Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam Kochane 馃尲 To ja dzisiaj kawk臋 rozlewam :)do wyboru do koloru kt贸ra jaka chce a jak kto艣 woli to i herbatka si臋 znajdzie :) > \_/o ("""")o :D Wczoraj ju偶 pisa艂am bo pad艂am jak betak :O z bratem tak sobie :( bo bola艂o go tak nad po艣ladkiem i promieniowa艂o :O my艣l艂am z eto mo偶e korzonki czy rwa ale tak go juz tydzie艅 trzyma艂o jak pojechali艣my to okaza艂o si臋 偶e ma przesuni臋cie ko艣ci biodrowej o 4 cm :( musia艂 藕le stan膮膰 jak np. po schodach zbiega艂 :(dosta艂 wczoraj blokad臋 poniewa偶 ma m艂yn w firmie i nie m贸g艂 wzi膮艣c zwolnienia za 4 dni b臋dzie mia艂 to nastawiane i stabilizator na kilka tygodni bo je艣li tego nie zrobi to gips albo operacja :( Wczoraj mia艂am tez m艂odego zebranie i jak to na zebraniu kupa kwiteczk贸w do wype艂nienia :O no trwa艂o wieki od 19.00 do 20.30 wi臋c do domu o 21 .00 dobi艂am zjad艂am wanna i lulu .No i 24.09 ( wesele) wielgachnymi krokami mi si臋 zbli偶a a ja jak ta beka :( SZCZ臉SLIWA- o jak mi艂o :D pisz cze艣ciej :D i nie daj si臋 w robocie :) MAFINKA- smutno bez ciebie 鉂わ笍 stabilizuj szybciej te funkcje 偶yciowe !!! KICIA- rany faktycznie to chamstwo z tym t艂umaczeniem ...:O...:O ale 偶e oni wstydu nie mieli by tak zrobic i wys艂a膰:O I mobilizuje ci臋 wirtualnie NA 膯WICZENIA MARSZ!!!!:D MAJKA- no to mam w ko艅cu ca艂y plan m艂odego :) tez ma 2 razy do 14.20 :) co prawda maja co dzie艅 przyrod臋 i po 2 matmy i 2 polskie no ale 1 lekcja z M lub JP to te przygotowanie do sprawdzianu maj膮 ksi膮偶ki jaki艣 kalendarz sz贸stoklasisty .Wczoraj dali im do wiwatu z matny 3 kartki w 膰wiczeniach na kazdej stronie z 4 zadania i z podr臋cznika 2 zadania a w ka偶dym po 18 przyk艂ad贸w i z polaka wypracowanie o etapach w zyciu i plusach i minusach tych zmian z przyrody 2 kartki w 膰wiczeniach i napisa膰 wiersz o przyrodzie wi臋c m贸j powiedzia艂 偶e m贸j ma do艣膰 tej szko艂y :O og贸lnie wszyscy rodzice na zebraniu narzekali 偶e dzieciaki si臋 skarzy艂y tym bardziej 偶e po wakacjach rozleniwieni jeszcze s膮 no i zebranie to nie by艂o jak gnojk贸w dopilnowa膰 .Ich baba to co dzie艅 im wypracowania ka偶e pisa膰 w pi膮tek zada艂 napisa膰 opowiadanie o dniu z wakacji wczoraj tamto a na czwartek ju偶 ma jakie艣 na podstawie wiersza :( Twoja Ola te偶 tak ma ? Bo mi normalnie a偶 go wczoraj 偶al by艂o jak usiad艂 o 17 to pono膰 o 19.30 sko艅czy艂 .A 5 grudnia maja pr贸bne egzaminy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zjad艂o wrrrrrrrrrrrrrrrrrr SERUM- a mi si臋 wydaje 偶e c贸ra to po tobie urod臋 odziedziczy艂a :)a co do nastroju to mo偶e faktycznie hormony zobacz.I do tabeli si臋 dopisuj :p ja jak zaczyna艂am to mia艂m 75-76 wi臋c hipopotam by艂 ze mnie :( teraz te偶 jest ale mniejszy o kilka kilo :) DZIADEK- jak tam dzisiaj gadzinki :) ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅doberek :) widz臋, 偶e DO2DO mnie dzi艣 wyr臋czy艂a 鉂わ笍 dzi臋ki u mnie nastr贸j w skali od 1 do 10 tak na poziomie... minus 3 :( za du偶o mi si臋 na 艂eb zwala i nie daj臋 rady... a do tego sama. Nie ma nawet komu pomarudzi膰, a ni si臋 poskar偶y膰 :( aha, w krk co艣 si臋 zrypa艂o od wczoraj nie ma neta. Bomba :O R mia艂 dzwoni膰 do nich, zobaczymy :s ch...o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KICIA- ja ci臋 mocno tul臋 