Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

co tu się dzieje? sama z MYCHĄ zostałam? i DO2DO z doskoku? :( może aromat kawki was zwabi i natchnie do pisania! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja za chwilkę uciekam na zakupy porozbijac się koszykiem w tesco między żądnymi krwi emerytami :o Co do pytania KICI o odchudzanko to ja jestem jak najbardziej za :) zwłaszcza po wczorajszym torcie i kolacyjce :) jak to mówią jestem panią 30 + i wiekowo i w rozmiarze hihihi:D więc ja jestem za !!!!!:D dzisiaj jem same warzywka więc wegańska jestem :D ale przyznam się wam że mi miecho jakoś ostatnio nie podchodzi no chyba że ewentualnie rybka grilowana .... MYCHA- :(:(:( smutno mi kochana :( i jak Ci tak dziady mogły powiedzieć :( tule cię mocno ❤️ i główka do góry zobaczysz ani się obejrzysz i znów II kreseczki będą całuje mocno 👄 KICIA- kawka BOSKA :D..a komplement od R iście zagadkowy hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka .........ja tak z doskoku ...........czasem tam mam ,ze sie nudzę ,a czasem nie wiem w co ręce włożyć ,właśnie nastąpiło to drugie. Moje dziecko jest dzisiaj już po operacji .........niby laser ,ale jednak głęboka ingerencja ,niestety należy do tych cięższych przypadków pacjentów ,co mają światłowstręt i straszny ból po zabiegu ,więc leży w ciemnościach i cierpi ,a ja latam z kroplami ,bo ma ich 3 rodzaje i trzeba kropić w odstępach. DO2DO spóźnione ,ale wszystkiego naj naj najlepszego 👄 MYCHA .....i tu nic nie napiszę ,ale jestem serduchem z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM dzielna babka jesteś 👄 trzymamy kciuki! ja mam dość :( nigdy wcześniej nie marzyłam TAK o urlopie :( po prostu obsesja 😭 spalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki moje kochane ❤️ Ja dzisiaj dzielnie na warzywkach wytrzymałam :) i jestem z siebie dumna :D:D:D Dziewczynki mam pytanie wiem że głupie no ale ....dostałam na urodzinki nedbooka ( bo w koło Wojtek {nie ubliżając Wojtkom } stękałm na laptopika mojego bo już cuda nie dziwy się z nim działy a i o noszeniu go mowić nie muszę więc mężu z młodym mi niespodziankę zrobili i mam je piękne malutkie cudeńko :) ale...no właśnie to ale ma on niestety :( jak cała reszta nedbuków win.7 i tu wymyślili sobie blokadę i cholera tapety sobie zrobić nie mogę :( wiem że to głupi problem no ale nie chcę mieć niebieskiego ta z kwadratem po środku tylko np. wolałabym moją psinę ale kuźwa się nie da bo jakaś blokada piszą niby w necie jak to obejśc no ale dupa blada nic mi nie wychodzi :( może któraś się w tym orientuje??:o no bo o tym że mi mojej visty brak pisać już nie będę :( KICIA- bo zapomniałam rano :) gratuluję utraty wagi :D SERUM- bardzo, bardzo dziękuję za życzenia 👄 A gdzie reszta panienek ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa .. czemu znowu tak późno się zrobiło ? Nie rozumiem :P Mycha 👄 Nie wiem co powiedzieć 👄 Do2do :) Wszystkiego naj naj naj !!!! 👄 Sorki, ze dopiero teraz, ale w wakacje nie mam czasu do laptopa siąść :D W kwestii technicznej nie pomogę niestety. Kicia !!! Nienawidzę Cię za ten spadek wagi !!!!! 👄 Opinia R - BEZCENNA, aczkolwiek cokolwiek by znaczyła jest jedyna w swoim rodzaju :P Oryginalna można nawet rzec :D Serum :) no tak bywa, ze czasami nie ma sie kiedy po doopie podrapać... Szybkiego powrotu do zdrówka dla pociechy ! Dziadek !!! Abs !!! Jeszcze urlopujesz? Myszka !!! Kiedy do domu??? Ja dalej wymyślam zajęcia. Dziś wymieniałam doniczki w kwiatach domowych, coś tak posadzilam w ogrodzie. I kupilam sobie kolejnego storczyka :) Zbliżam się do 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) kaweczkę już podaję ❤️ MYSZKA no właśnie, kiedy ty wracasz? :P bo ja rano biegam jak poparzona, a tu jeszcze kawa dla wszystkich. Kubków mi nie starcza :P wracaj :* MAJKA wszystko bardzo proste :P przepis na spadek wagi: rezygnacja z nabiału, no przynajmniej ograniczenie. Kawa bez mleka i żadnych serków granulowanych, jogurtów itp PLUS pies z ADHD PLUS za dużo roboty RÓWNA SIĘ minus 8 kg. licząc od momentu, kiedy zobaczyłam na wadze 72, to momentu kiedy zobaczyłam 64 :D DO2DO zapytam koleżankę, bo ona ma 7, ale chyba zmieniła tapetę. A jak nie, to musisz zaczekać do września. ;) zapytam wtedy studentów, to polibuda, oni wszystko wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Slonka:* fajnie ze Was mam :*:*:* juz jestem w domku... fizycznie czuje sie zupelnie normalnie... psychicznie to juz zupelnie inna bajka... wyobrazacie ze Ci debile lekarze kaza zbierac do pojemniczka wszystko co wyleci z kobiety po tych tabletkach... normalnie trauma na maxa... myslalam ze na poczatku ciazy to nie zauwaze nawet kiedy bedzie po wszystkim... ale to nie prawda... wiedzialam... widzialam... ponoc dobrze ze sie obylo bez lyzeczkowania bo to lepiej dla kobiety i przyszlych ciaz... ale juz zawsze bede pamietala ze bylo... a nastepna ciaza juz nigdy nie bedzie pierwsza... