Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

eeeeeeeeeeee, taka mądra jesteś teraz??? :P pogadamy jak ciebie TO dopadnie :P Spoko. poza tym, jak zwykle masz rację. Masz w sobie ogromne pokłady mądrości. :) i dzięki ci za to ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noramalnie jak nic jeszcze jedna peknie :D co z tym idzie limit na 2 tygodnie wyczerpiemy skoro u nas stronak to ze 3-4 dni hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam sobie, że do 2.00 położę się spać. Tzn, że zostało mi niewiele czasu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- co ty na stronke poluje i liczy wpisy hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja zamilknę? odezwę się, jak stronka przeskoczy? :O bo już się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA - ty normalnie nie patrz na ten UA czas tylko na nasz bo ty nasz polka jestes :p i my cie nie oddamy :) zobacz jakie plusy dlużej balujesz , później chodzisz spac u nas dopiero 00:41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups sorki :O Kochane uciekam bo o 7.00 muszę wstac :O {usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki :D cieszę się DO2DO, że to ty, a nie znowu ja :D do ... jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia powiem ci ze mi sie zycie przewartosciowalo.... totalnie. I czuje wiekszy spokoj, juz mnie tak nie gna, tyko ciekawe ile to potrwa:D i nie pitol o pokladach madrosci, masz dola i ja to rozumiem.... ale wiem tez ze dasz rade:) slodkich snow👄 Mimozka lody sa bardzo dobre na odchudzanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostalam linka od kolezanki z petycja w sprawie psow... boje sie tego tu wkleic.... nigdy nie widzialam czegos tak okropnego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie........ tak to sie bawic nie bedziemy, wstawac HAAALLLLOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majka jestes na diecie czy nie, bo cos chyba znowu podjadasz co??? Tija ..... napisz jak u Ciebie, jak rodzice..... Byli ubezpieczeni?? Serum Ciebie nie ma z nami na nk, jak chcesz to Ci wysle linka do zdjec na gg.... Donia kupujesz juz rzeczy dla synka?? No i napisz co maz powiedzial na wiesc o synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINAKA :D - TAk jest pani kapitan :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim M. jestem na tej samej diecie, ja schudlam 4kg a on 9kg... w miesiac.... buuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek bo nam się woda zatrzymuje przed @ a im nie :( Ale gratuluję z całego serducha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio to dupsko rosnie a wesele tuż tuż :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ale ja sie ciesze ze tak chudnie, bo TROCHE:P mu sie przytylo w tej mojej ciazy:D Ale pogoda do dupy.... pada i ciemno, mala przysnela.... ide po kawe nr 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselicho mam 25.06 a tunike musze pstryjknąc ale moim zdaniem to w sumie nic ciekawego nie jest :o już mnie załamka dopadła :O dzisiaj chyba pojade jeszcze do złotych tarasów to może cos sobie kupię .....ta tunika to właściwie bluzka tunikowata bo jest szeroka więc mi bęben zasłania a kruciutka niestety bo równo do pasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×