Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzięki za gratulacje❤️ kochane jesteście Serum:) ja na to karaoke nie wybieram się w roli wokalistki, tylko tak posiedzieć i posłuchać innych. Idę z kuzynką ona często tam bywa, ja będę pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ jak tam teraz Tusiek i co z Twoim buziaczkiem się dzieje??? już dawno miałam zapytac... Bo rachunek telefoniczny to nawet nie bardzo chcę komentować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka ❤️ Powoli wracam, można powiedzieć \"z dalekiej podróży\", a WY szalejecie, jak widzę imprezka za imprezką:D Gratuluję utraty kilosków i wakacji!!! Tylko, że cholera ciągle pada i nie za ciepło, pogoda średnia na jeża:) A poza tym ściskam WAS mocno mocno każdą z osobna, całuski👄👄👄 muszę się troszkę wdrożyć w to pisanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimozka 🌼 znowu przespałam pół dnia :o ale zaraz pójdę sobie po piwko :classic_cool: i będzie git. Kto idzie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, mam skierowanie do neurologa, oczywiście ni emoge się tam dodzwonić. Wyruszam w poniedzialek. Nie wyglądam kwitnąco. Bylam dzis na zakończeniu roku pozegnac moje dzieciaczki i dostalam piekny prezent: bomsai (czy ktos mi pwie jak się toto pilegnuję, żebym go w tydzien nie zamordowała?), kartkę z haftowanym chłopczykiem z data porodu, waga i wzrostem małego oraz kronike wykonaną przez dzieki, kazde mialo kartke do dyspozycji i napisało cos dla mnie. Wzruszyłam sie. Mały raz lepiej raz gorzej. Wciąż wierzę, ze idziemy ku lepszemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia i Pimach ale się zgrałyście:) Kicia ja teraz na l-4 śpię do 9 rano no po prostu full wypas🌻 Pimach wspólczucie trzymam kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki, żeby się wszystko poukładało 🖐️ ale prezenty suuuper!!! Moj net szaleje jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka❤️ witaj kochana, cieszę się że wróciłaś i zdrówka życzę Pimaszku❤️ kochane masz te dzieciaki, mamą jesteś jednego, ale serce musisz mieć dla tych wszystkich skoro tak bardzo Cię kochają. Moja Wiki ma też fantastyczną wychowawczynie. Tak ciepła kobieta z niej że kocha wszystkie te dzieciaczki jak matka niemalże. Kasiunia:) dziękuję za słowa uznania i wiem że Ty też dasz radę, w końcu już kiedyś Ci się udało❤️ Kicia:) Ty to wiesz kochana co najlepiej Cię na nogi stawia. Wkońcu piwo ukształtowało to wspaniałe ciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co powiecie na to?? kolejna stronka moja :D:D:D Trza trenować bo stronka numer 300 już za pasem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, co do bonsai, to poszukaj w googlach stronek o tej tematyce, bo rzeczywiście szkoda by było żeby się zmarnowało to cudo. A co do wizyty u neurologa, to mimo tego że nasza służba zdrowia kładzie cały czas kłody pod nogi na wyboistej drodze do porady specjalisty, to nie poddawaj się i działaj w kierunku uskutecznienia wykorzystania wcześniej wspomnianego skierowania. Ale pogmatwałam swoją wypowiedź:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:D jestem kompletnie bezwstydna:p mój stary czasem ośmiela się mówić na mnie ekshibicjonistka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija !!!!!! Wielkie gratulacje !!!!!! Jeszcze ociupinka i mnie staruchę dogonisz i przegonisz 👄 I nie mam tu bynajmniej na myśli wieku :D Wiekowo to rzecz jasna bliżej mi do dinozaurów, niż Tobie do mnie :P Pimaszku :) Masz fajne i mądre te swoje dzieciaczki. Od razu poznały sie na porządnym człowieku :) Ale teraz to myśl przede wszystkim o sobie i Tusiaczku 👄 Mimozka 👄 Mycha 👄 i zwalczaj tamtego chwasta ile wlezie .... każda metoda dozwolona :P Lola :) tak wczoraj zapiłaś, że dziś nie masz siły pisać? :) taaaaaaaa ......... wiem dobrze, że choć wcale mnie ostatnio nie