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serumku - mam nadzieje ze synus po tej operacji szybko wydobrzeje... kicia - jak ja Ci tej wagi zazdroszcze... teraz i ja pewnie zaczne odchudzanko skoro okolicznosci sie zmienily... bo musze cos ze soba zrobic zeby nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) to ja wam popołudniową kawkę ,herbatkę, wodę z miętą i cytrynką serwuję:) Ja dzisiaj warzywowo dalej :) powiem wam że fajnie lekko się czuję :) No i pochwalę się że opanowałam win.7 i mam tapete :D:D:D KICIA dzięki za dobre chęci 👄 MAJKA- dziekuję kochana za życzonka 👄 i podziwiam Cię za to szukanie sobie zajęć :) mi by się tak nie chciało leń wakacyjny mnie dopadł :p KICIA- no dietka niezła hihihi:) co do nabiału to ja też nie bardzo mogę bo mó organizm go nie toleruje hih psa z adhd też mam,praca co prawda bardziej na siedząco no ale .... więc .....zobaczymy też bym chciała 8 kilo mniej zobaczyć :p MYCHA- tulę ogromniaście co do lekarzy wypowiadać się nie będę .... halo a gdzie DZIADEK,TIJA,MAFINKA,SERUM,ABS,MYSZKA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tym razem to nie synuś to córka i ona to zrobiła sobie na własne życzenie .......odkąd pamiętam zawsze marzyła ,aby wyrzucić okulary do śmieci i właśnie wczoraj zrobiła sobie laserową korektę wzroku ........tylko nikt jej nie powiedział ,że to po wszystkim tak boli ,bo oko pozbawione jest nabłonka i ma na zregenerowanie ten nabłonek 74 godz ,a teraz oko praktycznie jest odkryte.....ma założone soczewki opatrunkowe ,ale doszedł światłowstręt i niestety musi przebywać w ciemnościach. Majka "zabij" mnie a ci i tak nie powiem czy to moje coś w ogrodzie to Pigwa czy Pigwowiec ?! Nie jest to drzewko jest to krzaczek więc pewnie Pigwowiec . Kicia jak ja cię kobieto rozumiem ...........tez chcę na urlop :( a to dopiero 04-09 ............oczywiście lecę tylko z córką więc wypoczynek murowany ,bo nikt nie będzie marudził . Mafinka ..........NO NARESZCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serumku - ale ja gapa jestem... biedna ta corcia ale przez jakiś czas będzie szczęśliwa że osiagnela co chciala... ale jak tak boli to nie będę już namawiala na korektę mojego mezulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM ja też myślałam, że to syn ;) ale popatrz, pomęczy się trochę, a będzie wolna od okularów :) tzn nie chodzi mi o to, że trochę cierpi, bo cierpi na pewno bardzo, ale o czas. ❤️ no i kawa dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam i kawkę od KICI chętnie chwytam :D kochane ja jestem po koktajlu z szklanki maślanki i 1/2 szklanki malin i 1/2 szklanki jagód :D a teraz na rowerek zmykam bo mnie młody właśnie namówił więc ruszam do lasu narobić hałasu hihihi:) a mężuś się w biurze męczy :p ok wracam za 2 h 👄 MAFINKA- skarbie tęskno do Ciebie :o buziaki dla niuni 👄 KICIA,SERUM,MAJKA,MYCHA,MYSZKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to masz już ci leję może być zimny Lech :) właśnie przytargałam ze sklepu :D A dla pozostałych kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, uratowałaś mi życie :P cholera, lata już nie te, człowiek nie może tyle pić bezkarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proszę sposób na zakwasy !!!!!!!!!!! dzisiaj z moim M prze pedałowałam na rowerku po lesie 50km i gic nie czuję tak mnie boleć skubane zaczęły że spać nie mogę :(:(:( sama nie wiem co mnie podkusiło z tym rowerem ale jak tak jechałam to mnie nic nie bolało i zmęczenia nie czułam a teraz.......szkoda gadać ..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przynajmniej na pocieszenie stronka moja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kawkę chwytam :D no i gice mnie dzisiaj nie bolą :) tylko dupsko od siodełka trochę ale co tam ruszam znów :) trzeba w końcu gubić te kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujowaty dzień :( roboty multum, a chęci zero :( geden z tych dni, kiedy mam ochotę pierdolnąć to wszystko i wracać, nic mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy j już tylko z DO2Do tu zostałam? dl kogo ja te kawy robię? potem stoją zimne i trzeba je wylewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem robaczki❤️ wróciłam z urlopu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia, ja chcę kawę, może być podgrzana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz kiciu kochana ze ja tak nieznie te zimne pijam ale zakrecona jestem jak sloik i na nic nie reaguje we wlasciwym czasie... nawet na pyszna kawke postawiona przed nosem... buziaki Slonka :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×