Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej Robaczki, właśnie posprzątałam mieszkanie, maleństwo śpi, a ja zrobiłam sobie kawę i czytam co napisaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pogłębiam swoje wiedzę na temat diet i wiecie że jest dieta księżycowa:), co prawda karmię jeszcze moje maleństwo, wiec chyba dieta jako taka nie jest wskazana, cwiczenia pewnie by już były wskazane ale jakoś nie mogę się do nich zebrac, na rower jeszcze za wcześnie, muszę pozbyc się brzuszka, to może wtedy jeszcze trochę waga spadnie, bym coś zrobiła ze sobą ale nie mam pomysłu, bo te siedzenie w domu zaczyna mi za bardzo ciążyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trzpiotki kotki :D Ja dzisiaj jak i wczoraj bardzo zdychajaca i bynajmiej nie z kaca :O a z cholernej @ ......kuźwa czy ja się kiedyś doczekam by się nie pojawiła :O:O:O Jedyny plus to taki ze mi się kompletnie jesc nie chce :OSytuacja z weselem brata też uległa zmianie bo rodzice młodej nie mogą przylecieć na luty więc będzie w czerwcu :D:D:D:D więc może uda mi się schudnąć :DA tak wogle to mi się weselicha szykuja pierwsze mam w sobote juz nie u brata ale u kolegi :) po tem w marcu przyjaciół i w czerwcu bracholka i we wrześniu nastepnych przyjaciół :) więc kuźwa waga mi musi spaść :D ok uciekam was poczytać bo mi się zaległości narobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny miałam się spyatac i zapomniałam :O słyszałyscie o tej diecie wysoko białokowej ????Bo sporo moich znajomych sie odchudza i chudna a jedza non stop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza :O:O:O Ja kochane za szafy się wziełam mam połowę rzeczy których nie będe nosić więc czesc zabrała kolezanka a reszte to na alegro chyba wystawie po 5 zł i już:) przynajmiej z 50 zł mi wpadnie hiihi:D na testy owu bede mieć hihihihih:D :D:D:D ale jak pomysle sobie że na smieciach maja lezeć to wole po 5-10 zł sprzedac a może ktos kupi :) a co tam u was kobitki bo tak milczycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po obiadku, teraz parę minutek odpoczynku i na spacerek z maleństwem , bo u mnie jest słoneczko i +7 stopni w cieniu pewnie na słoneczku jest jeszcze więcej, i muszę moja córkę z przedszkola odebrac DO2DO, każda dieta jest dobra, ja co prawda jestem przekonana do jednej, bo na niej schudłam, i tak pewnie może powiedziec każdy kto schudł, trzeba tylko trzymac się reguł i nie odpuszczac, a przede wszystkim wierzyc że się uda, wiele zależy od nastawienia, a po za tym ruch i jeszcze raz ruch wysiłkowy, mi może było łatwo bo jak coś postanowie to nie potrafie odpuścic, to jak dla mnie zawsze było wadą a w przypadku odchudzania okazało się nie zastapione,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ja słyszałam o diecie białkowej (może to to samo) i też skuteczna podobno jest, ale jak pisze Abs trzeba się trzymać ściśle zasad - a to nie dla mnie :( A jakie masz płytki z Tamil? Kliknij tytuły, moze masz jeszcze inne niż ja. Tija :) to poszłaś od razu na głęboką wodę :) Dla takiego jak ja próchna to za wysoka poprzeczka:P Wolałam rozkręcać sie powoli, ale za to bez zbyt szybkiego obrzydzenia :P życzę szybkiego powrotu do sprawności 👄 Co do płytki .... faktycznie nie sprawdzałam jej wcześniej w dvd - u mnie też nie chodzi ta część. Ale cała płyta chodzi