Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hello!!!!!!!!!!!!!!! czy ktos jeszcze pamięta 😭 siedze tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) Zyjecie po swiętach ? :P Abs współczuje tak szybkiego powrotu do pracy :O ja na szczęście mam wolne do niedzieli :classic_cool: A u mnie zima w pełni :O Śnieg zalega od kilku tygodni i co troche dopaduje następny. Najwyższa temperatura dochodziła do 0, a i to chwilwo. A jutro nawet do -19 ma spaść 😭 Śniegu leży tyle, ze nie ma już co robić z kolejnym. DZiś znowu 2 godziny odśnieżałam - dosypało w wigilię w nocy, ale w święta już sobie wolne od łopaty zrobiłam. Mam juz dosc tej zimy :O Na ulicach nawet leżą hałdy śniegu i nikt tego nie wywozi :O A ciągle zapowiadają kolejne opady :( Czuję sie jakbym w górach mieszkala ;) Nawet nie chcę myśleć co bedzie jak to wszystko zacznie topnieć .... W niżej położonych okolicznych miejscowosciach już są podtopienia :( Jutro idę do fryzjera siwasy zafarbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki. Trochę sobie pozwoliłam,ale trochę.......nawet dwie lampeczki winka wypiłam i jakoś żyję.... Od wczoraj znów zaczęłam brać tabsy na sen.......niestety co raz gorzej z moim spaniem......nie brałam od czasu operacji ,a teraz znów...lekarz nie wiedział co mi dać żebym sie nie uzależniła ,ale jak ja cała noc prawie nie śpię .......a rano czuje sie jak bym całą noc rowy kopała ,a nie wspomnę jak po takiej nocy wyglądam . Od jakiegoś czasu święta to dla mnie przykry obowiązek przez który trzeba przebrnąć ....nie wiem dlaczego mi sie tak porobiło ,ale nie lubię świąt.........kiedyś jak dzieciaki były małe to było inaczej ,a teraz święta to taka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów siedzę w pracy, zdążyli już podnieść mi ciśnienie, a drażliwa dziś jestem bo prawie całą noc nie spałam , maluch trochę choruje, chyba zęby, bo innych oznak choroby nie ma, wiec jęczał cała noc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne jaki ja widziałam filmik , po prostu okropny dla ludzi o silnych nerwach, i podobno nie mozna go usunąć ani nic zrobić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam go wkleic ale mysle że SERUM i KICIAKOCIA straszenie to by przeżyły wiec sie powstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE :D U mnie dzisiaj świeci słoneczko :D Jutro jedziemy z teściem na zdjęcie szwów ...Co do świąt to najadłam się pierogów za wszystkie czasy potem mnie rota dopadło i............wiecie same co było ;) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet miał 50-centymetrowy interes. Stwierdził że z tak dużym nie będzie chciała go żadna dziewczyna, więc musiał się z tym uporać. Poszedł to czarownicy, a ta powiedziała mu że ma iść do lasu, tam na środku lasu będzie kamień i na nim będzie siedziała żaba. Miał zadać jej takie pytanie, na które żabka odpowie "nie" i wtedy interes skróci się o 10 cm. Poszedł więc i pyta żabkę: - Żabko, dasz mi buzi? Żabka na to: - Nie! Ubyło 10 cm. Facet już wraca, ale stwierdził, że 40 cm to jeszcze za dużo, więc znów pyta: - Żabko, dasz mi buzi? - Nie! Teraz facet wraca z 30 cm. Pomyślał jednak, że 20 cm w zupełności wystarczy. Idzie więc jeszcze raz i pyta: - Żabko, dasz mi buzi? A żabka na to: - Nie, nie i jeszcze raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać ...kawka na stole (_)> (_)> (_)> (_)> Jestem chora😭 kaszlę jak stary bosman ....gardło boli,głos siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki 👄 do2do🌼 majka🌼 i nikt wiecej nie napisał😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja właśnie dojechałam do domu. siedząc w wawie na dworcu odmroziłam sobie nogi :( kuźwa, ile dzisiaj w nocy było na minusie?? :O autobus znowu się spóźnił, więc spierdzieliły nam wszystkie pociągi i musieliśmy siedzieć do rana :( nie życzę nikomu. a teraz bardzo was przepraszam ale muszę odespać 👄 ABS nie wklejaj, ja i SERUM mamy dość na żywo :( nie trzeba nas jeszcze dobijać. no to dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jest tu ktoś, już z moim maluchem lepiej jeszcze tylko w nocy nie spał :-(, ale nie na teraz gorączki, wiec mam nadzieje że dzis sie proche prześpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie to pasowało by stronke zmienic na starym roku Co wy na to nie bedziemy ja molestowac przez tydzień czasu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś smętnawo i kłopotliwie porobiło się na topiku :O Serum 👄 Do2do 👄 Abs 👄 Kicia 👄 Myszka 👄 Niektore to juz w ogóle się na nasze towarzystwo wypięły :P Mafinka 👄 Tija 👄 Mycha 👄 Donia 👄 Dziadek 👄 Cudnie 👄 Wszystkie ????? ;) Jakby co to gotowa jestem na zrypę :P Dziewuszki :) tak sobie myślę, że zima jak to zima, przyszedł grudzień to i zima się przypałętala :) Oby tylko nie trwala do kwietnia ..... A jak tam nasze odchudzanko ? Która pamięta gdzie jest tabelka? :P Kicia ??? Abs ??? Serum??? chwalcie się :) Ja też sie dziś mile rozczarowałam ... z 66 kg na .... 65,8 spadło :P Normalnie sukces życiowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO !! Myszka :) Atakuj kobieto, bo mi coś net świruje i muszę dietetyczną :P karkoweczkę przyprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bez walki Majeczka weszla i jej stronka Ja własnie wruciłam ze spacerku lubie sobie pospacerowac wieczorem dotleniam sie i moze troszku spale pare deko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA......nie ma czym sie chwalić (...) przynajmniej teraz po świetach...jak pisałam pozwoliłam sobie trochę ,a jak sie jadło jak wróbelek to teraz skutki 2 kg na + Afi ma krwiomocz ,a raczej plamienie ....wczoraj był wet na wizycie domowej ,bo to kot stresowy na wszelkie komunikacyjne przemieszczanie się ,ale niestety jesli nie odetka sie na amen to dzisiaj wizyta w klinice i płukanie pęcherza i być moze z cewnikowaniem Dusi mnie kaszel do takiego stopnie ze naciąga mnie na wymioty ....to dlatego jestem tu o tej godzinie .....od godz. 3.00 oglądam TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bym tak kawkę zrobiła ???? jest która chętna ??? sama nie wiem czy mam na nią ochotę ,ale może przywróci mnie do żywych :( bo od tej trzeciej nie kładłam sie do łóżka tylko tak kimałam na kanapie w salonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum❤️ ja się chętnie napiję:) Czytałam Twojego posta już o 4.20 ale nie wiedziałam co mam napisać. Tak długo mnie tu nie było:( czuję że jestem w czarnej dupie i nie widzę światełka w tunelu przez które mogłabym z nie uciec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez dołączam sie do kawy juz dawno nikt tu rano na kawe nie wołał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ robaczki moje kochane, nigdy nie jest tak źle, jak mam sie wydaje, głowy do góry i do przodu, trzeba się rozpychać i sie nie dać, bo kto inny jak nie Wy sobie poradzi TIJA👄 SERUM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJKA....pamiętaj tunel zawsze ma "wlot i wylot " to Ty decydujesz czy idziesz do przodu czy sie cofasz ,bo nie widzisz dla siebie wyjścia....ale wiedz ,ze ono tam jest ....czasem tylko potrzeba czasu żeby znaleść to światełko w przysłowiowym tunelu .....juz raz zmieniłaś swoje życie i poradziłaś sobie z tym (...)widocznie w twoim życiorysie masz zapisane zmiany i tylko od ciebie zależy jakie one będą i czy w ogóle będą ,,,,ja w każdym razie wierzę w ciebie i twoje decyzje .......ten rok się juz kończy i Życzę Ci Skarbie żeby Nowy 2011 był dla Ciebie bardziej przychylny i szczęśliwy i tego się trzymaj ...POWODZENIA❤️ i oczywiście kawka (_)> (_)> (_)>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×