Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia :) Kota ? dziecko drogie !!!! ja to bym dzieci swoje w pierwszej kolejności odchudzić chciała :P:P:P ale na kota tez mam sposób .... mąż przez przypadek jednego dachowca ostatnio w garażu zamknął ... i kilka dni tam nie wchodził ..... wczoraj kotuś chudy jak deszcza był :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia - daj mu spokoj, przynajmniej jest co przytulac;) Majka - krem, ja uzywam juz bardzo dlugo nivea aqua sensation - ZAJEBIASZCZY jest lekki i super sie wchlania .... ale wiadomo co cera to co innego bedzie dobre. Olay tez mi odpowiadał... ale nivea lepszy. Desperadoo a ty jaki dobry polecasz?? bo u mnie czas zaczac stosowac cos na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABSTRAKCJONISTKA :D witamy!!!!🌼🌼 Przesyłam pozdrowienia od Kasiuni może wieczorkiem się odezwie nasza jeszcze jedna ciezarówka kochana :) A co do kremów to trzeba DESPERADO scignac bo to nasza siła kosmetyczna przecie :) MAJKA- jak chcesz to mozesz przekopiować z naszego \\nk bo satam te info :) a widziałam że zakładacie nowe mam nadzieję że nie masz mi za złe że usunełam starą nk?:) KOCIA- kochan to ja nie wiedziałam że ty taka balangowiczka jestes :) normalnie chyle czoła sle 👄 i mam nadziję ze wkoncu sie w realu napijemy :) Wiecie co troche mi glupio sie zrobilo bo pisała do mnie na nk dziewczyna z 30 omka nawet jak nie pisałam na 30 juz i jak się rospędziłam to i ja machłam ze znajomych i napisała do mnie czemu :o i powiem wam ze nie chciałam jej usuwać tylko tak wyszło głupi z pospiechu chyba napisze do niej :o A I MAM PYTANKO BO MAM KONTO NA FOTOSIKU I ZA CHOLERĘ NIE MOGĘ TAM DODAC ZDJEC CZEMU???WIE MOZE KTORAS BO MOZE JA COS ŹLE KLIKAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘśliwa- amoże jej o NK chodziło a ja glupia pomyslałam że o to ze ja usunełam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez napisał.... no i co?? Aniulka jakos sie nie szczypala i bez pytania mnie wykasowala........ zreszta.... niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - masz rację, ja też nie lubię odkręcać raz podjętych decyzji! Dobrze gada szczęśliwa! :D Wódki jej dać! chyba jeszcze nie wytrzeźwiałam, ale jest to jakiś fenomen wódki ukraińskiej, że wlewam jej w siebie ile się zmieści i ..nic! Nie mam kaca, nic mnie nie boli, nie mdli, a po polskiej umieram, po piwie też. JA SIĘ PYTAM CZEMU??? wolałabym nasz przemysł wspierac ;) no i najważniejsze, jak wróciliśmy, nie wiem o 2 czy 3, to jeszcze wykonałam ponadplanową porcję ćwiczeń "łóżkowych" ;) i wtedy już mogłam spokojnie zasnąć... ech, rozmarzyłam się na wspomnienie ostatniej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pierdut :P:P:P:P kto chcial poemata niech czyta, kto nie - niech zgłasza do usunięcia :P wisi mi to i powiewa :P ja i tak swoje skopiuję i wkleję znowu :P:P choćby w kulinarnym :P:P:P Loluś :) 👄 czego Ty dziecko wczoraj nam życzyłaś ? \"STOSUNKOWO dobrej nocy\" ? :P:P:P:P taaaaa .... szczególnie u mnie ..... wczoraj byłam po nocy, zero spania w dzień, wieczorem znowu w pracy, potem jak wróciłam do domu okazało się, że mój \"wita się\" z kolegą .... no i musiałam po niego w nocy jechać, co by do domu marnotrawny wrócił :P jak wreszcie dotarłam do wyra mój stwierdził, że \"możnaby ewentualnie coś ten ...