w laptopie - sprawdź swoją na kompie, moze tam pójdą te ćwiczenia. A ja to w ogóle ćwiczę nie z płyty tylko bezpośrednio z laptopa. Chociaż ściągam zawsze wersje do odtwarzania w dvd mi też sie czasami zdarza, ze chodzi to w laptopie, a na dvd nie chce wcale albo jest bez głosu, czy obrazu. Nie wiem od czego to zależy - nie znam sie. Ale znalazłam dziś inny link do tych ćwiczeń i już je ściągam :) Tym razem sprawdzę u siebie w dvd i jak będzie dobrze to Ci znowu prześlę :) Kasiunia :) Mam dla Ciebie płytkę, ale jak się okazało też bez tych ćwiczeń na ciało jak się okazuje. Wyślę Ci jutro, ale najpierw zobaczę czy ta inna wersja będzie lepsza. Jak się nie uda - to prześlę to co mam. Ćwiczenia na ciało są fajne, bo to wybrane ćwiczenia z pozostałych płyt. Ja zawsze zaczynam właśnie od tego zestawu, zeby dobrze wszystko rozruszać. No i jak ma sie mniej czasu dla siebie to akurat można choć po troszkę wszystkie części przećwiczyć :) Mam pytanko ................. WIDZIAŁ GDZIEŚ KTOŚ OSTATNIO ALBO PRZEDOSTATNIO MYCHĘ ??????????????????????????????? A MIMOZKA JUŻ WYZDROWIAŁA ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) a co do odchudzania to jest niestety naukowo udowodnione, ze najłatwiej chudnie sie przy pierwszym podejściu. A potem im wiecej podejść i spalonych prób tym gorzej, bo organizm nie daje się już tak łatwo oszukać. Ja po urodzeniu pierwszego dziecka w 3 miesiące !!!! schudłam do wagi mniejszej niz sprzed ciąży. A przytyłam prawie 20 kilo :P I kompletnie nic nie robiłam. Zaraz potem była druga ciąża, kolejne 20 kilo :O I niestety już mi po niej sporo zostało. Po ok. 2 -3 latach wzięłam sie za siebie i w 3 miesiace znowu fajnie schudłam - jedynie obraniczając żarcie. A teraz ograniczam żarcie, ćwiczę i niestety ............. porywających efektów brak 😭 No cóż ... wiek ..... Ale nie poddam sie jeszcze tak łatwo, jeszcze troche poćwicze (póki sprawia mi to przyjemność :P ), a moze sie doczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) Kasiunia :) mam te ćwiczenia na ciałko :) Moje dvd tym razem odtwarza dobrze, więc i u Was pewnie pójdzie :) Co prawda jakość obrazu jest gorsza, ale dobrą jakość to przede wszystkim u siebie musimy wypracować :P Jutro przed pracą wyślę płytki :) I do boju !!!!! :P .... kto wie, moze nowa stronka teraz będzie? :P A jak jeszcze nie to zapraszam Kicie do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie mam nic na swoją obronę :O jednak nic nie dało wykręcanie się, pojechałam w sobotę na imprezę, wróciłam w poniedziałek rano :O Ale za to się zważyłam, i odważę się wnieść poprawki. Resztę napiszę jutro, bo padam na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek lecący balonem zdał sobie właśnie sprawę z tego, że się zgubił. Obniżył wysokość i zobaczył na ziemi kobietę. Zszedł jeszcze niżej i krzyknął: „Przepraszam, czy mogłaby mi pani pomóc? Obiecałem przyjacielowi, że spotkam się z nim godzinę temu, ale nie mam pojęcia, gdzie jestem”. Kobieta odpowiedziała: „Jest pan w aerostacie napędzanym rozgrzanym powietrzem, unoszącym się w przybliżeniu 10 metrów nad ziemią. Znajduje się pan na szerokości geograficznej pomiędzy 40 a 41 równoleżnikiem oraz na długości pomiędzy 59 a 60 południkiem”. „Pani z pewnością jest inżynierem” – stwierdził pilot balonu. „Owszem” – odparła kobieta. – „Skąd pan to wie?”