Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Zapraszam na kawunie moje kochane (_)> a wczoraj juz żadna nie miała weny cos napisać MAFINKA gdzie jesteś porusz to towarzystwo KICIA już pewnie w pracy haruje Majeczka po nocy a reszta sie nie odzywa ma nas daleko w d..ie Serum a może ty słóweczko napiszesz Donaia napisz jak sie czujesz LOLA tobie kompa nie działa czy cóż pisac mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co MYSZKO, zostałyśmy same? ;) kawunia z Tobą, to sama przyjemność ❤️ a reszta co? kawy nie pija z rana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestem kochane dotarłam :D od rana w pranku siedzę :) bo słoneczko świeci :)Na mazurkach super pozdrowiłam jes od was wszystkich :D tylko troche komarów było wrrrrrrrrrrrrr no i tesciowa jak to tesciowa lekko upierdliwa no ale taka to juz jej natura :D łapałam słoneczko by brąziku na wesele troche złapać ;) i jak córka młynarza nie wyglądać :D co do kreacji weselenej to stwierdzam , że dalej w czarnej dupie jestem :O , ale mój męzus jutro smiga na kawalerski braciszka to ja z kupela do galeri i nie wylizyę do puki czegoś nie znajdę :D co do powodzi to mojej dzielnicy tez nie omineło jak byłam na mazurach to kabaty i resztę ursynowa nawiedziła burza u nas spoko ale 2 bloki dalej garaże zalane ( 60cm) no i osiedle mojej siostry w piasecznie zalane :( jedyne szczęście to takie że oni na 4 pietrze mieszkają to chłupki nie zalało no i samochodu tez bo byli na wekendziku ,ale garaz maja upierdolony :O MAFINKA-❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 Do trzydziestki-ważna rzecz-trzeba parę rzeczy mieć! Trochę zwiedzić, coś tam zdobyć, aby życie to osłodzić: 1- zwiedzić New York 2- Rzym 3- i Pragę 4 -zdobyć w życiu równowagę 5- uwieść męża wspaniałego 6- mieć miłość, serce jego 7 -na paluszku brylant nosić 8 -na wesele swe zaprosić! Do trzydziestki ważna rzecz 9 -trzeba dobrą szkołę mieć 10- zdobyć dyplom i uznanie 11- i zarobić na mieszkanie 12- mieszkać z pieskiem albo kotem 13- i mieć relaks co sobotę 14- dobrą furę sobie kupić 15- pić tak, aby się nie upić 16- pływać w morzu 17- przejść przez góry 18- i raz w roku-na Mazury 19- trzeba matką chrzestną zostać 20- trzeba sobą wciąż pozostać 21-umieć sobie w oczy spojrzeć 22-to co w ważne umieć dojrzeć 23-żyć na swoim-nie na kredyt, 24-nie napytać sobie biedy: mijać sądy i szpitale Nie zaglądać do nich wcale 25-tysiąc książek już przeczytać 26-wiedzieć tyle by mniej pytać 27- biznes własny już założyć, By z procentów sobie pożyć! 28-kupić trzeba dzieło sztuki By nie stronić od nauki. 29-komplementów zdobyć setki To jest ważne dla kobietki! A trzydzieste: w te okrągłe urodziny Spędzić czas bez smutnej miny, nie mieć zmartwień, Lecz rodzinę, co odgoni smutną minę. Wtulić w męża się ramiona- niech 30stka zniesławiona Z krociem róż się już kojarzy, fajerwerkiem jasnym jarzy! ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 Kochane uciekam was POCZYTAC I KLIKNE JAK SIE TROSZKĘ OGARNE KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapie sie jeszcze na jakieś zimne fusy? ;) Ja na nogach od rana, chociaż nie po nocce :) Dzieciorki w szkole, chałupka ogarnieta, pranko wisi w ogrodzie. Mam sekundę na złapanie oddechu i zaraz do pracy sie zbieram. Ale mi sie nie chce już pracować !!!! Zawodowo oczywiscie :P No ale już blizej niż dalej do wakacji :) Kicia :) łykaj żelazo i magnez. I pamietaj, ze trzeba uzupełniać płyny :P Jakby Ci tak jucha z nosa poszła w urzędzie jakims to może by na Ciebie ichniejsi biurokraci łaskawszym okiem popatrzyli? ;) Myszko :) te grządki przez 3 miechy to Ci nieźle zarosną .... no chyba, ze faktycznie synkowie rękawy zakasają :) Do2do :) szukaj, szukaj, a znajdziesz na pewno :) Wam też pokazuje sie ta super laska:P u góry strony? paka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę i wpierdaalam truskawki. Odeskie podobno. Jeszcze ciepłe od słońca :) Na FB obiecałam, że pierniczę 2 kg i to niemyte, ale jednak