Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Generalnie jest bardzo szeroka , a rekawy łaczą się z pasem nie wiem jak wam to opisac w pasie jest tak szarfa do związania z boku :O ale ogółem to srednio to widzę :O Kształt widac dopiero jak sie to ubierze a tak to cięższko to pstryknąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie... ladna ale ty powinnas miec cos bardziej dopasowanego, sukienka z dekoldem amerykanskim?? lekko za kolano i szpilki- to jest extra zestaw dla ciebie, masz cycki to je pokazuj a nie zakrywasz te swoje skarby:D.... no i najlepiej cos matowego, moze byc maly wzorek, mala mi sie budzi, ale jak bede mala chwil wolnego to poszukam o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) dół chyba minął, może nawet nie wszyscy go zauważyli ;) MAFINKA ❤️ mądralo ;) DO2DO ja chcę twoją fotkę w tym cudzie, a nie na wieszaku :D podoba mi się, jest sexy, jak mówisz, do tego czarne spodnie i szpilki? Ja jestem za :) ale jak ma się rodzinka krzywo patrzeć, to może jeszcze coś poszukaj :) powodzenia. :D MAJKA no nie mów, że jeszcze śpisz! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no rodzinka spoko na wet mój brachol już nie jęczy o kiece bo u mnie z tym problem jak jest fajna kieca i w cycochach jak ulał to biodra mam na wysokości UD a jak w brzuchu, biodrach, udach dobra to cyc mi sie nie miesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :( w wawie cięższko o krawcowa , raczej same poprawki krawieckie co krok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam bo po tem mi sie tłustej dupy nie będzie chciało ruszyc na zakupy 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta❤️ szalone 👄👄👄 Mafinka ja nie wiem, gdzie Ty zdjęcia Oleńki wkleiłaś ale ja ich nie mogę znaleźć, no chyba 100 lat za murzynami jesteś bo nie wiem oczym wy tak na prawdę piszecie:( Do2do tunika bardzo bardzo ładna baw się dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Donia gratulacje mi się podoba Dominik, Paweł, Michał, Bartosz....❤️ Dziś powiedziałam lodom stop, zobaczę jak będzie wieczorem.... Pięknie pisałyście nocką aż dwa razy sprawdzałam, że tyle stronek od wczoraj zapisałyście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka link do zdjec jest na forum(tam gdzie sa przepisy, nasze numery gg itd) na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Ty nie jestes zapisana do klasy, dopisz sie:) a linka i tak Ci juz wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, stara majka, po pierwszym zawale :P.... no tak !!!! tylko na chwile z oka Was spuścić, a już burdel tu robicie !!!!!! :P TAK TRZYMAĆ I NIE PRZERYWAĆ 👄 Normalnie kilka razy sprawdzalam, czy mnie oczy nie mylą :) Co prawda trudno było przy czytaniu złapać wątek, ale to sie wytnie :) No i teraz już wiem skąd te koszmary nocne były u mnie skoro tak mnie tu nawolywałyście :) I widać, że respekt dla starszyzny macie, skoro tak zależało Wam na mojej reakcji :P Ale z tym zawalem to nie liczcie jeszcze tak bardzo, złego licho nie tak prędko bierze :P Mafinko :) całe szczęście, ze wróciłaś i atmosferę poprawiłaś, bo Kicia juz kilka razy topik nasz usuwała :P Kicia, dla Twojej wiadomości - dziś raczylam podnieść się z wyra o 10.40 :P Pierwsze normalne spanie po chyba 4 tygodniach :) Nie potrafie odnieść sie do tego, co pisałaś w nocy, bo .... yyyy ...... trudno to ogarnąć :P Ale mi też podoba sie piosenka Maleńczuka o tym co wiesz :P No chyba, ze to nie Ty pisałaś o lodowej piosence ;) Jak kilka lat temu otwieraliśmy lokal to zaczynaliśmy od lodziarni i śmialiśmy sie, ze ta piosenka powinna być naszym hymnem :P Chyba Mafinka pytala jak moja waga .... dzis 61,3 :P Mimo żarcia lodow i innych wędzonek (mój M ostatnio świniaka kupil i nawędził cudów, ze język ucieka ... wiec co sie ma jedzenie marnować :P ) Ta moja dieta białkowa to dobra jest, bo jest tak strasznie monotonna, ze już nie wiem co mam jeść. I zanim sie na coś dietowego zdecyduję to jeden posiłek z dnia wypada :P Do2do :) tunika fajna, ale faktycznie moze lepiej coś bardziej do ciala znajdziesz? Zresztą wiem jak to jest, bo sama niedawno kiecek na wesele szukalam i dobrać sobie nie mogłam. Do tego co pisałaś w nocy też trudno mi sie odnieść :P Ale jestem pewna, ze piersze słowa Twojego M dzisiejszego ranka brzmiały jakoś tak "brzydzę sie alkoholem i alkoholikami" :P Najważniejsze, zeby pamietać, że picie z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilosciach :P Mimozka :) w natłoku onformacji nie pamietam o czym pisałaś, ale duza buźka dla Ciebie 👄 I I nie opuszczaj już nas na tak długo :) Dziewczyny, czy są jakieś portale internetowe, na ktorych nie macie swoich zdjęc? :P F coś tam coś tam juz kojarze, dostalam od Do2do kiedys zaproszenie, nawet sie zalogowalam, ale nie mam czasu, zeby sie w tym