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 a R tw贸j osobisty domowy rycerzyk ju偶 tam zadzia艂a z netem wi臋c spokojnie :) A ja kombinuj臋 co na to wesele mam w艂o偶y膰 :o i do艂a 艂api臋 :( sama nie wiem czy kupowa膰 kieck臋 bo ja spodniara jestem ale z 6 miesi臋cy temu kupi艂am czarna kieck臋 g贸ra lu藕niejsza ( brzucho zas艂ania od bioder do po艂owy 艂ydki jak sp贸dnica o艂贸wkowa r臋kawy ma pumpiaste z ro艣ci臋ciami ale jest czarna :O:O:O tak si臋 zastanawiam 偶e jak bym jakie艣 fajne szpilki kupi艂a :D kt贸rych nigdy DO艢膯!!!!!!!!! np. zielone i zielone wisz膮ce kolczyki i czarna kopert贸wa i np. zrobi艂a bym taki pasek ( uwaga tu zawi艂y opis hihi) co艣 jak wst膮偶ka grubo艣ci oko艂o 3-4 cm np. zielona i na ni膮 naszy膰 ogrom koralik贸w kryszta艂k贸w np. zielonych tak by by艂a z boku przewi膮zana i lu藕no ko艅ce zwisa艂y , albo czarne szpilki czarna wst膮偶ka i kolorowe koraliki i kolczyki ?! co my艣licie o tym ?!:O bo ja ju偶 sama nie wiem kiece kt贸re ogl膮dam w zarze ,H&M i innych takich jako艣 mi nic nie podchodzi :( bo i z kupnem ci臋偶ko bo przez cycki to np. 14 musz臋 kupi膰 a nie 12-10 bo ja to taka mniejsza ( wzrostowo ) a wi臋ksza ( wagowo ) Dorota wellman :okt贸r膮 zreszt膮 bardzo lubi臋 ale siebie w tym ciele to nienawidz臋 :( wymy艣cie mi cos pilsssssssssssssssssssssssss? DZIADEK- bo zapomnia艂am :) muzyk , plastyk hihihi:) no to przectawienie mozna robi膰 ja scenografia ty reszta :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DO2DO ja my艣l臋, 偶e czarna z zielonymi dodatkami mo偶e by膰. Ja si臋 tam nie znam modzie weselnej, bo chodz臋 na wesela raz na 5-6 lat i pi.., zak艂adam to co mam w szafie. Ale twoja wizja czarno-zielona mi si臋 podoba :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KICIA- to mnie podbudowa艂a艣 :D kochana jeste艣 :D bo niby tak m贸wi膮 偶e na czarno i bia艂o nie wypada tyle 偶e to si臋 zmienia :) je艣li czarne szpile to my艣l臋 o tych http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/118149/418527/PATENT%2BLEATHER%2BPEEP%2BTOE A co do wersji kolorystycznej to jeszcze my艣la艂am o kolorach chabrowym , fiolecie, ewentualnie fuksji a ta ziele艅 to tak膮 soczyst膮 bym chcia艂a :) Mo偶e taka ta ziele艅 :O http://www.papilot.pl/trendy/11092/2/STUDNIOWKOWE-INSPIRACJE-Szmaragdowe-sukienki-gwiazd.html http://stylistka.blox.pl/2010/01/ZIELONE-SZPILKI-WIOSNA-2010.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pozdrawiam i na kawk臋 (szybk膮) wpadam:) Do2do- zielony to m贸j najbardziej ulubiony kolor:classic_cool: ja za艂o偶y艂abym sukienk臋 zielon膮 t臋 za 145 z艂 albo t臋 za 119z艂, cho膰 sk艂aniam si臋 do tej za 145:) i do tego czarne dodatki torebka ma艂a w d艂o艅 i szpilki- te kt贸re pokaza艂a艣 z Zary s膮 super. Ja musia艂abym mie膰 odrobin臋 ni偶sze, nie wi臋cej ni偶 10 cm. Je艣li Ty b臋dziesz mia艂a czarn膮 sukni臋 to oczywi艣cie zielone dodatki. Hm..... a co by艣 powiedzia艂a na zielone szpilki??????? :) Kiedy masz to wesele???? pisa艂a艣, 偶e chyba na ko艅cu wrze艣nia.... "wskakuj" w diet臋 norwesk膮, jeszcze masz czas a ....... efekty ZOBACZYSZ!!!!! Buziaki 馃憚 mi艂ego dnia 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
