Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ma jeszcze minutkę :p MAJKA❤️ ORY❤️ DONIA❤️ MIMOZKA❤️ MYCHA[serce} MAMA❤️ MYSZKA❤️ SERUM❤️ LOLA❤️ KICIAKOCIA❤️ PIMACH❤️ OBELIXOWA❤️ DESPERADO❤️ MAFINKA❤️ Ciesze się że was mam :D do wieczorka PS. Chyba normalnie jakaś wódkę trzeba wypic;) no NIE!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hejah Lachoniste Flakony
hehhehehehe JA NIE CHCE TUTAJ TABELKI jak ktos tez nie chce to prosze podniesc reke i przycisnac*(czy nacisnac) przycisk jak ja WAS 😍 do KONCA żYCIA I JEDEN DZIEń DłUZEJ😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecie mi dalo jeszcze trochę czasu bo na cartonie jakas durna bajke oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście jak widac ta tabela tez nie potrzebna bo i stopkę już wykasowałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mamy te same nicki, ja melduje ze na tamtym tez bede pisala, mam nadzieje ze zgubie to co mam zgubic:) Do2do jestes boska😍 dałas dziecku 2 danie czy na kino ze jestes przy laptopie:classic_cool:hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU to co dzisiaj wieczorkiem żurawinowka leci :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!! INFO DLA WSZYSTKICH Z TĄ NK NOWA WCZORAJ BYŁ PROBLEM PRÓBOWAŁAM JA ZAŁOZYC ALE ZA CHOLERĘ NIE MOGŁAM ZROBIC JEJ PRYWATNEJ Z TEGO CO DOCZYTAŁAM POWINNO BYC CHYBA ZAPISANE 5 OSÓB ABY MOGŁA MIEC STATUS PRYWATNY :o WIĘC MOZ EJUTRO PODZIAŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez do Was Najkochansze Moje Babeczki dolaczam tylko naciski mam kurna felek z zewnatrz i pracowac mi kaza niestety... ale kocham Was pasjami i jak mnie tylko odetchnac pozwola to ja zaraz natychmiast i w trybie pilnym do Was przypedze... ❤️ do2do - o WielkaTy ze nas polaczylas 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha - żadna moja w tym zasługa bo jak byscie same nie chciały to by tego nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!JESZCZE INFO ODNOSNIE NOWEJ NK CHCIAŁAM TAM PRZENIES WSZYTKIE NASZE INFO KTORE WKLEJAŁYSMY O PELINGACH DIETACH BO MOZE KTÓREJŚ SIE PRZYDA:) A PO 2. TO NIKT WAS ZE STAREJ NK NIE WYWALI BO TYLKO JA MOGĘ KOGOŚ WYWALIC NO CHYBA ZE SAME SIĘ WYPISZECIE :) WIĘC SPOKOJNIE POKOMBINUJĘ JESZCZE ABY ZAŁOZYĆ NOWĄ NK DLA NAS :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - nie badz taka skromna bo bez Ciebie to nie byloby tej co nas zebrala, jestes nasz klej co sprawil ze sie razem dogadalysmy a nie gadalysmy tylko cichcem po katach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam MYSZKA przestań bo się wstydzę :o ja tylko wam meile wysłałam co bysmy sie nie pogubiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, strawa dla dzieci wydana. Mam jeszcze chwilkę przed pracą to kukam do Was :) Buziolki wsiem 👄 Ciekawe gdzie podziewa się ta piczka Lolka :P:P:P Niuńka !!! Twój piesio cudny jest :) jak tak patrzę to mam ochotę za żelazko chwycić :P Sory !!! Nie bij !! To żart !!! :) Dla Tych , z którymi nie miałam dziś przyjemności wielki buź 👄 Donia :) Mimozka :) Mafinka :) Kicia :) Mycha :) no i Do2do i Ory też 👄 I pozwolicie, że się powtórzę: jesteście normalnie NIENORMALNE !!!!!! Zaje...... pi...pi...pi... :P Powalone !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam kochane do wieczorka juz bajka się skończyła i z psę muszę skoczyc :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do - ja sie z tamtej klasy nie będę wypisywać choćby ze względu na informacje w forach. No chyba, ze mnie wywalisz :P A co do klejania porad - w związku z powyższym mnie jest wszystko jedno :) Uciekam do pracy :) wieczorkiem Was poczytam :) Jesoooo jak ja dam rade oba fora czytać, ze o pisaniu nie wspomnę !!!!! Wypierdzielą mnie z własnego domu chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno .... jak już będzie nasza nowa NK to mam pomysł na swoje własne forum :P Do2do, jutro może będę trochę wolniejsza, wiec jak juz będzie nowa NK daj namiary to się dopiszę i szybciej sie zablokujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFF odrazu jakos wiecej miejsca.....mniej duszno.....i jakby przyjazniej hehehehhe majka juz wolalabym soie rozstepy wyprasowac niz moja malusia z zelazkiem ganiac..... alez sie ciesze,ze mamy TYLKO NASZ topik.......... to tak jakby z zadymionego baru na pikna spokojna polanke sie przeniesc.... hurrrrra........polac mi,polac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFF odrazu jakos wiecej miejsca.....mniej duszno.....i jakby przyjazniej hehehehhe majka juz wolalabym soie rozstepy wyprasowac niz moja malusia z zelazkiem ganiac..... alez sie ciesze,ze mamy TYLKO NASZ topik.......... to tak jakby z zadymionego baru na pikna spokojna polanke sie przeniesc.... hurrrrra........polac mi,polac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOo....i ja wyladowalam na naszej polance...znalazlam was nunki kochane!!!!! Zaraz jakos tak ciepelko sie po serduchu rozlalo jak zobaczylam stare nicki...a Majka to konspirantka haha.....jeszcze moze jakies haslo wxymyslimy -zyrafy wchodza do szafy???? Super ,ze was znalazlam. Dzis musze juz znikac bo zaraz mam fryzjerke,moze nowe foty za pare dni wkleje to ocenicie jak sie rozlazlam...fujjjj tak gruba sie zrobilam,ze nie moge na siebie patrzyc:( Pa.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM LOLCIA, DESPERADO 👄 MAJKA- ja nikomu nie karze się wypisywac z starej NK !!!!! bo i sama puki co się nie wypisuję :) Tylko myśllam że na nową klasę w NK przekopiować ze starej informacje bo moze ktoś sie bedzie chciał wypisać z starej :)a ze bedziesz pisac na topiku KITKI prosze cie bardzo ja nie mam nic przeciwko :D bedziesz naszym tajnym szpiegiem :p i doniesiesz co mamy robic aby byc piekne lilije o tali osy :p pewnie sama czasem tam zagladnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO to zdrówko :D ja uciekam kolacyjke szykowac bo dzisiaj braciszek przychodzi z przyszła szwagierka ale i tak nawiedze was wieczorkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, a ja jadę na szmacie i podłogi myję :P Potem do mammy na troszkę i zaglądne tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×