Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Przyrzekam, że więcej problemami dziecięco kobiecymi mojego braciszka kochanego nie będę Wam zawracać głowy:classic_cool: Bo potem Majeczka🌻 się denerwuje, a pomarańcze rozmaite zupełnie niepotrzebnie wznoszą oręż tam gdzie nie trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie kawki się napiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znów pod górkę, zwalnia się w pracy 1/2 etatu, i mi je zaproponowano, niestety to żaden awans, wręcz przeciwnie:O, wiec postawiłam swoje warunki, ale oczywiście zaczęło się wymyślanie, mąż mówi ze kasa się liczy że w sumie po to wyjechaliśmy i się tu męczymy, ale mi jest trudno sie przełamać, jakoś się nie widzę w tej roli, kolejny problem to dalsza część urządzania domu, wiec jak byłam na urlopie w kraju to zamówiłam u stolarza drzwi, wszystko ok, ale do mnie dzwoni i pyta czy mam już podłogi bo najlepiej jest zamontować drzwi już na gotowych, ale ja o podłogach jeszcze nie myślałam, miałam jakieś tam swoje przemyślenia, ale nie planowałam ich w tym roku, wiec teraz następny problem, jadę za 4 tygodnie do kraju na urlop wiec znowu będę wstawać o świcie i kłaść się po północy aby sie ze wszystkim wyrobić, nie wiem czy uda mi się znaleźć ekipę do montażu paneli lub deski, bo parkiet odpada bo to część górna sypialna, i tak myślę, dzwonię, nawet prosiłam brata męża, że może razem położymy panele, ale na razie bez odzewu, a samej bedzie mi za ciężko , wiec pewnie się skończy na fachowcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kolejna kawka? U mnie 3... Coś mnie od rana globus ćmi. Ale jak po 3 nie przejdzie to już nie wiem :O Dziadek :) a pisz o swoim bracie ile sobie chcesz , jeśli ma Ci to samopoczucie poprawić :) Ja się już tak bardzo takimi sprawami nie denerwuję. Za dużo tego dzieje się wokół mnie, można powiedzieć, że przywykłam :O Np. była "sympatia" mojego M od 2 lat pracuje w budynku sąsiadującym z moją pracą i widuję ją niemal na co dzień ... I zaczynając tę pracę bardzo dobrze wiedziała, że ja od lat pracuję obok .... A jak się z czasem okazało - ździra wszelkimi sposobami usiłowała rozbić moją rodzinę... Jeszcze długo po tym, jak się o wszystkim dowiedziałam i udało mi się jakoś poskładać małżeństwo i rodzinę - ona szczuła M - kontaktowała się z nim, właziła w oczy ... Ech , szkoda gadać :O Teraz ma męża (wychodzi na to, że była powodem rozbicia jego pierwszego małżeństwa) i chodzi jakby nigdy nic, nawet uśmiecha się czasami do mnie .... Sucz, poprostu sucz :O M zapewnia, że już dawno się z niej "wyleczył", ale chyba nie muszę pisać, jak ja się czuję patrząc na nią , mimo upływu kilku lat :( Wystarczy sama świadomość, że w każdej chwili mogę się na nią natknąć ..... Moje łysienie plackowate jest wg mnie skutkiem właśnie tych wszystkich przeżyć .... Ale postanowiłam z tym walczyć. Wiem, że jestem podła, ale doprowadzę przynajmniej do tego, że na mój widok siksa będzie schodzić z drogi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ... sorki za prywatę :O Ale to szystko tak głęboko wciąż we mnie siedzi :( A miałam napisać do Abs :) Abs :) ale mam mieszane uczucia, jak czytam o Twoich przeprawach z domem i posesją !!! Z jednej strony zazdroszczę Ci i nie mogę sie doczekać, kiedy ja będę wszystko wymyślać i urządzać :) A z drugiej strony jestem tym przerażona :P Mamy projekt domu, załatwiamy papiery i jeszcze w tym roku zaczynamy "zabawę"... A już czuję w kościach jaki to będzie ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie lejdis:D Przewertowałam parę stron i widzę że niezły BURDEL:p tu macie/mamy. Mało że na każdej stronie czytam pogróżki karalne wytaczane w moim kierunku, to jeszcze widzę że szczęśliwie zdrowe dzieci się rodzą z prawego łoża i nie tylko:p Dziadek:) podziwiam to jak odnajdujesz sie w tej sytuacji Majka:) miałam nadzieję, że ta mątwa