Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam Kochane 🌼 To ja dzisiaj kawkę rozlewam :)do wyboru do koloru która jaka chce a jak ktoś woli to i herbatka się znajdzie :) > \_/o ("""")o :D Wczoraj już pisałam bo padłam jak betak :O z bratem tak sobie :( bo bolało go tak nad pośladkiem i promieniowało :O myślłam z eto może korzonki czy rwa ale tak go juz tydzień trzymało jak pojechaliśmy to okazało się że ma przesunięcie kości biodrowej o 4 cm :( musiał źle stanąć jak np. po schodach zbiegał :(dostał wczoraj blokadę ponieważ ma młyn w firmie i nie mógł wziąśc zwolnienia za 4 dni będzie miał to nastawiane i stabilizator na kilka tygodni bo jeśli tego nie zrobi to gips albo operacja :( Wczoraj miałam tez młodego zebranie i jak to na zebraniu kupa kwiteczków do wypełnienia :O no trwało wieki od 19.00 do 20.30 więc do domu o 21 .00 dobiłam zjadłam wanna i lulu .No i 24.09 ( wesele) wielgachnymi krokami mi się zbliża a ja jak ta beka :( SZCZĘSLIWA- o jak miło :D pisz cześciej :D i nie daj się w robocie :) MAFINKA- smutno bez ciebie ❤️ stabilizuj szybciej te funkcje życiowe !!! KICIA- rany faktycznie to chamstwo z tym tłumaczeniem ...:O...:O ale że oni wstydu nie mieli by tak zrobic i wysłać:O I mobilizuje cię wirtualnie NA ĆWICZENIA MARSZ!!!!:D MAJKA- no to mam w końcu cały plan młodego :) tez ma 2 razy do 14.20 :) co prawda maja co dzień przyrodę i po 2 matmy i 2 polskie no ale 1 lekcja z M lub JP to te przygotowanie do sprawdzianu mają książki jakiś kalendarz szóstoklasisty .Wczoraj dali im do wiwatu z matny 3 kartki w ćwiczeniach na kazdej stronie z 4 zadania i z podręcznika 2 zadania a w każdym po 18 przykładów i z polaka wypracowanie o etapach w zyciu i plusach i minusach tych zmian z przyrody 2 kartki w ćwiczeniach i napisać wiersz o przyrodzie więc mój powiedział że mój ma dość tej szkoły :O ogólnie wszyscy rodzice na zebraniu narzekali że dzieciaki się skarzyły tym bardziej że po wakacjach rozleniwieni jeszcze są no i zebranie to nie było jak gnojków dopilnować .Ich baba to co dzień im wypracowania każe pisać w piątek zadał napisać opowiadanie o dniu z wakacji wczoraj tamto a na czwartek już ma jakieś na podstawie wiersza :( Twoja Ola też tak ma ? Bo mi normalnie aż go wczoraj żal było jak usiadł o 17 to ponoć o 19.30 skończył .A 5 grudnia maja próbne egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zjadło wrrrrrrrrrrrrrrrrrr SERUM- a mi się wydaje że córa to po tobie urodę odziedziczyła :)a co do nastroju to może faktycznie hormony zobacz.I do tabeli się dopisuj :p ja jak zaczynałam to miałm 75-76 więc hipopotam był ze mnie :( teraz też jest ale mniejszy o kilka kilo :) DZIADEK- jak tam dzisiaj gadzinki :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) widzę, że DO2DO mnie dziś wyręczyła ❤️ dzięki u mnie nastrój w skali od 1 do 10 tak na poziomie... minus 3 :( za dużo mi się na łeb zwala i nie daję rady... a do tego sama. Nie ma nawet komu pomarudzić, a ni się poskarżyć :( aha, w krk coś się zrypało od wczoraj nie ma neta. Bomba :O R miał dzwonić do nich, zobaczymy :s ch...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ja cię mocno tulę ❤️❤️❤️ a R twój osobisty domowy rycerzyk już tam zadziała z netem więc spokojnie :) A ja kombinuję co na to wesele mam włożyć :o i doła łapię :( sama nie wiem czy kupować kieckę bo ja spodniara jestem ale z 6 miesięcy temu kupiłam czarna kieckę góra luźniejsza ( brzucho zasłania od bioder do połowy łydki jak spódnica ołówkowa rękawy ma pumpiaste z rościęciami ale jest czarna :O:O:O tak się zastanawiam że jak bym jakieś fajne szpilki kupiła :D których nigdy DOŚĆ!!!!!!!!! np. zielone i zielone wiszące kolczyki i czarna kopertówa i np. zrobiła bym taki pasek ( uwaga tu zawiły opis hihi) coś jak wstążka grubości około 3-4 cm np. zielona i na nią naszyć ogrom koralików kryształków np. zielonych tak by była z boku przewiązana i luźno końce zwisały , albo czarne szpilki czarna wstążka i kolorowe koraliki i kolczyki ?! co myślicie o tym ?!:O bo ja już sama nie wiem kiece które