. „No cóż” – odpowiedział mężczyzna. – „Wszystko, co mi pani powiedziała, jest poprawne z technicznego punktu widzenia, lecz nadal nie wiem, jak mogę skorzystać z tych informacji i wciąż jestem zgubiony. Szczerze mówiąc, niezbyt mi pani pomogła”. Kobieta zauważyła: „Pan musi sprawować stanowisko kierownicze”. „To prawda” – odrzekł mężczyzna. – „Skąd pani to wie?” „Cóż” – wyjaśniła kobieta. – „Nie wie pan, gdzie jest ani dokąd zmierza. Wzniósł się pan wysoko tylko dlatego, że jest pan balonem. Obiecał pan coś, ale nie ma pojęcia, jak się z tego wywiązać, i oczekuje, że pański problem rozwiąże ktoś z dołu. Jest pan dokładnie w takiej samej sytuacji, w jakiej pan był, zanim się spotkaliśmy, z tą różnicą, że teraz jakimś cudem okazało się, że jest to moja wina”. __________________ __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! nowa stronka :) Możecie się spierać, ale ja powiem Wam, ze ta stronka jest dzięki mnie, bo gdyby nie te moje wpisy na poprzedniej dalej tkwiłybyście tam jak w czeluści :P A tak poza tym to mogę Wam powiedzieć, ze jak jak jestem stara to i tak durnowata :P Zrobiłam po 30 min. na ciało i pośladki i po 15 min. na brzuch i ramiona :classic_cool: MASAKRA :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje skarby Leję kawę, podstawiać kubki, szklanki, filiżanki Kicia:D Twoje słowo droższe od pieniędzy:p jak mówisz że nie będziesz imprezować, to mówisz:p:p:p Kasiunia:) te ćwiczenia to jakaś masakra na nasze stare poturbowane życiem cielska, ale już się cieszę na myśl o efektach, bo to jest pewne że po takim wycisku będą więc polecam z całego serca kawał super!!!!!!!!!! Majeczko:) niestety na kompie z tego zestawu na całe ciało mam tylko dźwięk, więc jeśli mogę się uśmiechnąć, to uśmiecham się najszerzej jak potrafię:D Wczoraj tylko się rozciągnęłam i nie ćwiczyłam bo za mocno bolało, mam nadzieję że dzisiaj dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napiłam się samotnie kawy:p No ale może na drugą macie ochotę, bo ja tak \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski .......twierdzę że życie jest do DUPY przez duże "D" ale niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ????!!!! Dzisiaj światowy dzień walki z DEPRESJĄ i walczę sama ze sobą 😭 ABY DO WIOSNY...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJKA.....to ja poproszę o kawkę ,a co mogę drugą wypić👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, widzę, że trzeba było napisać wczoraj jeszcze jednego posta :P witam z rana i uciekam, odezwę się wieczorkiem TIJA proszę mi nie dokuczać, ja się starałam, ale nie miałam takich argumentów jak ONI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum😘 trzymaj się dzielnie. Już bliżej niż dalej. Za chwile znikną hałdy brudnego śniegu, a wraz z nimi cała masa psich kup:p Słońce będzie wyżej na nieboskłonie i wszystkie poczujemy się lepiej. Przebiśniegi i krokusy wyjdą z ziemi, potem tulipany i szafirki, zakwitnie forsycja. Póki co to kup sobie kwiatuszki do domku zaparz kawkę zjedz super ciacho, a potem idź do fryzjera kosmetyczki, albo na zakupy i pomyśl że mimo wszystko świat jest piękny🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kicia😘 ja Ci absolutnie nie dokuczam:p ja podziwiam Twój upór i silną wolę:D Kawa już nalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dziś