Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja juz jestem tylko na kafe :) Przykro mi po tym co napisała szczesliwa :( czytałas co wklilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M powiedział, że teraz wypijemy za Twoje zdrowie bo tak skutecznie mobiliZujesz mnie do pisania --- chyba trzeźwieje--- ,że odpowiadam tak szybko a on prosi mnie o analizy i bilanse od kiedyś tam a ja tak szybko odpisuję gdzieś tam i on nie wie gdzie...?? Sami faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez piję WASZE zdrówko I WSZYSTKICH dziewczynek :D A czytałas co szczesliwa napisała :( Przykro mi że tak zareagowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mój slubny przyleciał i myslal że cos się stało bo tel dzwonił HIHIII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam i i narazie nie mam zdania .... to nie znaczy, że nie chcę się wychylać ze swoja opinią ... czas pokarze kto zostanie na naszym topiku... na naszym.... normalnie taka jestem dumna aż mi korona spada... ha, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mój slubny ciagnie spac :) powiedzial że nawiedzona jestem :)ze klikam o tej godzinie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o SZCZĘŚLIWA to ja lubie i polanka to jej zasługa i mam nadzieję że kliknie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to : *****I PIERDUT***** to kojarzy mi się z: "Łubudubu, łudubudu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam" To ja mama 1976 mówiłam. a znasz to: "Otórz, mój sąsiad tak niefortunie spadł ze schodów, że wbił sobie nóż w plecy przy obiedzie" "Brunet wieczorową porą" ocxzywiście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ja kotku uciekam bo mi się oczka zamykają do jutra I WSZYSTKIM KOBITKĄ 👄👄👄do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to idziemy spać.... chyba, że jest ktoś jeszcze kto nas podgląda a nie pisze??? Ujawnij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dobranoc i rączki na kołderki ...... idziemy spać i pokaże pisze się przez z z kropką a nie tak jak ja napisałam wcześniej.. i to by było na tyle... Wytrzeźwiałam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie z koleżanką o 7 i czekam.... :( Do2do 👄 Mama 👄 ciekawe o której wstaniecie? ;) będę wieczorem Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje! Ale rozrabiałyście wieczorowa pora, a mnie net padl. Życie jest niesprawiedliwe... Do2do, jakos tak \"nieszczęsliwie\" wyszło, chyba nawwet sama pisałam o szczesliwej... Moze jednak zmieni zdanie... A tak na marginesie, urosłam o kilka cm, że zostałam zakwalifikowana. ;-) W nocy tak mnie bolał brzuch, ze obudziłam się spłakana. I teraz się martwie. Dzwoniłam do szpitala, ale mój lekarz nie ma dyżuru musze czekać do poniedziałku... Jak ja nienawidze CZEKAĆ!!! Donia, jak mozna umawiać sie na tak barbarzyńską godzine w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej larwy😘 co do ciebie ty szczesliwa grubasko.....to ci powiem,ze ci powiem,ze wez mnie nie denerwuj.........napisz cos szybko bo musze leciec ziemiaki odlac.....jesoooooooooooooooo czy wy nie wiecie,ze od ryczenia to jestem tu JA JA JA ..... A DO RESZTY TO WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!! KTO HULA TEN NIE LULA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać pijaczki !!! :P:P:P Dość porannego mikołajkowania :P:P:P Nałóżcie wreszcie na swoje \"mikołaje\" czapeczki i zostawcie jakieś prezenty dla swoich M. na wieczór :P:P:P Pimach :) Wierzę, ze wszystko będzie dobrze :) Ciąża ma to do siebie, że czasami różnie się odczuwa różne rzeczy, co nie musi oznaczać kłopotów :) 👄 Ja też napisałam do Szczęśliwej :) I teraz coś ode mnie ... moje dzieciaki mnie normalnie rozwalają !!!!! :) Wieczorem w swoim pokoju zrobiły niespodziankę dla ewentualnego podpoduszkowego Mikołaja .... Na stole zostawiły talerzyk z ciastkami i szklankę z sokiem razem z kartką \"Dla Mikołaja \" :classic_cool: Jesoooooo, co z nich wyrośnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się melduję :) Wstałam o 11.30 :p a co sobota jest to mi wolno :)hihihihi Jeszcze bym pospała ale....... do teściów jade pierniki malować :o chyba nie muszę pisać jak mi się chce:O bo to widać , słychac i czuć :owięc nawiedzę Was po powrocie :D DONIA- marsz do luszka spać !!!olej kolezanke i leniuchuj kochana 👄 PIMACH- Kochana nie bardzo wiem co ci poradzic , ale może spróbuj gdzieś prywatnie nawet po to niech ci powiedza co masz robić , bo może najbezpieczniej pojechcć do szpitala :o sama niewiem :( kochana ja trzymam mocno piastki za ciebie i maluszka 👄👄 LOLA- Kochan :)zostaw ziemniaki niech chlopaki obieraja a ty piweczko ,gazetka i fotelik jak przystalo na kobietę w sobotę:p👄 MAMA- wstawaj , wstawaj, przesyłam alkaprim na kaca :p👄 MAJKA-👄 ORY- i gdzie ta książka:o👄 KICIAKOCIA-👄 MYCHA-mam nadzieję że humorek masz lepszy dzisiaj :)👄 MYSZKA👄 DESPERADO- wstawaj !!!!👄 SERUM - halo odwiedzisz nas?????????czy zrezygnowałaś???👄 OBELIXOWA- 👄 SZCZĘSLIWA- może jednak 👄 i wszystkie 👄👄 SPIERNICZAM DO PIERNIKOWEJ ROBOTY :( BEDĘ JAK JUZ SPIERNICZĘ OD PIERNIKÓW :D❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ........ŁÓŻKA miało być ja chyba jeszcze jestem teges... po mimo że mam papierek na byki :(............WSTYT, OBCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejdziecie wreszcie z tych swoich \"mikołajów\"? One na porządku nocnym mają być :P:P:P To żarcik ... :P Wiem, ze tylko ja do tej pory nic jeszcze w domu nie zrobilam, a Wy od świtu na szmatach jechałyście, a teraz pomykacie na stepach .... Pamietacie Pipi ? Wczoraj dała o sobie znać :) No i nie pochwaliłam się Wam jeszcze dzisiejszym pomysłem mojego mężusia - nawiedzonego paralotniarza .... Normalnie pomysłem pobił nasze dzieci ..... Kupił sobie najwiekszy strój Mikołaja (co by na skafander dał sie naciągnąć) i postanowił latać w nim dziś na paralotni nad miastem :P No to mi sie rodzinka udała ... :classic_cool: Ale komu ja to piszę ? :O:O:O Przecież nawet tu ja jak zwykle sama jestem ........ nawet Lolka woli teraz swojemu pupolowi pieluchy zmieniać niż ze mną pisać ..... nikt mnie nie lubi ... nikogo nie interesuje co mam do powiedzenia ..... buuuuuuuuuu 😭😭😭 Pozostaje mi tylko zabrać się do odgracania chałupy :O:O Pieprzona sprzątaczka ... kopciuch .... bez księciunia choćby byle jakiego ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu :) moja powyższa wypowiedź nie dotyczy Ciebie, bo Ty chociaż z fąfelą jesteś ...... Ale żeby od takiego samiuśkiego rana? Pełny podziw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama .... wstajemy ...... :) I uważaj na to co masz na sobie najwyżej i tak Ci napiernicza :P .... Broń Boze tego nie wyrywaj !!!!! :P:P:P .... to Twoja głowa a nie ząb ..... :P:P:P Miłego, aczkolwiek skacowanego :P dzionka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz teatr to taki życiowy jest.... :) Cześć Kochane Kocham Was :), kocham życie:), kocham moją Córcię :), kocham mojego M. a już po dzisiejszym poranku to podwójnie go kocham :), kocham rodziców :), przyjaciól :), nasza Beauty :), internet:), kocham mój samochód:)..... który ostatnio nawala, oczywiście Mikołaja:)..... dobrą zabawę ................... no i oczywiście kocham jeść jakbyście jeszcze tego nie wiedziały!!! :):):) 😍 żyję i mam się ok :) wstałam o 8!!!!! posprzątałam ślady wczorajszej zbrodni, zabawiłam się w Św. Mikołaja a teraz mamy obiadek, gołąbki dochodzą....gramy sobie w scrabble i jest pięknie 😍 Uwielbiam takie dni... Mamy plan pojechać na łyżwy do Promenady (centr. handl.) .... ja oczywiście posiedzę przy kawce..... bo jeszcze orła wywinę na lodzie :):):) .....troszkę kręci mi się w główce...... ale przejdzie chyba?? ....jak myślicie? Całuję mocno...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki A JA MAM TYDZIEŃ WOLNĄ CHATĘ....!!!!! (i sypialnie) TO....... na miotły i dawać do mnie,przeciesz dzisiaj mikołajki i co tak o suchym pysku mam siedzieć????!!!!!!!Bo raczej samej mi nie wypada sie NAWALIĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×