Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Serum, są miotły dla ciężarnych? Jak tak, to już lecę, mam leżeć, ale mogę przecież leżeć w doborowym towarzystwie. W końcu masz wolną sypialnię... Do2do, nie wytrzymałam i poszłam prywatnie na usg. Dziecko żyje, ale... Zaś coś innego. Ch*** mnie strzeli. Majka38, wiem, wiem, ale ja jestemn specjalnej troski. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Moje Boskie Wy 👄 normalnie wziac mnie i zabic bo tylko do tego sie nadaje... lepetynka mi napiernicza jak sie patrzy z wiadomych powodow i z okazji spania w niewlasciwej porze... ałłłłaaa poszlam spac o 4 a wstalam o zgrozo o 12.55 masakra jakas!!!! a w ogole to zaden Mikolaj o mnie nie pamietal wiec jest do d... a wczoraj a czesciowo i dzisiaj (biorac pod uwage moje godziny urzedowania) to zrobilam taka afere mojemu M ze sie okazalo ze nie ma zadnych przeciwskazan do spania w moim domu jednak a nawet da sie po spaniu nieco w nim jeszcze posiedziec... a takie juz ladne plany mialam... chcialam fona wylaczyc i na caly weekend spierdzielic do Poznania... a co tam... ale ja jednak mietka jestem... kocham Was Kochane Moje ❤️ a co do szczesliwej to dopiero przed momentem odczytalam co ona tu nam wymysla i powiem tak: ludzie plci naszej maja czasem focha i niewyobrazalna wrecz zdolnosc do tworczej interpretacji i mam wrazenie ze to wlasnie nastapilo... sama tak potrafie wiec rozumiem... postaram sie osobiscie a wlasciwie gadulcowo przekonac ja ze interpretacja jest bledna bo my wszystkie przecie za nia bylysmy tylko nam sie w pierwotnej wersji troszke zawieruszyla... szczesliwa Kochanie Ty Moje - I LOVE YOU i nie tylko ja bo reszta z pewnoscia tez i sie juz na nas nie dasaj tylko pisz do nas koniecznie ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majcia - mnie to nie bylo bo lezalam w lozku nie zywa bo ze ja cie bardzo to przeciez wiesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA.........jak wczoraj zapytałam sie swojemu co przyniesie mi Mikołaj to powiedział ze za stara jestem.Ale rano podzielił sie swoim ciałem i wsiadł do auta i pognał w Alpy szusować na nartach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________ _/\\_ ______________ > _< ___________o`* o.@*o`. __________.\' \'*Q o *o@ __________( () o*o* @ o\'. _________.-\' o *0_Q.-\'-o) _________.\' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _______.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _______*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ______* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ______(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. _____o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. _____.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ ____.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' ___* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' ___\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* ___;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o ___.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. ___* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* ___;\'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o * Juz Mikolaj grzeje sanie. Czego pragniecie niech sie stanie. Kazde z marzen skrytych w glebi Swiety Dziadek moze spelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna choinka?? to DLA WAS😍 ja dzis wstalam 5:20.... szlam do pracy, ale juz łikend Pimach - zebys ty wiedziala jak ja trzymam za Ciebie kochana kciukasy....😍👄 Szczesliwa mam nadzieje ze dołaczysz do Nas.Ja czekam na Ciebie😍 tak wogole to nadal chora jestem......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slczna choinka mafinko🌼 a w ogole to witam w klubie bo ja tez cos sie wykurowac nie moge a tu trzeba funkcjonowac kurde na pelnych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nadrobiłam czytanie topiku......I SZCZEŚLIWA PLIIIISSSSS MY NAPRAWDĘ CIĘ TU CHCEMY A CO NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBUJEMY...!!!!DAJ NAM DRUGĄ SZANSĘ. Przeciesz możesz do nas zaglądać choć troszeczkę,bo tu będzie taki topik O DUPIE MARYNIE.....co nas boli,cieszy i wszystkie te przyziemne sprawy tak ważne dla nas kobiet. ZABIERAJĄC NAM CIEBIE TO TAK JAK BYŚ ZABRAŁA POLANKĘ,A MY JUŻ BARDZO POKOCHAŁYSMY TĘ POLANKĘ I CIEBIE❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA ...po co ci te pełne obroty ???przeciesz łykend jest???