CUDNIE- ja mam wesele 24 moja kieca jest z nexta ja bym chcia艂a zielone szpile tylko nie wiem czy znajd臋 :O a norweska na mnie nie dzia艂a :( kiedy艣 pr贸bowa艂am i bardzo 藕le si臋 czu艂am po niej bo mnie nerki bardzo bola艂y :(wi臋c odpada :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do2do- no nic na si艂臋, jak si臋 藕le czujesz przy norweskiej to mo偶e kapu艣ciana.... wiesz to tak, profilaktycznie, przed weselem:classic_cool:. Cho膰 musz臋 Ci powiedzie膰, 偶e ja przy kapu艣cianej chud艂am przez pierwsze 3 dni, jakie艣 4 kg a potem STOP waga- niestety:( A jedzenie mniejszej ilo艣ci jedzenia lub g艂od贸wka, nic nie daje bo organizm sam si臋 broni i SAM wytwarza t艂uszczyk:P Nie 偶ebym Was chcia艂a zdenerwowa膰 ale .....;) ja jestem PO dietce, bo przez urlop nad morzem troch臋 mi si臋 przyty艂o 馃槶 i spodnikczki sz艂y w g贸r臋 na bioderkach .... dosz艂am do 78 kg:O. Teraz mam 70 kg (175 cm.) i czuj臋 si臋 lekko i zaraz mam lepszy humor! Serum, co do Twojej pustki...... trzeba zawsze, nawet w najpodlejszym nastoju znale偶膰 sobie jak膮艣 iskierk臋- zaczepienie, od kt贸rego mo偶na rozdmucha膰 nawet ognisko.:) A mo偶e pomy艣l o sobie- zr贸b co艣 tylko dla siebie.... na przek贸r zmie艅 negatyw w pozytyw:classic_cool: Buziaki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia dzi臋ki馃憚 Stronka si臋 nie otwiera ERROR:( No a w przysz艂ym tygodniu zaczynam zn贸w kijki, kt贸re ostatnio zawiesi艂am na haku:P Teraz ju偶 nie b臋dzie upa艂贸w a na deszc mam kaptur:D Serum a mo偶e......... mo偶e Ty seksu wi臋cej potrzebujesz?????? We藕 no tylko m臋偶a w obroty:D ....... albo ....... no wiesz..... CH艁OPA!!!! Jeden dobry seks i chandra se p贸jdzie precz:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
My艣la艂am, 偶e oszukujesz;):D :D :D .... masz racj臋!!!!!! Te zielone s膮 艣liczne! Do2do- no to na zakupy :) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi艣 w Poznaniu pi臋kny dzie艅- s艂oneczko ale..... w nocy by艂a burza z piorunami, b艂yskawicami:) i grzmotami i co tam jeszcze a do tego ulewa niesamowita.:O 呕ycz臋 Wam te偶 s艂o艅ca i samych pozytywnych rzeczy 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://tnij.org/skracaj.php Kicia glowa do gory馃憚 Do2do le sie ostatnio czuje, od dwoch dni mamy taka wichure ze glowe urywa. Nie ma jak wyjsc z domu!! Cudnie witaj i gratuluje wagi - moja wymarzona!! Majka馃憚 Dziadek szarlotke nam upieklas??:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To dla Serum 馃尰 http://www.youtube.com/watch?v=JigNf_b5T7A Czlowieczy los nie jest bajk膮, ani snem. Czlowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Czlowieczy los niesie trudy, 偶al i 艂zy. Pomimo to mo偶na los zmieni膰 w dobry, lub z艂y. U艣miechaj si臋, do ka偶dej chwili u艣miechaj, na dzie艅 szcz臋艣liwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim u艣miechniesz si臋 chocia偶 raz. U艣miech ods艂oni przed tob膮 siedem codziennych cud贸w 艣wiata. T臋czowym mostem zap艂onie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzyde艂 doda, wspomnieniom urody. Pomo偶e strudzonemu pokona膰 przeszkody... U艣miechaj si臋, do ka偶dej chwili u艣miechaj, na dzie艅 szcz臋艣liwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim u艣miechniesz si臋 chocia偶 raz. U艣miechaj si臋, u艣miechaj si臋! dla Serum 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja pindole MAFINKA ale wej艣cie :P tu si臋 dziewczyny zasadza艂y na 600 ( ja te偶 ;) ) a ty... normalnie shok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mog艂a艣 Ty kobieto bez serca i sumienia?:D:P:D:P NIE! Nie upiek艂am i za kar臋 nie piek臋 do jutra Moja stronka馃槶 moja馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia- zmienila艣 "stopk臋" ....