która śmiała mnie pominąć ????!!!! Zróbcie to jeszcze raz , a takie Wam wagi powpisuję, że przez 10 lat sadła się nie pozbędziecie !!! :P I nawet żadna zelka nic nie pomoże !!!! :P ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestrowa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____74kg______ 74 kg_______72 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____93kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______79kg_______65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maleństwa 👄 Dzieńdoberek wszystkim :) Jejku, a co to za buraczka przede mną tak się na Was dże ??? :P Powodzenia dla wszyskich zelaczek:) czekamy na obszerne relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ładnie i szybko usunęli :) niby na diecie jestem znowu, chciałam się pochwalic. :) wczoraj to się pogłodziłam nawet. Za karę, za te dwa tygodnie obżarstwa. :P Na szczęście już dziś wróciłam do pracki, to będzie mniej czasu na jedzenie. Chyba zabrali nam jednak ferie :O niech se w dupe wsadzą tę kwarantannę, teraz nie wiem czy mnie na święta puszczą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk cichutko ;-) boję się głośniej bo jak zaraz joby mnie dopadną to nie będę wiedziała gdzie się podziać..jestem na chwilkę chwilunię ale mam cichuteńką nadzieję że już regularnie..prostuje drogi swego jeśtestwa (chciałam mądrze, ale mi chyba nie wyszło) więc stwierdziłam że mogę sobie cicho cichutenko zastukać. Proszę nie linczujcie mnie od razu, obiecuję solenną poprawę :-) od razu widzę że przystąpiłyście do dietowania :-) a ja ostatnio tak jakoś tylko na polankę mam ochotę..a nie mam kurde z kim, a tupie za mną jakiś dobry alkohol bo to przeca w dobie świńskiej grypy odkażać się należy...W domu urządziłam szpital polowy, poznosiłam łóżka na parter i latam jako siostra nie jedokrotnie przełożona do M i z powrotem. A co tam ,napiszę Wam bo tak sie za Wami natęskniłam że hej. Mój M miał operację, otrzymał od losu nowe biodro i pół nowej nogi, ale niestety wiążę się to z faktem zalegania przez M łóżka po całości i stwierdzenia faktu że co prawda biodro miał zmieniane ale jakimś dziwnym trafem i łapki mu zachorzały, czyli jak wydmucha nosek to od wyrzucenia smarków jest żona, czyli jak wypije herbatkę to od odstawienia na stół również jest żona. Chłop jak choruje to całokształtem mówię Wam babinki, a ten mój herubinek synuś jakoś tak sie napatrzył że od tatusia nawyki przejmuje...no i wczoraj moja cierpliwość do Robocopa się wyczerpała jak nie gruchnęłam swoistego rodzaju wiązanką łaciny to i psy pouciekały po kątach. A co kurczaki, czuje sie teraz jak prawdziwa pani domu :-) Myszki moje złote 👄👄👄 i wybaczcie nadgryzionej zębem czasu Ory milczenie długie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups👄 spadam do domku...mam nadzieję że nie wystraszyłam Was...bo ja taki potworek teraz jestem :-) do jutrzenki panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY !!!!!!! kocham! kocham! kocham! 👄 czyżby ta operacja biodra pana męża była za sprawą zasłużonego, solidnego kopa, jakiego raczyłaś mu wreszcie dac????? sorki ... to taki żart miał być 👄 choć z tego co niejednokrotnie pisałaś wnioskuję, że on sobie na niego w 100% nie raz zasłużył ;) Kocia :) sorki, ale chyba nie jarzę .... z kim Ty Skarbie tak dziś dyskutowałaś, że tak szybko onego z naszego forum usunęłaś ? pomarańczówka jaka, czy insza zaraza? Bo zaraz ci u nas ostatnio dostatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory:) Ty pipo grochowa, ledwo wpadłaś, a już stronkę podpierdoliłaś:D Tak na serio kochana to dobrze Cię widzieć. Tęsknimy tu za Tobą jak cholera. Brakuje Twojego poczucia humoru więc wracaj i już więcej nas tak nie porzucaj.😘 Majeczko:) witam wieczorowo 😘też zastanawiałam się z kim Kicia tak dyskutowała, ale uznałam że znowu napiła się jakiś specjałów zza wschodniej granicy i fantazja ją poniosła:p:p:p Niedawno wróciłam z basenu gdzie pokonałam dystans 60 długości co daje 1,5km Mam zamiar już nie żryć dzisiaj ale po basenie to może być trudno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat! nie róbta ze mnie wariatki! tam było wstrętne pomarańczowe ogłoszenie, które zaczynało się od słów "czy nie przydałby się..." i dalej następowało jakieś pitolenie. No więc wyrwałam chwasta :P zanim się kapnęłyście! nie ma go, więc wygląda, jakbym do ściany gadała. Ale ono tam było.... ono reklamo... a tak w ogóle to cześć 👄 witam cię Ory :) ja jakoś przegapiłam sprawę biodra. Zdaję się, że twój szanowny nabawił się jakiś dolegliwości skórnych, a tu