bez mrozu, ale za to szaro i ponurasto :O I w przeciwieństwie do obserwacji Tijki w moich okolicach wraz pod topniejącym śniegiem ukazuje się coraz więcej błota i ..... cale mnóstwo psich kup :P niektóre jeszcze grudniowe chyba :P Kicia :) czekam na zmiany w tabelce :) Chwal się !!!!!! I ćwicz dalej silną wolę.... ćwicz :P Serum 👄 nie jesteś sama .... mnie też co rusz dopada deprecha :( Teraz np. z powodu braku widocznych efektów ćwiczenia ..... Poty wylewam i dupa blada 😭 Moze to jeszcze za krótko na efekty, ale człowiek by tak chciał ....... :( Tija :) płytka nagrana i dziś wyślę :) Tym razem sprawdzilam w dvd i u mnie chodzi. Tylko jakość nie ten teges..... U mnie w laptopie jest dobra, ale na płycie są przebarwienia. Obraz jest widoczny, ale ostrość pozostawia nieco do życzenia :O No cóż, nie jest to oryginał. Ale grunt, że ćwiczyć można :) Te ćwiczonka na całe ciało są bardzo fajne, bo chociaż sie powtarzają to w krótszym czasie można poćwiczyć na wsio :) Spadam szykować się do pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia :) Twoja przesyłka też już oczywiście gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) źle mnie zrozumiałaś. U mnie też jest ca raz wiecej psich kup, ale żywię nadzieję, że jak śnieg całkiem stopnieje to ktoś uprzątnie te z chodników, skoro właściciele obesrańców nie maja na to ochoty a te co są na trawnikach przykryje zielona trawka i moje małe szczęśliwe dziecko, będzie mogło codziennie przynieść pod butem nowy klejnocik:p. Nie żebym miała coś przeciwko psom, ale jak każde stworzenie, mają swoje potrzeby. Szkoda że właściciele milusińskich nie potrafią po nich sprzątać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trzpiotki :D ja uprzejmie melduję że moja waga spadła o 2 kg :D co nie zmienia faktu ze i tak nadal tłuste prosie ze mnie no ale zawsze 2 kiloski mniej :D Jeszcze w tabeli nie zmieniam poczekam do poniedziałku :D Co do słonka to tam gdzie go brakuje już wysyłam :D:D:D ->->-> juz leci :D Mnie osobiście od rana napierdziela głowa więc na ibupromie jadę :O własnie siedze w garach i pichce gołabeczki :) na obiadek sobie tez zrobiłam ale w kapustęke zawinełam z szadkowana kapuste pieczarki i 2 łyzki brazowego ryzu itroche surowej cebuli posiekanej jak sie ugotuje to pomidorowym sosem poleje Rano tez poleciałam z panią T i powiem wam ze zmieniłam sobie ciezarki na 1 kg i lepiej mi się ćwiczy :) choc łapy czuję jak nic biceps rosnie hihihih:D Męzus jutro do łodzi jedzie więc na rzutniku z 2 razy dziennie sobie otpale i bede cwiczyc bo już w lustrze sie ogladac nie mogę :O MAJKA - ja mam takie płytki ciężko okreslic tytuł bo mam tylko tak napisane "Ja chcę mieć takie ciało " kolekcja fitnes z udziałem Tamille:O i na drugiej dokładnie to samo :O tyle że na pierwszej są ćwiczenia zcięzarkami na opakowaniu mam napisane że to sa najlepsze ćwiczenia wybrane przez nia na brzuch,posladki,rece ,ramiona i to ma 40 minut druga jest taki sam tytuł tylko ćwiczy z guma ale mam niestety ryse na płycie i po 5 minutach dupa już jej nie czyta :( jak chcesz to moge spróbowac ją przegrac i przesłać tobie :) Ja jak juz pisałam kupiłam ją w tesco za 9 zł :) wogle jeszcze popatrze bo mam gdzies jakaś joge dens na płycie i jeszcze jakies inne ale tamte to już z VITY mam jeszcze cindi