bagienna zniknęła z Twojego pola widzenia, ale widzę że suka twardo trzyma sie roboty na Twoim terenie Kicia:) jeszcze nie doczytałam co to za piesek Ci spać nie daje, ale gratuluję Ty nasza kocio/psia mamo❤️ Do2do:) co tam z Twoim zdrowkiem, no i jak tam synek się zapatruje na gimnazjum? Serum:) urlopik z rodzinka, czy tradycyjnie prawdziwe odpoczywanie? Abs:) a Wy ile czasu planujecie jeszcze być na obczyźnie? Myszko:)co tam u naszej aktywistki słychać?? Mafinko:) wracaj, bo będę musiała sama zebrać wszystkie cięgi od dziewczyn:p U mnie bez zmian. Tyram w kwiaciarni, ledwo doby mi wystarcza na pogodzenie wszystkiego, zwłaszcza że mój K jak zwykle nad morzem "pracuje" Rok szkolny był bardzo ciężki, kilkakrotnie byłam o włos znalezienia się w pierdlu za dzieciobójstwo. Mojej pannie tak krew się burzyła, że najgorsze instynkty się we mnie budziły, ale teraz jest chwila oddechu, bo młoda spuściła z tonu Junior świetnie zaadoptował się w przedszkolu, prawie nie choruje. Nasza kotka, to wariatka biega po ścianach jakby była w matrixe. Ostatnio odnalazłam nową pasję i bawię się w metaloplastykę. Najbardziej lubię "ciągnąć druty" ale to już opowieść na kiedy indziej. Ściskam, całuję i cieszę się że nadal tu jesteście❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogóż moje piękne oczy widzą???? :D TIJA tak się cieszę, że się odezwałaś! ❤️ o piesku pierwsze zmianki są jeszcze z grudnia ;) potem przerwa, a teraz znowu, mam nadzieję, że na stałe nie no, tak się ucieszyłam :) współczuję problemów w córą, ale mam nadzieję, że to przejściowe i że szybko z tego wyrośnie, trzymam kciuki, żeby się wszystko i w domu i w pracy ułożyło! Odzywaj się częsciej niż raz na pół roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę;) koleżanka Tija🌻 z zaświatów powraca:D:D:D Ciekawe na jak długo? Jak ja się odnajduję? hmmm...w odróżnieniu od reszty rodzinki nie dramatyzuję i nie rwę włosów z głowy. NIe mam najmniejszego zamiaru sie zadręczać debilizmem mojego kochanego B, ani tym bardziej mojego małżonka i dzieci zresztą tyż. Zgodnie z moimi przypuszczeniami jest ojcem 2 dzieci, a ex żona jednak dokonała aktu prokreacji z kimś innym. A że przy okazji idiotka prawie zrujnowała psychikę swojej córki, dołożyła swoje 3 grosze w sprawie rozwalenia nowego związku mojego brata....to już inna historia. Cóż mi innego pozostaje? Leję na to. Kasia mieszka z moimi rodzicami i raczej szybko do mamuni kochanej nie wróci:O Moja mama i brat latają z nią po psychologach i innych specjalistach....masakra. Tylko tego malutkiego mi szkoda....kolejne dziecko, któremu to babsko zrujnuje dzieciństwo:O:O:O Tak myślałam, że córka daje Ci do wiwatu;) pamiętam jeden z ostatnich postów, w którym pisałaś, że "gubi" drogę do szkoły:D:D:D jak sprawy z chłopem? Majka🌻 a może tak olać tę panią ? po co zawracasz sobie tym nadal głowę? niech się goni:D:D:D ABS🌻 Ty to też masz z tą robotą:O Trzymam kciuki! Kicia🌻 Myszka🌻 Mafina🌻 Serum🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jaki ruch wieczorową porą ;) zobacz TIJA co ci się udało :) tak to pies z kulawą nogą tu nie zajrzy wieczorem :P a dziś wieczór dosyć długich postów! A propos! Pamiętacie jakie fajne tasiemce kiedyś MAJKA pisywała? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja nocną porą się melduję :D:D:D:D u mnie z łapami juz trochę lepiej :D opuchlizna zlazła ale jeszcze bomble poziomo 2cm a odstaja na 1 cm ale to juz głównie lewa ręka bo jakoś prawa właśnie do was klikam :D MAJKA- babsztyla piździelca olewaj :D i jak ją widzisz to cyc do przodu głowa wysoko w górę i brzuch do kręgosłupa wciągaj kołysz biodrami ewentualnie niby przypadkiem zapierdziel torebką centralnie w czoło oczywiście wywłoce nie sobie hihihi:) no i pochwal się jaki projekt domu wybrałaś :) KICIA- a może wklej aktualne zdjęcie psiny :) no i kochana ostatni zaczynam miec wstręt do