Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Matka🌻___dżizas...Ty chcesz 300 stron nadrobić??? Z tego co kojarzę dojszłaś :P do 180. Ja nawet nie próbowałam, ale się z towarzychem nie znałam wcześniej, więc poniekąd nie widziałam sensu:P ABS___🌻 ależ ja Ci zazdroszczę MO!!!!!! Mnie chyba koniem trzeba by tam wywlec, a zawsze pomstuję na leni górali i mega leni turystów co to biednym zwierzętom życie zatruwają (no chyba, że ktoś jest chory, albo w podeszłym wieku...ale norma to 1 koń i prawie 20 osób na pace). Ależ mnie Ci goorale dżaźnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek 🌻 doleciałam do 213 i zabrakło mi paliwa:(:( Sama jestem ciekawa na której stronce coś nabazgrałam.... :) A reszta co porabia????? Śpicie czy co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... () .........|| .........|________| .........|__| .........| /\\| .........| \\__/| .........|\'\'\'\'\'\'\'\ .........|| .........|| .........|________| .........|************| .........|************| .........|************| .........|************| ........„ ********** „ ......„ ************* „ ...../ ****************** \\ ...„ ******************** „ ../**************************\'\\ . |***************************| . |***************************| . |\'==================| . |...........................| . |...........................| . |...........................| . |...........................| . |.......................... | . |.......................... | . |.......................... | . |\'=================\'| . |***************************| . |***************************| . |***************************| . |***************************| ..\\\'**************************\'/ PEWNIE POCHLAŁY PRZEZ ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁINEND!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja dzisiaj tak expresowo bo mam troche spraw do załatwienia :O MAMA- dzisiaj się chyba nie wyrobie wolniejsza od środy będę :)a czemu piano bar?? ja jakos za nim nie przepadam ostatni czasy .....może jakies inne miejsce gdzie w ogródku mozna posiedzieć :) tel nadal masz ten sam ? Klikne zresztą za raz na Fb :) bo nie wiem czy wierz ale mamy wspólnych znajomych hihihi:) i dzięki za komplementy o chłopakach :D DZIADEK- no to jak nic piłkarz albo brekdensowiec ci rośnie w brzuchu hihih:) w sumie to faktycznie jak 7 miesiąc to mógł by juz wychodzic :) MAJKA- akysz, akysz doły !!!!!!!!!!! KICIA- ja pierdziele niech oni się w końcu odwala od ciebie :oniech ten rok ci szybciorem zleci i wracaj do Kraka :) MYCHA- oj będzie pieknie :) ja juz się fotek doczekac nie moge a na @ tez jest sposób niech ci gin tablety anty da :) i @ cie nie dopadnie w tym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 262 i znalazłam: ""jak to było? KAC MORDERCA NIE MA SERCA!!!! umieram.... a tak poszalałam, że się wychrzaniłam i złamałam tipsa żegnajcie koleżanki... idę heftnąć.... albo nie posiedzę jeszcze trochę z wami... bleeee..."" to Kiciakocia ----BABKA JESTEŚ WIELKA ---UWIELBIAM TWOJE TEKSTY :):) a co tam w babińcu słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- ja wiem że kurdupel jestem i to tłusty do tego ale mcham obu rącz hii:D a ty nic młapo jedna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do -- to jak się ogarniesz pisz na fejsie.... szczególnie o tych wspólnych znajomych,,,,,,:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama a znajomi .....np. KOGO...N.....:D a o uwolnij łacha to juz nie wspomne hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli, mam wszystkiego po dziurki w nosie jeszcze tylko 2 dni i odpoczynek od pracy i do drugiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisaliście, chyba wszyscy sie ostatnio odzywają oprócz, SERUM, ktoś coś wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słoneczka Dziękuję za życzonka urodzinkowe. Najbardziej mogłybyście mi życzyć żeby mi chłop zmądrzał zanim całkiem mnie do kurwicy doprowadzi:o Znowu mnie doprowadził do szewskiej pasji,ale tym razem nie zamierzam sie zamykać w sobie. Zgodnie z Waszymi radami jutro idę pierwszy dzień do pracy i jestem na przemian, szczęśliwa i zestresowana. Jutro mija dokładnie rok odkąd zaczęłam kurs florystyczny i mam nadzieję, że to dobry prognostyk. Jutro też ma przybyć mój nowiutki rowerek, mój urodzinowy prezent:D i już nie mogę się doczekać jazdy próbnej. Lecę moje kochane pszczółki bo jeszcze mam 3 zamówienia do zrobienia,a przecież jeszcze muszę się jakoś przygotować do pracy buziole pa pa😘 ps Mama:) gdzie Ty byłaś jak Cię nie było??:) Majka:) wychodź z dołka. Chcesz to dam Ci pół litra, ogóry i może moje tabletki na szczęście [mi pomogły na wszelkie smuteczki] Kicia:) Ty to masz kochana przeprawę na tej obczyźnie, ale wierzę że powalisz ich na kolana po raz kolejny schudłam 4 kilo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija❤️życzonka urodzinowe, może trochę spóźnione ale szczere i z całego serca❤️👄 Z okazji urodzin życzę Ci miłości która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia które pozwala przetrwać najgorsze, pracy która pomaga żyć, uśmiechów bliskich i nieznajomych które pozwalają lżej oddychać