Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA....ja niestety też musiałam zrobić wyprawę w jedną stronę 40 km,a prezentów kupiłam szt 2 niestety.......ale za to kupiłam wszystkie ozdoby na choinkę ,bo w tym roku zmieniamy kolory bombek ......i jeszcze parę drobiazgów. Ja nie mam aż tak dużo dzieci do obdarowania,bo najbliżej mam siostrę i to dla jej dwóch córek tylko kupuję.......no ale są jeszcze moje pociechy i są juz w takim wieku że tu juz nie mam zielonego pojęcia co kupić........tym bardziej że mloda miała dopiero urodziny i dostała swój wymarzony telefon........a dorosłej części rodziny to coś sie wymyśli.......a mojemu m powinno wystarczyć że ma mnie ,a ja jestem jak wiecznie nowy zaskakujący prezent na każda okazję...jak każda kobieta.....mam rację czy nie ???!!! Bożżże wy nie macie pojęcia jak ja sie cieszę ze nareście niedziela wolna od tańca z gwiazdami.........jak zrobią XI edycję idę sie utopić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką👄 (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>(_)> nie wiem czy do wszystkich starczy ,ale sadząc po ostatniej frekwencji nie mam czego sie obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się witam :) SERUM - kawkę chwytam :) (_)> :D Kochane i uciekam bo młody na sekundeczke mnie do kompa puścił to przynajmiej poczytałam co u Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybyłam ,moje kochane ptaszyny 😘 Ostatnio trochę Was zaniedbałam, ale to przez te cholerne święta i szukanie prezentów. Przeglądam allegro i juz kota dostaję powoli. Dla małego już znalazłam i czuję że z jego ADHD to będzie odpowiedni prezent:p http://www.allegro.pl/item831924666_fisher_price_skoczek_hip_hop_zebra_rodeo_super.html Dla córci zdecydowałam się na akcesoria do wyrobu biżuterii. Jak zobaczyłam jakie cudeńka można kupić to ciężko było się zdecydować na coś konkretnego, bo wybór stanowczo za duży tp://www.allegro.pl/item809748155_l308_szklo_lampwork_kot_24_21mm.html http://www.allegro.pl/item809799617_l313_szklo_lampwork_zaba_z_kula_14_16mm.html to tylko przykłady zawieszek do kolczyków dla młodej, ale dużo znalazłam też dla siebie i myślę że sama będę się w to bawić:D np: http://www.allegro.pl/item839239226_km739_kamien_piasek_pustyni_kula_10mm_3szt.html http://www.allegro.pl/item840628862_km771_kamien_koral_filipinski_kula_16mm_1szt.html Nie wiem jeszcze, co dla pana mego życia, braciszka, bratowej, szwagierki, szwagra, bratanka, siostrzenicy Krzyśka, no i oczywiście rodziców. To straszne zamiast cieszyć to przeraża Majka:) gratuluje nowej fryzurki i zazdroszczę bo ja marzę o tym żeby ktoś przez 5 godzin mnie czochrał :D:D:D Mafinka😘 miło Cię widzieć ponownie. Dasz radę kochana, sama wiem jak ciężko przetrwać w ciąży jak zdrówko szwankuje,ale czeka Cię wielka nagroda [2 lata nieprzespanych nocy, kolki, ząbki itp...:p] Do2do:) jak ja Ci zazdroszczę tego zakazu odchudzania Myszka:) mnie dzisiaj głowa też boli. Chyba jednak racja,że jak bierze się zele to nie powinno się pić!!! wczoraj wypiłam 3 pifka i myślałam że w nocy umrę z bólu głowy Kicia:) ciekawe czy na tym topiku to ta sama Kamila Ory😘 wróć Serum:) podzielam twą radość związaną z niedzielą bez tańca, śpiewania i jazdy na lodzie. Odkąd te programy zagościły w telewizji jestem zdruzgotana:o A gdzie reszta naszych topikowych gwiazd???? WRACAĆ NATYCHMIAST!!!!!!!! Majka, u Was prezent na mikołaja wsadza się pod poduszkę?? w moim regionie prezenty chowamy w butach. Trzeba zawsze dokładnie wypastować, wypolerować i ustawić równiutko nieopodal drzwi, wtedy na pewno Mikołaj nas nie ominie:) ja dostałam ulubioną czekoladę i kawkę, oraz upojną noc, ale nie od Mikołaja tylko od mężastego który powrócił po 2 tygodniach niebytności w domciu;) Serum naparz kochana kawki, bo tamta z rana