miecha chyba na warzywka i owoce się przerzucę :D oczywiście bez ananasków :) masz jakies fajne przepisiki na potrawy z tofu, soczewicy itd? no ja pamietam posty Majeczki :) TIJA- super że jesteś :D częściej proszę mi tu klikać :D co do mojego gada to test zaliczony na 34p więc całkiem nieźle :) tez zaczyna strasznie pyszczyć i ten wiek dorastania to aż się boję ....muszę go troche przez wakacje uteperować no i krzyczy o byle gówno i jak zawsze co mu się nie powie to pada tekst typu " no ta jasne...znów moja wina" a co sie nagadam by z psem skoczył to już moje ;) Proszę mi tu "ciagnięcie druta opisać " :p Dobrze że twoja młoda się uspokoiła jak dla mnie czas gimnazjum to beznadzieja :( lepiej chyba było 8 lat podstawówki i Lo a tak to dzieciaki mając 13-14 lat myśla że sa już dorosłe ile się nasłuchałm jak apay, kwasek cytrynowy nochami wciągają to normalnie włos dęba wstaje dobrze że w gim. które młody wybrał tak nie jest :) bo bym sie chyba pochlastała .... Dziadek -to ja strzelam focha bo o mnie to już zapomniałaś :( ...jak dla mnie możesz pisać o B mi to kompletnie nie przeszkadza :) a Kasi żal :( bo przez głupote matki teraz po psychologach musi latać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- no co do pracy to musisz sama decyzję podjąć :o wiadomo że grosz zawsze się przyda zwłaszcza że przy wykańczaniu domu kasy idzie jak lodu :( SERUM- pisz o wszystkim co ci ślina na język przyniesie :) powiem ci że od kiedy mój młody już jest duży to tez czasem mi działają na nerwy takie dzieciaki z 5-6 letnie które np. ganiają się w koło parawanów i sypia piachem do okoła a rodzice sobie leżą 800m dalej i maja wszystko w dupie :O,albo matki zdejmujace dzieciakom gacie na środku plaży i sikające jak by nie mogły w ostateczności gdzieś pod wydmy dojść ... :o rozumiem że to małe dzieci bo sama takie miałam ale w życiu nie sikła na środku plaży :O MYSZKA- kawki do łóżeczka cud miód i malina ❤️ dzięki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę i stronka moja :D:D:D:D:D i jaka godzinka ładna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzem wlasnym oczom jaki ruch był tu wieczorem Jednak Tija troszku was rozruszała 🌼🌼🌼🌼 DO2DO ty nie bądz taka dowciapna ja o tej godzinie kawusi nie pijam O teraz bys mogła zaprzyc nie pogniewałabym sie ale ty śpisz 🌼🌼 KICIA napijesz sie ze mna ?(_)> A dziadek jacek gdzie sie podziewa tak baraszkowała w nocy i teraz odsypia KAWA KAWA (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawę to zawsze :) szczególnie z tobą 👄 Do2Do ja tofu nie jadam, to co tu kupiłam parę razy, to mi nie smakuje. Soi w ogóle nie jem. Wiesz, ja to jestem kulinarny leń i analfabeta, gotuję bardzo prosto i szybko. A jak już coś muszę, to zaglądam na puszka.pl tak są tysiące wegetariańskich i wegańskich przepisów. Ja to głównie pomidory, pomidory, pomidory :P no i strączkowe, kabaczki, mieszanki mrożone, takie tam... dużo czosnku :P i orzechów laskowych, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka Że też pogoda musiała się spierdolić akurat w dzień dziecka Dzieciaki miały z całym przedszkolem jechać na zabawy w plenerze i cały misterny plan poszedł się ................. Lecę młodego zaprowadzić, potem zajrzę :) Kawka była pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka🌻 Ty weź nie przesadzaj:D:D:D Nie śpię od 6 ,ale dzięki potomkom dopiero teraz dopadłam laptopa. Ja też chciałabym kawy...dużo....gorrrącej....pachnącej..... Do2do🌻 gapa ze mnie:classic_cool: uprzejmie mi wybaczysz jednak przecież;)? założyłam ogródek z ziołami... