Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a u mnie panie sierżancie .... zima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! popierdzieliło tą pogodę normalnie !!!!! Żeby od stycznia i jeszcze w lutym śnieg leżał ? Tego od wielu lat nie było !!!!!A miało być tak pieknie !!!! .... klimat śródziemnomorski miał byc ....... zimą +10 stopni ...... a tu dupa blada .... 😭 biało i zimno ..... KTO UKRADŁ WIOSNĘ ?!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum :) ja tak cichutko powiem ... pączkom .... TAK !!!!!!!! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja sie nie przyłaczam , bo mam zamiar juz dziś piec:D, aby na jurtro bylo duzo i słodko a co mi tam , moja waga się trzyma na 55-56 kg wiec pewnie tylko mi zaszkodzi obżarstwo:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum👄ja mówie stanowcze NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PĄCZKOM! Majeczko ta dieta to 21 zupki po 3 razy dziennie i woda woda woda!!!! narazie sie trzymam dielnie i mysle że dotrwam! ABS jedz kochana jedz bo 55 to maluśko, piknie wygl ądasz to możesz dwa chrupnąc! takie pyszne oblane lukrem o luuuuuuuuudzie ja już nic na ich temat nie pisze! Ale wam zyczę smacznego i zjeccie za mnie po jednym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że jednak się jutro skuszę. Samej to mi się nie chce robić, ale mam nadzieje, że kupię smaczne. W końcu taki dzień jest raz do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł Ja bedę pączki robic bo mi niestety nie odpuszczą,chociaż sama niestety nie spróbuję, a może to i dobrze. Abs laska jesteś więc możesz jutro sobie odpuścic. Dzisiaj chciałam się z M napic kawki, ale wypiłam tylko pół i skręt kiszek dostałam a tak lubię kawkę muszę jeszcze trochę poczekac . Serum trzymam kciuki dzisiaj.👄 Obeliksowa nie mam Cię na Nk wysyłam zaproszenie. Szczęśliwa bidulko tzrymaj się na tej dietce i daj czasem znac jak Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane witam was w ten a co tam, PIEKNY dzień:-) czy mogę zacząć tak egoistycznie??? bede miala córeczkę Polę!!!! ale jaja a myslałam ze znowu bedzie chłopak:-) z tej radosci pobiegłam rano do fryzjera i ......ku....wa jak ja wygladam! jak ścierka jakaś! ja pitole.... ale to nic mam dzisiaj swietny humor mimo wszystko (uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!!!!!! muszę się wziąść za pisanie pracy, a tak mi się nie chce że szok. zbieram się od poniedziałku i zebrac nie mogę OBELIXOWA GRATULUJĘ. SUPER. Pomyśl bedziemy naszym córom warkoczyki plotły, ubierały w te sliczne małe różowe sukienki..........ach miodzio :) wszystkie was moje kochane pozdrwiam gorąco, non stop was czytam ale tylko czsaem ma chwile żeby coś skrobnmąć paputki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam paczka dałam a wy nie chcecie go nawet ugryzc?? Obelixowa - super ze coreczka:D piekne imie :D:D:D Emma zostawilam ci wiadoosc na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka ja zjem ja zjem nawet z 10 pączusiów!!!!!!!!! jak ja kocham słodycze!!! kasiunia-pisz i sie nie ociągaj jakby co moge popisac za cie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinko nawet nie ugryzłam bo po co robic sobie smaka, a jak spróbuje to nawet 5 szt potrafie! Obelixowa gratuluje córci, szczęściara z ciebie🌼 I dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa:) 🌻 duża buźka dla mamusi małej Poli. No to będziesz miała zestawik, bardzo Wam gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szczęśliwa;) duchem to ja zawsze z Wami tylko ciałem różnie to bywa. Z każdą wizytą w kibelku czuję jak mi wagi ubywa:p:p:p Może ktoś chce żeby mu przesłać to paskudztwo jak wąglika w kopercie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ja poproszę! mówie poważnie tylko jak byś mogła to prosze o przysyłke abym tylko srała(przepraszam) bo jak z obu otworów to nie bedę mogła już nic w pracy zrobic a tak to dam rade:p Witaj nasza LOLUŚ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D KOCHANIEŃKIE:D OBELIXOWA_ GRATULUJĘ CÓRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄❤️👄 Co do paczków to ja jutro robię faworki :D ALe paczusia od MAFINKI juz nadgryzłam ma się rozumiec kochane uciekam na razie obiadek pichcic ale będe wieczorkiem bo mi stary dzisiaj wyjechał do katowic i do piatku będe zajadac faforki z tesknot :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam dodac ze mam dym z walnieta mamusią u młodego w szkole w bardzo dużym skrócie wygląda to tak :) U mnie jak na wojnie hihihih dzieciaki robia przedstawienie na religię i jeden chciał by aby wszyscy robili tak jak wymyslil na co pozostali się nie zgadzaja bo tez w jakis sposob chcieli by zapracować na ocene na co mamusia upartego chłopca sie tez nie zgadza normalnie aż mnie trzęsie WRRRRRrrrrrdzisiaj mamy roznmawiac z nia o 17 zobaczymy co z tego wyjdzie :O {usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - ja tam się oczywiście skusiłam na pączka. Bardzo smaczny, dziękuję. Oby jutro też był taki dobry. Laski ja mam dość, za oknem śnieżyca od rana, ciemno w mieszkaniu, nic mi się nie chce. HILFE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooooooooooooo ale tu cicho!!!!!!!!!!! widz,ze tylko ja sie udzielam na tym forum....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, LOLA, normalnie gdyby nie ty to forum by padło. :D :D :D Szczególnie przez ostatnie dni... przynajmniej było o kim myśleć i o kogo się martwić! I tu masz rację! :) Mam nadzieję, że już swoje odespałaś śpiąca królewno i teraz pobędziesz trochę z nami, GNOMAMi :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki jestescie ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to SERUM gratuluję! :D to jakby podwójny sukces :D a jak patrzałki? lepiej trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×