Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A mnie się nic nie chce...Sytuacja jest nader skomplikowana i nie mam już siły...matko kochana, mój własny rozwód w porównaniu z tym to bułeczka z masełkiem i powidełkami, chociaż sporo czasu pracowałam nad myśleniem, że to nie ja nie jestem kobietą życia mojego byłego męża, tylko on nie jest moim....po prawdzie okazało się, że moje na wierzchu:) Niby dorośli ludzie, Niby dorosła, pełna doświadczeń i dobrych rad na każdy temat Wrażliwa, a tak naprawdę ledwie przedszkolem mi to pachnie...najbardziej przeraża mnie to, że ona właśnie w przedszkolu pracuje!! W życiu nie poślę Władysława do żadnego!!!!! Będzie dzikim dzieckiem skaczącym po drzewach i płotach, turlającym się po pagórkach i łąkach...:D:D:D I wyrośnie z niego prawdziwy men z bushu (to taka próba parafrazy, zna któraś kobitka zespół Bush...już nieistniejący niestety...a mena z Bushu któraś kojarzy? CIACHOOOOOO) Dobra, pieprzę jak potłuczona po paczce relanium i flaszce czystej do kupy razem zusammen... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sie dzieje , żadna rano kawy nie piła wstawać robaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja kawkę chetnie chwytam :) co do diety to waga sama zaczeła spadać ale to z nerwów ;o nie będę sie rozpisywac ale brat z szwagierka mi sie zwalili z kotem do domu :o i to chyba do końca misiąca wiec nerwa mam strasznego :o pokłucili sie z sasiadami bo tamci impre zrobili udeżyli moja szwag. bo policje wezwała :o itd. młody wsciekły bo sa teraz u niego w pokoju z kotem :o za dużo by opisywać A mój teśc wczoraj miał rozległy zawał :( i jest w olsztynie więc M dzisiaj jedzie z tesciowa do niego bo ma miec baypassy robone na poczatku tyg. :( i jeszcze mój M ma oko zaklejone bo moja psina w zabawie mu pazurem w oko strzeliła i rogówkę ma skaleczona :o więc same widzicie że koniec roku mam przesrany :o i nie bardzo mam jak klikać :O Ale ajlowiu WAS WSZYSTKIE ❤️❤️❤️ PS. ma może któras znajomego lekarza w szpitalu wojewódzkim w olsztynie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - niezła seria :( współczuję ❤️ ale dlaczego szwagierstwo się tobie zwaliło, to nie kumam. :O To co? sąsiedzi ich z komu wywalili? oni razem mieszkają? :O to chyba sąsiedzi powinni się bać i zwalać stamtąd 😠 dużo zdrowia dla mężusia i teścia, mam nadzieję, że wszystko co złe zostanie w starym roku, a nowy rok będzie już dobry, normalny, pomyślny i szczęśliwy :) tego życzę Tobie i Wam wszystkim 🌼 dziadek - Tobie też, trzymaj się kobieto! ❤️ ABS ja nie piszę, bo musiałabym sie przyznać, że znowu piłam kawę na czczo :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do❤️ no to masz nie wesoło, ale sie trzymaj👄 i czasem zaglądnij do nas, kiciakocia*, ja tu czuje zdradę , specjalnie to robisz swojemu żołądkowi aby sie męczył:-), wiecej nie napisze , bo sama ledwo co daje radę z dietą , a nawet jej brakiem :-(, ale za to odchudzam męża,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec kochane robaczki, pewnie dopiero się odezwę z poniedziałek, bo czeka mnie duzo pracy w domku i pewnie nie dopcham się do kompa, jutro ma choinkę i mikołaja dla dzieci, potem ostatni dzwonek na prezenty dla rodzinki, pewnie szaleństwa nie będzie:-(, wiec trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wstałam o 6,00 i już jestem zmęczona :o Trzymajcie kciuki ....dziś operacja. M w nocy pojechał na narty ......na dwa dni przed wyjazdem chciał zrezygnować ,ale mu nie pozwoliłam .....przecież sobie poradzę MUSZĘ ,on robi dla nas tyle rzeczy ,należy mu sie wypoczynek ,a uwielbia narty. Zajrzę do was wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem 💤 pospałam sobie. ostatnio nie mogę zasnąć przed 2 :O to jest moja normalna