Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witajcie moje ptaszynki Trochę Was zaniedbuję, ale mam lekki zapierdul Buszuję po sklepach INTERNETOWYCH!!!!:p, ale to za prezentami Mój męczyzna na wygnaniu nadal siedzi, a ja biedna robię zakupy od kilku dni i przygotowuję się do wielkiego gotowania, bo w sobotę mój truteń będzie miał urodzinki. Niestety trochę mi to czasu zajmuje, bo wszystko muszę robić sama, a jak wiecie mój młodszy męczyzna nie jest specjalnie ugodowy i dość ostro sygnalizuje potrzebą spędzania czasu z mamą:p Majka:D muszę Cię zmartwić, ale chyba demencja Cię dopada, bo o tym cieniowaniu też nam wspominałaś:p Mafinka:) a ja miałam nadzieję, że ludziom się przeżarły te programy i przestaną emitować te gówna, ale pewnie przyjdzie nam poczekać, aż się "gwiazdy" w Polsce skończą:p Kicia:) biedna Ty nasza kochana aktywistko. No daj takim palec, to całą rękę urwą:p Trzymam kciuki, żeby już to wszystko się skończyło Serum:) Twój mężasty już wytrzeźwiał, czy nadal nie dopuszcza do kaca???:D Szczęśliwa:) Jak kiedyś upadnę na głowę i postanowię się drugi raz za mąż wydać, to poproszę Cię o pieczenie ciast na imprezę:D Myszka:) podziwiam za te uszka. Ja to idę do sklepu kupuję w paczce do tego barszcz instant i w ten sposób pierwsze wigilijne danie przygotowuję podobnie jak Szczęśliwa ciasto:p Chciałabym tylko sie usprawiedliwić, że wczoraj miałam wielką chęc i potrzebę do Was napisać, ale cały dzień kafe strajkowało i niestety nie dało się go otworzyć Dzisiaj to chyba okna umyję. Bigosik się już pyrci w garze Moja kochana firma postanowiła wesprzeć swych pracowników i dostanę zajebiaszczą paczkę z pracy na święta w postaci mięs, szynek, wędlin i słodyczy. Szkoda tylko, że muszę po to jechać z Torunia do Ostródy no ale co zrobić skoro z mojego pierniczkowa się wynieśli. Atak w ogóle to od 1.02.2010r zasilę grono bezrobotnych, bo wygasa moja umowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) nasza kochana duszo artystyczna, muszę Ci powiedzieć że przy okazji szukania prezentu dla mojej małej, natknęłam się na cudeńka z filcu i tak się w nich zakochałam, że postanowiłam sama zacząć robić takie cacka, typu broszki zawieszki na choinkę inna biżuteria. Kupiłam kilka arkuszy filcu i węłnę czesankową do wyrobu kulek filcowych. Tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać [robienia kulek]. Znalazłam kilka sposobów w necie do wykonania na mokro i na sucho, ale zastanawiam się czy Ty masz swój sposób. Szczególnie interesuje mnie robienie kostek, bo kulkę to nie jest tak trudno uformować, ale z kostką może być problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :) TIJA- ja nie robiłam korali ani kolczyków ale wiem że jak chcesz z filcu np. kulkke to jeste taka jak specjalna igła zmnustwem jak by wypustek i poprostu w filc sie dzga i sie formuje mysle że podobnie robi sie z kwadratem tulko może trzeba inaczej te włukno ułozyć. Moge ci podesłać stronke mojej znajomej ona szyje z filcu to może sobie cos podpatrzysz :)http://www.annawykroj.pl/ KOCHANE a ja potrzebuje prezent dla 11 latki wymyślcie mi coś ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) no właśnie moja kończy za chwilę 12 lat i powiem Ci że jest tak nakręcona na tegoroczny prezent, że sama jestem zdumiona. Ja szczerze powiedziawszy też lubię robić różne pierdołki i wyżywać się artystycznie więc myślę że obie będziemy miały dużo z tym zabawy. Podeślę Wam stronkę, gdzie ludzie wystawiają swoje prace i można je kupić. Można znaleźć tam parę pomysłów na prezent, a ja tam szukam inspiracji:) http://www.pakamera.pl/galerie.php Najbardziej mi się podobają jej prace http://www.pakamera.pl/marlena-rakoczy-0_s114584.htm Zdecydowanie mozna tam znaleźć super prezenty dla nastolatek i trochę starszych nastolatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te naszyjniki, które robi ta laska, zwłaszcza w kolorach [turkus, brąz] są fantastyczne. Normalnie nie spocznę, póki sobie takiego nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- łobuziaku no i mnie nakreciłas :) Lece dzisiaj do sklepu z koralikami i cos sobie wyczaruje hihihihi:):p Uciekam kochane bo z młodym mam kontrol u lekarza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JU JESTEM A więc młody jeszcze do wtorku w domu :O bo w oskrzelach już czysto:D ale jeszcze gardziołko czerwone i migdały powiększone i nie chce mu odrazu antybiotyku dawać :O tylko ma rózne syropy itd. bo powiedziała ze do wtorku mu minie .Młody oczywiscie sie cieszy a ja martwie:o bo tyle juz nadrabia że szok jak to w 4 klasie kupa lekcji i jeszcze niebawem stopnie wystawiają :o A ma jeszcze piosenek 5 do zaliczenia a baba z lekcji na lekcje po 3 zadaje jakas taka stara raszpla :O TIJA- super ta stronka podoba mi sie kociak, ptaszek i mucha i słonik chyba zamówię :D Oki uciekam żarełko moim chłopą robić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie TIJUŚ, ja żem zaszczeliła siebie tyko :D :P a no więc ostatnie przygotowania, za 45 min strat, wracam za... jakieś 13-14 godzin, ja pierniczę... ale mam sruja. Przesunęli mnie, mam pracować w innej sekcji niż było ustalone od początku. Tzn mam po prostu tłumaczyć ich wystąpienia na żywo, a ja nawet nie wiem o czy oni tam będą gadać :O dziadostwo 😠 do zobaczenia dziewuszki, módlcie się za mnie, żebym się za mocno nie zbłaźniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniałam napiszać od rana, ale przecież jezdem zaszczelona:p, NO I JAK JA SIĘ TERA KAFKI NAPIJĘ???? Kicia:) czymam kciukasy i wierzę w Ciebie😘 Serum:) Jak tam poranek??? mężasty już wrócił z manewrów?? Myszka:) powiedz mi czemu ty się opierdalasz i kafki nam nie polewasz??? NO I DO CHOLERY GDZIE JEST RESZTA TOPIKOWYCH RASZPLI??????:p:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem słabienka okropnie TIJU nawet kawa mi nie smakuje gardełko mnie boli i mam 38 stopni Do du,,,y ze mną KICIAKOCIA bede trzymać kciuki napewno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIN DYBRY:) no tak niepełnosprawnym to juz nikt nie poleje...:( Kicia - wierze w Ciebie jak w konstytucje:P Myszka zdrowka ci zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka😘 kuruj się słonko Mafinka:D zapewniam Cię że rodzaj niepełnosprawności na który cierpisz jest w 100% odwracalny, ale ma tendencję do nawrotów:p I jakby nie patrzeć, to lepiej być w ten sposób niepełnosprawnym, niż niepełnosprytnym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki Ja sie zwlekłam z łóżeczka aby zerknąć do was a tu pustki Kobitki ta chociaz troszku napiszcie po jednym słóweczku i stroneczke zmienimy 🌼 Ja połknełam kilka tableteczek i troszeczku lepiej 🌼 KICIAKOCIA napisz jak minoł dzionek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewuszki ,ze sie tak opindalam z pisaniem ,ale jestem tak padnieta po tym tygodniu że po prostu chce mi sie WYĆ !!!! i juz nawet uroniłam łezkę........jestem wyczerpana psychicznie ....może powinnam sie spakować i w niedziele wyjechać ,a pan m niech zajmnie sie świętami. Juz tak dawno się nie czułam .....i być moze sa to skutki pracy bez dłuższego urlopu....jednak ktoś wymyślił że urlop powinien trwać dwa tygodnie to chyba ma to jakieś znaczenie ,a ja nie miałam nawet tygodnia............wiem że mam to na własne życzenie ,bo już w zeszłym roku postanowiłam że w tym roku nie jadę na wakacje i to chyba był błąd...!!! Jest małą iskierka w tunelu ,bo jutro na 8,00 idę do kosmetyczki na trochę dłuzej więc mam nadzieje ze sie zrelaksuję. Pytałam sie dzisiaj mojemu m o kiedy i o której przewiduje powrót do domu.....usłyszłam