\" po czym momentalnie zasnął zionąc na mnie łiskaczem z pepsi.... mi odeszło spanie , a dziś o 6 miałam pobudkę, bo 6.30 do pracy ..... taaaa .... w moim przypadku to faktycznie była STOSUNKOWO dobra noc ..... A jeśli chodzi o to, co się wczoraj działo u 30 to żałuję Loluś,ze Ciebie ze mną nie było ... :P:P:P razem to dopiero zrobilybyśmy tam rozpierdziówkę :P:P:P szkoda, że nie zajrzałaś hehe :P ale jak masz ochotę to poczytaj sobie wpisy i powiedz jak mnie oceniasz :P dzisiaj też miałam ochote z nią popisać :P Do2do :) widzę, ze im więcej w Tobie białeczka tym system nerwowy słabszy :P mam nadzieję, że skopiowałaś stamtąd ile sie tylko dało :) 👄 Pimach 👄 w moich czasach nikt nic nie nagrywał .. za to teraz to mam w domu z moimi potworkami istny cyrk :P:P:P Normalnie jak z komedii..... albo horroru raczej :P:P:P I trzym sie cieplutko , będzie wszystko oki :) trzeba myśleć pozytywnie :) I każda przyszła mama tak ma, ze widzi różne dziwne rzeczy. A swoją drogą to uwazam, że kobiety w ciąży nie powinny czytać nic o jakichkolwiek komplikacjach, bo wszystko od razu widzą u siebie , a potem okazuje się , że to tylko fantazja :) Myszko :) Rozumiem Cie doskonale !!!! ja już teraz nawet swojego o zdanie n/t domu nie pytam.... już kilka razy po całym dniu jechania na szmacie pytałam \" no kochanie, jak się domek podoba?\" ... na co padała odpowiedź ... \"jak dla mnie - żadnej różnicy ... \" :P Tija :) jak synek ? najlepiej nie czekać tylko do lekarza od razu, bo łikend idzie i jak się coś rozkręci dopiero będzie kłopot ... 👄 Serum :) Jak kosztuje LANCOME? Miałam ich maseczkę. Ale po te kremy to musiałabym do szczecina jechać . No i ja te już świadoma wieku postanowiłam przynajmniej w ryjek imwestować, bo nic sobie potem wstrzykiwać nie pozwole .... A wogóle to dzięki laseczki za te kremy ... i stwierdzam, że dziś wiem .... mniej niż wczoraj :O:O:O Szczęśliwa :) no wiesz co???? Przecież wiem, ze i tak wiele z was podczytuje :P 30 .... po co miałam kopiuj-wklej robić? :P poza tym nie zawsze się na taką lafiryndę trafia, to musiałam się wyładować :P:P:P Mafinka :) Napisałam Ci na NK :) A jak Twój nastrój ? Dalej chcesz mordowac ? :P:P:P Uważaj, bo nie chciałabym oglądać Cie w 997 :P:P:P No i tam chyba na kafe wchodzić nie pozwalają :P:P:P Donia :) nie pamiętam już czy Ty coś dziś pisałaś ... ale dla Ciebie tez 👄👄👄 Abstrakcjonistko !!! Ani słowa o odchudzaniu !!!! Plisssssss !!!!!! :) No i witaj :) A tak wogóle to któraś jest właściwie na 5 dniowej? Bo tak sie namawiałyście i chyba .... o kant dupy to sie rozbiło :P:P:P:P Ale życzę powodzonka :) Ja to Wasz całodzienny jadłospis do 12.00 w dzień bym chyba wykorzystała :P Chyba na tyle będzie ode mnie .... :P:P:P starczy ? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie minelo... nic a nic, dzis piatek, beda balowac na miescie to sie wmieszam i komus dowale... i bedzie git. Majka - starczy to jest uwiąd;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - ja Cie wydaje ze to wystarcz - to sie mylisz... bo Ty nasz kokaina jestesmy... my od Ciebie uzaleznione jestesmy... a buzie nam sie smieja ze ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA MOJEMU TEZ OSTATNIO UWIĄD......... MAJKA IDE NA 30 NA CHWILE SIE POSMIAC..............Z/W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja zawsze wierzyłam w ciebie wiec czekam że moze kiedyś będzie odwrotnie:P:P:, a co do .......ja juz ...........i nigdy juz nie bede o tym pisać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda że śliczny skrócik, teraz z łaswościa bedzie można mnie pozdrawiać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie nie bedę sie wysilać nad grzecznościami , wiec UWAGA teraz bedzie moje prawdziwe oblicze czyli bardziej wredna i nieobliczalna, było by super :D:D:D bo ten nick , był za długi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×