to już zimna na pewno. Pogoda dzisiaj pod zdechłym psem i nic mi się nie chce:p Wczoraj przypomniało mi się że w sierpniu zaniosłam buty do reklamacji, myślicie że jeszcze na mnie czekają, czy już je zutylizowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki z rana na topiku sie tłok zrobił Ale sie nie przywiatałam Witajcie psiapsiułki Ja dziś jestem opóżniona bo dopiero od doktora wróciłam z moim dzieckiem Dał wreszczcie antybiotyk Takie tomoje dziecko wymeczone przez tą grype ze az 3 kilo schudł Mnie tez cos nabiera bo sie czuje fatalnie a jeszcze ta pogoda rozbrajająca Mój M znowu t trasie pojechał do Włoch na awarje (naprawia tiry) a tak mi ciśnienie wczoraj podniusł ze myślałam ze gołymi rekami udusze Już mi pszeszło bo go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) załapię się jeszcze na kawę? zimną nawet? Tija :) dzięki za linki ! w wolnej chwili przejrzę, może coś ściagnę od ciebie :) Dziewuszki, nie rozpisuję się, bo mam ambitny plan wziąć sie za gruntowne porządki w pokoju dzieciakow. Okna, kąty, te sprawy .... Troche już póżno, ale po nocy jestem i jakoś tak mi zeszło. I żebym się chociaż trochę przespala ...... jak na złość co trochę telefon dzwonil :O Ale okna to moment, więc przed nocą zdażę, a do reszty elektrykę wykorzystam :) papapapapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja wam tylko napisze tyle: "Można z siebie wyjść i stanąć obok i zapierdalać po godzinach a i tak szef powie że nic nie robie" Kurwa aż mi sie ryczeć chce!!! pAPAP odezwe sie jak mi przejdzie, żyje i zre Zele a i tak gruba jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj !!!! resztę sobie same dopowiedzcie :P Szczęśliwa 👄 no cóż, komentarz zbędny chyba. Trzym się, szef pewnie sie ze swoją kobietą pokłócił i się wyżył. A po tej zeli jest cię coraz mniej, więc spox !!!!! 👄 Ja leję kaffkę strugami, lecę po cos na obiad, a potem do roboty .... Tym razem nie tej zawodowej, ale domowej. Dziś atakuję kolejny pokój, a potem zobaczy się co dalej. U mnie pogoda nie tego .... pochmurno, wilgotno i ogólnie bleblowato :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia a ty gdzie sie podziewasz?? Jak juz bedziedz w naszym miescie to je pozdrow odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U mnie młody jeszcze chory jutro idziemy na kontrol i cos czuje z edo piątku zostanie w domu. MAJKA- kotek nie ma czego zazdroscić bo mi D U P S K O rośnie :( TIJA- te rodeo dla IGORA boskie :D MAFINKA- ja Was ajlowiu dziewczynki❤️ KICIA- ,SERUM,MYCHA,MYSZKA,SZ|CZĘŚLIWA i reszta kobitek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MAFINKa bo unikałam pierduta jak ognia ostatnio :D poimprezowałam w sobotę, ale przede mną cięęężki tydzień, oj ciężki :O cały czas biegam za papierkami, dziś następny, zaświadczenie o niekaralności na Ukrainie :O a w piątek mamy konferencję i jest tski zapieerdol, że szkoda słów. Przez tę zasraną kwarantannę wszystko robią na ostatnią chwilę. Ja się boję odbierać poczte czy telefon, bo tylko mi przysyłają nowe wersje programu albo listę gości, albo notatkę do prasy, wszystko do tłumaczenia, albo na polski, albo w drugą stronę. Jakbym za to brała kasę, to bym nieźle zarobiła, a ja to robię, bo nie mogę odmówić :o wysrać się nie mam kiedy 😠 a oprócz tego normalnie zajęcia... i te papierki 😭 jak dostanę tę kartę, to się kuźwa tak skuję, no tak się kuję, że... następny raz, to już nie dostanę zaświadczenia o niekaralności :P czuję, że coś rozpieerdolę. Albo kogoś :P no to narka 🖐️ bo jeszcze nie zdążyłam się umyć dzisiaj, a za godzinę do pracy wychodzę. Aż strach pomyśleć co zastanę na poczcie. A jutro na 8 😭 trzymajcie za mnie kciuki, żebym dożyła do piątku. i MAJECZKO, ❤️ żebym się nie zaszczeliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.....pisałam ,ze będę miała wiecej czasu na kafe ,a tu dupa i to wielka...taka jak moja😭 Ciągle gdzieś jeżdżę coś załatwiam...koszmar....prawie jak KICIA👄 Teraz czekam z informatykiem ...na być o 17-stej....padł mi komp w biurze i został zabrany w piątek do naprawy. Jka juz sobie pan pojedzie to spadam na solarium ,bo mnie dziecie ciągnie to i moze ja sie troche wygrzeję,bo coś ostatnio mi zimno. Aaaaa i moje słoneczko dzisiaj dzwoniło o 11-stej i wiecie co jest w tym najlepsze ,że był o tej godzinie najeebany jak meserszmit...koszmar😭 ach ŻYCIE !!!! MOTTO na dzisiajszy wieczór...!!! Różnica między wielbłądem a człowiekiem: wielbłąd może pracować nie pijąc przez cały tydzień; człowiek może przez tydzień pić nie pracując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałam że zdażył się tu cud ,a tu dupa ,a nie cud...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pier....... z tego co widze to pisza te najbardziej zabiegane kobitki👄 A RESZTA TO CO??? SPRZATA?? Prosze wrzucic na luz, zrobic sobie herbatke usiasc na doopce i napisac kilka zdan.... Kicia ale jedziesz do "polandu" na swieta?? Szukam jakiegos latwego przepisu na bardzo dobre ciasto.... takie co sie samo zrobi najlepiej:P. Czekam na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) jak dla mnie uniwersalne i proste ciasto to murzynek. Jak doda się sporo bakalii, orzechów, skórkę pomarańczy, cynamon i przyprawę do pierników jest od razu świąteczny akcent :) I można go dodatkowo przełożyć - najszybciej dżemem albo jak się chce pobawić - jakąś masą - ja obstawiam budyniową, taką jak do karpatki :) Jak dla mnie prosto i mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Ja dziś mam zamiar uszka robić jestem w trakcie przygotowań Mój M na popołódniu to pózniej zajrze Ja juz ledwo mówie i chodze chyba grypka sie rozwija Dobrze mojemu synusiowi lepiej juz nie gorączkuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko :) a gdzie poranna kafffka?? albo ciebatka??? albo choć maluśki kufelek pifffka? :P Szczęśliwa :) powaliłaś mnie na kolana swoim przepisem na ciasto !!!! :) ale buraczka ze mnie :P cześć koleżanki :) 2 dni popracowałam sobie w domku, najbardziej upierdliwa robota porobiona. A teraz idę włosy ukladać. Pierwszy raz samodzielnie po wizycie u fryzjera. Ciekawe, co mi wyjdzie ... Bo nie pisałam chyba, ale oprócz farbowania mam je trochę inaczej wycieniowane. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki👄 Majka - murzynek to plan awaryjny, zobaczymy jak sie bede czula tzn. czy moj mi pomoze, bo sama miksera nie utrzymam. Zawsze pozostaje przepis od kochanej Szczesliwej👄 Myszka jak juz ulepisz te uszka to ciepla herbatka z cytryna i miodem+ aspirynka, zdrowka zycze🌼 A ja dzis jakas nie-ten-teges jestem, ide zrobic obchod za sledziami, wszystko mi dzis nie pasuje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeśta się popisały..... :P a ja skończyłam jakieś cholerne tłumaczenie, wczoraj do nocy, parę godzin snu i apiać. I to jeszcze za darmo :O pańszczyznę odrabiam :( niech ta zasrana konferencja się już skończy, bo nawet wysrać się nie ma kiedy. 😠 no, a za godzinę zebranie u prorektora 😭 a ja w piżamie... znowu... trzymajcie kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek KICAKOCIA wdze ze ranny ptaszek z Ciebie jak mus to mus 👄 Dziś z rana juz kawunia zaparzona ale nikogo ani śladu TIJU HOP HOP GDZIE JESTEŚ Tija Pewnie po sklepach buszuje przed Świetami Mój M pojechał z synusiem do kontroli ja dziś jestem słabienka wczoraj pozarzywałam sobie tabletki na wieczór ale jakoś mało skuteczne są Jeszcze mnie zrana mój wku....ił musiałam zje,,,ać A uszka narobione zamrożone Na swieta bedzie jak znalazł Ale pod koniec klejenia miałam juz dośc słaba strasznie byłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×