Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

❤️❤️!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!❤️❤️ JEST JUŻ NOWA NASZA KLASA NA NK :D CAŁKOWICIE PRYWATNA I ZABLOKOWANA JAK KTORAŚ NIE DOSTAŁA INFO MEILEM TO DAJCIE ZNAĆ :D Bo mi się już same patrzałki zamykają i moglam którąś niechcacy ominąc za co wielkie sorki 👄 uciekam lulu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌼 Witam w tą piękna słoneczną niedziele..... Zaraziłam mojego M. pol nocy łaził i jęczal ze go wszystko boli.....ja oczywscie nagle ozdrowiałam, ale to chyba zasluga wczorajszego byczego czosnku( jak go jadlam to czułam ze bakterie w moim gardle ewakuowały sie w wielkim pośpiechu- taki był skubany soczysty). Wkrótce wybieram sie na spacer..... kupić wielkie pudło miekkich chusteczek, bo te są co okazało sie ze kaleczą nosek hrabiemu....;). Najważniejsze że czuje już smak krakowskiej.... pycha:). Czekamy u bram..... na Do2do, naszego Prezesa-Klucznika 😍. Wy pewnie dziewczynki śpicie sobie słodko... ja dziś miałam pobudke w pakiecie+ @ z rana gratis.....No to chyba już Wam opisałam wszystkie dzisiejsze radości....:). Dobrze że mam dobry humor..... :) ehh żYCIE JEST PIęKNE 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..........a ja noc spedziłam w salonie na kanapie i to nie dlatego że sie ubzdryngoliłam ,a dlatego z enie chciało mi sie isc do pustego łóżka. Pobudkę miałam o 7,00 bo mi sie kot w salonoe zżygał ,a robił to tak głośno że umarłego by obudził. Nie wiem czy już wam mówiłam ale mam nowego przybłędę.....uratowałam go przed niechybną śmiercia,bo był zabiedzony i chory,ale juz jest wykurowany i rosnie jak na drożdżach.....mój M sie strasznie burzył że 4 kot w domu chyba na mózg mi padło....ale chyba mi nie mogło paść na to miejsce ,bo już go nie mam ......obawiam sie ze przez tą alergię już go wysmarkałam ,a co mi tam ....dobrze mi sie żyje i bez niego. MAFINKO......cieszę sie że mimo CIOTKI KOMUNISTKI masz dobry chumorek i tak trzymać. Trzymaj sie cieplutko i kuruj mężulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D DZIOŁCHY:D Ja już was wpusciłam do NK więc smiało możecie potwierdzać INNE wtajemniczone :D Ja już częśc wczoraj przekopiowałam ze starej NK jak by któraś chciała to może jeszcze trochę podziałac w tej materi :D jak nie to spoko ja to zrobię ale dopiero wieczorkiem bo mam dzisiaj babunię na obiadku to pewnie trochę posiedzi :D MAFINKA- ciesze się że juz sdróweczko dobrze :) A co do @ to akuracik ci minie i M wyzdrowieje wiec dyskusja będzie kwitła ;)👄 SERUM- a juz kochana myslalam że dałas wczoraj czdu ;) Ja ci powiem że też nie lubię sama spać w łózku , a co do dzisiejszego ranka mhy ...to miałysmy taki sam tylko u mnie pies nazygał w kuchni :o cholera może to jakaś grypa żołądkowa zwierzęca hihiiii👄 MYCHA-uczennico kochana👄 PIMACH- kochana mam nadzieję że już nie miałas zadnych sęsacji nocnych :) bo tego ci życzę wiec przesyłam gorące buziolki dla was👄👄 Buzialki dla wszystkich 👄👄👄 uciekam gotować :) PS.A I NIE NAZYWAJCIE MNIE PREZESOWĄ BO JAKOŚ TAK ŹLE MI SIĘ KOJAZY :p:p:o:p:o👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż leże. Własnie dzwoniła do mnie koleżanka, z która byłam u tego lekarza, to jej znajomy. Wczoraj byli z nim w kinie i rozmawiali na mój temat. Podobno sprawa jest naprawde powazna, żadnego wysiłku i leżenie plackiem. Wystrachałam sie. Ale w nocy mnie olsniło, ze te moje nocne bole, to moze watroba od tych wszystkich leków? A jeszcze w tym tygodniu właczam do diety sterydy. Toż to bedzie juz Teksańska Masakra Piła Łańcuchową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mafinko :) Już jestem z wami :) Z tymi chorobami to można powiedzieć, że z deszczu pod rynnę wpadłaś :P @ + chory chłop = szpital, intensywna terapia :P .... tyle, że nie Leśna Góra .... Nawet tam nie mieliby siły dla chorych mężów :P I zdrówka hrabiemu życzę :P Do2do :) Ale się zawzięłaś :p Jeśli Twój pan będzie miał pretensje, ze sam w nocy łóżko grzeje - stanę po jego stronie :P I zerknij na nową nK :) Czekam na odpowiedź :) Pimah :) Normalnie nie wiem, jak Cie uspokoić i pocieszyć .... Uważaj na siebie i dzidzę, jak nie dasz rady leżeć proś, żeby cię do łózka przywiązywali, stosuj się do wszystkich rad lekarskich i niech Wam czas szybciutko płynie (choć to będzie oznaczało, ze ja sie szybko starzeję :P) żebyście wszyscy byli wreszcie po \"tej samej stronie\" :) Serum :) A mnie właśnie chyba pogryzła jakaś pchła, bo moje dzieciaki mają hopla na punkcie jednego podwórkowego małego kociaka, ciągle przynoszą go do domu i pozwalają mu spać na moim fotelu :O Jak siniaki ? goją się ? :) Dla reszty, które tu dziś jeszcze zajrzą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka buziaki 192 👄 to straszne ale w weekend jednak kompletnie nic nie zrobilam... takiego mialam nerwa ze nie nie wyszlo... obejrzalam ze 3 tony filmow i do tego zjadlam z 5 wagonow przeroznych rzeczy... a teraz jestem sobie w teatrze i czekam na