godzina do spania :O a potem śpię do 10 i jest mi wstyd. Bo ludzie na 6-8 do pracy chodzą. no ale ja jestem jakaś super sowa i nie ma mowy o wstawaniu o 6. SERUM trzymam kciuki ❤️ musi się udać. Będzie dobrze, ty tak jak DO2DO musisz dotrwać do końca roku i wszystko co złe i nieudane zostawić w starym roku, bo nowy rok będzie pomyślny :) prawda? ❤️ DO2DO a ty jak sobie radzisz? ❤️ pamiętam o tobie i trzymam kciuki za ciebie i twoją rodzinkę. jadę dzisiaj na przedurodzinową popijawę, bo w tym roku jakoś tak w tygodniu mi wypadły, a za tydzień o tej porze, to mnie tu już PRAWIE nie będzie. prawie - bo pociąg mam o 17, ale myślami to będę już hen hen ;) opiekunkę dla Felka mam, a nawet dwie. Gorzej w Krakowie, nasza niania musiała zrezygnować i trochę w czarnej dupie jesteśmy :O piszę trochę, bo Polska nam się cywilizuje i znalazłam portal z kwalifikowanymi opiekunami do zwierząt, ale jak to z fachowcami bywa, nieźle sobie za to liczą :( wstępnie też zgodziła się jedna znajoma z Krakowa, we wtorek R będzie ją ostatecznie urabiać :P i negocjować warunki ;) tak więc pozostaje wyskrobać nie wiadomo skąd forsę i można świętować :P trzymam kciuki za wszystkie zatroskane, zmartwione, zawalone problemami, rodzinami, kulkami filcowymi :P - niech to wszystko się już skończy :) a reszta? a jest jakaś reszta? :O no jeśli jest ktoś, kto nie zalicza się do grupy pierwszej, to całuję mocno i życzę udanego weekendu, bez problemów :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w porze obiadowej ja popijam druga kawunie bo cisnienie mi skacze SERUM kobitko ja tez myslami z Toba będzie dobrze trzymam kciuki KICIAKOCIA nie szalej za dużo bo jutro głowe w reczniku bedziesz trzymac U mnie zawierucha a w nocy napadało dość śniegu takm że ma czym dmuchać TIJA ty kobito to aż tak zapracowana jestes że tylko jedno zdanie napisalaś LOLA a do Ciebie to trzeba osobne zaproszenie wysyłac abys sie do nas odezwała i kilka słów napisała co u Ciebie słychac JUZ MI SIE TU MELDUJ Ja juz mam chałupke posprzątana chłopcy odsnieżyli M jeszce w pracy ale lada chwilka dotrze do bazy jak go nie zakurzy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem .wróciłam :) ale padam na pysk ,zmęczenie totalne jazdą w taka pogodę i w takie warunki (szklanka na szosie) rano śnieżyca ,a teraz deszcz....koszmar. Na razie z młodym ok .....na efekty trzeba zaczekać około miesiąca panowie chirurdzy zadowoleniu z operacji i są pełni optymizmu i ja też tego się trzymam . Ale widzę że" pudy" tutaj jak to w weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki :) ja poproszę kaffkę (ABS - wodę już wypiłam! :P )wczoraj znowu dzień "przerzygany" :O ja chyba już co miałam w życiu wypić, to już wypiłam :O więcej ie mogę. Nie wiem co się dzieje?!? Nie miałam takich sensacji, a teraz po każdej imprezie cały następny dzień siedzę nad kiblem. Po prostu od rana do wieczora. MASAKRRRAA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stronkę otworzyłam.... i to tak po roku nieobecności #### Ma się to wejście ::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 👄 MAMA- no to wejście masz ładne hihihi:D kochane u mnie bez zmian :( brat dalej mi siedzi na głowie ,ale przynajmniej jak człowiek ze mną pogadał ma zostać do końca miesiąca i ani dnia dłużej bo zeświruje a ze mną mój syn :o Co do teścia to byliśmy w sobotę u niego :o wygląda dobrze ale jest bardzo przestraszony operacją dzisiaj powinien wiedzieć kiedy będzie bo w tym tygodniu mają mu bapassy zakładać.Jak w sobotę dojechaliśmy do domu to okazało się że go na wieczór z ojomu do normalnej sali przenieśli więc przynajmniej nie patrzy na te straszne rzeczy które tam się dzieją i ma tV do ogladąnia a nie patrzy sie w sufit jak tam .My z M tez cykamy