Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

troszkę zajęta jestem ... czyżby zbliżał sie koniec roku szkolnego???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra, wczoraj myślałam, że nie wejdę po schodach :( wieczorem byłam tak zrypana, że o 22 to już spałam. dziś będzie podobnie 😭 może chociaż kawy mi ktoś poda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję kawkę i letę do tyrki :P \_/> Pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................................🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę sie wyłamywać, więc też tylko się melduję i spadam do pracy. Dziś do 23, a żeby było jeszcze śmieszniej - jutro od 6.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaję codziennie o 6.30 :O to wynik kompromisu z psem, bo ona by chciała już o 5 :O zastanawiam się, czy chna jest trująca? bo dziś długo była sama, wywlokła z szafy zawartość całej jednej półki, "rozpakowała" nowe rajstopy i pończochy :( a w kuchni ze stolu ściągnęła chnę, trzy paczuszki rozwaliła i rozsypała po mieszkaniu. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, MYSZKI nie ma, to i kawy rano nie ma :P my już po spacerku, kawkę pijemy, chętnie poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, MYSZKI nie ma, to i kawy rano nie ma :P my już po spacerku, kawkę pijemy, chętnie poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja campari z soczkiem pomarańczowym chętnym polewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie młyn dużo załatwiania przed końcem roku :o wieczorkami jak mam chwile to mnie męzuś na spacerki wyciąga no i jakies piwko wypijemy albo meczyk zaliczamy itd.z nowości to się okazało ż emój młody ma dziewczynę fajna wzorowa uczennica ale na jego nieszczęście zakochała się w nim jeszcze jedna taka co to K...A co drugie słowo mówi i wypisuje mu bzdety a moje dziecie jej nienawidzi hihihi:) a ja myślałam że takie 13 latki to problemów nie mają hihihihi:) Jutro kochane idę do fryzjera i scinam włosy bo juz mam długiego boba niczym herbusiowa wiem z emam ryj jak księzyc w pełni ale ścinam na krutko bo od tych hormonów i zastrzyków z sterydami to mi normalnie włosy lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dżin z grejfrutem, ale kończę go i padam 💤 za 6 godzin (optymistycznie :P ) pobudka i do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK to dla ciebie z kruszonym lodem i wodą gazowana :) O nie ja to jeszcze w opcji teściowej to widzę siebie za 17 lat :p ale smieszne sa takie młodzieńcze miłości mam nadzieję że jak się skończy to cierpieć nie będzie ale do kina chodzą na spacer hihihi:) razem z kolegą i jeszcze jedną koleznaką kwiatki im kupuja hihihih:) niedługo to normalnie zbankrutuję hihihi:) KICIA powiedz że ty bierzesz wolnee bo jutro polska gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...do2do🌻 znam i takie "kwiatki" co to łażę ze sobą od podstawówki i potem żenią się ze sobą:D:D:D To, że rozwodzą się w okolicach 30stki to inna rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne to było dzisiaj, bo grała Ukraina. niestety :( przerąbali z żabojadami. strasznie ciężką grupę mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEk- weś ty mi ciśnienia nie podnoś bo w nocy spać nie będę mogła hihihi:) KICIA- no ja akuracik za żabojadami jestem ale moja babcia jest żabojadką hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×