oglądam w zarze ,H&M i innych takich jakoś mi nic nie podchodzi :( bo i z kupnem ciężko bo przez cycki to np. 14 muszę kupić a nie 12-10 bo ja to taka mniejsza ( wzrostowo ) a większa ( wagowo ) Dorota wellman :októrą zresztą bardzo lubię ale siebie w tym ciele to nienawidzę :( wymyście mi cos pilsssssssssssssssssssssssss? DZIADEK- bo zapomniałam :) muzyk , plastyk hihihi:) no to przectawienie mozna robić ja scenografia ty reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ja myślę, że czarna z zielonymi dodatkami może być. Ja się tam nie znam modzie weselnej, bo chodzę na wesela raz na 5-6 lat i pi.., zakładam to co mam w szafie. Ale twoja wizja czarno-zielona mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to mnie podbudowałaś :D kochana jesteś :D bo niby tak mówią że na czarno i biało nie wypada tyle że to się zmienia :) jeśli czarne szpile to myślę o tych http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/118149/418527/PATENT%2BLEATHER%2BPEEP%2BTOE A co do wersji kolorystycznej to jeszcze myślałam o kolorach chabrowym , fiolecie, ewentualnie fuksji a ta zieleń to taką soczystą bym chciała :) Może taka ta zieleń :O http://www.papilot.pl/trendy/11092/2/STUDNIOWKOWE-INSPIRACJE-Szmaragdowe-sukienki-gwiazd.html http://stylistka.blox.pl/2010/01/ZIELONE-SZPILKI-WIOSNA-2010.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i na kawkę (szybką) wpadam:) Do2do- zielony to mój najbardziej ulubiony kolor:classic_cool: ja założyłabym sukienkę zieloną tę za 145 zł albo tę za 119zł, choć skłaniam się do tej za 145:) i do tego czarne dodatki torebka mała w dłoń i szpilki- te które pokazałaś z Zary są super. Ja musiałabym mieć odrobinę niższe, nie więcej niż 10 cm. Jeśli Ty będziesz miała czarną suknię to oczywiście zielone dodatki. Hm..... a co byś powiedziała na zielone szpilki??????? :) Kiedy masz to wesele???? pisałaś, że chyba na końcu września.... "wskakuj" w dietę norweską, jeszcze masz czas a ....... efekty ZOBACZYSZ!!!!! Buziaki 👄 miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDNIE- ja mam wesele 24 moja kieca jest z nexta ja bym chciała zielone szpile tylko nie wiem czy znajdę :O a norweska na mnie nie działa :( kiedyś próbowałam i bardzo źle się czułam po niej bo mnie nerki bardzo bolały :(więc odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do- no nic na siłę, jak się źle czujesz przy norweskiej to może kapuściana.... wiesz to tak, profilaktycznie, przed weselem:classic_cool:. Choć muszę Ci powiedzieć, że ja przy kapuścianej chudłam przez pierwsze 3 dni, jakieś 4 kg a potem STOP waga- niestety:( A jedzenie mniejszej ilości jedzenia lub głodówka, nic nie daje bo organizm sam się broni i SAM wytwarza tłuszczyk:P Nie żebym Was chciała zdenerwować ale .....;) ja jestem PO dietce, bo przez urlop nad morzem trochę mi się przytyło 😭 i spodnikczki szły w górę na bioderkach .... doszłam do 78 kg:O. Teraz mam 70 kg (175 cm.) i czuję się lekko i zaraz mam lepszy humor! Serum, co do Twojej pustki...... trzeba zawsze, nawet w najpodlejszym nastoju znależć sobie jakąś iskierkę- zaczepienie, od którego można rozdmuchać nawet ognisko.:) A może pomyśl o sobie- zrób coś tylko dla siebie.... na przekór zmień negatyw w pozytyw:classic_cool: Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia dzięki👄 Stronka się nie otwiera ERROR:( No a w przyszłym tygodniu zaczynam znów kijki, które ostatnio zawiesiłam na haku:P Teraz już nie będzie upałów a na deszc mam kaptur:D Serum a może......... może Ty seksu więcej potrzebujesz?????? Weź no tylko męża w obroty:D ....... albo ....... no wiesz..... CHŁOPA!!!! Jeden dobry seks i chandra se pójdzie precz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że oszukujesz;):D :D :D .... masz rację!!!!!! Te zielone są śliczne! Do2do- no to na zakupy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w Poznaniu piękny dzień- słoneczko ale..... w nocy była burza z piorunami, błyskawicami:) i grzmotami i co tam jeszcze a do tego ulewa niesamowita.:O Życzę Wam też słońca i samych pozytywnych rzeczy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/skracaj.php Kicia glowa do gory👄 Do2do le sie ostatnio czuje, od dwoch dni mamy taka wichure ze glowe urywa. Nie ma jak wyjsc z domu!! Cudnie witaj i gratuluje wagi - moja wymarzona!! Majka👄 Dziadek szarlotke nam upieklas??