Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

\_/.....\_/...........\_/..........jak szklanki to szklanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole ....dwa zdania że tamtym topiku poziom padł i jadą z dietami aż chuczy...........z jednej strony fajnie ,a z drugej jak woda po kaczce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka powinna sie zaprzyjaznic z pania byla prezes vel kitka... dobrze ze je dzis skasowalam, ja wlasnie obrobilam 3/4 pomelo zaraz pekne, uwielbiam ten owoc, tesciowa mi 3 z polski wyslala, bo tutaj tego nie ma. Ja pije herbatke babolinki moje NAJUKOCHANSZE👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rościeczyc pol na ół to i cos moze będzie \_/ hiiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak któraś powiedziała,że szybko im się znudzi bo ile można gadać o nieżarciu, ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem jednak świnia i mam ochotę wpaść na ten nowy topiczek i tylko cześć powiedzieć, niech wiedza, jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- a u ciapatych nie ma ???????? SERUM - polewaj kochana:D Mój chłop to około 2 bedzie bo mają wigiliję pod warszawą :) i ich busem zawiezli i odwozą :) godzinkę temu dryndał jeszcze trzeźwy był HIIIIHIHIH:D a ja się wirtualnie napiję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to MAFINKO.........też ci dolejemy spirytu i będziesz miała groka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia:) daj dzisiaj spokój, niech najpierw rozkręcą ten nowy topik a Ty wpadaj czasem na pomarańczowo tak dla zabawy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to może zmienimy sobie niki ( zaczarnimy) i sie przyłaczymy i im ten topik rozpierniczymy jak one nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIAKOCIA .........nie rób tego bo tam tylko dla ROZSĄDNYCH....my sie jak widać do takich nie zaliczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- jak na pomarańczowo to odrazu zkapują że to my :p i prysną i komu bedziemy dokuczać jak nam się nudzic bedzie :P A wy KITKĘ tez z znajomych skasowałyscie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory nas tylko cichaczem dzisiaj podglądała bo czasu nie miała, jak ona jutro zobaczy jakie gruzowisko na 30-tkach zostało to się lewą nogą przeżegna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spadam bo mi chłopina pod dom podjechał...!!!!DOBREJ NOCY .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa to ja tą OMKĘ sromkę mam to Sylwia DABROWSKA SERUM luknij se jest w moich znajomych ostatnia i tą krateczke tez muszę wypindolić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to był żart, ale tak mnie korciło, bo napisały, że poziom tamtego spadł, to chciałam zapytać jak to się stało?!? Ale poza tym to mam je w nosie, szkoda tylko naszego starego... ale jak już pisałem mamy nowy lepszy więc TEMAT ZAMKNIĘTY. Ja tam nie jestem mściwa ;) Laski co tam pijecie?? Podzielcie się, bo mi się piwko już kończy a w lodówce tylko szampan. Ale on czeka na moje urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :D dla tego mówię żeby odczekać jakiś czas niech się rozkręcą a potem przyprzemy atak, a najlepiej to być czarnym trolem co będzie chciał się przyłączyć a potem zabawę będzie psuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki idę spać dobranoc moje ptaszki 😘 oj Serum :) czuję że będzie się działo i już zazdroszczę, ale tylko do jutra bo ja się będę tęż witać:D a potem żegnać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TAK :D:D:D:D:D:D:D:D:DATAK:D:D:D:D:D:DI TO Z DWOJONĄ SIŁĄ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DKuźwa normalnie WREDNOTA SIE ODEZWAŁA WE MNIE JUCHU!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D: KICIA- to ja mam amlibu mogę polac tylko z czym mlekiem czy sokiem pomarańczowym bo ja wolę z sokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do nich wpadne na bank, ale nie wiem jeszcze pod jaka postacia;) a linka trzeba wkleic co by kamilka nie zabłądzila..hehehe czasami uwielbiam byc jedzą:) pomelo porawilam czekolada.... jak mi dobrze;) Do2do nie ma , pytalam sie faceta ktory ma stragan z warzywami i owocami, ale sie nie poddaje, moge je jesc tonami. kto jeszcze nie spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI juz się robi :D KICIA- \\_/ z soczkiem i kruszonym lodem MAFINKA - a ty ???? A co do linka to nie wklejajmy bo się zorientują że wiemy a tak to ZEMSTA BĘDZIE SLODZIUTKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×