Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

przyznam Wam się szczerze, że ja podzwoniłam do kilku aptek w moim mieście - wsi i cena mieści się w granicach od 61 zł do 127 za 30 tabletek.... Jednak nie kupię, chyba że... Sama jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia chyba ze co????? kup za to jakieś sexi majtochy i nie kombinuj tylko działaj, bzykaj, rucha, powinnas wiedzieć że bialko to zdrowe dla duszy i dla ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że mi odbije i Was nie posłucham... Jak na razie nie kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA..........a co ona taka dociekliwa z ta antykoncepcja?????Trzeba było sie zapytac czy wstyd jej babcią zostać????!!!! Bo ja niestety antykoncepcję w zeszłe lato przerabiałam z moja córką!!!!!!Jak zaczoł młody z Poznania przyjeżdżać i zostawać na noc ....niby to w gościnnej sypialni ,ale siedzieli do późna to niestety żaróweczki mi sie zapaliły i chciałam uchronić moje dziecie zeby nie poszło w ślady matki!!!!ale powiem wam że cieżko było strawić ten temat......ciesze sie ze mam go już za sobą!!!! Może co niektóre z was potępiom nie za to ze zabezpieczajac córka dałam jej jakoby przyzwolenie na robienie rzeczy zarezerwowanych dla dorosłych,ale wieżcie dziewczyny że jak by podjeli decyzje o współżyciu nic by tego nie zmieniłao ,a tak ja wiem że moja córka ma szansę skończyć liceum i pójść (jak sie dostanie ) na studia....a ile jest takich dziewczyn które właśnie małym dzieckiem zamykaja sobie taka szanse i nie chciała bym nigdy usłyszeć od rodziców chłopaka mojej córki ze ich syn zmarnował sobie przez nią życie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YLAM NACZYNIA.........WYPRALAM DYWANIK.........A JESZCZE ROBOTY,A ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!! ALE ZA TO POGODA PIEKNA 21STOPNI.............CUD MALINA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA............to ja zaginam kiece i do ciebie lece.....oczywiście po to słonko i pogodę.....bo ja mam PRZESILENIE WIOSENNE w głowie chociaż jeszcze wiosny u nas nie ma!!!!!!!coś mnie męczy i dusi na ciele ,duszy i umyśle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A GDZIE TA NIE DOBRA MAJKA?????????? SERUM MOWIE CI JAK JEST TAK PIEKNIE TO AZ SIE ZYC CHCE......... POOTWIERALAM WSZYSTKIE OKNA......PTAKI TAK PIEKNIE SPIEWAJA.....A ROBOTA SIE SAMA PRAWIE ROBI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - bardzo dobrze zrobilas ze z nia pogadalas... tak trzeba i to nie ma nic wspolnego z przyzwoleniem... ja mam zal do mojej matki ze nigdy takiej rozmowy nie bylo a co gorsze zaszczepila mi w glowie przekonanie ze seks to cos zlego... i ciagle mi to gdzies w glowie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pierwszy raz w zyciu poszlam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne to mi sie wszystkiego odechcialo... nagadal mi ze jakas sie nie szanuje i takie tam rozne... myslalam ze mu nastukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - BRAVO- wiecej takich matek powinno być jak ty :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA.........nie miej żadnych oporów przed rozmowami o seksie ze swoja mamą nawet teraz kiedy już jesteś dorosła i samodzielnie podejmujesz decyzje......potrzebne są takie rozmowy żeby przegonić właśnie twoje poczucie \"winy\" że seks jest czymś złym.....ludzie uprawiają go od zarania czasów.... i to chyba 99% ludzkiej populacji.....i może mamie przydało by sie odświezyc najnowsze nowinki w tym temacie ,a ty byś mogła jej pomóc ..... ,a ten gin to kobieta ,czy mężczyzna????,a rzczej debil i gówno mu do tego !!!!! i tak trzeba było powiedzieć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEKS JEST ZŁY,A ZWŁASZCZA NIE CZESTY I BYLE JAKI........TO JUZ COS OKROPNEGO TO MOJ ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczkobiałeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczkobiałeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko,białeczko, biłeczko, białeczko, białeczko!!!!!!!!!!!!!!! Poprostu białeczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esliwa............a dlaczego od drugiej linijki jest napisane.....biłeczko..........???????? i co to znaczy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi musze dzis sprobowac czy masz racje.......wczesniej nie zwracalam uwagi......... dzis komus prześcieradlo w tylek wejdzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zając mówi do niedzwiedzia: - Chodź idziemy na imprezkę tylko proszę Cię nie bij mnie jak ostatnio. Niedzwiedz na to: - Dobra ....Rano zając budzi się z ponadrywanymi uszami, zęby bolą jak diabli, palce u rąk połamane i mówi... - Misiek, no kurna miałeś mnie nie bić. Mis na to: - Zając ty lepiej mnie nie wkur...j nawaliłeś się, zacząłeś mnie wyzywać,... ja nic... potem doczepiłeś się do mojej samicy że to dziwka i puszcza się z każdym to mnie koledzy powstrzymali, ale mówię żeś kumpel, obiecałem i w ogóle... potem najeżdżałeś na moją matkę to dobrze żeś upadł bo bym ci łeb urwał, no nic jakoś się udało mi Cię nie bić.... Ale jak żeś wlazł do domu, nasrałeś do łóżka wsadziłes w to 3 zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami, to nie wytrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lekcji geografii: - Jasiu, pokaż Włochy. - Alaskę też? ___________________ Kolega do kolegi. Czy Ty ze swoją dziewczyną to próbujecie nieraz w tę drugą dziurkę? Nie, my na razie nie chcemy mieć dzieci. _________________ Babcia opowiada wnuczkowi bajkę: - Za siedmioma górami, za siedmioma lasami stał piękny pałac, a w nim same dziwy. - Babciu, to pewnie nie był pałac, tylko burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik sklepu uczy młodych sprzedawców jak powinno się obsługiwać klientów. - Patrzcie i uczcie się ode mnie Wchodzi klientka: Poproszę proszek do prania firan. - Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien. Skoro pierze pani firany może pani umyć okna. - Widzisz Jasiu - tak musi pracować sprzedawca,teraz twoja kolej - mówi szef - widząc następną klientkę. Poproszę podpaski - Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien. - Co proszę? - Skoro nie może pani dawać dupy - to niech pani chociaż okna umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×