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend weekendem ale na piatek musze miec 1 rozdzial pracy licencjackiej i prace zaliczeniowa z prawa pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sru :) Juz podczytałam więc PIRDUT: Więc co do pierników to i popierniczyłam i wpierniczyłam i mam tego tyle że do przyszłych swiat mi jeszcze zostanie więc moge wam podesłac:) ❤️SERUM- gębula mi się rozrywa od śmiechu :D że wkońcu trafiłas do nas :D👄 ❤️MAMA- też lubię takie siedzenie nic nie robienie z rodzinką :)👄 ❤️PIMACH- oj kotek to bardzo dobrze że poszłas prywatnie i widziałas dzidzię choć przyznam że dalsza czesc twojego posta nieco mnie zestresowała :o jak to nie tajemnica to napisz bo bardzo martwię się o ciebie :) Kto jak kto ale ty już limit nieszczęsć wyczerpalas kocham cie maleńka i mocno zaciskam już nie tylko piachy ale i palce u gicołek ❤️ pognaj obelixowa niech kliknie wkońcu 👄 ❤️MAJKA- kochana i wykrakałas nawpierniczałam się tych piernikow że hoho :o ale za to na obiadek zjadłam tylko zupkę jarzynowa a za mielonego , ziemniaki i bigosik ładnie podziekowałam :) Musze przyznac że super ten twoj chłopina :D tylko kochana ty uważaj bo jak tak się dobrze rozpedzi to jeszcze u Serum wyladuje hihiiiżartuje ja wiem ze on to Tylko TY ❤️👄 ❤️ MAFINKA- aż mnie wzruszyłas tą choineczką jest takaśliczna że aż wkleję synowi w profil na nk mam nadzieję że nie masz mi za złe :) A jak masz to pamietaj że ja cie ajlawiu ❤️ ❤️ LOLA- a co ty taka cicha :o co??????????👄 ❤️Mycha- w sobote powinnas miec wolne a wniedziele pisz :D a dzisiaj zamiast prace to klikaj z nami :D👄 ❤️ KICIAKOCIA- a pani gdzie się skamuflowała 👄 ❤️ DONIA- kolezanka juz pojechała ???jak tak to klikaj bo mi tęskno bez ciebie :)👄 ❤️MYSZKA- halo, halo tu sie pisze ?????👄 ❤️ OBELIXOWA- klikaj mi tu szybciorę bo cie z ciezarówek siła wyciagnę 👄 ❤️ SZCZĘSLIWA- klikniesz wkońcu dasaczko ??????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej !!!!!!!!!!!! Jeszcze!!!!!!!!!!!!! ❤️ ORY- czekam na ksiażeczkę kochana :D odgoń syna za fajki od kompa i klikaj :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do no co ty, pewnie ze wklej, wklejajcie gdzie chcecie niech sie ciesza ci ktorych kochacie:) u nas byl Mikołaj, tzn kolega wrocil z PL i dostarczyl nam paczke od Tesciow......:):):) jak dzieci sie ucieszylismy, ksiazki, slodyczki, GRZYBKI, i polska kielbacha:) i wiele innych rzeczy:) ehh Kochani sa na MAXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ MAFINKA- to juz wklejłam synkowi i siostrzenicy :D I wiem co to kochana znaczy polska kiełbacha i grzybki na obczyźnie oj wiem :) Pamietam że i kostki rosołowe mi mama przysyłała i ziele angielskie bo nie moglam znaleśc a do polskiego sklepu to mi sie latac non stop nie chciało bo mialam ASDE pod nochem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, az taka powalona to ja nie jestem żeby w wolną sobotę o 7 rano się na pogaduchy umawiać, BYŁAM W SZKOLE :P ale juz jestem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam pierniki podsyłam 🌼❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej ja jestem.....żreć mi sie ciągle chce i jestem samotna chlip chlip😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie odchudzam, zjadłam właśnie trzy bułki z żółtym serem :(:(:( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, ja na łan moment :) Doniu, należały Ci się te 3 buły za tą szkołę w środku nocy :classic_cool: Ja dziś korzystam z paczek mikołajkowych moich dzieci i podskubnęłam (za ich zgodą oczywiście :P ) kilka kęsów różnych rozkoszy podniebienia :P A że od pewnego czasu starałam się unikać słodyczy efekt jest taki, że jest mi zdecydowanie za słodko :O Na kolację zaserwuję sobie chyba szybko zaraz tylko smakowe płatki owsiane ..... choś mam ochotę na kabanosika .... albo wędzonego kurczaczka .... eeeech...... Wieczorkiem za przekroczone konto słodyczowe trzeba będzie chyba zahaczyć \"panią mikołajową\" o \"mikołaja\" :P:P:P Dziewczyny, czy ktoraś pisała do Abstrakcjonistki o nowym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA......to dobre bo ja takie menu miałam w czwartek ŚNIADANIE BUŁKA PSZENNA Z ŻÓŁTYM SEREM ŚNIADANIE II BUŁKA PSZENNA Z ŻÓŁTYM SEREM OBIAD BUŁKA PSZENNA Z ŻÓŁTYM SEREM ...................KOSZMAR............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, to jest mój codzienny jadłopspis z jedynym urozmaiceniem zamiany sera żółtego na biały albo szynkę konserwową. Samo zdrowie. Do2do, Mafinka, ja już sama nic nie wiem poza tym, że mam leżeć. Szlag mnie trafia w tym łóżku, ale co robić. Dobrze, że mam Was, bo chyba zakwitłabym niczym kaktus bożonarodzeniowy. ps. Mój po spotkaniu z Siwuchą i pizzą z chili, biedaczek nie doczytał w menu, umierał, moczył ozor w soku, a teraz koncertowo chrapie. Jak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×