Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mafinka dzięki za pączka był pyszny. Ja tylko mogę wirtualne ha,ha,ha Lola 👄 Obeliksowa super że dziewczynka, gratulacje. Serum👄 Tija zejdź z tego kibla i nabazgraj coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bez męzulka :o więc mogę klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to przyznaję się bez bicia że opindoliłam 2 kanapeczki z staropolskim chlebuniem i powidłem :o ale naprawde juz tak za mna chodziło pieczywko....że malo sie nie zesrałam ze szczęscia jak robiłam kanapunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) mama dzwoniła, więc trochę mnie nie było, a poza tym próbuję się uczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ɷ ϖ ϡ Ϡ ϟ Ͽ Ϡ Ѧ Ѩ Ѯ Ѿ Ѽ ֙ ᴥ ᴥ ↕ ↨∞ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫שׂ שּׁ שּׂ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ... pogięło Was? w jeden dzień 2 strony zapisane ??? :P:P:P:P Kurnia, nie pamietam kiedy tak ostatnio było :) Myszka :) zdziwiona, co ? Obeliksowa :) Gratki córuni :) Serum :) no to wreszcie będzie zmierzać ku lepszemu :) Fajnie :) Emma :) a co Cię powstrzymuje od zjedzenia pysznego pulchnego pączusia polanego błyszczącym i lepiaszczym lukierkiem ? no co ? no co? :P Do2dco :) znam ten ból ... sama zaczęłam po trochę jeść chleb .... a nie jadłam chyba z pół roku .... a jeszcze marzy mi sie najbielsza bułeczka :) Kicia :) wystraszyłaś Lolę chyba :P Lolka !!!!!!! Ale Ty sobie w kulki lecisz !!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄 Mafinka !!!!!! Zostaw te lody !!!!!! :P Mycha :) pochwal się ile już schudłaś :) Tija :) lepiej Wam ? 👄 Kasiunia :) Zuzia 👄 Pimach :) Antoś 👄 Szczęśliwa :) podziawiam za te zupki ..... ja to jednak bym tak nie potrafiła :) Ory :) Ty kobieto jeszcze bardziej wypiękniałaś !!! 👄 Mama 👄 Donia 👄 Mimozka 👄 odezwij sie !!!! Abs :) już te pączki smażysz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) nie wiedziałam, ze uczysz sie języka z dorzecza kongo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - dzięki, że zwróciłaś mi uwagę! Miałam się polskiego uczyć, ale coś mi się popierniczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- wybaczam ja też dyskutowałam z slubnym przez tel.:D MAJKA- oj tak chlebus i bułeczki mmmmmmmmh no ja dzisiaj pekłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co jeszcze wymyślę, żeby się nie uczyć? a, już wiem! zmienię sobie stopkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to ty taki pomysłowy dobromir jestes hihiihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane laski!!!! Jeszcze mnie nie wyrzucilyscie z swego grona...z polanki!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŁ DESPERADO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WITAJ KOCHANA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ DESPERADOO - jak się cieszę! Jak zdróweczko? Opowiadaj! Gdzie, co i jak! Brakowało ciebie nam tutaj! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie masz KOPA !!!!ciebie NIGDY!!!!!!! KICIa -stopka zmieniona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA-widzę że ty dzisiaj w serduszkowym humorku :) DESPERADO- opowiadaj co tam słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zmieniłam stopki, bo DESPERADOO wprawiła mnie w szok. Poza tym właśnie przeczytałam, że ta polska sportsmenka K. Skolimowska zmarła. Była mistrzynią olimpijską. :( szkoda... miała 26 lat. Jakiś popieprzony ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jako tako..rzucilam sie w wir pracy,w domu-mam na mysli meza i nasze klopoty ,chyba sie cos zmienia na lepsze:) Fajnie,ze mnie nie zaponialyscie,kochane jestescie..... caly czas jezdze na szkiolenia,teraz w sobote i w niedziele tez zaliczam jakies masaze...tybetanskie...haha dietka ....no coz bardzo sie zapuscilam i mam ogromne oponki....przytylam naprawde pare kiloskow. ale piszcie co u was kochane myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____███████______███████ ___██__♥___███__███____♥__██ __██_____♥___██_██_♥__♥__♥_██ __█__♥__♥__♥__███____♥___♥___█ __█_♥___♥____██_██_♥___♥__♥_█ __██__♥____♥_████____♥____██ ___██____♥____███__♥___♥_██ _____██_♥___♥__█_♥___♥__██ ______███_♥___♥___♥___███ ________██__♥___♥__♥_██ _________██___♥__♥_██ ___________██__♥_██ _____________██_██ _______________██ _________●______●____________ ¨_________8______8___________¨ _●_______888____888__________● __88 ___888888_888888______88 ___8888888▲888888▲88888888 ____8888888888888888888888 _____88888888888888888888 ______ 88888888888888888 __(_, ooooooooooo, ooooooooooo _ooooooooooooo/oooooooooooo_).. ooooooo''""''`ooo`''""''"ooooooo oooooo.-''_____`______''-.oooooo_) _oooo_(_(_(________)_)_)_oooo_, oooo, __(o__)______(o__)_ooooo `oooo___''-''________''-''__`ooo` , o/o\_________o________/oo,.. __\_/''., ______ooo_____, .''\_/ _____.-`_____________`-. ____/___, _oooo__oooo____ _______/_oooooooooooo`\__ __/___/_\_oooooooooo___\__.. __\__\___\_oooooooo____/__/ ___`\_`.__ooooooooo, _// _____`.//.oooooooooooo;_| _______|/oooooooooooooo/ _______oooooooooooooooooo ____, _oooo""ooooooo""ooooo, _______`""''`\____"`|____/`''""` __________ ===| |===/ ___________ |___|___/ ___________/___|___| __________/____|___| __________|___Y __/ __________\___/__/... ___________|_/|__/ __________/_/_/_| _________=/__|=niech wam spełni marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - witam :) KICIA???????:O:O:O:O pierwsze słyszę gdzies to wyczytała????? DESPERADO- super ze juz w domku ok :) bardzo mnie to cieszy :) Kochana ty to nie na szkolenia tylko spotkanko przylec do łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no DO2DO! Ja takich to jeszcze nie umiem! Ja takie malutkie obrazki tworzę :( A ty MAFINKA - nie machaj tu łapkami tylko pisz no coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- hihihiihja skopiowalam :p taka to mała cwana bestia ze mnie hihiihihih:) A te serce to oczywiscie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×