Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej :D Ja mam zara brata ale jeszcze chwilkę poklikam :) Ciesze sie bardzo że wkońcu mamy siebie dla siebie i zagadzam sie ze mamy czym oddychać bo na tamtym topiku to wśród nowych z lupą was szukac musiałam:) a tu was mam jak pod tablicą :p I ZA TO WAS WSZYSTKIE KOCHAM MOJE WARJATKI :D👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- słonko :) piatek , a ty na szmaci .....no a gdzie oblewanie nowego Topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oblewam.. .....wiadomo-stara alkoholiczka....i zre jak swinia i mam was,,,,,a reszta????????a kogo do jasnej cholery obchodzi reszta!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Was macham lapeczka miedzy milionowym a milion pierwszym pierozkiem 🖐️ mamcia mnie wrobila 😭 lolka skarbie Ty moj 👄 desperarado - witojcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to ja bym sobie chetnie popila... ale nie ma kto mnie koleczki przyniesc do whisky 😭 bo sama to mam za ciezka duoencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz mi brachol idzie na gorę ale tak jak się umawiałysmy i tak jak chciałyscie zawiadomiłam w naszym imieniu CIASTEK🌼PIKSELS🌼PROHIBICJĘ🌼SZCZĘSLIWĄ🌼 i poprosiłam ze jesli nie chcą z nami klikac to niech nas nie zdradzają :)Wkońcu to stara kadra jak MY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - Ty to masz pomysly... genialna wprost jestes :) ale jestem tak wkurzona ze chyba na zywca bede pic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, wreszcie Was znalazłam!!! Wróciłam od lekarza i jest tak sobie. Dziecko ok, bryka sobie, ale Chiny Ludowe nie jest to 11 tc, kolejny raz z usg wyszło, że 13 tc. Juz nie wiem. Ale... No własnie. Jest krwiaczek, odkleja sie kosmówka w miejscu, w którym wytworzy się pepowina. Bezwarunkowe leżenie do tego czasu. I kategoryczny zakaz powrotu do pracy. No i moje dylematy zostały rozwiazane, chociaz szkoda, ze takim kosztem. :-( Ustaliliśmy, że jade na wlew, ale włączam encorton, 15 mg, po 5 mg co trzy dni, aż dojdziemy do docelowej dawki. I tak do końca ciązy. Chyba zaczne swiecić w ciemności. Dobrze, ze jesteście ❤️ . Zaraz doczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - ja bede za Ciebie trzymala te kciuki az do krwi normalnie zeby tylko dobrze bylo donia - a ktoz moglby az tak skutecznie doprowadzic mnie do szewskiej pasji depresji i w ogole... oczywiscie moj niezastapiony M w tym tygodniu widzialam go lacznie jakies 10 minut - cuuudnie a dzis mial u mnie spac ale wlasnie mi oznajmil ze jednak nie moze bo costam... ch.. mu w d... tylko zeby byl duzy i zeby zabolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham maj ..... bo się w maju urodziłam :P Pimah :) olej szkołę - szkoła nie zając - nie ucieknie :) I pomyśl tak: niedługo ( sama sie przekonasz jak czas szybko leci :) ) wreszcie Ty będziesz mogła iść na wywiadówkę i focha jakiejś uczycielce strzelić :P albo zwyczajnie olać wywiadówkę i se na zakupy iść :P:P:P A teraz duuuużo zdrówka życzę :) Desperado :) Ty wiesz co :P Loluś :) Poczwarko 👄 zostaw w spokoju i żelazko, i pieska , i rozstępy :) Skup się na flaszeczce :P A ja sobie właśnie podjadam z paczuszek mikołajkowych, które moje riebionki u mnie w pracy dostały :P No co, no co :P:P:P nie moja wina, że ptasiego mleczka nie lubią :P:P:P w przeciwieństwie do mnie :classic_cool: Widocznie takie było moje przeznaczenie :P skoro ja ptasie cudo w sklepie omijałam szerokim łukiem to ono samo przyszło do mnie :P:P:P A ja nowe forum uczczę dziś chyba mało oryginalnie ..... tylko na małżonka muszę poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :P hehe :) no takiej Cię jeszcze nie znałam :P Ty to naprawdę sadystka jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? sadystka? majeczko to jeszcze maly pikus co napisalam... jak bym sie postarala to bym pare ciekawych rzeczy ktore chetnie bym pocwiczyla na tu nieobecnym na pewno bym znalazla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolus gdzie jestes z ta flaszeczka bo nie mam z kim pic?????? majeczko - milego uzywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też piję, ale tylko piwo. Jakoś tak mi dziwnie. Ale najważniejsze, że jesteście. I to jest najważniejsze, teraz to mam nawet powód, żeby się znowu odchudzać :) Całuski Babolki WSZYSTKIE Baby górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę muszę poprzeklinać .....chyba tu do cholery mogę..... siedzę sobie z moim M. spożywaam bardzo kulturalnie wódeczke i tak od fabryki gwiazd zastanawiam się : wejść na nk i zobaczyć info od do2do czy nie... tak czy nie taak czy nie.... noa alezza ...... normalnie morda mi się śmieje że Hej hej sokoły omijajcie la la la doły szczególnie te doły..... nie wiem co popisałyście ... poczytam was jutro ....a le która jeszcze jest>?? Kocham was Dziewczyny jesteeście THE BEST............. :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESZŁAM TERAZ NA STARY TOPIK i od dobrego popołudnia kikogo tam od nas nie ma ... wkleję mój list z tamtegoo swiata i hulaj dudzsza i8le wlezie.. Donia Ślicznotko 😍 Do2Do Ty wiesz dobrze Kochana.... tu masz moje 😍 Majka za całokształt, za słowa które były wsparciem .. no i za laptopową imprezę-w końcu poszłam Twoim śladem 😍 Ory że jesteś i dzielisz się znowu Cichym, wracaj czekam 😍 Serum tysiące buziaków dla Ciebie 😍 Desperado 😍 Pimach dla Ciebie ogromniasty 😍 Kiciakocia i serduszko i buziak dla Ciebie 😍 Lola Ty moje poczucie humorku 😍 Mycha za to, że jesteś 😍 Obelixowa 😍 Szczęśliwa 😍 Mimozka 😍 Prohibicja 😍 mam nadziejęże nie pominęłam nikogo \"Życie jest piękne wśród pięknych ludzi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemnm Kochana i powiem CIże bardzo inteligetna stopkę dałaś .... :):):) ja nad swoją popracuje jutro ... jestem też na nk .. ale nie wywalicie mnie za to, że tak brzydko piszę toznaczy żle stylistycznie... jak ja się cieszę, że Was mam.... poczytam sobie jutro tzn dziś co popisałyście i bedzie mi bardzo miło.. a czy jest KICIAKOCIA? bo ja jadę do ....TIIIIIIIII i spotkam sie z Bractwem kurkowym... Ona bedzie wiedziałą o co chodzi KOCHANE JESTEŚCIE 😍 a w szczególności Ty Do2Do 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.:) Dziewczyny to teraz mniej przyjemnie :( Tak jak pisałam wkleiłam dziewczyną to co pisałyśmy i wklejam wm odpowiedz od SZCZĘSLIWEJ ...ale uprzdzam nie jest miła :( Poczytałam , poczytałam i sie poryczałam.Ale po kolei: było mi z wami superfajnie ale mam wrażenie że to nie zadziałało w drugą stronę bo nie dałyście mi szansy się wypowiedziec więc nie wiecie co ja myślę, a wy podjełyście decyzje i niech tak będzie i to w zupełności rozumem. Jest wśród tych które nazwałyście STARYMI młodsze stazem przebywania na topiku odemnie i je zakwalifikowałyście a mnie poprzez jaieś głosowanie, niechce tak i nie miejcie mi za złe ze nie będę z wami jakoś tak sie poczuałm z głosowania, a tak nie chce i nie lubię. Może rzeczywiści mój plan z polaną i chlaniem był nie ten tego trudno:( Trzymajcie się cieplutko wszystkie bez wyjątku i twórzcie jeszcze większy zespół babeczek jak dotychczas i chudnijcie tak ja to macie w marzeniach. Życzę każdej z was wszystkiego co dobre i dzięki za fajną i niezapomnianą przygodę, Proszę Sylwuś poinformuj wszystkie laseczki o mojej