艂adnie...:) ale nie s膮dz臋, po Twoim temperamencie, 偶e tak bezwolnie si臋 losowi poddajesz..:D chyba, 偶e to taka stopka na wyciszenie albo jak Ci臋 dopada chandra?! 馃尰 Jacu艣馃憚 chyba dzieci艅ki dzi艣 w ko艣膰 Ci daj膮:(- pozdrawiam 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jacu艣 :D :D :D - po Twoim wpisie stronka mi si臋 rozwali艂a ROOOOOOZZZZCCCIII膭膭膭GGGNNN臉臉臉艁艁艁艁AAAAAAAAAAA niesamowicie! Ja PIERDZIUUUUUUUUUUU!!!! :D :P Ja Ci daj臋 palm臋 pierwsze艅stwa- pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dostan臋 jeszcze troch臋 zimnych fus贸w? :) Kicia :) nie chc臋 m贸wi膰 "a nie m贸wi艂am", ale jak zastanawiala艣 si臋, czy zosta膰 tam jeszcze rok od razu odradza艂am. No ale teraz trzeba zacisn膮膰 z臋by i prze膰 do przodu :) Jakby nie patrze膰 do ko艅ca wygnania masz ju偶 mniej ni偶 po艂ow臋. Dasz rad臋 !!! :) Serum :) pomys艂 Cudnie na popraw臋 nastroju ca艂kiem mi si臋 podoba :) tez z seksem ma sie rozumie膰 :P Cudnie :) co do diet... uwierz, 偶e my tu ju偶 cuda stosowa艂y艣my i obserwowa艂y艣my u innych. Wniosek jest jeden: ca艂kiem inaczej odchudzanie przebiega u os贸b szczuplejszych z natury, ni偶 tych, ktore maj膮 nadmiar kilosk贸w od baaaardzo dawna. W tym drugim przypadku ka偶de gwa艂towne schudni臋cie na diecie cokolwiek wykluczaj膮cej powoduje efekt jojo zaraz po powrocie do normalnego od偶ywiania. Okrutne, ale prawdziwe niestety :O Mafinka :) porz膮dkuj, ukladaj, organizuj i WRACAJ !!!!!! 馃憚 Do2do :) jestem za czarn膮 kieck膮 (czarne wyszczupla) i zielonymi dodatkami - o偶ywi膮 ca艂o艣膰. Co do szko艂y - u mojej Oli nauczyciele zaczynaj膮 od kontrakt贸w, wi臋c jak dot膮d nie zadaj膮 du偶o, same popierd贸艂ki :P i powt贸rki. Wypracowania to dla mojej Oli na szcz臋艣cie piuku艣, ju偶 w 2-3 klasie jak pani zaka艂a napisa膰 minimum 10 zda艅 dzieci pisa艂y dok艂adnie 10, a ona prosi艂a o dodatkow膮 kartk臋, bo jej miejsca brakowa艂o :P Ma 艂atw膮 r臋k臋 do pisania, trzeba j膮 raczej kontrolowa膰, 偶eby za bardzo wodzy fantazji nie puszcza艂a :P Z pozosta艂ymi przedmiotami te偶 nie ma problemow, 3 godziny nauki dziennie w jej przypadku do rzadko艣膰. Zazwyczaj wystarcza jej max 1 godzina ( w porywach :P) i to z nauk膮 ustn膮 w艂膮cznie. Jest za to po偶eraczem ksi膮偶ek :) Nie wiem jak wy, ale ja zaraz 艣migam do pracy ............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAFINKA- ty to kochana chyba normalnie wpisy liczysz hihi:p wysy艂am ci s艂oneczko cho膰 u mnie tez wieje :( KICIA- zielone cudne :) ale mojego 36 nie ma :(:(:(:( ale w艂a艣nie o takiej zieleni my艣la艂am lub takiej troch臋 w szmaragd wpadaj膮cej :) MAJKA- m贸j do pisania tez ma 艂atw膮 r臋k臋 :) gorzej z czytaniem jak nie jest to cos co go interesuje to czyta, czyta i ko艅ca nie wida膰 :O u nas na wyniki nacisk ogromny stawiaj膮 bo ich szko艂a jest na 1 miejscu w dzielnicy a na 2 w mie艣cie :( SERUM- cudnie dobrze gada mo偶e ty porz膮dnego ca艂onocnego sexu potrzebujesz :) 艂ap no ch艂opa na w臋dk臋 i dzia艂aj z t膮 rybka :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×