Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość kamelia czarno czerwona

Czekam i czekam na polanie i krasnale też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że nie wybrałyśmy forum chirurgii plastycznej, chociaż miałabym tam wiele rad do wysłuchania, poprawiłabym sobie własciwie wszystko, no może za wyjatkiem oczu...ale nawet stopy mam brzydkie, ten duży paluch to jaki taki wielgachny mi urósł :-) br brrrrrrrrrr... 😍😍😍 no to jak gdzie jesteście ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powalone ? To mało powiedziane, jesteśmy poprostu debeściary i kropka :-)...praktyczne rady Ory Potwory...łoj..to sie nam narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham maj
jak sie w końcu mamy nazywać , bo ja już nic nie rozumiem !!!! maj ....to ja ... tego ..... Czy ktoś mi moze wogóle powiedzieć o co w tym wszystkich chodzi? :P I kto gasi światła ? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okey, widzę że musze poklikać sama ze sobą to trudno poczekam... 10 porad w uzyskaniu samozadowolenia: 1. Uśmiechnij sie jest piątek 2. Po drodze koniecznie wstąp na polankę 3. Ne zapomnij że chłop to świnia chociaż swoje prawa ma 4. Pamietaj że jesteś jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju, co zapewne jest powodem do wypicia drinusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś przeoczyłam :-( mam chyba zmienić ten tego tam...o kurde !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey, to ja ten kranik zaczynam czyscić ...kocham maj ...nie moge zgadnąć kim jesteś :-( inteligencja na dzisiaj mnie jakby padła :-( napisz coś dla orientacji :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham maj
kto wy w koncu jesteście i kim mam być ja ?????? jak mam do ciężkiej cholery pisac ????? Moje zwoje nerwowe chyba już tego nie wytrzymują :O:O:O muszę zrobić sobie przerwe :P Spadam coś zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj.....!!!!!!! Czy to TY ?????? Oj Jezu jak mnie te klepki dzisiaj cieżko chodzą 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:D normalnie morda mi sie sama cieszy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam nadzieje że niebawem wszystkie dolacza ( wtajemniczone) i pytanko ? do was bo tak łatwiej niz na NK:D Ja mogę zawiadomić ciastek , z kasiunia mam staly kontakt wiec nie ma sprawy biore ja na siebie a co z szczęsliwa i abstrakcjonistką ??? I wklejamy tu tabelke czy nie z tamtego topiku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak ...wyslijcie info do dziewczyn ..koniecznie...nie obrabiam wcale kranika !!!! Jeszcze nie...tylko muszę poudawać ze pracuje...juz mnie paluchy bolą od klikania w dwóch różnych programach i do tego otwarte NK i kafeteria...rozum mi sie zagotował, Majeczka syn mnie papierochy zacząl kopcic...opieprzyłam ale to nie było dyplomatyczne, Ty Guru Nauczycielstwa Help...wykład o nowotworach zrobiłam, szkodliwosć przedstawiłam a na nim nie robi to wrażenia...a ma dopiero 16,5 lat bu buuuubuuuubuuu najchetniej to bezstresowym wychowaniem przełozyłabym go przez kolano i....ech szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA - moj slubny tez był kiedys w pokoju gdzie był pilot taki jak opisujesz hihihihiih:D jak latem to ok bo ja mam urodzinki :) ORY- mnie dziecie przegania ale jeszcze sie nie dałam wywalić z krzesełka twarda jestem MAJKA- witamy witamy :) ja juz rozesłałam meile do wtajemniczonych a wieczorem klikne do ciastek i kasiuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki za niedługo robie spadówke do chalupki i będę sie starała zdobyć kompa, bedę walczyła jak lwica normalnie i nawet jak Was nie bedzie to napisze Wam poemat...nie poemat strzeli Majeczka..to ja książkę napiszę albo lepiej jakąs bajkę...okey ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory powiedz synkowi, że palić będzie mógł, jak mamusi kompa na weekendy pożyczał będzie :D to był żart ;) spadam do pracy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory - a co ty sie dziwisz ze kopci :) jak mu sama przyklad dajesz hihiihii:p zartuję :) ale powiem ci ze ja tez tak zaczelam kopcić i powiedziałam rodzicą to tata jak to tata wiadomo ale mama malborasy kupowała i sama nawet brała odemnie jak jej zbrakło a w wieku 18 lat sama zuciłam i już nie pale 11 lat :) wiec bedzie dobrze lepiej niech pali fajki niz cos innego tym bardziej ze sam wam o tym powiedział i zachowal sie dorosle ale to tylko moje zdanie bo wiadomo ze to twoje dziecie moje ma 9 lat i nie wiem jak zareaguje jak mi oznajmi ze pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozka77
Hej kochane❤️❤️❤️ wracam do WAs w poniedziałek duże całuski dla WAS 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sie z Wami rozstać jak widać ;-) Odłożyłam moje papiery właśnie wrzucałam jakieś faktury z restauracji i menu powaliło mnie na ziemie...polędwiczki w sosie gorgondzela (albo jakoś tak)...a ja głodna jestem nie mogę pracować w takich warunkach, absolutnie !!! Jesoo, zaszczyt mnie kopnął i mój M po mnie dzisiaj przyjedzie :-) a wszystko dlatego, ze wczoraj wracając z pracy zobaczyłam babkę z kwiatkami polnymi i kupiłam od niej caluską wiązankę, piękniusią...i wchodzę z tym pękiem kwiatów do domu i mój sie pyta skad mam kwiaty...a ja mu na to ...każda potwora znajdzie swego amatora....zgłupiał kompletnie...ale ja wredota jestem..br br brrrrbrbbrrrrrrr 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze na sekunde kszesła się trzymam :D MIMOZKA - witam :) jak dzidzia ??? ale trafiłam wczoraj na was przypatkiem :)hihihihi:) ORY - o boska ty :) zacznij pisac ta ksiażkę ja czekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MImozka :-) 😍😍😍 no to pa pa pa ...kochanieńkie 👄 dla wszystkich......Maja dzieki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia słonko mnie młody przegania :( ale jeszcze będe klikac dzisiaj :)!!!!!!bo zyć bez was nie mogę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ❤️ kaszle mniej i bierze super!!! drogie!!! leki od oskrzeli jestem dobrej myśli, całuski dla WAs lecę do domu za chwilkę i do poniedziałku, bo mi net w domu padł. Ehhh cudne kobietki jesteście❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ...już ...drugą stronkę mamy :D:D:D:D:D:D:D Uciekam bo juz musze laptopa oddać😭 mam ostatnie 3 minuty tak mi powiedział bo kończy zupę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×