decyzji i całuje . A teraz moje odp. do SZCZESLIWEJ hej szczęsliwa :) Dopiero teraz mam chwile bo miałam gosci :) Przykro mi że się popłakałas bo napewno nikt z nas tego nie chciał :( Pozwolisz że napiszę w punktach bo tak będzie mi prościej :) - Cyt."było mi z wami superfajnie ale mam wrażenie że to nie zadziałało w drugą stronę bo nie dałyście mi szansy się wypowiedziec więc nie wiecie co ja myślę, a wy podjełyście decyzje i niech tak będzie i to w zupełności rozumem" To nie tak my poprostu zaczełysmy gadać miedzy sobą na NK co się dzieje że nie piszemy na 30 stkach I tak od słowa do słowa ustaliłyśmy że chcemy nowy topik starych dziewczyn :) całe zamieszanie jesli chodzi o Twoją osobę kochana wynikło z tego że nie klikałas z nami na nk i po prostu nie było cię przy tym , wszystko działo się bardzo szybko bo nowy topik powstał dopiero dzisiaj .I dziewczyny chciały abyś była w nim TY, Ciastek,Prohibicja, PIKSELS i one też dostały meila jak ty :) wiem ze może poxno go wyslalam ale kompletnie nie miałam wczesniej czasu :( -cyt"Jest wśród tych które nazwałyście STARYMI młodsze stazem przebywania na topiku odemnie i je zakwalifikowałyście a mnie poprzez jaieś głosowanie, niechce tak i nie miejcie mi za złe ze nie będę z wami jakoś tak sie poczuałm z głosowania, a tak nie chce i nie lubię. " Jesli chodzi o młodsze stażem na topiku od ciebie to chyba jest to tylko Ory , a wiedziała o tym wczesniej bo pisała do mnie .My nie bardzo chcemy gadać na starym bo nie ma skim bo jest zdominowany przez nowe NP. MERSEDES, OMKA, KARTECZKA, ktore nas kompletnie nie widzą i pisza strikte o odchudzaniu :( i szczerze powiem że nas wszystkich posty mozna bylo z lupą szukać w tym natłoku ich zapisków, a i nie zabardzo chciałysmy się dzielić kłopotami rodzinnymi z nimi :(a jesli chodzi o ciebie to nie było glosowanie:)Bo jak bysmy cię nie chciały to kochana nie pisały bysmy do ciebie i ja bym nie szukała tych wszystkich meili by powklejac je tobie abyś znała sytuacje KOCHANY GŁUPTASKU:) -Cyt. "Może rzeczywiści mój plan z polaną i chlaniem był nie ten tego trudno" kochana jak byś weszła na nowy topik gdzie gadamy to zobaczysz jak się zaczyna :) Własnie od twojej polany!!!!krasnali rury itd. dzisiaj jest tam impreza i ciebie tam nie ma :( bo już nas niechcesz:(A bardzo szkoda :( mi jest przykro bo bardzo cię lubię zrzeszta inne dziewuchy też :)I to bardzo :) -cyt."Trzymajcie się cieplutko wszystkie bez wyjątku i twórzcie jeszcze większy zespół babeczek jak dotychczas i chudnijcie tak ja to macie w marzeniach. Życzę każdej z was wszystkiego co dobre i dzięki za fajną i niezapomnianą przygodę, Proszę Sylwuś poinformuj wszystkie laseczki o mojej decyzji i całuje ." Kochan to nie jest tak ze my na 30 juz zagladać nie bedziemy bo bedziemy ale sporadycznie chodziło nam o to ztym topikiem abysmy własnie mogły gadać o wszystkim a nie tylko odchudzaniu :( O klopotach i troskach jak kiedyś :( pewnie sama zauwazyłas ze na 30 to juz tylko odchudzanie :( JA BARDZO SZANUJĘ TWOJĄ DECYZJĘ ALE TERAZ TO MI ŁZY POLECIAŁY BO NIE CHCIAŁAM ABY CI BYŁO PRZYKRO I MAM NADZIEJĘ ŻE MOŻE ZMIENISZ ZDANIE :) BO MY NA CIEBIE TAM CZEKAMY :)( wiesz gdzie nas szukać ) BUZIAKI SYLWIA:* ps. twojego meila wkleje dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna w łazience też mam Wifi....... kocham Cie Ty mókj nerwusku ale sisiu zrobiłam a mój M już się wkurwia, że pisze ale jego też kocjham bardzo bardzo a gdzie reszta Lachonek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA to zdrówko ja mam piweczko slubny i młody spia a ja na bezzsenosc chyba cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×