biodro... przerzuciło mu się? :P nie no, żarty żartami, ale nie zazdroszczę :( ani tobie, ani jemu. Weź że kobieto sprzedaj parę szczegółów, to będzie o czym gadać. tija ❤️ majka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na lulku slę buziolki bo padnieta jestem bo horrorki z chłopem ogladałm :)👄👄 ORY-kochana ale tęskno mi było do Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie panie ORY 👄 i myśle ze czesciej bedziesz do nas kukać Ja zawsze powtarzam ze facet to kanalia TIJU pobutka Kiciakocia to zacharowana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wchodze na kafe i czytam i nie dowierzam! czy mi już ta ZELA na wzrok poleciał? ale czytam ponownie i co widze ORRRRRRRRRY:p Wróciłaś wreszcie, bardzo isę cieszę no i zagladaj do nas częściej:) Myszka co z kawunią z rana dziś nie zapraszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki :) życzę miłego dnia i zmykam, muszę badanie na gruźlicę zrobić, RTG po prostu, bo inaczej karty pobytu mi nie dadzą. Tyle lat się nie prześwietlałam! No i jeszcze muszę odebrać badanie na HIV-a, bo to też było obowiązkowe. Oni tu mają dosyć swoich chorych, to obcych nie potrzebują. No i jeszcze parę tego typu "niezbędnych" dokumentów, jak na przykład zaświadczenie z banku, że mam konto (sic!). Ja pierniczę. W Polsce, to nie chcą w niektórych bankach otwierać kont obcokrajowcom dopóki nie dostaną karty, a tu na odwrót. Nie dostaniesz karty, jak nie masz konta. no i weź to zrozum człowieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze sobie na kafe i patrze ory na samym poczatku stronki,wiec mysle kooorwa chyba strony pomylilam,wiec klikam na ostatnia,a tu znow ory!!!!!!!!!! witaj w domu oryniu moja kochana!!!!!!!!! a gdzie sie podziewaja moje ulubione narkomanki.........chyba wam sadlo opadlo z dupska i wstac nie mozecie hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż mnie oczy bolą od czytania dzisiejszych wpisów :P Kicia :) nie narzekaj !!!! We wszystkim trzeba znaleźć coś optymistycznego .... Przeszło 30 lat po lekarzach nie chodziłaś, to się wreszcie porządnie przebadasz :P A !!! I wrzuć wreszcie na NK jakąś swoją fotkę .... może byś ta od rentgena :P Lola :) no popatrz jak to się można ucieszyć z pojawienia na forum kogoś kto tu rzadko zagląda ...... Dobrze, że chociaż Ty piszesz tu stale i systematycznie :P Narkomanki , hehe :classic_cool: dobre dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej narkomanki 🌼 ta LOLA to nieraz jak co napisze to boki zrywać 🌼 Która z pan ma ochote na kawunie polewam (_)> Ja dziś bede piejła oponki bo moich mam dośc coś mnie ochota nabrała A kobitki wy wiecie ze to jutro ostaki i coś by poszaleć ale u mnie pewnie nici z tego bo juz drugiego synka rozkłada grypa Ja narazie sie trzymam jako tako 🌼 KICIAKOCIA i co wyszłaś na tą góre koło tego pomnika jak tak to cie podziwiam Tija wstawaj śpiochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski👄 Ja troche zalatana jestem więc czasu brak na klikanie😭 Wczoraj cały wieczór smażyłam ryby😭 i włożyłam w zalewę octowę więc same widzicie ile z takim badziewiem babrania,a smród w domu nie do wytrzymania ...!!! W weekendzik niestety mnie nie będzie ,bo uciekam do Gdańska na Andrzejki.....więc gdybym sie już dziś nie odezwała to miłego weekendziku wam życzę👄 WITAJ ORY👄 FAJNIE ŻE JESTEŚ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja juz po kawuni :) MYSZKA pyszniutka była 👄 Ja dzisiaj mam kochane spóźnione urodziny taty bo w związku z pogrzebem były odwołane .A jutro smigam z chłopem na bankiecik i wszystko pieknie fajnie tylko kuźwa dostałam dzisiaj @ :O ok kochane uciekam kudły farbnąć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem jestem myszeczko ale mi smutno znaczy nic sie takiego nie stało coby naprawić sie nei dało ale wanna mi przy wlewie zadzerwiała i pękła i nic sie nie da zrobić jedynie wymienić a u mnie to nie takie proste bo mam zabudowaną więc trza burzyć i nowa wstawiać aaaa ja chciałam remont robić na wiosne tzn wymieniac okna, malować wyrzucic boazerie z przedpokoju no i ogólnie REMONT a tu taka wcześniejsza klapa. Nie wiem co robić czy teraz łazienke remontowac a wiosną reszte czy wstawić nową wanne tereaz a wszytsko razem??? Oj i najważniejsze nie mam teraz na wszystko kasy i tu jest problem:(:(:( Może zagram w totka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja sie wcale nie dziwie,ze ci wanna pekla hehehehehehehe z takim wielkim dupskiem to ty powinnas w basenie sie kompac heheheheheh dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×