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja w ramach dnia dziecka czekoladę gorąca z odrobina brendy wam serwuje teraz szybciorkiem bo z tel pisze u mnie leje od 3 w nocy non stóp młody miał mieć festyn w szkole i dzień sportu ale w domu został więc kino zajęty u mnie niewielką poprawa Myszką ja ci za wszystkie ławki dziękowałam :p Kocia ja baklarzany ,cukinie uwielbiam różne leczą mniam orzechy laskowe migdaly też jem oby nie włoskie bo zeszła bym z tego świata ja kiedyś rogu robiłam z grzybami i brązowym albo dzikim ryzem i było pyszne no i stwierdzilam że rybki jednak będe jeść czasem bo bardzo lubię grilowane wybacz kochana ale kiedyś tak jadłam i pomijam fakt że kg spadły ale mój organizm dobrze i lekko się czuł mam nadzieję że wytrwał:) Dziadek no pewnie że wybaczam :) Tija szlak z tą pogodą unas też niedopisala ogarniaj się i pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wryyyyyyyyyyyyyyyyy mam jakiś pieprzony słownik sam zmieniający zinstalowany i myszka dziękuję oczywiście za kawy a nie ławki :) kocią gotowalam tofu a ne rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie zajebistą, szafirową, długą spódnicę, Dobrałam do niej bluzkę, biżuterię i dodatki, wyglądam w niej ok:) a mimo to nie potrafię w niej wyjść z domu, ponieważ nie nosiłam spódnicy od kupy lat. Jak się przełamać???po cholerę ją w ogóle kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ubieraj kiecke i wyruszaj na miasto U mnie tez pada deszczyk moi chlopcy pojechali do rzeszowa z wycieczka i katastrofa sie stała jedna z uczennic zeslabła straciła przytomnosc i musi zostac w szpitalu Jak sie dowiedziałam to mnie tak roztrzesło ze nie moge dojsc do siebie A ja spedzam dzien dziecka sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej z tel. Bo komp okupwany. Tija ubierają kiece tak jak myszka mówi!!! Ja też ostatnio zaczęłam kiecki kupować chodź wyglądam w nich niczym katarzyna niezgoda ta od camela :o ale powiem ci że głeboko w 4 literach to mam!!!! I tobie też tak radzę stwierdziłam ostatnio jestem tłusta i trudno skoro są kiecki w moim rozmiarze to zacznę je nosić bo kiedy jak nie teraz ....z dieta jest jak jest raz lepiej raz gorzej ....od feralnego złamania gicy 6lat temu moja tusza jest olbrzymia uda dużo pozostawiają do życzenia i celuit mam brzuchol ale nosząc kiecki zauważylam takie choć moje cycki ją zasłaniają bo przyciągaja wzrok :( ....boże jak ja bym chciała mieć B albo C ...po mimo że kiecek non stóp nie noszę bo porcientom jestem wierna jak pies to jednak jak mam kiecke i szpilki to czuje się kobiecie a i chłopina też na podekscytowanego wygląda choć może nie dokonca wynika to z kiecki ale jakoś tak błysk w oku mu widać:p a jak wejdzie jak pończochy wkładam ( rajstop nie znoszę) to i kiecka musi poczekać nim dostapi zaszczytu bym ją włozyla :p więc kochana ubieraj się od góry do dołu i makjarz i perfumy i na rynek na spacer idź faluj rzesami biodrami a zobaczysz zachwyt facetow oglądajacych się za tobą !!! A jak to cię niezmotywowalo to zawsze mogę ci wirtualnego kopa na rozpęd jak kiepski zapodac :)tijus jesteś piękna kobita i masz cudne oczenta kochana więcej wiary w siebie :* Myszką o cholerka a wiadomo czemu zemdlala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do nic nie wiem dopiero jej mama a moja sasiadka pojechała do tego szpitala Pózniej wieczorkiem zadzwonie do kolezanki bo jestem ciekawwa Zakupiłam sobie dzies bardzo fajna skarpetke bez stopy czyli tak zwany stoper na ta moja nóżke Kobitki ja juz za tydzien wyjezdzam myśle pozytywnie wiem ze na początku bedzie mi trudno bo noga jeszcze obolała ale to są moje jedyne pieniązki które zarabiam Bo w naszym zasranym kraju a szczególnie na podkarpaciu jest az 16 % bezrobotnych Ktos ostatnio mi powiedział ze jestem twardą kobieta i wierzy we mnie ja staram sie myslec tez pozytywnie Tak sie wkurzyłam na naszego wielebnego mój starszy syn konczy gimnazjum i maja bierzmowanie w sierpniu zadał im tyle do nauki i był zdawac pomylił sie jedno zdzanie i wysłał go z kwitkiem Dzis poszedł drugi raz zobacze jakie beda efekty jak ja tam do niego wparuje to bedzie wydział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×