że moze to być niespodzianka.....moja odpowiedź brzmiała ....oby on po powrocie nie miał niespodzianki w postaci pustego domu...!!! Mam tylko nadzieję ,że do jutra wyjdę z tego stanu ,bo ciężko widzę weekend z usługiwaniem rodzinie. No i chyba było by lepiej żebym jednak nie zabierała dzisiaj głosu na forum ,bo wyplułam z siebie same smęty i użalania sie nad własna osobą SORKI❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i jeszcze żyję ale słabo, rano jest jako tako a wieczorem to czuję się jak beczka. Kicia dasz radę, napisz co i jak. Myszka zdrówka życzę. Serum kosmettyczka to jest jakiś sposób na chandrę. Mafinka trzymaj się dzielnie jakoś to przetrwamy do 9 miesiąca raczej lżej nie będzie, ale damy radę, no bo kto jak nie my!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chciałam wam powiedzieć, że jesteście BOSKIE i CUDOWNE i NAJLEPSZE na świecie ❤️ dziękuję wam, że choć przez chwilkę myślałyście o mnie, bo bardzo mi to pomogło. Dzień był długi i męczący, ale wszystko dobrze się skończyło :) jeszcze raz dzięki i idę sobie umrzeć w spokoju, a dokładnie wyrównać rachunki ze sobą. Rachunek jest prosty. 14 godzin w pracy = 14 godzin snu :P pierdzielę, żadnych budzików, telefonów nic! Proszę do mnie jutro nie dzwonić do 12 :P dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie dramatyzowałam i aż tak się nie zmęczyłam, skoro miałam wczoraj siłę zgasić światło, a dziś zapalić. Dzień dobry gwiazdy, wstajemy!! Wstajemy!! U Was też tak milusio prószy śnieżek i "tempka" spadła poniżej zera?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem od stóp do głowy "piękna" jeśli mozna tak powiedzieć o kobiecie u schyłku wieku...!!! ale czuje sie troszeczkę lepiej. KICIA czy ja mogę podać twojego e-maila moim bliskim znajomym którzy chcieli by dowiedzieć sie coś na temat wizy ,ale w odwrotnym kierunku tzn.ktoś kto jest aktualnie na Ukrainie ,a chciałby do Polski do pracy ,a nie bardzo wie od jakiej beczki zaczać,jeśli sobie nie życzysz zrozumie,masz dosyć swojej pracy 👄 no nic spadam do kuchni dokończyć gołąbki .....jeden pożytek z tego że jutro nie muszę nic robić po za obraniem ziemniaków. Wiecie ż ejestem noga w stawianiu i uzupełnianiu tabeli ,ale chciała bym wprowadzic nowe dane ,a raczej mój mały sukces.....pomoże mi któraś ???? plis ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek👄 Piekna Serum- prosze cie bardzo, tabeleczka na zyczenie. Naleza sie 4 golabki, otwieram okno i czekam:P:P ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____74kg______ 74 kg_______72 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______78,6kg_______65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia jak u mnie spadnie sniezek to sie dowiesz w TV, beda trabili ze uk sparalizowane:P. Tija ostatnio mam jedno i drugie. Jestem niepelnosprytno-niepelnosprawna:P, ale jak proces jest odrwacalny to jestem spokojna:P Emma - 👄 a oprocz uczucia ze jestes beczka to jak sie czujesz??👄 Myszka jak samopoczucie??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA 👄 gołębie jak tylko sie upichcą to zaraz je wyślę. A teraz chwila PRAWDY!!!!! Moja waga ostatnia tzn.jakis miesiac temu osiągneła szczyt swoich możliwosci ,a moze nie moja waga tylko ja sama .....jak żyje jeszcze nigdy tyle nie ważyłam😭 no moze po zatymi dwoma razami jak byłam w ciąży. ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____77.8kg______ 72kg_______70 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______78,6kg_______65kg Teraz z czystym sumieniem moge napisać ze wstyd było mi sie przyznać do takiej porażki,bo jak można odchudzajac sie wciąż i bez przerwy dopuszczać do takich sytuacj w których wstyt samej przed sobą 😭 A święta przed nami !!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×