Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 hej robaczki , dziś mam optymistyczny dzień i mam nadzieje wszystkich zarazić:D, w sumie nic sie nie stało, w nocy nie spalam , dziecię mam przezięboine , ale ogólnie jakaś radosna jestem:D,. tak wiec dzis dzień myslących optymistycznie i uśmiechających sie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewcznki to ja witam z pokładu mojego wyraka :) dzisiaj leniuchuję pod kołderką :)Syncio dzisiaj od 9.3o -16.oo w szkole więc chwyciłam laptopika i leżę chusteczki obok , telewizorek gra :) herbatka z cytrynką :)i pełen luzik :) Ślubny pojechał rano do ŁODZI HIHIHIHI:)Nakazał mi sie kurowac to jak grzeczna żonka się kuruję :) Ale tak serio to dzisiaj już o niebo lepiej wziełam na noc wczoraj sunipret i tak mi zatoki rozluźniło i przeszedł ból głowy :) jeszcze smarkam ale juz nie tyle co wczoraj od czasu do czasu zakaszlę ale ogółem luz blus :)Dietka zachowana portki coraz bardziej latac zaczynaja więc tez ok :) SERUM- G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę!!!!!!!!! DONIA - dowcipki super!!! MAJKA- normalnie ci nakopie jak nie będziesz klikać :o MAFINKA- dobrze gadasz :)z Majeczka trzeba kruciutko hihihi:) I dla wszystkich cipulek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - usmiech sie wzial i schowal i wylezc nie chce bo mnie szlag trafia... od tej diety mnie sie wzielo i przytylo... przeciez to, k...a, nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- a może przezd @ jesteś:) Powiem wam że własnie w tv mówili że za 2 tyg. ma byc juz po 14-15 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - jestem wlasnie juz kurna po temacie.... wlasnie napisalam smsa to Pani Dietetyk - ciekawe czy cos odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja mam dzis huj...wy nastruj przed chwilka dzwonili z pracy i mi oznajmili ze jest kryzys nie ma roboty i trzeba siedzieć w domu Mam juz serdecznie dośc wszystkiego 🌼 ale o tyle dobrze ze badania mam porobione i co ja bede robić 🌼 ale jestem zla 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry bry lachony pije kawke mam dzis dzien sprzatania wczorajszy rosol mi sie skis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a co tak jęczycie:P, przeciesz niedługo wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - no wlasnie dlatego ze juz dlugo zima... i jak juz ta wiosna przyjdzie to nie bedziem jeczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie rozpisaly!!!!!!!!!!! ja nie dlugobede miala remont......przed komunia.......dopiero bedzie mlyn....... zmieniam wystroj duzego pokoju na stary styl...... do2do...zrobilas juz menu na komunie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie do mnie na gg.bo nie mam kontaktow majka wstalas juz mychy gdzie w? mafinka.....pisz kicia u mnie dzis pierwszy zonkil zakwitl....ale radocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka - to masz juz swoj prywatny kawalek wiosny... super!!! a ja sie obiadku nazarlam, tabcinem przegryzlam i od razu mam lepszy humor... jednak nie ma to jak jedzonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby też po obiadku.........zupka z kurczaka z grzybami ...wszystkiego raptem ok 250 g......i ani najedzona,ani chumorek poprawiony i aby do przodu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) LOLA- ja jeszcze nie mam menu na rocznicę komuni :) chyba do restałracji zaprosimy chrzestnych i dziadków na obiadek bo szczeze to nie chce mi sie pieprzyć w garach już komunie na 36 osób przezyłam więc chyba tym razem odpocznę :) co do GG to ja mam odlaczony komp stacjonarny , a na laptopie nie mam :o co do żąkili to juz ci zazdroszczę oglądalismy ostatnio płyte jak mieszkalismy w angli i az sie milunio zrobiło jak wszecdzie było dużo krokusów i zonkili pamietam to szkoda że w polsce tak nie ma :( MAMA - witam :)👄 DONIA- o tak wiosna 👄 jak słucham jak zapowiadaja wszedzie że od marca cieplutko to az chce sie życ :)🌼🌼🌼 SERUM- zupka malutka ale jaka potem bedziesz szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja po pierwszym dniu pracy. Przyznam, że dwie pierwsze \"pary\" to porażka. Dwie następne były już lepsze :D I jeden mały sukces, udało mi się tak poprzenosić zajęcia, że... PRACUJĘ TRZY DNI W TYGODNIU!!! fakt, że zapierdol, bo uwierzcie, że tak pierniczyć i produkować się 1,5 godz nie jest łatwo, a robić to 4x1,5 to już jazda bez trzymanki :D ale mam wolne w pon i wtorek :D :D :D Jestem tak szczęśliwa, że ja pierdzielę :D No a teraz obiado-kolacja i siadam do nauki. Narka :D a nie, bo MAFINKA po widziała, że to już jest passe... jak to miało być? NARCIARZ! Tak? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jednak straszna jestem 😡 co się pojawię to po mnie dziuuura, parę godzin tracicie na dojście do siebie :D Hej! Gdzie wy? Oglądacie mecz? Noo, ja też oglądam, ale to mi nie przeszkadza pisać!!! 😠 proszę mi tu szybko wracać i pisac! LOLA, MAFINKA, MYCHA, MAJKA! Psiakręc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę nawet stronkę łykłam :D to się nazywa wejście hihiih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka czekam tu na ciebie :) bo chyba cię myślami zciągnełam hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie was nie opieprzy to chodzicie jak zakręcone :D a jak krzyknąć, to zaraz się odezwiecie! No, ale mecz to się chujowo skończył 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×