Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYCHA no gratulejszyn! cudownie! ❤️ życzę ci dużo miłości w 2010 i potem też ;) laski.. niech mnie która kopnie w dupę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ nażyczeństwa :D widze z enam sie topikowe weselicho szykuje :DSUPER!!! MYSZKA- no postanowiłam cię wyręczyć i kawke srobić :D MAJKA- ty mi tu kochana z kulkami nie wyskakuj bo cholera motywacje stracę hihihi:D A ja kochane jutro już nie będę mogła chyba chodzić bo gice mnie bolą od pedałowania :O:O:O no ale dla dupska trzeba się poświęcić :) Na drugie śniadanko zjadłam 2 mandarynki ( jedna ma 45 kcl) na obiadek dzisiaj filet z pangi na parzei słateczka z kiszonej, marchewki i jabłka ,nateczki .A na kolację 1/2 papryki żółtej , 3 liscie sałaty i 5 pomidorków koktajlowych i 15 plasterków ogórka zielonego i bede sobie hrupać za miast chipsów :D O taki plan na dzisiaj :D oki uciekam i za prasowanko się biorę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by wam tu mądrego napisać :P ale nic mi nie przychodzi do głowy :P może zacznę zbierać "humor zeszytów", bo właśnie na horyzoncie koniec semestru, więc moje dzieci kochane zawaliły mnie stosem swoich prac, a niektóre ich stwierdzenia są naprawdę bardzo odkrywcze :D A poza tym to nuda... efektów odchudzania ani widu, ani słychu, bo dieta zaczyna się zawsze od jutra :O MYCHA to miał być kop pozytywny, żeby zmusić mnie do działania :) tak więc, wal śmiało, bez krępacji :D będę wdzięczna, jeśli zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawke polewam i na towarzystwo czekam bo sie widze niecnie ocyndalacie... kicia - to ja z wielka checia majka - a tak w ogole to co Ty wiesz o kolach... ja to dopiero wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko Was cmokam i uciekam bo pół nocy spać nie mogłam bo mi ósemka idzie :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez tylko przelotem Witam👄 Tylko prosze mnie nie kopac:P za jakis czas sie zglosze:) Majka zostal mi miesiac, termin mam na 11lutego.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - :P liczysz posty?? :P nic mi się nie chce i paznokcie mi się połamały... to przez tę zimę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIU polej kawuni do kubeczka MAFINKA miło cie znowu widzieć u nas jak by nie ty to byśmy dalej molestowaly stronke Ja dziś wstalam lewa noga bo juz mój M dostał opierdziel ale należało mu sie bo juz od wczoraj wisiało w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobielki :) chyba wszystkie nas juz meczy ta zima... czlowiek jakis przez nia spicznialy... mi sie nawet z domu wychodzic nie chce tak okropnie zimno... no i kozaki z powodu sniegu trza zakladac a ja ich szczerze nienawidze (moje mega lydki - fuj).. no wiec kwitne w domu i mozg mi sie od braku tlenu lasuje... na szczescie jednak nie przelozylo mi sie na nadmiar jedzenia... jakas grzeczna sie zrobilam i nawet udalo mi sie juz troszke schudnac;) zaczynalam rok majac 74,5 na liczniku a teraz jest 72,6 i jestem z siebie cala dumna... majeczko - jeszcze mi do Ciebie nieco brakuje ale pilnuj sie... i lepiej uciekaj zebym Cie waga nie dogonila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA - gratuluję, same sukcesy ostatnio u ciebie :) Mam pomysła :P Może w związku z nowym rokiem i NOWYMI postanowieniami spreparujemy NOWĄ tabelkę? Nie robię jej, bo nie wiem ile ważę. To i nie wiem co by tam wpisać... pewnie z 72kg 😭 człowiek to jest jednak obleśna świnia. Przynajmniej ja! nie chcę nikogo urazić :O mówię o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ja tylko witam sie na sekundę, bo teściowa na odwiezienie czeka ... a wiecie ..... teściowym lepiej z byle pierdoły na odcisk nie nadeptywać to i więcej spokoju będzie :P Mycha 👄 gratuluję i zazdroszczę !!!!!! i obawiam się, ze z moimi postanowieniami noworocznymi i zacięciem :P spotkamy się "w pół drogi" szybciej niż się spodziewasz :P pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa tyle popisałam i mi zjadło :O Ja normalnie nie wiem chyba kafe na djecie jest i nam posty zjada :O :D U mnie dzisiaj juz lepiej :) ósemka nie boli i już ja nawet widać mam nadzieje że już mnie nie bedzie tak napindalać :O za raz lece do sklepu bo musze sobie szpinak kupic i cos na obiad do żeberek dla moich panów oczywiście :) ja na obiadek zjem pół szklanki zupy pomidorowej z 2 łyżkami ryzu i dużą iloscią koperku a na kolacje grecka sałateczka :) na sniadanko było musli a przekaske przegadałam przez tel z kumpela i dupa juz nie jadłam bo czas minoł :O MYCHA- gratulują i tez pozytywnie zazdroszczę 👄 MAJKA- o tak tesciowej lepiej na odcisk nie naciskać ;) jak napisałaś o teściowej to mi sie od razu przypomniała twoja akcja z tapczanem :D KICIA- Ty i 72 ;) jedzie mi normalnie czołg i kapustami strzela :D:D:D ja mam 68,5 :( MAFINKA- oj kotek ty chyba serio stronki liczysz ;) a tak serio to jak tam kochana sie czujesz ? co do zimy to ja ci mogę z chęcią