wspominacie to tak naprawdę platonicznie jesteście tuż obok :P heh :P ma się to poczucie humoru :P No i skoro tak maniakalnie dopytujecie się co u mnie słychać :P to powiem Wam, że mam ........... WAKACJE !!!!!!!!!! I wyspanie się zajmuje 5 pierwszych punktów na liście moich planow wakacyjnych :D Ale zanim to nastąpi najsampierw będę odbywać imprezę z okazji 20-lecia matury :) I to już jutro ...... Co prawda miałam plana zgubić do tego spotkanka parę kilo, ale cóś nie wyszło :P ... Mówi sie trudno ..... Narzucę jutro szybsze tempo picia to szybciej o tym zapomnę :) Ale tak naprawdę to mam postanowienie zabrać sie za siebie w wakacje .... zaraz po tym jak sie wyśpię :P spadam fąfele ...... jeszcze kuźwa nie mam bladego pojęcia co ja jutro na siebie przyodzieję :O mam ochotę na czarno-czerwono. Nie wiem tylko, czy na statecznie, znaczy na czarno z czerwonymi wstawkami, czy na burdelowo, czyli czerwono z czarnymi wstawkami ....... trza się obmierzyc wreszcie........ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło, MAJKA, zrobisz jutro furorę bez względu na to co ubierzesz :) wszyscy wiemy jaka z ciebie laska nebeska :) PIMASZKU ❤️ jestem z tobą robaczku, a raczej z wami robaczki :) Gdzie moje towarzyszki LOLA i MAFINKA? :P Laski (mówię do wszystkich, żeby nie było!) mam wolną chatę w sobotę, może zorganizujemy jakąś małą bibkę na skype? Tzn zastanawiam się czy ok 22 nie pójść na Lenny Kravitza, bo będzie się produkował paręset metrów od mojej chaty. Jak myślicie? Warto? Tylko jeden koncert i to za darmo! A może wpadniecie do Krakowa na wianki? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estem:D Kicia ja na lenego krafca bym poszla, a za darmo to juz wogole obowiazek:D idz to mi opowiesz jak mu wyszlo spiewanie:D Mimozka👄 ZDRÓWKA👄 Pimach i Tusiaku wam podwojnego zdrowka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka😘 Na kawkę z tortem zapraszam Pierwszych gości już mam, nie zdarzyło mi się tak od wczesnych lat młodości. Otóż budzę się rano patrze a tam @ ze mną w łóżku leży:D. Spodziewałam się jej w najbliższych godzinach, ale zawsze wyczułam sprawę i mogłam przeciwdziałać, a teraz wzięła mnie z partyzanta i mam trochę prania:p Na dodatek cały plan w pizdu, bo dzisiaj przez tą gnidę mam na wadze 71,2kg. No ale nie ważne, wszyscy wiemy czemu tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama se kawkę wypiłam i tort cały zeżarłam:p ter będę za 120kg ważyć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka tija na słodkie narobiłaś!!! i sama zeżarłaś oooo:( poszukaj może gdzies zostały okruszki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, trochę Ci zostawiłam. A zrobiłam ten mój śmietanowy:D pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚCIE KOCHANE MOJE PIĘKNE CHUDZINKI 😘😘😘 Kocham Was wszystkie i każdą z osobna❤️ Dziękuję za wszystkie życzenia i żałuję że nie możemy tu być wszystkie razem i imprezować do bladego świtu. Ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję również Serum i Anonimowej osobie, która wysłała mi prezent na nk❤️ nie wiem kto to jest, ale jestem pewna że to któraś z Was. Normalnie ryczę jak bóbr :p ale ze szczęścia że Was mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) 100 lat !!!!!!! 👄 Ciekawe tylko , czemu nie bierzesz pod uwagę, ze masz jakiegoś anonimowego wielbiciela? :) Mam nadzieję, ze przekroczenie 30 nie sprawi, ze odpuścisz i postanowisz przestać się odchudzać :) NIE POZWALAM !!!!!!! 👄 Masz dalej skakać po stepie zwłaszcza teraz, jak ja też będę miała na to więcej czasu :) Ja za rok kończę 40 i ciągle jeszcze mam nadzieję, że osiągnę swoje wymarzone poniżej 60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy wielbiciel:) byłoby super, tylko treść wiadomości wskazywała raczej na serdeczną przyjaciółkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×