rozeznać :P A na Pikassie swój profil ma moj M :) Nie chwaląc sie ma tam mnostwo fotek ze swojego latania :) Dobra, muszę kończyć chwilowo , bo w pracy jestem :P I zeby nie było - w jednym wejsciu naklikalam połowę tego, co każda w Was z osobna przez pół nocy i poranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co....ani mru mru... tylko Kicia zrobila mru;).... Przestalo padac, ide przewietrzyc smrody:P Majka jezeli nie piszesz z mojego powodu, to ja moge przestac pisac:P Do2do jak zakupy?? Mimozka udalo sie ze zdjeciami?? B A B Y P I S A C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalysmy na trzezwo, a nie wiadomo o co biega:P tzn my wiemy.....chyba....:P Majka wielki👄 dla Ciebie. moment..... jaka piosenka o lodach???????? ja nic nie wiem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka :) Aleśmy sie zgrały w czasie :) Olcia śliczna !!! A to ta piosenka :) http://w417.wrzuta.pl/audio/2UQOzrSb927/spec_-_a_ona_robi_loda_mu Doniu :) co do imienia dla chłopczyka to ja mam w domu Krzysia - Piotrusia (mąż nie chciał Piotrusia, bo jeden w bliskiej rodzinie już jest, ale chociaż tak mu na drugie dałam ;) ) i Tomeczka :) I w ogóle jestem zwolenniczką takich typowo polskich imion. Nie koniecznie musi to być Bożydar, czy Wieńczysław :P ale Kuba jest już wg mnie oki :) Sorki, że nie popiszę, ale muszę jednak popracować trochę :P Czas jaki moglam poświęcić w pracy na swoje duperele wykorzystalam na czytanie nocnego maratonu i pisanie mojej skromnej :P wstawki :) Paka :) No i piszcie , bo do 500 stronki już blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ale fota !!!!!! już skomentowałam :) pierwsza :P Jak ja bym chciała tak fajnie na zdjęciach wychodzić !!!!! Zbieram sie z myślą o zdjęciach u profesjonalisty :) Takich z retuszami :P Mam znajomego fotografa :) ale najpierw musialabym troszku sie osmielic :P bo ja chorobliwie nieśmiala jestem .... z finlandią najlepiej bym tej odwagi nabierała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) dupa nic nie kupiłam :O i jeszcze mnie tak łepetyna boli że szok :O więc klikne wieczorkiem a teraz idę z ibupromem się zaprzyjaźnić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaraz wrocilo do normy.... Ja winkuje z moim, malo czasu ostatnio spedzamy razem to trzeba nadgonic:P i podyskutowac:) Bede rano wolala na kawke:) Slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro tak nachalnie nalegacie to macie :P To tak na wszelki, jakbyście nie miały pod ręką tematu do zapełnienia kolejnych 6 stron dzisiejszej nocy :) *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______66____60 (06.2010) MAJKA___39__________67_________164______62______58(kiedy by nie było ) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___41__________76__________160_______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Mama____34__________70_________179_______70_____60 Obelixowa 33 _________67 _________170______ 64 _____58(do wakacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych małoletnich debili to wystrzelam 😡 4.45 - strzelanie z petard :O koorwa, akurat na mojej ulicy. Nie miałam siły wstać, ale tak chciałam ich opierdoolić, najlepiej po polsku, żeby nie wszystko zrozumieli :P jak wstałam wreszcie, to tylko dym się unosił na ulicy i śmierdziało siarką czy czymś :O Poleżałam jeszcze godzinę w nadziei... ale nie dało się. Potem jeszcze jakieś pijane towarzystwo szło i spanie ostatecznie się skończyło. W ogóle mam wrażenie, że tu wcześniej robi się widno, niż w Polsce. Albo ja w Polsce nie wstaję o takiej godzinie ;) wspomniana 4.45 a tu widno absolutnie, no jak w dzień. U nas też tak jest? Czy to dlatego, że ja jednak na wschodzie jestem, to i słonko tu wcześniej wschodzi? no nie wiem. w każdym razie biorę się za tłumaczenie, bo mi jeszcze trochę zostało. miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być????? 😠 już nie literki, ale aż dwa słowa mam wpisywać?? Chamstwo i dziadostwo. Też mi ochrona przed spamem! Wypchajta się. a potem się dziwią, że nikt nie pisze, tyko jakieś debile. Pół godziny otwiera się strona. Czego chcecie od stopki? Po chuuja ona też jest w tym okienku? Zalogowana jestem, po co te cyrki? dzień zjebany. 😡 http://www.simonscat.com/flyguy.html ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 dlaczego znowu 70??? :O 01.01.10 - 70kg 😭 😠 😡 22.02.10 - 68,5kg :) 28.02.10 - 68kg ;) 21.03.10 - 67 :D 17.04.10 - 66 :D CEL 06.10 - znowu 60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK Kicia👄 nie denerwuj sie, to na urode szkodzi, pomysl ze jeszcze nie jedna okladka Vogue przed toba:P kawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka w ramach protestu nie będę pisać 😠 ale kawa może być, :P chociaż już drugą kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×