ale niestety na video :O wiec już gdzies chmajtnieta lezy :O KOCHANE CMOKAM WSZYSTKIE SERUM , KICIA, DONIA, KASIUNIA,TIJA, ABS,MYCHA, MYSZKA, EMMA, PIMACH, OBELIXOWA, ORY, MAMA,SZCZĘSLIWA,MAJKA 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA....z jednej strony cieszę sie że nie jestem sama,ale z drugiej szkoda ze jest nas więcej w takich wisielczych nastrojach😭 TIJA......ja juz w sobotę kupiłam pęk żółtych i czerwonych tulipanów co by zabrać z sobą namiastkę wiosny na moją chacjędę ,bo tam to dopiero w krajobrazie zima na całego ....a u fryca byłam wczoraj i dość znacznei ściełam włosy ....z tyłu głowy ,a przód prawie nie tknięty.....no i oczywiście stosując sie do twoich zaleceń przed chwilką wciągnełam eklerkę i popiłam kawką ......a co !!!! tylko że z tym słodkim to miałam wytrzymać całe 40 dni postu.....ale cóż juz sie stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mnie też dopadła DEPRECHA i to dość konkretnie mam dośc tego wszystkiego Ja chce wiosne i lepszy nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- Eklerka kochana ma tylko 120 kcl :) wiec na zdrówko 👄 a z tulipankami bardzo dobry pomysł :D Ja kupiłam żonkile i prymulki na okienko do kuchni :) Mam jeszcze hiacynty na parapecie w sypialni ale dziadygi jeszcze się nie rozwineły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!! właśnie zaliczyłam oba programy na brzuch jeden na pośladki i ramiona i dodatkowo wybrane ćwiczenia na pośladki :D zaraz jeszcze zaliczę 15min stepa i ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... i pewnie pójdę się nażreć bo po takich ćwiczeniach będzie mi się należał liść sałaty z pomidorem i fetą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole u mnie juz pierwsze przebisniegi....hurra no i 7 kg mniej.......jeszcze 30 i bedzie gut........ kocham was .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA gratuluję, trzymaj się babolu. Dałaś radę 7, to dasz jeszcze 30, spoko. ❤️ A mnie za cholerę nie chce się ćwiczyć, już nawet nie patrzę na Cindy, ona się tak dla mnie stara, a ja nic :( a ch.. ale za to trzymam dietę. Nie jem wieczorami, od wczoraj nie piję piffka wieczorem tylko soczki. Dziś, na ten przykład, marchewkowo-jabłuszkowy i rooibos z cynamonem, czy jak to się pisze, bo nie wiem. Tak samo zastanawiałam się dziś czy pisze się Celsjusz czy czy jakoś inaczej? No i pendrive. Razem czy osobno?? Co za porąbane słowa w tym języku. no ale chyba napisałam dobrze. Teraz się jakoś bardziej stresuję, jak nie wiem czegoś w języku wyuczonym, to jakoś czuję się usprawiedliwiona, a język ojczysty to jakoś tak nie wypada nie wiedzieć. Najbardziej się stresuję, że napiszę kiedyś coś z błędem na tablicy :O a dla mnie np pisownia łączna i rozdzielna to jest koszmar :o 🌼 nic dziś nie mówiłam rano, bo ... jakoś to wasze ściskanie kciuków zawsze przynosiło odwrotny skutek :P :P :P ale byłam dziś w urzędzie. I PRZYJĘLI MI PAPIERY :D :D :D wyleciałam stamtąd jak z procy, taka szczęśliwa, że prawie się zlałam z radości. Zabrali mi paszport, oddadzą za ok. 2 tyg, ale już z kartą pobytu. Laski, soczki w górę!!! Ale jak już odbiorę to dziadostwo to nie będzie litości. Będzie impreza :P Potem jeszcze tylko meldunek, ale liczę, że pasportystki szybko się z tym uporają. :D buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×