Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJA- kochana ja prosto z Mazur sl臋 ci ca艂uski i wszystkiego naj naj 馃憚 i 5 z przodu鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚]鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚]鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚鉂わ笍:D馃憚 JUZ mnie ch艂opy wyganiaj膮 mo偶 euda mi si臋 wieczorem dopchac do kompa BUZIOLKI DLA WAS WSZYSTKICH馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
TIJA 馃尲 nieustaj膮ce STO LAT dla naszej miszczyni :D Miszczu m贸j niedo艣cigniony, 偶ycz臋 ci, 偶eby ci臋 nigdy humor nie opu艣ci艂. I zdrowie i zapa艂 do dzia艂ania i szcz臋艣cie i ludzka 偶yczliwo艣c i co tam jeszcze sobie 偶yczysz zawsze mie膰. 鉂わ笍 W podarunku przesy艂am ci caaaaa艂膮 艂膮k臋 kwiat贸w, po prostu ca艂膮 Dolin臋 Narcyz贸w. 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍 馃尲 馃尲 馃尲 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to jak? A co z moj膮 propozycj膮 imprezy na skype? LOLA - m臋skiej marudy dzisiaj nie ma, mo偶emy gada膰. I to g艂o艣no. 鉂わ笍 MAFINKA - mog臋 z laptopem wyj艣膰 na balkon, to b臋dzie s艂ycha膰 koncert nawet na Wyspach! Zapraszam na wirtualny koncert Lanego Krafca do mnie na balkon! :D No ale teraz to sspierdalam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
TIJU I JA SIE DOLACZAM O ZYCZEN WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ORAZ SPELNIENIA MARZEN 馃尲 COS CZUJE ZE WIECZOREM tija BEDZIE POLEWAC I TORTA BEDZIE KROI膯 DLA WSZYSTKICH

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
LOLA powiem, 偶e niez艂e :/ ja te偶 nie lubi臋tych t艂um贸w, jak nie ma tkich wielkich gwiazd, to jest masakra, a jak przyjecha艂 Lenny, to b臋dzie mega masakra :O ja wiem o co chodzi tym ludziom. Bo wszyscy przyje偶d偶aj膮 samochodami, a w centrum jest ma艂o parking贸w, no wi臋c wje偶d偶aj膮 na okoliczne osiedla i parkuj膮 gdzie si臋 da. Nie uwierzy艂aby艣. Porozje偶d偶ane ogr贸dki, trawniki, kurwa, u nas to tak kiedy艣 jakie艣 wsioki zaparkowa艂y pod klatk膮, 偶e s膮siadka nie mog艂a z w贸zkiem wyjecha膰. To o to chodzi. To jest jak inwazja. Pozamykane ulice, mosty. Stan wojenny powinni wtedy w Kraku wprowadza膰. Ale i to si臋 prze偶yje :D Byle do jutra, jutro b臋dzie po wszystkim. Tylko rozdeptane bulwary, zmasakrowane trawniki, kupy 艣mieci pod drzwiami, ale spoko, byle tylko znowu do hejnalisty nie strzelali :D Pocieszam si臋 jeszcze tym, 偶e w Kraku drugi dzie艅 leje BEZ PRZERWY. Jest oble艣na pogoda. Ale u mnie na balkonie jest sucho i wszystko s艂ycha膰. Wida膰 tylko ognie sztuczne, ale tak sobie my艣l臋, 偶e koncertu to w艂a艣nie pos艂ucham z balkonu, a p贸jd臋 dopiero na fajerwerki. Co wy na to? No to jak LOLU艢, b臋dziesz? :) MAFINKA? Wypijemy zdrowie TIJI. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tija i ja 偶yczenia sk艂adam, a w艂a艣ciwie to my艣la艂am, 偶e to imprezka twojej c贸rci nie wiem co艣 mi si臋 ubzdura艂o a wi臋c sto lat i 5 z przodu oby tylko nie za bardzo bo znikniesz ca艂uski 馃憚馃憚馃憚 a tort pierwsza klasa!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bomba :D kuurwa tak leje i jest zimno, 偶e chyba nawet na ognie nie p贸jd臋 :O a co to jest za \"monster\" MAFINKA?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
juz jestem ...wrocilam z zakupow........koszmar,ale kupilismy wiskacza wiec bedzie czym chud膮 t.oblewac.....hehehehe.....niech jej bozia zdrowka da.....hwehehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
LOLA nie pomar艂y艣cie :D zaczekaj sekund臋, ja musz臋 brykn膮c do sklepu. Zwleka艂am tak d艂ugo, bo jak my艣le , 偶e mam wychodzi膰 na ten syf, to nawet pi膰 mi si臋 odechciewa :O wygl膮dam... wygl膮dam... ju偶 mi kurwa zaparkowali pod klatk膮 馃槨 chyba si臋 po masce komu艣 przejd臋 馃槧 zara wracam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jubilatak to ju偶 pewnie nab膮bli艂a si臋 i le偶y pod sto艂em, ona tak ma艂o je i jest taka chuda, 偶e pewnie od razu si臋 upi艂a :D i tutaj my "szczup艂e inaczej" mamy przewag臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to sobie teraz poczekasz....bo sasiad przyszedl na drinka......ale mozemy narazie pisac poki nie pojdzie.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×