się tej operacji bo oni zatrzymują akcje serca a potem ja pobudzają po doszyciu żył pobranych z nogi:o juz ja cała obejrzeliśmy na youtube Ok uciekam po kawkę i zakupki❤️ DZIĘKI ZA DOBRE SŁÓWKO DZIEWCZYNKI❤️ KICIA dzięki 👄 MAFINKA❤️ MJKA❤️ ABS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ MAMA 🌼Fajnie że jesteś....mam nadzieję ,że na dłużej? Właśnie zastanawiam sie gdzie podział sie CUDNIETAK .....hej,hej CUDNIE bedzię jak zajrzysz ,a tak na marginesie do wszystkich to się tyczy ,bo weekend minął ,a siedziałam sama i pyska nie było do kogo otworzyć tzn.ja gadałam ,ale koty nie chciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa właśnie dzwonił teść że ma 70% że operacja się uda i płacze jest bardzo zdenerwowany:( Ordynator powiedział z ema tak pozatykane żyły skrzepami ze nie wie skat je weźmie by mu przeszczepić:( Kazał a by mąż się z nim skontaktował a tam wciąż zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki{serce] u mnie po niedzieli jakoś leci, trochę zakupów zrobiłam, żle się czułam wiec jadłam co zaowocowało niestety wagą:-(, patrzę na wagę i nie mam siły jak na razie z tym walczyć:-( do2do❤️, trzymaj się, na pewno wszystko będzie dobrze🌼 serum❤️ silna babka jesteś i na pewno sobie poradzisz a syn szybko wróci do zdrowia 🌼 a co z reszta , gdzie się podziewacie, dla Was też ❤️ i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję jakiś optymistycznych wieści...:(:(:( Więc jeśli ktoś takowymi dysponuje to bardzo proszę, bo chwilowo sama takimi nie mogę się pochwalić... A jeszcze mój tzw Stary dobija mnie mówiąc, że głupia jestem, że pozwalam tym młotkom włazić w nasze życie, nie dość, że ze swojego zrobili miazgę, to teraz zabierają się za otoczenie...i dobija mnie, bo nie mogę odmówić mu racji:(:(:( Mądry on jest ponadprzeciętnie, ale w tańcu się nie pierdoli...Przepraszam za dosadność:P Pozdrawiam wszystkie... Potrzebującym wsparcia takowego udzielam...:D Świętującym to i owo serdecznie gratuluję :P:P:P:P:P i mam nadzieję, że żadnych okoliczności nie opuściłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki 👄 ja też udzielam wirtualnego wsparcia Serum 👄 Do2do 👄 Dziadek 👄 Donia 👄 Kicia 👄 mówisz, że już swoje życiowe limity piciowe wyczerpałas ? :P Pamietaj - picie z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach :P Mama :) rok Cię nie było, ale jak już wrociłas to z hukiem :) Twojego posta musialam sobie na kilka części podzielić tyleś napisała :P Myszka :) to gdzie te moje pierogi? :) Mycha 👄 czuję sie pomijana i ignorowana :P Mafinka :) jak się okazuje jestem typową kobietą .... maila przeczytałam do końca :P Tija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudnie !!!!!!!!!!!!!!!!! A u mnie znowu brak czasu na spokojne życie wlasne :( Mój nowy dyrektor przechodzi wszelkie granice ........ sama nie wiem jak to w ogóle nazwać :O W sytuacjach trudnych (a jest ich w pracy z dzieciakami sporo) najczęstszą reakcją jest odpowiedź typu "nakazuję podjąć odpowiednie kroki, aby rozwiązać problem. Ja jestem od zbierania dokumentów, a nie od wymyślania rozwiązań. Macie wieloletnie doświadczenie to zróbcie burzę mozgów i rozwiążcie problem. W trybie natychmiastowym. To jest polecenie służbowe" ...... O tym jakie problemy z dzieciakami występują nie będę sie rozpisywać. W kazdym razie nieobce są nam szpitale psychiatryczne, leki psychotropowe, samookaleczenia, ucieczki .... Nadpobudliwość, niechęć do nauki i czegokolwiek oraz problemy z podporządkowywaniem się regulaminowi to stały pikuś :O Chyba wypaliłam się zawodowo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!!!!!!!!!!!!! kurka wodna, żem bym zapomnialam :P 100 lat !!! 100 lat !!!! 100 lat !!!! 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×