tego sniegu podesłać :) Mój młody gadał ostatnio z kolega z szkoły z angli i jak usłyszał że lekcji nie mieli to aż krzyknoł że on chce do angli do szkoły :) pamietam jak dzisiaj jak spadł snieg a dziewczynki kruciuteńkie spódniczki GOŁE nogi i kozaczki wrwrwrwrw aż mi zimno :) buziaki dla Was 👄 MIMOZKA- witaj kochana gdzies ty była jak cię nie było :) Pisz nam szybciorkiem co u ciebie :) kobitki spadam do tesco po zarełko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam:D Na razie nie licze, tak na oko:P Musze Wam pomoc bo cos ostatnio kulejemy:) Mycha:) gratuluje kochana tych zgubionych kiloskow:) Kicia ty lachonie:P w butach sie wazylas pewnie co???? Do2do tocze sie powoli:P. Powiedz mlodemu ze i tak im obetna z wakacji.... wiec to takie oszukane wolne:) Myszka 👄 Majka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejj, pipki grochowe! co to ma być? strajk? nie daj Bóg głodowy? :P a ja... zagłębiam się,.,, siedzę i jem.. jem i siedzę... i tak w kółko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja się witam :D:D Kochane moje wczoraj juz nie klikałam bo jak młody wpadł ze szkoły to tylko zjadł i na zajęcia lecielismy po zajeciach kupa lekcji i nauka bo właśnie teraz pisze dużą klasówkę z przyrody ( od początku roku ) jeszcze wczoraj wypracowanie pisał :o aż mi go żal było bo dopiero o 22.45 skończył i padł na wyrko jak betka spac :o Normalnie kochane 4 klasa to jakas katorga takie partie materjału że szok :o więc wczoraj nie miałam jak kliknac na wet ani was poczytac bo padłam i też zasnełam :O Co do dietki to dzisiaj sniadanko musli z 1/2 banana ,jogurcik naturalny, łosos pieczony z grecka sałatką , 1/2 szklanki czystej szczawiowej z 1 łyżeczka jogurtu naturalnego i 1/2 jajka gotowanego na twardo , sałateczka grecka i wsio dzisiaj :) Wiecie strasznie mi się słodyczy chciało ale znalazłam na to sposób bo kupiłam szmpon czekoladowy i włoski mi czekolada pachna więc juz jej tyle się nawachałam ze mi sie odechciało :D A co u Was kochane ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie zima na całego i śnieg po kolana dosłownie, a ja bym już chciała wiosnę 🌻, u mnie przez ten czas nic się nie działo szczególnego, po prostu zwykły kołowrotek, nie mam nawet czym się pochwalić:( a szkoda:P No musze się zebrać i troche WAS popodczytywać, bo nie bardzo na bieżąco jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzióbki 👄 ja się ostatnio nie udzielam za bardzo, bo mi nad głową rada szkoleniowa wisi ..... muszę przeszkolić uczycieli pod kątem procedur postępowania w sytuacjach trudnych w szkole :O Jak wiadomo w szkole tzw. "sytuacji trudnych" jest full - od spóżnień i wulgaryzmów po narkotyki .... I na każdą sytuację jest inna procedura ..... Więc i materiału całe mnóstwo. A jak wiadomo uczyciele uczą, ale sami na szkoleniach to już siedziec nie lubią :P I jak tu zrobić coś, na czym ludzie wysiedzą , a jednocześnie wstydu nie będzie i derekcja :P uzna temat za wyczerpany ????? Jestem tak zakręcona, że wstyd !!!!! Od poniedzialku robiłam w pracy i w domu zadymę z Dniem Babci i Dziadka ..... kartki, życzenia, wiersze , upominki itp .... Dziwiłam się tylko, że w żadnym kalendarzu nie wydrukowali, że 15 stycznia jest TO święto .... Ale jak mieli wydrukować, skoro Dzień Babci jest 21 stycznia ??? :P W międzyczasie załamuję sie swoją słabą wolą !!!!! Masakrycznie chce mi sie słodkiego !!!!! Staram się wlewać w siebie kubły herbaty, ale daje to mizerny skutek 😭 Na stepku chodziłam raz, potem w pocie czoła 2 dni odsnieżałam podwórko (jeszcze teraz bolą mnie łopatki...) i tyle było moich ćwiczeń :( Zazdroszczę Do2do zacięcia do dietowania !!!!! Muszę sobie pokopiowac jadłospisy :) Pisz dalej co jesz :) Ale mi przypomniałaś akcję mojej teściowej z tapczanem dla córy :P Kurcze ..... w grudniu rok minął :) Dziewczynki, a słyszałyscie coś o diecie Strażników Wagi? Podobno w Niemczech robi to furrorę !!!! Ale polskich wydań książkowych chyba niestety nie ma :( Mycha !!!! mówię ci .... wagowo spotkamy się już niebawem 😭 I jakoś się z tego spotkania nie cieszę :( nie ze względu na ciebie, chudnij na zdrowie!!! Szkoda tylko , że mnie pewnie przybędzie 👄 MImozka 👄 Mafinko :) a tak właściwie co tam sobie urodzisz? bo nie pamiętam, czy się chwaliłaś :) Kicia :) trzeba działac z tą tabelką!!! Tijka ma chyba awarię kompa, więc trzeba ją zastąpić. A może któraś wie, gdzie jest nasza ostatnia tabela ??? A wiecie co dzieje się u Pimach? I jeszcze jedno .... poszukuję telefonu ..... Moje wymagania: wysuwana klapka, klawiatura dotykowa, GŁOŚNY GŁOŚNIK i żaden samsung ..... NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO BADZIEWIA !!!! Najlepiej nokia albo sony ericsson. Znacie jakieś fajne modele? Tylko wiecie .... takie damskie :P nie jakieś tam wielkie cegły z telewizorem, nawigacją, czy wieżą stereo :P Jak znacie jakieś ciekawostki to mi podpowiedzcie. Będę wdzięczna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×