muszę wprowadzić korektę :P wejdzie tylko kilo i jednak je opłukałam :P a zaraz spitalam po zaśwaidczenie o niekaralności. MAJKA mimo wszystko mam nadzieję, że nie zaleję się juchą w urzędzie :P Pozwól, że sparafrazuję pewien stary tekst "Maskwa sliozam nie wierit" znaczy krwi, a nie łzom i Kijów, a nie Moskwa ;) :P Ludzie tu już jest po 29-30 a ma być nawet 32. Chyba zdechnę :O jeszcze się nie przestawił mój organizm na takie upały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja :P Kicia :) sama wiesz najlepiej co robić :) u nas też od razu cieplo bardzo sie robi, a do tego burze. Wszystko byłoby oki, gdyby nie ta powódź :( Mafinko :) a co za święto masz??? bo ja ograniczona może (pewno na pewno) jestem :P ale nie kojarzę ... żadne urodzinki mi się nie wyswietlają.... Ale zeby nie było, ze ja nie pamietam : Wszystkiego wszystkiego najlepszego 👄 z okazji ................ (kropki uzupelnię jak dowiem sie co to za okazja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jednak bystra jestem :P Mafinko !!!! 30 ??????? A czemu mi sie nic na nk nie wyświetliło ???? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja dalej zapierdzielam jak mały motorek :p ale przynajmiej nie wpierdzielam :D bo cholera dupa taka wielkaaaaaaaaaaaaa a jak widac na wet wesele nie jest motywacją dla mojej osoby :O KICIA- dawaj częśc tych truskawek :p bo mam ochotę a nie chce mi sie mojej wspomnianej tłustej dupy ruszać po nie :) MAJKA- oj mam nadzieje ze cos znajdę bo w tej tunice co wam wklejałam to normalnie szafa 3 drzwiowa :O a jeszcze mam jakies 2 obiady z japońcami jeść :o CZEKAM NA TWOJE FOTY NA NK !!! może jakis pomysł mi podsuniesz albo na wp mi wyslij 👄 MAFINKA- pamietałam wczoraj ale po powrocie się nie dopchałam do kompa :( jeszcze raz wszystkiego naj ,naj 👄 MYSZKA- zagnaj ich i głodem weź do rękawki zakasają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - ja też jakoś nie tego Ale życzę Ci żebyś z każdym dniem była coraz szczęśliwsza i żeby Ci zawsze słońce świeciło (ale nie w oczy ;) ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, sorry, ale nie mogę sie powstrzymać .... MUSZĘ napisać tu Twój opis z gg :P Róże na górze, fiołki na dole, tak mi się nie chce, że ja pie...lę :P No dobra, sprawdzilam sprawozdanie ze stazu mojej stażystki, idę sie "ukąpać" , jakby to powiedziala moja koleżanka z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEJECZKO - ja potem wpisałam lżejszą wersję :P ale tak mam, że jak wyłączę kompa z palca, to mi wścieka nowy opis z gg :O a było to mniej więcej tak: :P Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne :P dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) to o róży i fiolku dużo fajniejsze :) na czasie .... wiosenne takie :P A ta droga wersja to tak jak z wagą: Wcale nie ważę za dużo ... ja poporostu za niska jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry tak w ogóle :) Dzis znowu nie popiszę z Wami, bo nie dość, ze pracuję do wieczora to jeszcze okazało sie dzisiaj rano, ze muszę na jutro oddać derekcji :P projekt oceny swojej stażystki :) W sumie nie robi mi to większej różnicy, bo analizując swoje ostatnie poczynania i tak pisałabym to w ostatniej chwili :P a tak przynajmniej będę o tej robocie krócej mysleć, bo muszę sie sprężyć i nie będę teraz o duperelach mysleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja zarobiona jestem w zwiasku z weselem brata ( załatwiamy hotele dla japońców i tak dalej) , a wieczorem wypad do galeri po ciuch na wesele jak w wiadomosciach beda pokazaywac małą krępa nie wywrotną która zapiera się nogami i nie wychodzi z centrum handlowego :D to JA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki nikt z rana nie polwał kawusi KICIA co sie z Toba dzieje a gdzie kawa na chwilke mnie zabrakło i kapucha Pisac mi tu kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki czyżby żadna nie miała ani chwilki czasu na napisanie paru słówek Moje drogie jak dam rade to jutro coś