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Serum 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=JigNf_b5T7A Czlowieczy los nie jest bajką, ani snem. Czlowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Czlowieczy los niesie trudy, żal i łzy. Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły. Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody... Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się, uśmiechaj się! dla Serum 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pindole MAFINKA ale wejście :P tu się dziewczyny zasadzały na 600 ( ja też ;) ) a ty... normalnie shok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mogłaś Ty kobieto bez serca i sumienia?:D:P:D:P NIE! Nie upiekłam i za karę nie piekę do jutra Moja stronka😭 moja😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- zmienilaś "stopkę" ....ładnie...:) ale nie sądzę, po Twoim temperamencie, że tak bezwolnie się losowi poddajesz..:D chyba, że to taka stopka na wyciszenie albo jak Cię dopada chandra?! 🌻 Jacuś👄 chyba dziecińki dziś w kość Ci dają:(- pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś :D :D :D - po Twoim wpisie stronka mi się rozwaliła ROOOOOOZZZZCCCIIIĄĄĄGGGNNNĘĘĘŁŁŁŁAAAAAAAAAAA niesamowicie! Ja PIERDZIUUUUUUUUUUU!!!! :D :P Ja Ci daję palmę pierwszeństwa- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostanę jeszcze trochę zimnych fusów? :) Kicia :) nie chcę mówić "a nie mówiłam", ale jak zastanawialaś się, czy zostać tam jeszcze rok od razu odradzałam. No ale teraz trzeba zacisnąć zęby i przeć do przodu :) Jakby nie patrzeć do końca wygnania masz już mniej niż połowę. Dasz radę !!! :) Serum :) pomysł Cudnie na poprawę nastroju całkiem mi się podoba :) tez z seksem ma sie rozumieć :P Cudnie :) co do diet... uwierz, że my tu już cuda stosowałyśmy i obserwowałyśmy u innych. Wniosek jest jeden: całkiem inaczej odchudzanie przebiega u osób szczuplejszych z natury, niż tych, ktore mają nadmiar kilosków od baaaardzo dawna. W tym drugim przypadku każde gwałtowne schudnięcie na diecie cokolwiek wykluczającej powoduje efekt jojo zaraz po powrocie do normalnego odżywiania. Okrutne, ale prawdziwe niestety :O Mafinka :) porządkuj, ukladaj, organizuj i WRACAJ !!!!!! 👄 Do2do :) jestem za czarną kiecką (czarne wyszczupla) i zielonymi dodatkami - ożywią całość. Co do szkoły - u mojej Oli nauczyciele zaczynają od kontraktów, więc jak dotąd nie zadają dużo, same popierdółki :P i powtórki. Wypracowania to dla mojej Oli na szczęście piukuś, już w 2-3 klasie jak pani zakała napisać minimum 10 zdań dzieci pisały dokładnie 10, a ona prosiła o dodatkową kartkę, bo jej miejsca brakowało :P Ma łatwą rękę do pisania, trzeba ją raczej kontrolować, żeby za bardzo wodzy fantazji nie puszczała :P Z pozostałymi przedmiotami też nie ma problemow, 3 godziny nauki dziennie w jej przypadku do rzadkość. Zazwyczaj wystarcza jej max 1 godzina ( w porywach :P) i to z nauką ustną włącznie. Jest za to pożeraczem książek :) Nie wiem jak wy, ale ja zaraz śmigam do pracy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- ty to kochana chyba normalnie wpisy liczysz hihi:p wysyłam ci słoneczko choć u mnie tez wieje :( KICIA- zielone cudne :) ale mojego 36 nie ma :(:(:(:( ale właśnie o takiej zieleni myślałam lub takiej trochę w szmaragd wpadającej :) MAJKA- mój do pisania tez ma łatwą rękę :) gorzej z czytaniem jak nie jest to cos co go interesuje to czyta, czyta i końca nie widać :O u nas na wyniki nacisk ogromny stawiają bo ich szkoła jest na 1 miejscu w dzielnicy a na 2 w mieście :( SERUM- cudnie dobrze gada może ty porządnego całonocnego sexu potrzebujesz :) łap no chłopa na wędkę i działaj z tą rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×