koncert... ciekawe czy fajny bedze... serum - ja tez sama w wyrku nie lubie i straszliwie... ale ja niestety nie bardzo mam wplyw na to kiedy moj osobisty mezczyzna postanowi mnie zaszczycic swa nocna wizyta... mafinka - dobrze ze juz lepiej i kuruj mezulka bo oni to straszliwie umierajacy sa nawet od katarku do2do, donia, majka, pimach, mama i wszelkie ktorych nie wymienilam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka .... wczoraj byłam na intensywnej hihihi ostry dyżur ale georga clonneya nie było hehehe szkoda;) a moj leży:) mam laptopa, kanape i tv dla siebie, zaraz dam mu jesc i leki i..... idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - niezle to bylo ;) ale mi sie nudziiiii.... dobrze ze moj M ma laptopa i ze tu neta maja bo bym z nudow padla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie zaczelo - proba trwa... to ponoc jakis suuuuper zespol : SONOR czy cos takiego... tylko 3 koncerty w Posce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :):):) Mycha !!! z laptopem na koncercie ? No to kochana pobiłaś już nawet mnie zalaną z laptopem na firmowej imprezie hehe :P tym bardziej, że tamten laptop jest niemal na \"wyposażeniu\" naszej knajpki. A Twój M zabrał swojego na koncert .... :) No to musi być naprawdę koncertowo :) Gdyby do tego dodać skypa mogłybyśmy normalnie koncetr na żywca oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten Twój nie jest taki najgorszy chyba .... pomyślał, z enawet jakby Ci się koncert nie spodobał, to zawsze mozesz z koleżanusimi popisac :P Ale to Twoje niepisanie pracy juz mniej mi się podoba ... chyba będę musiała Cię opierdzielić, bo wiem na własnej skórze co znaczy mieć zaległości w papierkowych obowiązkach i czym to potem pachnie .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M tu majciu pracuje... on zajmuje sie tu oswietleniem a czasami dzwiekiem a ja sobie siedze u niego w kanciapce i przez dziure w scianie wszystko swietnie slysze bo na sale wcale mi sie lezc nie chce... a tu na luzaku z herbatka i jeszcze laptopik do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy to ziemia mi sie juz pod nogami pali a krzeslo pod dupka goreje i obawiam sie ze bede miala ciezki tydzien... ale taki juz los leniwca... mam nadzieje ze ten powiew koniecznosci w koncu mi przyniesie wene tworcza bo bez niej ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dewiza życiowa: JEŚLI CZUJESZ SIĘ CZASEM MAŁY, SMUTNY, BEZUŻYTECZNY, POMYŚL O TYM, ŻE KIEDYŚ BYŁEŚ NAJSZYBSZYM I NAJBARDZIEJ FARCIARSKIM PLEMNIKIEM W SWOJEJ GRUPIE ... :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się ....Dzięki MAJECZKO za podsunięcie pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, no ładnie. Na koncercie z laptopem. A tu bidny człek lezy, leży i jeszcz raz leży. Zaraz mi sie dupsko zrobi płaskie jak naleśnik z tego leżenia. Ups. Majka, ide jutro do mojego ginekologa i jak usłyszę trzecią werscję, że jeszcze coś innego mi się odkleja, jest za nisko umiejscowione albo ki chłolera, to nie ręczę za siebie i chłopina dostanie w łeb. Zobaczy gwiazdy i może go oswieci. Mafinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, boski,a jaką ma pozycję... Typowy facet, jaja na wierzchu i nogi rozwalone. Chyba jest jeszcze w całości, bo mój jest wykastrowany i bardzo dba o to, zeby zawsze mieć nóżki razem. Czyzby go nekali na podwórku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - foty super... tez mi sie marza takie widoki... jak dotad tylko raz i to wieki temu udalo mi sie leciec motolotnia, bardzo chcialam latac samolotem ale nie to zdrowko niestety serum - kicia super choc ja osobiscie wole pieski, pieski sa bardziej przytulasne a kotki to jak chca, no i niestety na kotki mam uczulenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - ja wiem ze Ty juz plaskodupia dostajesz ale lez mnie tam i juz... co zrobic... dzidzia rzadzi... a od lekarza to mam nadzieje z juz od zaraz bedziesz slyszala coraz lepsze wiesci czego \ci oczywiscie z calego serducha zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH.........jest w naszym domu od dwóch tygodni i tydzień był w klinice weterynaryjnej,bo jak sie przybłąkał był w kiepskim stanie ,ale już jest lepiej....nie jest jeszcze wykastrowany ,bo był za chudy i za słaby oraz z badań krwi wyszło że ma w niewielkim stopniu uszkodzona wątrobe i musie sie zregenerować by go uśpić do zabiegu ,bo może nie przeżyć....wiec czekamy. MYCHA........ja też mam alergie na KOTY,PSY,DRZEWA.PRZYPRAWY... i niestety wyszło to w tym roku przy testach ,ale za nic nie pogonie tych moich kotów....zdaje sobie sprawe że każdy dodatkowy to dla mnie obciążenie,ale nie moge patrzeć na krzywdę bezbronnych zwierząt.....wiem że nie moge pomóc wszystkim ,ale te co przychodzą pod moje drzwi ....trudno mi odmówić i z tego tytułu mam juz w domu czter. Tak psy kochaja swoich właścicieli bezwarunkowo,a na miłość kota trzeba sobie zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×