do was napisze a le już teraz powiem wam DOWIDZENIA bedę dopiero pod koniec sierpnia i trzymajcie z mnie kciuki żebym dała sobie rade w nowej pracy BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ODCHUDZACZEK mże uda mi sie zwalic ze mnie to niepotrzebne tłuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie pusto ..... Myszko, co to jszcze bez ćiebie będzie??? :( No ale wreszcie masz widoki na jakąś prace! POWODZONKA :) I jak będziesz mieć możliwośc to kliknij słówko :) A ja dalej w kolejnych papierach ślęczę :O ... no cóż ... na spokojne wakacje trzeba sobie zapracować ;) Uczycielki wiedzą o czym mówię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch facetów: - Czy pan wie co ja myślę o małżeństwie? - A jest pan żonaty? - Tak - To wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pięknotki moje kochane :) U mnie jak u Was upałłłłlłłłłlłłłłł nie ma czym oddychać :Onie maiłam jak się do kompa dostac bo dzisiaj dziecie miało wolne i mąż tez dziecie bo coś robili w szkole ,a męzuś by leczyć kaca po wczorajszym kawalerskim mojego brata ( o 5 rano chłopina mi dotarł ) a co najfajniejsze co chwilke dryndał do mnie :) i zdawał relacje co i jak :) ja wczoraj buszowałam , buszowałm aż wkońcu znalazłam :D:D:D:D kupiłam turkusową tunikę w duży dekold w kształcie litery V pod cyckami odcieta i z tyłu wiażana z kimonowymi rękawami :D a co wkońcu polsko japońskie wesele hihih:D mam w domu w identycznym kol kolczyki z H&M i jutro jade jeszcze kupic sobie 12 cm szpilki z odkrytymi palcami w takim samym kol w zarze i w H&M baletki z odkrytymi paluchami na zmiane co by moje gicolki obcasów nie wytrzymały i PIERDUT :D:D:D nie mam siły już latać za kieckami więc bedą spodnie i wygodnie :Dkochane uciekam do wanienki bo rozpływm się już :( poczytam was jutro i klikne po zakupkach :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE NIESAMOWITKI MOJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski to jeszcze ja na dzień dobry zapraszam na kawunie Nie miałam spania tej nocy nerwy mnie zżerają Własnie wyprawiłam moich chłopaków na wycieczke do KRAKA Ja sobie jeszcze po necie buszuje KICA umarłaś czy cóż że nie dajesz znaku A reszta bandy DUŻE BUŻKI DLA WSZYSTKICH I DO MIŁEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał, upał, upał ..... podobno dzis ma być najcieplejszy dzień lata. Ciekawe, zwłaszcza, ze w zasadzie jeszcze kalendarzową wiosnę mamy :P A tak poza tym to dzis zaspałam do pracy :P Myszko :) powodzonka :) Do2do :) no to pochwal sie do końca i wklejaj fotkę tego ciuszka :) Kicia :) właśnie ..... gdzieś jest? Przegrzało przewody tym razem ? :) Cała reszta ... HOP HOP !!!!! nawet nie wymieniam, bo to sie tyczy do całej obijającej sie reszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączek z niedźwiedziem złowili złotą rybkę. Wypuścili ją, za co rybka podarowała im po trzy życzenia. Pierwszy niedźwiedź: - Chciałbym żeby w całym lesie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź. I tak się stało. Zajączek: - Chciałbym mieć motorek. Niedzwiedź podniecony swoim poprzednim życzeniem: - Chciałbym żeby w całym państwie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź. Zajączek: - Chciałbym mieć kask do tego motorka. Niedźwiedź już na maksa podjarany: - Chciałbym żeby na całym świecie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź. Zajączek założył kask, odpalił motorek, ruszył i: - Chciałbym żeby misiu był pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja sie gotuję !!!!!!!!!!!!:O i bynajmniej nie z nerwów ale upału :O uciekam teraz do sklepu bo dzisiaj chłodniczek :D:D:D MAJKA- kotek postaram się wieczorem wkleic foto jak mnie panowie do laptopa któregoś dopuszczą bo obydwa okupują :O MYSZKA- ja trzymam kciukasy :) i klikaj jak tylko bedziesz mogła ❤️ KICIA-??????????????? MAFINKA-???????????????/ TIJA-?????????????? MIMOZKA-????????????????????? i reszta panienek halo , halo !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×