Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija ale komu chuj w doope???? :P:P DZIEWCZYNY zainstalujcie sobie Mozille - zamiast tego gowna z windows!!!!! Nic wam wiecej nic nie zje waszych wypocin:D Tija 👄 złość pieknosci szkodzi👄 wdech .....wydech....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKa - ty jak zwykle wiesz co najlepsze :D ja jadę na MOzilli już dość długo, no to znaczy ze dwa lata, a może więcej. Nie ważne. Ale faktycznie, eksplorer jest do duupy, laski wywalcie to. Korzystajcie z mozilli, :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki moje kochane ja popiszę za tydzień jestem zawalona robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz, że przy pomocy zaledwie litra wódki zwykły taboret może się zmienić w elegancki fotel bujany? A wiesz, że jeżeli kobieta ma zły nastrój to należy go jej poprawić, a jeśli dobry to wykorzystać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda pod psem ja juz od 6 na nogach musialam jedna sprawe ze sąsiadem zalatwić wczoraj byłam pierwszy raz w zyciu na meczu troszke gardełka zdarłam ale popiłam piwem i dalej sie wydzierałam 🌼 I znowu leje gdzie ja moje pranie powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja czuję:) Dziewczyny:) ja mam firefoxa, ale mama ma bardzo stary i wolny komputer i po prostu złapał zawiechę a ja wczoraj sobie kurnia, przypadkiem coś wcisnęłam i nie dało sie nawet już tego cofnąć:p Kawy mi dajcie dobre kobitki \\_/> Ciekawe jak tam Pimaszek i Tusiek ❤️ tesknię za Wami więc już wracajcie Mimozka❤️ trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIE TO JA SIE TYLE OPISAŁAM I NIE ZMIENILAM STRONKI ALE TO CHYBA BYŁO DANE TOBIE ZEBYŚ KARTKE PRZEWRUCIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z mleczkiem i bez cukru, oczywiście rozpuszczalską. Sorki że zaginęłam, ale miałam mega kupę do sprzątnięcia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też poproszę :) ale ja parzoną, w dużym wiadrze, z cukrem i mlekiem :) pierwsze wiadro kawy już piję, zaraz sobie drugie zaparzę :D będę za parę godzin, muszę jeden krowiasty tekst skończyć, a kończę go tak już z tydzień :O Do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w życiorysie, ale ..... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni .... jeszcze tylko 5 dni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Majka, ja też mam jeszcze tylko 5 dni na stracenie 2,5kg :p No i na przerwę wakacyjną też bardzo się cieszę. Moja córcia na koniec roku będzie miała średnią 5,1 jestem z niej bardzo dumna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Moje Panny 👄 ja juz zaliczylam dwa kubly kawy i wizyte u mojej pani promotor... idzie mi ta praca jak krew z nosa albo i gorzej... wychodzi na to ze nie skoncze jej przed wakacjami... masakra jakas normalnie... ble wkurzyla mnie za to jedna panna i aktualnie stanowi swietny powod do odchudzania... no i mam nadzieje ze to potrwa zebym sie wylaszczyla... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskich❤️ przepraszam że się nie odzywam , ale mam duzo pracy , niedługo wracam do kraju i muszę wszystko przygotować aby moja nastepczyni nie przeraziła się na samym początku:D,a nie jest lekko:D, i jeszcze pakowanie gratów itd. ogolnie dobrze sie czuje, Franciszek zaczyna sie wiercić❤️ pozdrawiam wszystkich i mocno ściskam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI❤️ Ja dzisiaj pospałam :) odespałam :D i @ mnie nawiedziła więc zdycham WRRRRRRRRRRRRRRRRR napchałam się chłodnikiem z przysmazanymi ziemniaczkami na masle i leżę z brzuchem jak balon :( kotki kliknę wieczorkiem bo zdycham :O👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę
Bo to kiedyś był bardzo fajny topik:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila przerwy od papierów ...... ...... nie wiem jak Wy, Żabki moje, ale ja tą razą nie dam się sprowokować pewnemu kolorowi :P Pozdrawiam, trzymam kciuki za kogo tam trzeba (Mycha 👄 za Ciebie to w ogóle szczególnie, bo wreszcie konkretna motywacja się pojawiła :P ), przesyłam całuski dla mamusiek i naszych topikowych dzieciaczków 👄👄👄 .............................................................................................................. i w ogóle i w szczególe :D .......................... koniec przerwy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DYBRY :D W TEN JAKŻE PIKNY, ACZKOLWIEK DESZCZOWY PORANEK :) ŁADNIE BYŁO CAŁY WEEKEND, ALE SIĘ SPITULIŁO, LEJE CAŁĄ NOC. I JA MAM WYJŚĆ NA TEN DESZCZ! JASNY DUUPEK! NO NIC, IDĘ SIĘ ROBIĆ NA BÓSTWO I DALEJ WALCZYĆ Z MATERIĄ DNIA. DO ZOBACZENIA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana KICIAKOCIA u mnie tez juz leje zimno a wczoraj tak ładnie było Wstałam z bolącą głową nie dziwiłabym sie jak bym coś łykła ale ni hu hu 🌼 Kawuni dziś nie pije bo wybieram sie zaraz do mamy i u niej bede sie degustować🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ślicznotki Melduję że nad Toruniem też gęste chmury i leje deszcz:( no cóż, dawno nie padało:p. Tak samo jak Myszka wstałam z bólem głowy tak jak bym wczoraj przedawkowała napoje chłodzące:D. Jedną kawę już wypiłam ale zaraz po drugą pójdę bo jeszcze śpie. Na dodatek coś się stało nieopodal mojego bloku i najpierw zbudziły mnie syreny, a potem przez pół nocy koguty policji, straży i pogotowia świeciły mi po oknach Dzisiaj zaczynam drugi dzień diety 10-dniowej wczoraj bilans zakończyłam na 4 kefirach i odrobinie brokuły. Zaraz lecę po kolejny kefir. Wczoraj 2000kal na stepku, na hulanie nie miałam siły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Lachonki :) tijka - Ty mnie po prostu rozwalasz na lopatki... i jak ja tu mam Ci uciekac... ni dy rydy majka- trzym te kciuki trzym... a i ja za Ciebie trzymam cobys do mnie dolaczyla i w ogole to buziaki na mily poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj To ja tez melduję w Wawie lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i końca nie widać :(jedyny plus w tym wszystkim że kwiatey mi na tarasie podleje i przez pół godz. z konewką nie będę latać :) Dopijam capuczinko(\'\'\'\'\'\'\'\')o i uciekam do Tesco rospychac się łokciami bo lodówka wygląda jak by na diecie była :o👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×