Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hihii:) to tak jak w tym dowcipie :) Żona pyta sie meza dla czego przesyłasz co miesiąc pieniadze jakiemus arabowi ALI -MĘTY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no :O KICIA lepiej nie bo kto nas bedzie opierdzielał bysmy chudły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia gratuluje synka!!! :d:d:d:d:d:d Jeszczetylko synka Abs nie widzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE, do2do, ty to umiesz :D :D :D Ali-męty :D pojechałaś MAJKA to jutro nie zdzierży :D ciekawe jak zareaguje, może zarządzimy ciszę od rana? ;) poczekamy na pierwszy zawał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt ABS nie wstawiała :( ale jak na razie same chłopaki na topiku sie rodzą :) MAFINKA sie wyłamała :) bo to angielski krasnal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mi tez tutaj samotnosci powiewa, nie umiem zlapac kontaktu z ludzmi, za bardzo sie juz tu przejechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- ja zartuje oczywiscie z tym krasnalem angielskim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO na emigracji tak jest :( swój swojemu zawsze swinie podłoży :( albo zazdrosci jak sie komus uda dorobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam na spotkanie angielskich mam, ale tragedia.... tutaj to naprawde luz blus z dziecmi. Bawily sie na tak brudnym dywanie ze szok.... A polskie mamy.... bez komentarza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle jak duupa tu siedzę, płaszczę duupę przed kompem :( myślałam, że złapię kontakty, ale na razie nie mam nastroju na jakiekolwiek znajomości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak mieszkalismy w Uk i moj M pracował w biurze ( był derektorem dział sprzedarzy miedzynarodowego w firmie rehabilitacyjnej ACORN (MAFINKA możesz wiezieć o co chodzi ) a znajomy pracowal w tej firmie w fabryce to tak ich zazdrosc zjadała ze ....normalnie szkoda pisac nie rozmawiamy z soba do dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- a duża wygrana w UK ?? pamietam jak 5 lat temu jakas rekordowa suma była i wszyscy sie zarzynali o kupony hihihi:D KICIA- lobuzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- nie pierdziel :D lepiej sie na baty szykuj od MAJKI bo za raz nam dowali że ona to ryczaca 40 a my ja o zawał chciałysmy doprawic :O Ale MY CIEBIE MAJECZKO AJLOVIU ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ale my cie chcemy 👄 MAFINKA- kuźwa to w funciakach to skrobnij kolezanka choc kapke jak trafisz hihihi:D ja juz zaciskam gicolki , piachy i poslady byś wygrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia nie poddawaj sie, nie zniechecaj, jestes zajebista, inteligentna babka i nie ma dla Ciebie rzeczy korych nie mozesz dokonac. Pamietaj ze zwyciestwo, ktore przyjdzie latwo tak nie cieszy!!!! Glowa do gory👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M tydzien temu 30 bo se guwniarza wziełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×