i szczęścia które niejednokrotnie ocala nam życie... i dużo 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o te 4 kg, to BRAWO!!!, kiedy ja swoje d..., ruszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakże ja się cieszę, że wreszcie coś drga na forum:D:D:D Mama❤️ to chyba Twoja zasługa:P Tylko nie zgub się gdzieś za szybko, bo np. Donia to naobiecywała i gdzieś przepadła;) TYLKO NIE PRZESADZAĆ ZE WSPOMINKAMI, BO JA NI W ZĄB NIE W TEMACIE I ZAGUBIONA SIĘ CZUJĘ:P:P:P:P Kicia__🌻 wracaj już z tych stepów szerokich, bo w depresję popadniesz przez to dziwaczne zwierzchnictwo:O Tija__🌻 100 lat:classic_cool: nie daj się facetowi wpieniać...zawsze możesz mu wpierniczyć:classic_cool: no i serdeczne gratulacje z powodu szczęśliwie utraconych 4 zbędnych:D Do2do___kwiat]na jednej z ostatnich imprez na których mogłam pić (potem zaczęły się cięże, jedna po drugiej:D) degustowałam właśnie martini z wódką...około 3 drinka podobno zamaszyście konwersowałam ze ścianą, a potem padłam:D A co do młodego...:O chyba całą drużynę barcelony urodzę niechybnie:O Dla reszty buziaki i całusy.🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIja 👄 100 lat !!!!!!!! 🌻🌻🌻 i spokoju, spokoju spokoju 👄 I jeszcze gratki z powodu pracy, 4 kg i nowiuśkiego rowerka :) Masz ciekawe opisy na gg :P O ile ten numer, jaki mam zapisany jest Twój ;) Teraz jest o dyszce . To Twoje gg? Kicia , masz Babo z tą swoją emigracją .... Ja byłam za Twoim powrotem do kraju .... Do2do :) Mama :) spotkajcie sie wreszcie na tym pifffku i opisujcie wrażenia ze spotkania :) Abs :) jeszcze tylko 2 dni :) To tak jak u mnie :) Damy radę :classic_cool: Dziadek :) masz przerwę w jedzeniu arbuzów z truskawkami? :P A mojego doła spowodował nie kto inny jak mój osobisty mąż :O Nosiło mnie dziś od rana i postanowiłam połączyć nerwa z pozytecznym ... No i wybrałam sie na kijki. Dziś dla odmiany sama, bo musiałam zagłuszyć myśli. Zabrałam swojego fonika, słuchawki córki, nastawiłam swoją miuzik na maxa (jak mam nerwa uwielbiam bardzo głośną muzykę) i pooooooszłam !!!!! Dziś zrobiłam 10 km z hakiem (potem dla ciekawosci przejechałam trasę autkiem). W 2 godziny. Może nie jest to rewelacyjne tempo, bo w zasadzie skupiałam się na słuchaniu , a nie przestawianiu nóg :P ale zawsze to coś. No i ja chodzę na kijkach poki co , a nie biegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha 👄 wybacz !!!!! Przed Tobą ostatnie dni wolności :P Korzystaj :) Nie martw się .... za bardzo ;) Będzie pięknie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Majka___🌻 10km....super!:D Właśnie to jest najpiękniejsze w sporcie i zajęciach około sportowych.. że można zabiegać, zachodzić, zasapać kłopoty..choć na chwilę. A co do A i T to mam chwilowy przesyt:D:D:D Tak myślę do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ....no to jestem :):) Dopiero wróciłyśmy ze szkoły....Disco było extra, dzieciaki bawiły się aż się spociły tak szalały:) tańczyły .....z trudem mogły chodzić:):)Moja wypompowana jest do cna ..:):) leży i kwiczy.:):) Mówi, że go gimnazjum nie idzie tylko zostaje w "swojej budzie". Taa aa już ja to widzę:):) Jeszcze tylko jutro pożegnania, przedstawienie na koniec roku a we środę po świadectwo i W*a*k*a*c*j*e !!!! UH!! A co u Was Robaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja jestem wieczorową porą :) Byłam z mężusiem i pieskiem na bardzo długasnym spacerku :) męzus pił pifcio a ja uprawiałam mini bieg :p no ale zawsze to coś :) mam tylko nadzieję że jutro bede normalnie chodzic bez zakwasiorów :) No i jeszcze dodam tylko że jakis nerw mi wskoczył nad prawa brew i mam wrarzenie jak by cała spuchnięta jak bania była :o choc tak na serio to nie jest ale takie uczucie mam :O TIJA- kochan trzymam kciukasy i poslady za nową pracę :D bardzo się cieszę że się zdecydowałaś :) i czekam jutro na relację z pierwszego dnia :) MAJKA- zazdroszczę ci tych kijaszków ja mam las pod bokiemi tu wszyscy tak zasówaja a ja głupia się zmobilizować nie umie do tego :o co do mojego spotkanka z MAMĄ to bedzie na 100% i relacje zdamy zdrówkao was wszystkich opijemy i fote pierdzielniemy :D DZIADEK- no kochana całej drużyny piłkarskiej to ja ci nie życze :) bo cóz to by był za poród ...;) KICIA- jak dzisiaj humorek , załatwiłaś juz coś ? MAFINKA- halo , halo ??? MAMA- no to widzę ze twoja panna to tesiorka niczym mój młody to tańcowania pierwszy czego nie można powiedzieć o co poniektórych osobach z jego klasy :o A jeszcze wam zapomniałam napisać ż ejak mnie moi panowie na rowerku przepedzili to cholera 45 km zrobiłam :) i na pysk nie padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Może zacznę do was częściej zaglądać:o może jestem gotowa na dzielenie sie swoimi problemami :o moze nawet będzie mi łatwiej jak je z siebie zacznę wywalać :o ............już dawno nie byłam w takiej otchłani ,ale dużo różnych spraw na to się nałożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę że dziś kawki nikt nie podał ?! No to proszę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> kawaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motto dnia " Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×